View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!! PDF Друк e-mail

Макарівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з 18.11.2019 року у зв’язку із зміною поштової адреси буде знаходитися за адресою:
смт Макарів, вулиця Пушкіна, 3-Б.

 
Шановні жителі та гості селища Макарів! PDF Друк e-mail

23 грудня об 11:00 год., у зв'зку з результатами робіт з монтажу блоків керування електросиренами територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення області, відбудеться перевірка діючих електросирен, що розміщені на території смт Макарів.
Просимо зберігати спокій та займатися повсякденними справами.

Останнє оновлення на Понеділок, 21 грудня 2020, 15:15
 
Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта” PDF Друк e-mail

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”, яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали. Наразі. На платформі доступний новий онлайн-курс “Стартуй стартап”. Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду ви зможете:
розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;
надихнутися кейсами українських підприємців;

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України PDF Друк e-mail

Прем’єр-міністр України та Віце-прем’єр-міністр Канади обговорили розширення Угоди про вільну торгівлю та лібералізацію візового режиму

Важливим підґрунтям розвитку економічного співробітництва між Україною та Канадою є Угода про вільну торгівлю і на сьогодні перед обома сторонами стоїть амбітне завдання розширити її дію на сфери інвестицій та послуг. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 22 січня під час телефонної розмови з Віце-прем’єр-міністром, Міністром фінансів Канади Христею Фріланд.

Денис Шмигаль: Національна економічна стратегія-2030 — це дорожня карта з впровадження змін, яких суспільство давно потребує

Національна економічна стратегія до 2030 року є фундаментальною дорожньою картою з впровадження змін, які Україна та суспільство потребують вже давно, аби вийти на шлях економічного зростання та інституційних змін в нашій державі. На цьому наголосив Прем’єр-міністр під час круглого столу на тему «Інвестиційна привабливість, ринки капіталу та макроекономічна стабільність».

Уряд розпочав публічне обговорення Національної економічної стратегії до 2030 року

Урядова робоча група із залученням провідних економістів та бізнес-середовища розробляє Національну економічну стратегію, яка визначить вектори розвитку економіки з чіткими KPI до 2030 року.

Останнє оновлення на Понеділок, 25 січня 2021, 11:52
Детальніше...
 
Інформація за минулу добу: PDF Друк e-mail

Захворювання на коронавірус виявили в 101 жителя Київщини.
Нові випадки COVID-19 зареєстрували в семи дітей з таких населених пунктів:
Вишгородський район – 2 (м. Вишгород) ,
Бучанський район – 1 (м. Ірпінь),
Білоцерківський район – 4 (с. Синява -3, с. Телешівка -1).
Також на коронавірус інфікувались 94 дорослих:
Білоцерківський район – 20 (смт. Рокитне -4, с. Житні Гори -1, с. Насташка -2, с. Ольшаниця -1, с. Ромашки -1, с. Синява – 3, с. Телешівка -7, с. Шарки -1),
Бориспільський район – 18 ( м. Бориспіль -10, с.Кучаків -1, м. Переяслав -5, с. Гайшин -2 ),

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1110