Оголошення та анонси

ДО УВАГИ ПРЕДСТАВНИКІВ ЗМІ

e-mail Друк PDF

15 червня 2020 року о 15:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено.

Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ВНУТРІШНЬОРАЙОННИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЯКІ НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

e-mail Друк PDF

МАКАРІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ДАЛІ – ОРГАНІЗАТОР) ОГОЛОШУЄ КОНКУРС З ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ НА ВНУТРІШНЬОРАЙОННИХ АВТОБУСНИХ МАРШРУТАХ ЗАГАЛЬНОГО КОРИСТУВАННЯ, ЯКІ НЕ ВИХОДЯТЬ ЗА МЕЖІ ТЕРИТОРІЇ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ (ДАЛІ - КОНКУРС)

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінет Міністрів України від 03.12.2008 № 1081, зі змінами та доповненнями, розпорядження виконуючого обов’язки голови Макарівської райдержадміністрації від 09.06.2020 № 122 «Про організацію перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі Макарівського району Київської області».
Перелік об’єктів конкурсу із зазначенням порядкових номерів та основних характеристик додається.

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2020, 15:43 Детальніше...
 

Інформуємо щодо цифрового ефірного телебачення

e-mail Друк PDF

Інформуємо, що на сайті Національної ради www.nrada.gov.ua в розділі «Цифрове телерадіомовлення в Україні», розміщено інформацію щодо прийому цифрового сигналу, зокрема практичні поради громадянам для безкоштовного перегляду 32 цифрових телевізійних програм у стандарті DVB-T2, переліку каналів, розташування передавачів, інформація про цифрові передавачі та антени.

Додатково надаємо практичні поради щодо правил оптимального налаштування фіксованого прийому цифрового наземного телевізійного
мовлення (DVB-T2), а саме:

Останнє оновлення на Четвер, 11 червня 2020, 08:35 Детальніше...
 

Соціальна підтримка жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО/ООС Київської області

e-mail Друк PDF

Враховуючи виклики сьогодення, пандемію COVID-19 та її можливо катастрофічні наслідки Всеукраїнська громадська організація “Об'єднання дружин і матерів бійців учасників АТО” розпочала проект “Родина героя: своїх не лишаємо!” для жінок з родин ветеранів та загиблих учасників АТО Київської області.
Метою проекту є пом'якшення наслідків епідемії  COVID-19 шляхом всебічної, адресної підтримки найбільш вразливих груп жінок ветеранської спільноти.
У рамках проекту жінки безкоштовно отримуватимуть комплексну адресну підтримку зокрема:
- гуманітарну;
- психологічну, як професійну так і за принципом “рівний-рівному”;;
- юридичні та правові консультації, за потреби допомогу в оформленні документів;
- емоційну підтримку.

Детальніше...
 

До уваги представників ЗМІ

e-mail Друк PDF

2 червня 2020 року о 14:00 відбудеться он-лайн брифінг тимчасово виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації Василя Володіна щодо поточної ситуації із захворюванням на коронавірус в області.

Час проведення може бути змінено. Слідкуйте за оновленнями на офіційному сайті Київської обласної державної адміністрації та сторінці Київської облдержадміністрації у Facebook.

Трансляцію дивіться на сторінці облдержадміністрації у Facebook: https://www.facebook.com/koda.gov.ua

Пресслужба Київської обласної державної адміністрації

 

Які роботодавці можуть претендувати на «карантинну» допомогу для працівників?

e-mail Друк PDF

Шанс отримати допомогу по частковому безробіттю для своїх працівників мають роботодавці із числа суб’єктів малого (у тому числі мікропідприємництва — подробиці далі) та середнього підприємництва за період проведення заходів щодо запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19), передбачених карантином, встановленим Кабміном. Класифікацію суб’єктів підприємництва з відповідними критеріями наведено у ст. 55 ГКУ.
Те, що треба використовувати для цілей ст. 47 1 Закону про зайнятість саме ГКУ, випливає з положень п. 9 Порядку № 306.
Суб’єктами малого підприємництва є:
- фізичні особи — підприємці, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 млн євро, визначену за середньорічним курсом НБУ;
- юридичні особи — суб’єкти господарювання будь-якої організаційно-правової форми та форми власності, у яких середня кількість працівників за звітний період (календарний рік) не перевищує 50 осіб та річний дохід від будь-якої діяльності не перевищує суму, еквівалентну 10 млн євро, визначену за середньорічним курсом НБУ.

Детальніше...
 

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020

e-mail Друк PDF

Конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» 2020 року проводиться згідно з  наказом Мінрегіону від 09.04.2020 року № 83 (Положення про Конкурс https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0419-14)

Тема 1 «Влада та громада: інформування, діалог, участь»

Практики мають демонструвати високий рівень втілення принципу прозорості та відкритості органів місцевого самоврядування (ОМС), залучення мешканців усіх категорій до процесів прийняття рішень, згуртованість, соціальну відповідальність та комплексне вирішення питань місцевого розвитку на засадах публічно-приватного партнерства або самоорганізації/волонтерства, високу якість надання публічних послуг через Е-технології та моделі інтегрованих послуг.

Детальніше...
 

Всеукраїнський конкурс журналістських робіт 2020 року

e-mail Друк PDF

З метою подальшого і всебічного висвітлення процесів децентралізації, Мінрегіон вкотре проводить Всеукраїнський конкурс журналістських робіт «Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади».
До участі у Конкурсі приймаються матеріали за чотирма номінаціями:
- онлайн-публікація,
- стаття в друкованому ЗМІ,
- радіоматеріал,
- відеоматеріал.
Матеріали мають бути опублікованими вперше у період із 1 січня до 30 вересня 2020 року.
Конкурсні роботи подаються до 18.00 30 вересня 2020 року.
Учасник може подати не більше однієї конкурсної роботи за кожною з номінацій, оформивши їх окремими конкурсними заявками.
Тематичні пріоритети конкурсних робіт.

Детальніше...
 

УВАГА! Важлива інформація!

e-mail Друк PDF

Зважаючи на рішення позачергового засідання Макарівської районної комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, від 17 квітня 2020 року, щодо закриття для відвідування кладовищ на території селищ та сіл Макарівського району, окрім проведення поховань відповідно до норм, встановлених на час дії карантину, звертаємо увагу жителів та осіб, які в період карантину перебувають на території району, на необхідності дотримання карантинних правил та рішень, прийнятих на рівні держави, Київської облдержадміністрації та Макарівської райдержадміністрації.
Всі обмеження, які вводяться, в першу чергу, мають на меті забезпечення безпеки і здоров’я громадян, відвернення загрози та запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19.
В разі стабілізації ситуації щодо поширення коронавірусної хвороби та значного зменшення випадків захворювань, кожен зможе поступово повернутися до звичного ритму життя, проте наразі просимо не наражатися на небезпеку особисто та не наражати рідних та близьких, а також оточуючих вас людей.

Останнє оновлення на П'ятниця, 24 квітня 2020, 11:10
 

На території Макарівської центральної лікарні працює пункт сортування (термометрії) пацієнтів та відвідувачів закладу

e-mail Друк PDF

З метою попередження потрапляння потенційно хворих на COVID-19 до приміщень Макарівської центральної районної лікарні, при вході на територію медичного закладу розгорнуто пункт сортування (термометрії) для пацієнтів та відвідувачів лікарні, де проводиться температурний скринінг.

 


Сторінка 1 з 100

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.