Оголошення та анонси

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації від 05.08.2019 № 05 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації».
Назва структурного підрозділу та посади: головний спеціаліст – бухгалтер відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації.
Кваліфікаційні вимоги: на сайті Макарівської райдержадміністрації.
Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посади Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби. Документи для участі в конкурсі приймаються  до 22.08.2019 за адресою: смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30, райдержадміністрація, 2-й поверх, відділ управління персоналом та організаційної роботи райдержадміністрації.
Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають тестування.
Довідки за телефонами: 5-15-64.

...Наказ начальника відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації від 05.08.2019 № 05 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста – бухгалтера відділу агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації»

...Умови проведення конкурсу на посаду категорії “В”, головного спеціаліста- бухгалтера відділу агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації Київської області

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 20:39
 

Виїзд дитини за кордон на постійне місце проживання

e-mail Друк PDF

Виїзд до іншої держави на постійне місце проживання — серйозне і добре обдумане рішення, яке призводить до кардинальних змін в житті будь-якої людини. На сьогоднішній день існує багато способів легальної імміграції в Канаду, США, Європу та інші країни: підписання контракту на роботу, інвестиція в економіку, навчання, відкриття бізнесу тощо. У кожної країни є свої норми і перелік необхідних процедур. Але спочатку треба законно покинути Україну, особливо, якщо виїжджаєте на ПМП з дітьми.
Як отримати дозвіл на виїзд з України на ПМП?
Процедура отримання дозволу на виїзд на постійне місце проживання в іншу країну передбачає звернення із заявою до територіального органу Державної міграційної служби (ДМС). Оформлення документів для виїзду громадян України за кордон на постійне місце проживання здійснюється за місцем проживання, відповідно до Наказу МВС № 816 від 16.08.2016.

Останнє оновлення на Вівторок, 23 липня 2019, 10:50 Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду у Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ керівника апарату Макарівської районної державної адміністрації від 16.07.2019 № 03 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської районної державної адміністрації».

- завідувач сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи апарату Макарівської районної державної адміністрації.

Детальніше...
 

Легалізація трудових доходів – соціальний захист працюючих!

e-mail Друк PDF

Шановні громадяни! Не позбавляйте себе соціальних благ та забезпеченої старості, не сприяйте порушенням трудового законодавства - вимагайте офіційного оформлення трудових відносин!
Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників, зменшує надходження до бюджетів та державних соціальних фондів. Тільки офіційно оформлений найманий працівник може відчувати себе соціально захищеним.
Питання виплати офіційної, прозорої зарплати сьогодні дуже актуальне. Адже більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) зарплатню. Трапляється, що вони навіть не знають про те, що їхня «прозора» зарплата значно відрізняється від тої, яка записана у відомості. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівнику потрібна довідка про доходи, наприклад, для отримання кредиту чи для пред’явлення у Пенсійний фонд при оформленні пенсії.

Детальніше...
 

27 липня 2019 року відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна»

e-mail Друк PDF

З метою відродження національних традицій України, укріплення патріотизму та розвитку культурної дипломатії між етносами й національними меншинами, які вважають своєю батьківщиною Україну, та представниками народів, що проживають на території України, 27 липня 2019 року з 12:00 на території історико-культурного комплексу «Замок-музей Радомисль» відбудеться Всеукраїнський фестиваль-показ етнічного та стилізованого одягу «Аристократична Україна».
Етнофешншоу пройде вже вчетверте і сприятиме пізнанню етнографічної та культурної спадщини і досягнень регіонів України, популяризації етнічного одягу у молодіжному середовищі. Під час фестивалю відбуватиметься також і ярмарок-продаж робіт українських дизайнерів та народних майстринь.
Участь у фестивалі та представлення власних виробів на ярмарку - безкоштовна.
Контактна особа від оргкомітету фестивалю: Світлана Пономар, конт. тел. 068 86 70 250, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантні посади в управлінні соціального захисту населення Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом в.о. начальника управління соціального захисту населення  Макарівської районної державної адміністрації від 08.07.2019  № 23 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад в управлінні соціального захисту населення  Макарівської районної державної адміністрації»:

- спеціаліст відділу прийому громадян;

- спеціаліст відділу у справах захисту населення від  наслідків Чорнобильської катастрофи.

Останнє оновлення на Понеділок, 08 липня 2019, 11:31 Детальніше...
 

Оголошення про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами

e-mail Друк PDF

Комісія з питань надання фінансової підтримки сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам  Київської області оголошує про прийом заявок і документів для отримання фінансової підтримки сільськогосподарськими обслуговуючими кооперативами.
Комісія приймає документи відповідно до переліку, встановленого пунктом 9 Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 106 (із змінами).
Заявки приймаються у період починаючи з дати оприлюднення цього оголошення до 01 листопада 2019 року секретарем комісії за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, к.306. Телефон: 044-234-45-87.

 

З 8 липня запрацюють нові рахунки для Фонду соціального страхування

e-mail Друк PDF

Як повідомляє пресслужба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, для управлінь та відділень виконавчої дирекції Фонду відкрито рахунки 3717 на балансі центрального апарату Казначейства України:
- для зарахування коштів - код банку 899998, банк отримувача Казначейство України (ЕАП);
- для проведення витрат - код банку 820172, банк отримувача Казначейство України.
Нові рахунки вводять у дію з 8 липня 2019 року.
Аби належно і своєчасно зараховувати кошти та мінімізувати нез'ясовані надходження Казначейство України просить платників, починаючи з 8 липня 2019 року, забезпечити спрямування коштів виключно на рахунки 3717, відкриті на балансі Казначейства.
Кошти, сплачені платниками на старі рахунки, не будуть зараховувати, а повертатимуть як нез'ясовані надходження.

Ірпінське відділення
управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України у Київській області

 

Охорона праці при дії високих температур у літній період

e-mail Друк PDF

Фонд соціального страхування України звертається до керівників підприємств та організацій з проханням вжити усіх необхідних заходів із попередження нещасних випадків під час виконання робіт при дії високих температур повітря. Про це повідомляє пресслужба Фонду соціального страхування України.
Спека у літній період негативно впливає на стан здоров’я людини при виконанні трудових та посадових обов’язків. Перегрівання на робочому місці (головний біль, нудота, втома, млявість, сонливість тощо) збільшує ризик настання нещасного випадку. Саме тому керівникам робіт в умовах підвищення температури повітря необхідно ретельніше планувати виробничі завдання для кожного працівника, обов’язково забезпечити належний контроль за дотриманням вимог законодавства щодо створення безпечних умов праці під час виконання робіт при дії високих температур навколишнього середовища, а саме:

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду в управлінні фінансів Макарівської районної державної адміністрації

e-mail Друк PDF

Затверджено наказом начальника управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації від 26.06.2019 №17 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади»:

- економіст бюджетного відділу управління фінансів районної державної адміністрації.

Порядок проведення відкритого конкурсу для призначення на посаду управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації визначено постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 «Порядок проведення конкурсу на зайняття посад державної служби».
Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають документи, визначені порядком проведення відкритого конкурсу для призначення на посади державної служби. Документи для участі в конкурсі приймаються до
Документи приймаються до 17 год 00 хв. 25 липня 2019 року за адресою: 08001 Київська обл., смт Макарів, провул. Гетьманський, 2 управління фінансів Макарівської райдержадміністрації
Особи, документи яких відповідають встановленим вимогам, складають іспит.
Довідки за телефонами: 5-15-47.

...Наказ начальника управління фінансів Макарівської районної державної адміністрації від 26.06.2019 № 17 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади»

...Умови проведення конкурсу на зайняття посади економіста бюджетного відділу управління фінансів Макарівської райдержадміністрації Київської області

Останнє оновлення на Четвер, 27 червня 2019, 09:51
 


Сторінка 5 з 97

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.