Засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо-переміщеним особам

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення 03.06.2019 проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог малозабезпеченим сім’ям, надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішьо-переміщеним особам. На розгляд комісії винесено 146 звернень громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -11 особам;
- на продовження соціальної виплати внутрішньо переміщеним особам та пенсій -83 особам;
- на призначення субсидії на житлово-комунальні послуги на додаткову площу житла-29 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 10 особам;
- на призначення субсидій при набутті права власності, купівлі майна, оплати послуг на суму, що перевищує 50тис.грн. – 2 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї особи, якій враховуються фактичні доходи або 1 прожитковий мінімум-2 особам;
- на призначення субсидій при відсутності доходів та сплати ЄСВ з урахуванням трьох прожиткових мінімумів - 3 особам;
- на призначення субсидій при наявності будинку не введеного в експлуатацію – 1;
- на призначення субсидій при наявності договору оренди житлового приміщення -2;
- на призначення субсидій переміщеним особам без укладення договору оренди-1
Відмовлено в наданні права на отримання державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям при наявності у складі сім’ї осіб, які працюють без оформлення трудових відносин - 2 особам.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.