View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
В КЗ “Макарівський багатопрофільний ліцей” Макарівської районної ради тривають роботи по заміні вікон PDF Друк e-mail
Середа, 25 листопада 2020, 16:35

25 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавський побували в КЗ “Макарівський багатопрофільний ліцей” Макарівської районної ради.
На даний час у загальноосвітньому навчальному закладі тривають роботи по впровадженню енергозберігаючих технологій, а саме — заміні вікон, кошти для яких були виділені з районного бюджету.
О.Болілий, І.Багінська та В.Тарнавський зустрілися з директором ліцею Н.Українець та ознайомилися з об'ємом проведених і запланованих робіт.

Останнє оновлення на Середа, 25 листопада 2020, 16:43
 
Відбулося засідання позачергової сесії Макарівської районної ради PDF Друк e-mail
Середа, 25 листопада 2020, 10:51

Цього понеділка відбулося засідання  позачергової сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, під головуванням голови Макарівської районної ради О.Гулака, за участю голови Макарівської райдержадміністрації О.Болілого.
На порядку денному засідання були розглянуті питання:
про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 № 564-32-VІІ “Про районну програму фінансової підтримки КНП “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги”  Макарівської районної ради на 2020 рік”;
про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2019 № 565-32-VІІ “Про районну програму фінансової підтримки КНП “Макарівська центральна районна лікарня”  Макарівської районної ради на 2020 рік”;

Детальніше...
 
13 882 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 25 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 684 дитини та 615 медпрацівників PDF Друк e-mail
Середа, 25 листопада 2020, 10:47

Також за минулу добу:
- госпіталізовано – 1 818 осіб;
- летальних випадків – 229;
- одужало – 8 420 осіб;
- здійснено тестувань за добу – 75 396 (зокрема методом ПЛР – 45 438, методом ІФА – 29 958).
За весь час пандемії в Україні :
- захворіло – 661 858 осіб;
- одужало – 307 778 осіб;
- летальних випадків – 11 492;
- проведено ПЛР-тестувань – 4 324 463.

Детальніше...
 
КНП “Макарівська центральна районна лікарня” МРР отримала 45 мобільних кисневих концентраторів PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2020, 15:57

24 листопада КНП “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради отримала 45 нових мобільних кисневих концентраторів, закуплених за кошти державного бюджету, що на даний момент дасть можливість разом із вже раніше наявними кисневими концентраторами забезпечити 100% хворих киснем, які цього потребують.
Голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий та перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська оглянули вантаж та поспілкувалися з директором КНП “Макарівська центральна районна лікарня” О.Кравцем  та персоналом закладу.
Також на даний час в Макарівській центральній районній лікарні тривають роботи з благоутрою території закладу та відбувається монтаж стаціонарної системи забезпечення киснем хворих.

Останнє оновлення на Вівторок, 24 листопада 2020, 16:14
 
АНОНС. БРИФІНГ PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2020, 14:40

25 листопада 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в Київській області. Брифінг проведе директор департаменту охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації Олена Єфіменко.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:

https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 
Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 24 листопада: PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2020, 12:15

▪️ За минулу добу в Україні було зафіксовано 12 287 нових випадків захворювання на COVID-19, госпіталізовано 1 403 особи. Ситуація залишається напруженою, але вітчизняна медична система наразі справляється з потоком хворих. Однак, сьогодні важливо дотримуватися встановлених правил, щоб зупинити поширення хвороби та, відповідно, знизити навантаження на систему охорони здоров’я.
▪️ МОЗ розраховує на затвердження парламентом фінансування медицини у 2021 році на запропонованому міністерством рівні – 5% від ВВП країни.
Багато років поспіль вітчизняна медицина фінансувалась на рівні 3-3,5% ВВП. Це хронічне недофінансування призвело до занепаду медичної системи та відтоку медиків із країни. Для порівняння: Великобританія виділяє на медицину 6,7% ВВП, Франція – 9,6%, Німеччина – більше 10%.

Детальніше...
 
Порядок заповнення звітності з єдиного внеску за період карантину PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2020, 12:13

Нагадуємо платникам, що адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування регулюється Законом України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» зі змінами .
В Законі № 2464 прописано, що у випадку, коли платник єдиного внеску не отримав дохід (прибуток) у звітному році або окремому місяці звітного року, він зобов’язаний визначити базу нарахування, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої Законом № 2464. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.

Детальніше...
 
Нарахування податкової знижки можливе до кінця року PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2020, 12:11

Нагадуємо, що право на нарахування податкової знижки за наслідками звітного податкового року зберігається за платником податку до кінця податкового року, наступного за звітним, тобто до 31 грудня 2020 року.
Алгоритм розрахунку суми виглядає наступним чином:
- на підставі підтверджувальних документів визначається сума витрат, яку дозволяється включити до податкової знижки;
- визначається база оподаткування шляхом віднімання від загального річного оподатковуваного доходу сум застосованих податкових соціальних пільг та сум витрат, які дозволено включити до податкової знижки (інформацію щодо сум нарахованого загального річного оподатковуваного доходу, застосованих податкових соціальних пільг, утриманого податку на доходи фізичних осіб фізичні особи отримують у вигляді довідки про доходи від свого роботодавця).
Перелік витрат, дозволених до включення до податкової знижки зазначено у п.166.3 ст.166 Податкового кодексу України. При цьому, платнику податку повертається не сума витрат, понесена платником податку, а різниця в сумі податку на доходи фізичних осіб, отримана внаслідок зменшення бази оподаткування на суму витрат, дозволених до включення до податкової знижки.

Детальніше...
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 23 листопада 2020 року PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 листопада 2020, 12:08

Олег Немчінов: Відновлення конкурсів на посади державної служби та реформа оплати праці є пріоритетними завданнями реформи держуправління

23 листопада під головуванням Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова відбулося онлайн-засідання XX Координаційної ради з питань реформування державного управління. Разом з представниками міністерств, Парламенту, державних агентств, громадських організацій та Представництва ЄС в Україні обговорили ряд важливих для реалізації реформи питань.

Акція «16 днів проти насильства»: МОН рекомендує провести урок щодо питань проблем у сім’ї

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Під час підготовки до уроку рекомендується скористатись матеріалами, які було підготовлено та адаптовано у межах проекту Ради Європи «Боротьба з насильством щодо дітей в Україні».

ДПС: З’явилися нові сервіси в InfoTAX

Від сьогодні користувачі InfoTAX можуть просто та швидко отримати інформацію з СЕА ПДВ про: суми, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні/розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних; суми залишку на електронному рахунку Казначейства.

На сьогодні  InfoTAX надає 16 сервісів, до яких під’єдналося понад 5,5 тис. користувачів.

Оприлюднено підписаний протокол засідання українсько-польської комісії, що передбачає виділення 5 тисяч дозволів на автоперевезення у 2020 році

Засідання проходило на рівні заступників міністрів інфраструктури України та Республіки Польща. Українську делегацію очолила заступник Міністра з питань європейської інтеграції Наталія Форсюк. Сторони обговорили питання забезпечення дозволами перевізників обох країн у 2021 році. Після тривалих дискусій українській стороні вдалося утримати попередній обмін дозволами на 2021 рік у кількості 160 тисяч дозволів і не допустити тенденцію зменшення їх кількості.

Цьогоріч 116 дітей-сиріт із Дніпропетровщини отримали власні оселі

«У 2019 році на придбання житла дітям-сиротам із Дніпропетровщини з держбюджету виділили 56,5 млн грн. Грошову компенсацію отримали 137 хлопців та дівчат віком від 16 до 23 років. Наразі вже з житлом – 129 молодих людей. Обирати квартири їм допомагали соціальні працівники», – зазначив голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко.

За минулий тиждень нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

За підсумками 16-23 листопада цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено майже 14 тис. транспортних засобів, складено 269 актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано 1,6 млн грн плати за перевантаження.

Олег Уруський провів нараду щодо виконання Державного оборонного замовлення 2020 року

В ході наради Віце-прем’єр-міністр заслухав присутніх учасників наради про стан виконання ДОЗ (у відповідності до державних цільових оборонних програм) та проблемних питань з їх виконання. З доповідями та коментарями виступили представники Мінекономіки, Міноборони, ДССЗЗІ, МВС, ГУР МОУ, СЗРУ, СБУ, Національної гвардії, ДК "Укроборонпром", а також Офісу Президента та Апарату РНБО України. Олег Урурський звернув увагу на незадовільний стан виконання ДОЗ-2020 через затримки з укладанням контрактів, неповним авансуванням та несвоєчасним постачанням оплаченої продукції.

Проведення державної експертизи землевпорядної документації: показники тижня

За період з 16 листопада по 20 листопада 2020 року Держгеокадастром та його територіальними органами проведено державну експертизу 927 документацій із землеустрою та оцінки земель. Зокрема, відділом експертизи центрального апарату розглянуто та підготовлено висновки щодо 277 документацій

Максим Степанов: Від початку пандемії кількість ліжок для госпіталізації пацієнтів із COVID-19 збільшена у 4,5 раза

«Кількість ліжок, відведених під лікування COVID-19, наразі становить 53 445 одиниць. Для прикладу: на початку епідемії в Україні «умовних» ліжок для лікування коронавірусної хвороби було лише 12 704. Тобто, ми збільшили їх кількість майже в 4,5 рази», — повідомив очільник МОЗ.   Наразі прораховано, що кількість відповідних ліжко-місць буде доведено до близько 90 тисяч по країні.

Секції науково-технічної ради Держводагентства об’єдналися для спільного вирішення актуальних водних питань

У Держводагентстві відбулося спільне засідання секцій з питань водних ресурсів та шкідливої дії вод науково-технічної ради Держводагентства в форматі відеоконференції. Участь у заході взяли члени секцій, перший заступник Голови Агентства Олексій Кузьменков, фахівці Агентства та представники водогосподарських організацій. Основна увага під час засідання була приділена підготовці планів управління річковими басейнами

Існує пряма кореляція між увагою до креативної індустрії і ВВП на душу населення, - Олександр Романішин на Форумі «Креативна Україна»

Олександр Романішин, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, став одним із спікерів IV Міжнародного форуму «Креативна Україна». Він зазначив, що високий рівень розвитку креативних індустрій має прямий зв'язок з економічним розвитком країн. Україна ж має великий потенціал в цьому напрямку. Цьогоріч Україна в категорії lower middle-income group вперше потрапила у трійку лідерів рейтингу «Глобальний інноваційний індекс 2020». Крім того, розвиток креативних індустрій визначено як один із пріоритетних напрямків Національній економічній стратегії 2030.

У 2021 році за Програмою медичних гарантій психіатричну допомогу надаватимуть і мобільні мультидисциплінарні команди

За пакетом «Психіатрична допомога дорослим і дітям» НСЗУ уклала договори зі 198 медичними закладами. З них 64 - це монопрофільні психіатричні заклади, ще 20 - наркологічні, решта - багатопрофільні лікарні. За цим напрямом, з початку квітня медзаклади отримали 1 млрд 324 млн грн.

Функції Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків передано до Морської адміністрації

22 листопада 2020 року Морська адміністрація уповноважена здійснювати: підготовку, оцінку компетенції та дипломування моряків; підтвердження кваліфікації моряків, дійсності дипломів, кваліфікаційних свідоцтв та інших документів моряків, визначених законодавством України; видачу послужних книжок моряка; видачу підтверджень, що засвідчують визнання дипломів відповідно до вимог правила 1/10 Конвенції ПДНВ; забезпечувати ведення реєстру всіх виданих на території України документів моряків та підтвердження їх дійсності; виконання зобов’язань, що випливають із членства України в міжнародних організаціях, зокрема в Міжнародній морській організації (ІМО) та Європейського агентства з морської безпеки (EMSA).

Скільки і які дослідження здійснюють лабораторії Держекоінспекції: інфографіка

Інструментально-лабораторні відділи Державної екологічної інспекції по всій Україні протягом 3 кварталів поточного року відібрали 8458 проб та здійснили 87 629 визначень їх складу.

Аудитори Луганщини протягом січня – жовтня 2020 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 10 млн грн

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Луганській області впродовж січня – жовтня 2020 року виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 13 млн грн та забезпечили усунення таких порушень на суму понад 10 млн грн. За вчинені фінансові порушення 32 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 3 – до дисциплінарної та 3 – до матеріальної. Двох посадових осіб звільнено із посад.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 23 листопада в Україні зафіксовано 10945 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 491, медпрацівників – 447).

Результати здійснення державного нагляду (контролю) у сфері використання та охорони земель на території Луганської області

З 16 по 20 листопада 2020 року Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Луганській області здійснено 9 заходів державного нагляду за використанням та охороною земель, за результатами яких виявлено 5 порушень земельного законодавства.

 
Шановні жителі та гості Макарівщини! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 листопада 2020, 15:27

21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи на честь вшанування громадянської мужності учасників Революції Гідності у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості, утвердження демократичних цінностей.
Цей день – незаперечний доказ відродження української нації та держави, утвердження того, що події на Майдані змінили нас, об’єднавши в єдиній, соборній та незалежній Україні.
Велика шана народу України за мужність, патріотизм, стійкість і незламність!
Вічна пам'ять героям Небесної Сотні.
Низький уклін українським воїнам, які захищають державний кордон на Сході України, всім тим, хто своєю жертовністю демонструє щире прагнення жити у вільній, демократичній і суверенній державі.
Зичу всім міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сил та наснаги в усіх справах.

Олексій БОЛІЛИЙ,
голова Макарівської райдержадміністрації

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>