View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!! PDF Друк e-mail

Макарівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з 18.11.2019 року у зв’язку із зміною поштової адреси буде знаходитися за адресою:
смт Макарів, вулиця Пушкіна, 3-Б.

 
Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 9 липня: PDF Друк e-mail

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 810 нових випадків захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 48 у дітей та 56 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 222 особи. Одужали за добу 665 осіб, померла 21 особа.

▪️ За останню добу проведено 29 261 тестування, з яких 13 938 методом ПЛР, 15 323 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (119) та Закарпатській (89) областях та в місті Києві (93).

▪️ 8 липня уряд на своєму засіданні прийняв рішення виділити близько 5,3 млрд грн на закупівлю медичного обладнання для оснащення опорних лікарень по всій країні. За ці кошти, зокрема, планується придбання комп’ютерних томографів, ангіографів, систем ендоскопічної візуалізації для операційних блоків.

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 8 липня 2020 року PDF Друк e-mail

Денис Шмигаль: Уряд допоможе сім’ям, що постраждали через пожежі на Луганщині

Завтра відбудеться засідання Комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де має розглядатись питання оцінки збитків та виділення коштів для постраждалих.

Уряд направив майже 1,7 млрд грн на потребу регіонів

«Це конкретна допомога регіонам та звичайним громадянам, щоб українці відчули зміни в повсякденному житті. Як мені доповіли, узгодження щодо фінансування переліку об’єктів відбувалося прозоро та з урахуванням нагальних потреб громад», - зазначив Прем’єр-міністр.

Уряд продовжує програму забезпечення житлом ветеранів, - Денис Шмигаль

Кабінет Міністрів України на засіданні 8 липня ухвалив розпорядження про розподіл субвенції на виплату грошової компенсації на придбання житла внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України. Розпорядження передбачає виділення 250 млн грн для придбання житла для 219 ветеранів.

Уряд виділив кошти на закупівлю обладнання в прийомні відділення районних лікарень

«Кошти будуть направлені на закупівлі томографів, ендоскопів, агіографічних систем для кардіології», - зазначив Прем’єр-міністр.

Уповноваженим із захисту державної мови шляхом рейтингового голосування обраний Тарас Кремінь

Відповідно до законодавства, Уповноважений із захисту державної мови обирається строком на п’ять років.

Оголошення про відкритий конкурс на зайняття посад членів Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг

Прийом документів здійснюється з 9 липня 2020 р. по 25 серпня 2020 р. включно.

Урядом схвалені зміни до бюджету Пенсійного фонду на 2020 рік

Дохідна частина бюджету Фонду в цілому зросла на 32 943,6 млн гривень, з яких 29 704,1 млн грн кошти Державного бюджету України.

Триває прийом документів на держатестацію наукових установ: в електронній формі їх треба подати до 14 серпня, а в паперовій – до 28-го

Докладнішу інформацію про проведення атестації можна переглянути тут.

Уряд підтримав відстрочку з виплати дивідендів Укрзалізницею, - Мінінфраструктури

Ввідповідно до прийнятого рішення про нарахування дивідендів, Укрзалізниця додатково спрямує 60% чистого прибутку за результатами фінансово-господарської діяльності за 2018 рік в розмірі 206,2 млн грн на виплату дивідендів до державного бюджету у строк не пізніше 31 грудня 2020 року. На суму таких коштів, сплачених вчасно, не нараховуватиметься пеня.

Завершено державну реєстрацію наказів Мінфіну про застосування програмних РРО

Із текстом наказів можна ознайомитися за посиланням.

Уряд врегулював діяльність незалежних фінансових посередників

Постанова визначає критерії, нормативи та порядок надання дозволу незалежному фінансовому посереднику на провадження діяльності з видачі фінансових гарантій для забезпечення сплати суми митного боргу.

МОЗ: Уряд виділив 5,3 млрд грн на медичне обладнання для опорних лікарень по всій країні

Серед обладнання, яке планується закупити, є системи ендоскопічної візуалізації, ангіографічні системи та комп'ютерні томографи. Обладнання буде закуплено у відділення екстреної медичної допомоги. Всього в Україні визначено 212 опорних лікарень.

Уряд припинив дію Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом

Уряд прийняв постанову щодо припинення дії Меморандуму між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про співпрацю у боротьбі з тероризмом, учиненого в м. Ялта 12 липня 2012 року.

Уряд актуалізував Стратегію відродження авіабудування

Оновлений план заходів Стратегії передбачає модернізацію та виробництво пасажирських та транспортних літаків сімейства Ан, гвинтокрилів Мі, безпілотних літальних апаратів, імпортозаміщення комплектуючих з РФ.

У цьому місяці буде підписано перший договір по страхуванню ризиків українських експортерів

Мінекономіки повноцінно перезапускає експортно-кредитне агентство

Щоб отримати велике держзамовлення, необхідно мати 50% українських деталей, - Ігор Петрашко

Мінекономіки підготувало пілотний проект із локалізації виробництва в секторі машинобудування, який на стадії обговорення і консультації з підприємцями і міжнародними партнерами. Урядовий комітет його підтримав.

Ігор Петрашко: Законопроект про «інвестиційних нянь» є одним з найпрогресивніших

«Законопроект пропонує пільги і переваги для нових інвесторів - виділення землі на пільгових умовах, звільнення від сплати податку на прибуток, від сплати певних імпортних мит в межах 30% від вартості проекту протягом десятирічного періоду. Інвестиційний договір буде підписуватися з Кабміном. Це буде практична допомога», - зазначив Міністр. Базою для «інвестиційних нянь» буде оновлений офіс «UkraineInvest».

Роман Лещенко: В Україні немає реєстру громадян, які безоплатно отримали по 2 гектари земель

Держгеокадастрі, який роками виділяв державні землі тисячами гектарів, відсутній реєстр осіб, які реалізували своє право на отримання земель сільськогосподарського призначення.

Як відновити втрачений документ про професійну освіту - роз'яснення МОН

Особи, які втратили документ про професійну освіту або додаток до нього, можуть відновити документи, звернувшись до закладу, який їх видав, із відповідною заявою.

Велика Британія передала українським прикордонникам 10 сучасних квадрокоптерів

Сучасна техніка, яка дозволяє вдень та вночі ефективно моніторити кордон з повітря, отримана в рамках двостороннього співробітництва між Адміністрацією Держприкордонслужби та Посольством Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні.

Україна здійснює подальшу гармонізацію та вдосконалення українського законодавства з питань виробництва та використання альтернативних видів палива

7 липня проведено онлайн-конференцію  «Зелена угода ЄС як рушійна сила енергетичного переходу». Захід відбувся  з нагоди завершення проекту ЄС Twinning «Розвиток відновлюваної енергетики України», що реалізовувався партнерами країн-членів ЄС з Австрії та Італії спільно з Держенергоефективності.

Останнє оновлення на Четвер, 09 липня 2020, 08:44
 
В Макарівському районі триває підготовка до опалювального сезону PDF Друк e-mail

09 липня відбулося засідання районного штабу з питань підготовки і забезпечення сталого функціонування господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.
Засідання провів заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай за участю в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської.
На порядку денному засідання були опрацьовані наступні питання:
стан виконання плану заходів з підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року;
проблемні питання, що виникли в ході проведення підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2020/2021 року.
За результатами обговорення вище вказаних питань керівникам бюджетних установ району були дані доручення: щодо забезпечення вчасного обстеження та очистки димових і вентеляційних каналів, проведення навчань та підготовки операторів газових котелень бюджетних установ району, приведення обладнання котелень та виконавчої документації у відповідність до чинного законодавства бюджетних установ району, а також проведення підрахунків додаткових коштів, які ще необхідно залучити для підготовки до роботи господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення Макарівського району в осінньо-зимовий період 2020/2021 року, з метою забезпечення вчасного початку опалювального сезону.

 
Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Київської області PDF Друк e-mail

Враховуючи виклики сьогодення, пандемію COVID-19 та її можливо катастрофічні наслідки Всеукраїнська громадська організація “Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” розпочала проект “Родина героя: своїх не лишаємо!” для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області.
Метою проекту є пом'якшення наслідків епідемії  COVID-19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.
У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку зокрема:
- гуманітарну;
- психологічну, як професійну так і за принципом “рівний-рівному”;;
- юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів;
- емоційну підтримку.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 1010