Оголошення та анонси

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження Макарівської районної державної адміністрації Київської області

e-mail Друк PDF

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту розпорядження Макарівської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району Київської області»

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження Макарівської районної державної адміністрації Київської області «Про затвердження Умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району Київської області».

Детальніше...
 

До уваги підприємств, наукових установ, вищих навчальних закладів Київської області!

e-mail Друк PDF

На Київщині продовжується робота з розробки проекту Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки на засадах смарт-спеціалізації.
З метою врахування інтересів та позицій усіх зацікавлених сторін при визначенні напрямів смарт-спеціалізації області до 09 вересня 2019 року проводиться опитування серед підприємств (у тому числі тих, які здійснюють наукові дослідження і розробки), наукових установ та вищих навчальних закладів. Результати опитування будуть враховані робочою групою з розробки стратегічних документів при визначенні стратегічних цілей розвитку регіону на засадах смарт-спеціалізації.
Для цього на веб-сайті Департаменту економічного розвитку і торгівлі  облдержадміністрації розміщено посилання на Google-форми:

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2019, 13:41 Детальніше...
 

Форум для творчо обдарованої молоді Київщини «Арт сейшн»

e-mail Друк PDF

На виконання Комплексної програми підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини» (зі змінами) з метою активізації роботи з талановитою молоддю та створення молодіжного культурного продукту Київської області Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний молодіжний центр» спільно з управлінням молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації 06-08 вересня 2019 року буде проведено Форум для творчо обдарованої молоді Київщини «Арт сейшн».
До участі у заході запрошуються молоді митці, представники молодіжних громадських організацій, об’єднань та творчо обдарована молодь, які працюють за видами мистецтва:
-    образотворче мистецтво;
-    музика та хореографія;
-    театральне мистецтво;
-    мистецтво кіно, режисура, створення медіа продукту;
-    література, журналістика.

Детальніше...
 

До уваги жителів та гостей селища Макарів!

e-mail Друк PDF

29 серпня, до Дня пам'яті захисників України, в Макарівській районній бібліотеці для дітей проходитиме виставка, присвячена пам'яті загиблих захисників Макарівщини “Блок-пост пам'яті Макарівщини”. Виставка складається з 12 ящиків, які містять особисті речі загиблих учасників АТО, фотокартки та біографічні довідки.
На виставку можна потрапити протягом сьогоднішнього дня, до 17:00 год.

Останнє оновлення на Четвер, 29 серпня 2019, 11:49
 

Щодо ринку нерухомості та землі

e-mail Друк PDF

На виконання пункту 53 Плану заходів на 2017 - 2019 роки з реалізації Стратегії розвитку системи запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення на період до 2020 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 601-р., Державною службою фінансового моніторингу України проведено секторальну оцінку ризиків використання ринку нерухомості для легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом і фінансування тероризму.

Детальніше...
 

Повідомляємо про намір ФОП Рябчук М.В. отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

e-mail Друк PDF

ФОП Рябчук М.В. заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел, що розміщені на території Наливайківської сільської ради Макарівського району Київської області (за межами села).
Підприємство повідомляє про те, що предметом його діяльності є виготовлення деревного вугілля.
В процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: двооксид азоту - 0,62504 т/рік, окис вуглецю – 24,58104 т/рік, тверді суспендовані частинки – 2,035 т/рік, важкі метали – 0,000263 т/рік, двоокис сірки – 0,16409 т/рік, вуглеводні граничні – 0,006 т/рік, етан – 1,02396 т/рік, ацетон – 0,0194 т/рік, кислота оцтова – 0,076 т/рік, спирт метиловий – 0,926 т/рік, метан – 18,2574 т/рік, двоокис вуглецю – 259,923 т/рік.

Детальніше...
 

Забезпечення насінням до початку нового сезону

e-mail Друк PDF

Перше, з чого потрібно почати відразу після підрахунку врожаю, це підготовка до наступного сезону. Потрібно придбати добрива, насіння, засоби захисту рослин або ж підготувати власне насіння. При купівлі насіння потрібно знати що:
1) виробник має бути включеним до Державного реєстру суб'єктів насінництва та розсадництва, який формує Міністерство аграрної політики і продовольства України, з яким можна ознайомитися за посиланням на сайті  https://minagro.gov.ua/ua/file-storage/derzhavnij-reyestr-subyektiv-nasinnictva-ta-rozsadnictva
2) відповідно п. 28 «Порядку проведення сертифікації, видачі та скасування сертифікатів на насіння  та/або садивний матеріал», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 лютого 2017 року № 97, насіння повинно супроводжуватись  супровідними документами, які видає споживачеві виробник насіння: «Атестат на насіння» - на добазове та базове насіння,  «Свідоцтво на насіння» - на сертифіковане насіння, «Свідоцтво на гібридне насіння» - на насіння першого покоління гібридів, а також копіями Сертифікату, який засвідчує сортові якості насіння та  Сертифікату, який засвідчує посівні якості насіння.

Детальніше...
 

Оголошення про проведення відкритого конкурсу для призначення на вакантну посаду у Макарівській районній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

Наказ керівника апарату Макарівської районної державної адміністрації від 07.08.2019 № 04 «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату  Макарівської районної державної адміністрації».
- головний спеціаліст відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської районної державної адміністрації.

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 20:53 Детальніше...
 

Особистий виїзний прийом громадян заступника голови Київської обласної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича

e-mail Друк PDF

08 серпня 2019 року о 09.00 в приміщенні Макарівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) відбудеться особистий виїзний прийом громадян заступника голови Київської обасної державної адміністрації Кучера В’ячеслава Анатолійовича.

Відділ роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення
апарату Макарівської райдержадміністрації

 

У каналізаційних колодязях гинуть люди! Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України застерігає.

e-mail Друк PDF

Виконавча дирекція Фонду соціального страхування України звертає увагу на значну кількість групових нещасних випадків, які сталися при виконанні робіт по ремонту і експлуатації водопровідних та каналізаційних мереж, колекторів, колодязів протягом травня – липня 2019 року. Про це повідомляє пресслужба виконавчої дирекцію Фонду соціального страхування України.
Так, зокрема:
- 21.05.2019 під час виконання робіт по прочищенню каналізаційної системи отруїлись клоачним газом три працівники комунального підприємства «Комсервіс» (м. Куп’янськ, Харківська область). При цьому один слюсар помер, а двоє отримали отруєння;
- 31.05.2019 у селі Східне Херсонської області старший оператор очисних споруд філії «Чорнобаївське» ПрАТ «Агрохолдінг Авангард», спустившись до колодязя з очисними водами, втратив свідомість. Побачивши це, інший працівник намагався його витягти з колодязя, але теж знепритомнів. У результаті цього випадку обидва працівники загинули;

Детальніше...
 


Сторінка 4 з 97

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.