Оголошення та анонси

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”

e-mail Друк PDF

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”, яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали. Наразі. На платформі доступний новий онлайн-курс “Стартуй стартап”. Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду ви зможете:
розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;
надихнутися кейсами українських підприємців;

Детальніше...
 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ВНУТРІШНЬОРАЙОННИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЯКІ НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація Київської області (далі – Організатор) оголошує конкурс з перевезення пасажирів на внутрішньорайонних автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Макарівського району Київської області (далі - конкурс).

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінет Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження виконуючого обов’язки голови Макарівської райдержадміністрації від 09.06.2020 № 122 «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району Київської області».
Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.

Останнє оновлення на П'ятниця, 25 вересня 2020, 13:34 Детальніше...
 

Безоплатна правова допомога

e-mail Друк PDF

Вишневський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, з метою забезпечення доступу мешканців громад на період проведення адаптивного карантину в Україні до гарантованої державою безоплатної правової допомоги мешканцям у рамках реалізації загальнодержавного проекту “Програма “Прискорення приватних інвестицій у сільське господарство”, доводить до відому графік  проведення виїзних прийомів громадян у населених пунктах:
Пашківська сільська рада — 29.09.2020, з 09:30 до 11:30.
Фастівська сільська рада — 29.09.2020, з 11:45 до 14:00.
Юрівська сільська рада — 07.10.2020, з 09:30 до 11:30.

Детальніше...
 

СТОП нелегальні засоби захисту рослин

e-mail Друк PDF

З метою захисту посівів сільськогосподарських культур від шкідливих організмів, відповідно до запланованих посівних площ польових культур урожаю 2020 року аграрії планують придбання засобів захисту рослин. Оскільки шкідники, хвороби та бур’яни можуть значно скоротити врожайність та погіршити якість, перетворити продовольчі культури на неїстівні, крім використання ґрунтообробних машин, якісного насіння, мінеральних добрив, важливе значення має застосування високоякісних та ефективних засобів захисту рослин – пестицидів.    
Застосування пестицидів допомагає контролювати бур’яни, шкідників та хвороби, захищати та обробляти продовольчі культури на етапі росту, а також забезпечувати високу якість та лежкість (здатність до тривалого зберігання) свіжих фруктів та овочів.
Використання засобів захисту рослин в Україні регламентовано Законами України "Про пестициди і агрохімікати", "Про захист рослин" та іншими  нормативно-правовими актами.

Детальніше...
 

Увага! Із 13 вересня 2020 року в Київській області розпочинається осіння кампанія з пероральної імунізації диких м'ясоїдних тварин

e-mail Друк PDF

Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області повідомляє, що з метою збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Київської області із 13 вересня 2020 року буде проводитись планова пероральна імунізація диких та бродячих м’ясоїдних тварин.
Розповсюдження принад, які містять високоімунну безпечну вакцину проти сказу, буде здійснюватися авіатранспортом в лісових та сільськогосподарських угіддях.
Тому, Велике прохання не хвилюватися побачивши принаду (розмір із сірникову коробку) або літак, який розкидає принади, ні в якому випадку не чіпати брикети та не переносити з місця.
Триватиме кампанія з пероральної вакцинації протягом 7-9 днів, в залежності від погодних умов.

 

До уваги суб’єктів господарювання!

e-mail Друк PDF

З метою запобіганню поширення генетично модифікованих організмів (далі ГМО) у відкритих системах,Держпродспоживслужба в Київській області повідомляє,що забороняється вивільнення в навколишнє природне середовище ГМО без оцінки впливу на довкілля та до їх державної реєстрації.А саме:
забороняється промислове виробництво та введення в обіг ГМО, а також продукції, виробленої із застосуванням ГМО, до їх державної реєстрації;
забороняється ввезення на митну територію України ГМО, а також продукції, виробленої із застосуванням ГМО, до їх державної реєстрації, за винятком таких, що призначені для науково-дослідних цілей або державних апробацій (випробовувань).
Обов'язковою умовою використання ГМО у відкритій системі є наявність методів і методик їх ідентифікації, розроблених за міжнародними стандартами та затверджених в установленому порядку в Україні.
Державну реєстрацію ГМО та продукції, виробленої з їх застосуванням, здійснюють центральні органи виконавчої влади.
Продукція, яка реєструється у Державних реєстрах ГМО:

Детальніше...
 

До уваги представників ЗМІ

e-mail Друк PDF

02 вересня 2020 року о 10:00 відбудеться он-лайн брифінг голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook:
https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

До уваги громадськості!

e-mail Друк PDF

01 вересня о 12:00 год., на площі біля Макарівського районного Будинку культури (смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 27), відбудеться урочисте представлення голови Макарівської райдержадміністрації БОЛІЛОГО Олексія Васильовича.

Останнє оновлення на Понеділок, 31 серпня 2020, 15:22
 

Часткову компенсацію відсоткової ставки за кредитами банків отримують агровиробники Київщини

e-mail Друк PDF

Підприємства агропромислового комплексу Київської області, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України, вже отримали фінансову державну підтримку через механізм здешевлення кредитів у розмірі 6,3 млн грн за січень-липень 2020 року.
Так, для отримання часткової компенсації відсоткової ставки за кредитами банків звернулися 5 підприємств Баришівського району, 4 – Згурівського та по 3 підприємства Бориспільського, Кагарлицького, Сквирського та Тетіївського районів.
«Одне із ключових завдань роботи облдержадміністрації - розвиток агропромислового комплексу, в тому числі через інвестування за допомогою держпрограм», - зазначив очільник області Василь Володін.
Для отримання державної підтримки та додаткової інформації щодо умов участі звертайтеся до департаменту агропромислового розвитку ОДА за тел. (044) 234-45-87 або за адресою: м. Київ, вул. Велика Васильківська, 13/1, 3-й поверх.

 

Відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців для об'єднаних територіальних громад

e-mail Друк PDF

06 серпня відбудеться відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців для об'єднаних територіальних громад.
Метою відеоконференції є обговорення можливостей реалізації інфрастуктурних, проектів з енергоефективності та енергозбереження інноваційного напрямку на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень (в сфері водовідведення та очищення комунально-побутових строків малих населених пунктів, обігрів/охолодження приміщень соціально-адміністративної інфраструктури, об'єктів комунальної сфери).

Детальніше...
 


Сторінка 1 з 102

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.