Центр надання адміністративних послуг

Адреса центру:
08000, Київська обл., смт Макарів, вул. Гагаріна, 7 (адмінбудівля Державної податкової інспекції у Макарівському районі)

Адреса для листування:
08000, Київська обл., смт Макарів, вул. Гагаріна,  7

Контактний телефон/факс: (045 78) 6–08–59
Веб-сайт: adm-makariv.gov.ua
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Керівник центру:
Гребенюк Олена Сергіївна, тел. (045 78) 6–08–59

У зв'язку з проведенням навчальних заходів 25.06.2020, з 10:00 до 13:00 год., прийом суб'єктів звернення до Центру надання адміністративних послуг, адміністраторами та реєстраторами здійснюватись не буде. Просимо вибачення за незручності.

УВАГА!
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

З метою недопущення, розповсюдження COVID-19, відповідно до рішення позачергового засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» до 22.06.2020 ПРИЙОМ СУБ’ЄКТІВ ЗВЕРНЕННЯ АДМІНІСТРАТОРАМИ ЦНАП ПРОВОДИТЬСЯ ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ ЗА НОМЕРОМ ТЕЛЕФОНУ 04578 60859 АБО НАДІСЛАВШИ ПОВІДОМЛЕННЯ НА ЕЛЕКТРОННУ ПОШТУ Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Видача результатів послуг замовлених он-лайн проводиться з 10.00 до 13.00 (щоденно).
Технічна перерва з 13.00 до 14.00.

Прийом документів та надання консультацій з питань державної реєстрації права власності на нерухоме майно та державної реєстрації юридичних та фізичних осіб-підприємців (крім громадських формувань) проводиться державними реєстраторами за адресою: смт Макарів, вул. Гагаріна, 7 кабінет 45 (І поверх, центральний вхід). ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ЗДІЙСНЮЄТЬСЯ ОБОВЯЗКОВО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ за номером телефон (04578) 6-08-03
Вівторок і червер – архівні дні

ОБОВ’ЯЗКОВО!

До приміщення ЦНАП заходити по одній особі та у індивідуальних засобах захисту (медична маска).

Центр надання адміністративних послуг – постійно діючий робочий орган, утворений з метою забезпечення надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації.

Основні принципи роботи:
• Орієнтація на суб'єкта звернення.
• Відкритість, прозорість та зрозумілість процедур.
• Запобігання корупційних дій, ліквідація посередницьких послуг;
• Забезпечення вільного доступу суб'єктів звернення до інформації про стан розгляду звернень.
• Оперативність у вирішенні питань.
• Забезпечення рівності прав всіх суб'єктів звернення.
Основними завданнями центру є:
1. Організація надання адміністративних послуг у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань суб’єктів звернень.
2. Спрощення процедури отримання адміністративних послуг та поліпшення якості їх надання.
3. Забезпечення інформування суб’єктів звернень про вимоги та порядок надання адміністративних послуг, що надаються через адміністратора.
4. Прийняття від суб’єктів звернень документів, необхідних для надання адміністративних послуг, їх реєстрація та подання документів (їх копій) відповідним суб’єктам надання адміністративних послуг не пізніше наступного робочого дня після їх отримання.
5. Видача або забезпечення направлення через засоби поштового зв’язку суб’єктам звернень результатів надання адміністративних послуг (у тому числі рішення про відмову в задоволенні заяви суб’єкта звернення), повідомлення щодо можливості отримання адміністративних послуг, оформлених суб’єктами надання адміністративних послуг.
6. Організаційне забезпечення надання адміністративних послуг суб’єктами надання адміністративних послуг.
7. Здійснення контролю за додержанням суб’єктами надання адміністративних послуг термінів розгляду справ та прийняття рішень.

Положення про Центр надання адміністративних послуг

Регламент Центру надання адміністративних послуг

Анкета щодо якості надання адміністративних послуг

Опис


ДО УВАГИ ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ – ПІДПРИЄМЦІВ!
ЦЕНТР НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ПРИ МАКАРІВСЬКІЙ РАЙОННІЙ ДЕРЖАВНІЙ АДМІНІСТРАЦІЇ НЕ МАЄ ТЕХНІЧНОЇ МОЖЛИВОСТІ НАДАВАТИ АДМІНІСТРАТИВНУ ПОСЛУГУ
«ВИТЯГ З ДЕРЖАВНОГО ЗЕМЕЛЬНОГО КАДАСТРУ»
з 03.06.2019 року

ДАНУ ПОСЛУГУ МОЖЛИВО ОТРИМАТИ ЗА ДОПОМОГОЮ
ОНЛАЙН СЕРВІСУ «ПУБЛІЧНА КАДАСТРОВА КАРТА УКРАЇНИ»
ЗА ПОСИЛАННЯМ http://map.land.gov.ua/,
АБО В НАЙБЛИЖЧОМУ ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ


...Інформація про роботу Центру надання адміністративних послуг при Макарівській райдержадміністрації за І квартал 2020 року


Фільтрувати за назвою     Показати # 
# Заголовок Статті Перегляди
1 Нормативно-правові документи 10538
2 Інформаційні картки 11382
3 Перелік послуг 13038
 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.