Телефонний довідник

e-mail Друк PDF

ТЕЛЕФОННИЙ ДОВІДНИК

З М І С Т

№ з/п

Назва установи

1. Районна рада
2. Районна державна адміністрація
3. Землевпорядні організації
4. Селищні та сільські ради району
5. Фінансові організації
6. Правоохоронні, юридичні та військові установи
7. Установи агропромислового комплексу
8. Медичні заклади
9. Заклади культури та освіти
10. Промислові та транспортні підприємства
11. Будівельні організації
12. Лісництва району
13. Підприємства зв’язку та побутові підприємства
14. ЗМІ, комп’ютерні послуги, фото
15. Сільськогосподарські підприємства
16. Підприємства торгівлі та громадського харчування
17. Профспілкові організації
18. Благодійні організації
19. АЗС
20. Кафе, салони
21. Індекси населених пунктів

1. Макарівська районна рада

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Гулак Олександр Олександрович
Голова ради 5-14-43
Цисаренко Олександр Борисович
Заступник голови ради 5-14-42
Балашенко–Осадча Оксана Василівна Керуюча справами 5-11-38
Цибенко Олександр Олександрович
Радник голови районної ради 5-29-88, 5-25-31
Попко Юлія Едуардівна
Радник голови районної ради
5-29-88
Токар Марина Анатоліївна
Начальник організаційного відділу районної ради
5-29-55
Гуда Юлія Анатоліївна Головний спеціаліст організаційного відділу районної ради 5-29-55
Некращук Яна Андріївна
Головний спеціаліст організаційного відділу районної ради
5-29-55
Козаченко Вікторія Віталіївна
Начальник фінансово-господарського відділу районної ради 5-25-31
Титаренко Анастасія Олександрівна Діловод 5-25-31
Альошина Наталія Олександрівна Завідувач господарства 5-25-31
Цибенко Олександр Петрович
Водій районної ради -
Васильєва Любов Василівна Тех.працівник -
Крутенко Микола Іванович Сторож районної ради -
Мельниченко Микола Олександрович
Завідуючий трудовим архівом
5-26-17

2. Макарівська районна державна адміністрація

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

Керівництво адміністрації

...
Голова РДА 5-14-44
прийм.
Багінська Ірина Анатоліївна
Перший заступник голови РДА 6-05-56
Рознай Іван Юрійович
Заступник голови РДА 5-15-42
... Заступник голови РДА

Апарат районної державної адміністрації

Фока Олена Василівна Керівник апарату РДА 5-19-70

Відділи, управління, служби райдержадміністрації

Відділ роботи зі зверненнями громадян, документообігу та контролю, правової та організаційної роботи апарату адміністрації

Коцубанова Вікторія Олександрівна Начальник відділу 5-12-81
Пархомчук Світлана Олексіївна
Головний спеціаліст 5-12-81
Кириленко Алла Федорівна
Головний спеціаліст 5-35-55

Відділ фінансово-господарського забезпечення та управління персоналом апарату адміністрації

Петренко Світлана Василівна Начальник відділу т/ф 5-22-60
Федоріненко Олена Леонідівна Головний спеціаліст т/ф 5-22-60
Прокопенко Альона Володимирівна Головний спеціаліст 5-15-64

Відділ ведення державного реєстру виборців

Біленчук Олена Іванівна Начальник відділу 5-24-71
Божок Анна Сергіївна
Головний спеціаліст 5-24-71

Сектор з мобілізаційної та режимно-секретної роботи, запобігання та виявлення корупції апарату адміністрації

Бурнашева Наталія Леонідівна
Завідувач сектору
5-12-61
Хоменко Олена Володимирівна Головний спеціаліст 5-27-25

Відділ адміністративних, дозвільних процедур та державної реєстрації

Гребенюк
Олена Сергіївна
Начальник відділу, адміністратор
6-08-59
Ткачук Ірина Іванівна Адміністратор 6-08-59
Заріцька Вікторія Василівна
Головний спеціаліст 6-08-03
Хоменко Тетяна Миколаївна
Головний спеціаліст 6-08-03

Відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, торгівлі та агропромислового розвитку

Сальвенчук Ольга Михайлівна Начальник відділу 5-13-08
Невмержицька Ольга Володимирівна Головний спеціаліст - головний бухгалтер 5-13-36
. Головний спеціаліст 5-13-08
.
Головний спеціаліст 5-13-08

Сектор містобудування, архітектури, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій

Головатенко Світлана Анатоліївна Завідувач сектору 6-00-86
Гребенюкова Інна Миколаївна
Головний спеціаліст 5-27-25

Сектор культури, молоді, національностей та релігій

Факторович Ліна Леонідівна Завідувач сектору 5-13-80
Лопата Василь Степанович Водій 5-22-60

Відділ освіти, фізичної культури та спорту

Тарнавський Володимир Миколайович
Начальник відділу
5-15-48
5-19-85
Султанова Лариса Миколаївна Головний спеціаліст 5-21-54
Ткачук Руслана Леонідівна Головний спеціаліст 5-19-85

Архівний відділ

Кравець Юлія Володимирівна Начальник відділу
5-11-13
Зінченко Любов Михайлівна Спеціаліст
5-11-13

Фінансове управління

Дідківська Світлана Михайлівна Начальник управління 5-15-47
Логвіна Тетяна Володимирівна
Заступник начальника
5-12-63

Управління соціального захисту населення

Невмержицький Григорій Іванович Начальник управління 6-09-49
6-05-49
. Заступник начальника 5-23-82
. Відділ прийому громадян
5-25-86

Територіальний центр соціального обслуговування

Доценко Ольга Іванівна Директор 5-14-32

Служба у справах дітей та сім'ї

Морозюк Тетяна Леонідівна Начальник служби
5-26-60
.
Головний спеціаліст-бухгалтер 5-26-60
Оставненко Інна Володимирівна Головний спеціаліст 5-26-60
Аханова Наталія Володимирівна Зав.сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми позбавленими батьківського піклування 5-26-60
Герасименко Леся Миколаївна Головний спеціаліст сектору
5-26-60

3. Землевпорядні організації

Прізвище, ім’я, по батькові Посада Телефон
Відділ у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області
Соколовська Наталія Миколаївна
Заступник начальника відділу
5-13-48
Держкомзем . 249-96-91

4. Селищні та сільські ради району

Назва с/с ради
Прізвище, ім’я, по батькові голови (секретаря)
Телефон
Селищні ради
Макарівська Токар Вадим Яковлевич
пр.6-08-64
Кодрянська Гапоненко Тетяна Володимирівна
Іваненкова Любов Олександрівна
4-39-31
Сільські ради
Андріївська Кибукевич Анатолій Михайлович
Самойленко Ольга Олександрівна
т/ф 3-62-31
Бишівська Мірошкін Олег Олександрович
Коба Леся Птрівна
2-11-44
т/ф 2-12-89
Борівська Королькова Любов Адамівна
Ковальчук Наталія Миколаївна
т/ф 3-26-31
В.Карашинська Волошин Петро Степанович
Міщенко Аліна Віталіївна
3-92-42
Вільнянська Лагерчук Ірина Миколаївна
Захарчук Ірина Ігорівна
2-21-31
Гавронщинська Коба Олексій Леонідович
Мельник Леонід Андрійович
т/ф 4-17-69
Гружчанська Каран Леонід Борисович
Міщенко Лідія Олексіївна
т/ф 2-37-31
Забуянська Герасименко Михайло Юрійович
Поденко Валентина Олександрівна
т/ф 3-52-42
Козичанська Приходько Михайло Степанович
Боярінова Олена Олександрівна
2-42-42
т/ф 2-42-25
Колонщинська Пелешок Юлія Василівна
Павленко Світлана Казимирівна
т/ф 4-22-31
Комарівська Сич Людмила Миколаївна
Суходольська Лариса Миколаївна
3-26-83
Копилівська в.о. голови Крижевський Володимир Васильович т/ф 3-02-31
Королівська Бутрименко Оксана Григорівна
Булах Тетяна Миколаївна
т. 3-12-42
ф. 3-12-35
Липівська в.о. голови Лозко Юлія Леонідівна т/ф 6-09-25, 3-15-31
Лишнянська Шевчук Андрій Андрійович
Задоя Любов Миколаївна
т/ф 2-34-31
Людвинівська Суліма Тетяна Миколаївна
Гордієнко Олег Васильович
т/ф 3-14-47
Маковищанська Живага Богдан Васильович
Євтушенко Олександр Володимирович
т/ф 4-16-33
Мар’янівська Савенок Ніна Миколаївна
Бойко Сергій Ігорович
т/ф 3-32-47
3-32-41
Мотижинська Сухенко Ольга Петрівна
Стиренко Наталія Петрівна
т/ф 3-82-34
Мостищанська Цисаренко Володимир Іванович
Курочкіна Галина Іванівна
2-45-48,
2-33-76
Наливайківська Радченко Марина Михайлівна
Головченко Олена Миколаївна
т/ф 4-72-24
Небелицька
Бабенко Любов Василівна
Шумак Ольга Миколаївна
т/ф 4-28-35
Ніжиловицька Поливач Ольга Іванівна
Седмер Наталія Михайлівна
4-11-39
Новосілківська Кияниця Олена Миколаївна
Тарасова Галина Миколаївна
т/ф 2-45-23
Опачицька Гусєв Роман Анатолійович
.
т/ф 2-42-76
2-42-33
Пашківська Кравчук Ольга  Миколаївна
Копитчак Іван Валерійович
2-27-42
Плахтянська Сорочан Олександр Олександрович
Сімороз Марія Валентинівна
т/ф 3-42-42
Рожівська Чапік Микола Васильович
Сичевська Марія Федорівна
т/ф 3-33-31
Ситняківська Романенко Олександр Олександрович
Йовенко Юлія Олександрівна
т/ф 3-34-31
Соснівська Йовенко Олена Василівна
Воровська Людмила Іванівна
т/ф 2-35-31
Фасівська Онищенко Іван Іванович
Рубець Олена Андріївна
т/ф 3-14-42
Чорногородська Логвиненко Віктор Григорович
Коваль Людмила Петрівна
2-43-22
ф.2-43-42
Червонослобідська Панова Валентина Миколаївна
Омельчук Оксана Іванівна
9-01-46
т/ф 9-01-50
Юрівська Шурда Валерій Костянтинович
Тимошенко Юлія Василівна
т/ф 9-01-07
Яблунівська Козлівська Валентина Василівна
Мазерчук Інна Віталіївна
2-24-32
т/ф2-24-31
Ясногородська Кононенко Сергій Андрійович
Пилипчук Тетяна Олексіївна
2-32-42 т/ф

...

Скачати телефонний довідник у форматі Word

 

Останнє оновлення на Середа, 05 лютого 2020, 15:06  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.