Медицина

e-mail Друк PDF

З 01.03.2013р. в Україні проведено реформування медичної галузі.
Реформування галузі передбачає отримання у державних та комунальних закладах охорони здоров'я безоплатної медичної допомоги, що надається відповідно до стандартів надання медичної допомоги, яка включає первинну, вторинну, третинну та екстрену медичну допомогу.

Первинна медична допомога - вид медичної допомоги, що надається лікарем (медичним працівником) в амбулаторних умовах або у визначених випадках за місцем проживання пацієнта і передбачає консультацію, діагностику та лікування основних найпоширеніших захворювань, травм та отруєнь, профілактичні заходи; направлення пацієнта для надання вторинної (спеціалізованої) або третинної (високо спеціалізованої) медичної допомоги; надання невідкладної медичної допомоги при гострих порушеннях фізичного чи психічного здоров'я пацієнта, які не загрожують його життю чи здоров'ю оточуючих.
Організація та надання первинної медичної допомоги здійснюється центрами первинної медичної допомоги, що створюються як заклади охорони здоров'я за рішенням районних, міських рад та лікарями загальної практики (сімейним лікарями), що здійснюють медичну практику як фізичні особи — підприємці.

Вторинна спеціалізована медична допомога – вид медичної допомоги, що надається в амбулаторних або стаціонарних умовах в плановому порядку, або в невідкладних випадках лікарями та іншими медичними працівниками закладу охорони здоров'я відповідного типу та спеціалізації і не включає високоспеціалізовані та високотехнологічні стаціонарні медичні послуги, що належать до третинної(високоспеціалізованої) медичної допомоги.
Надання вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги забезпечується:
в стаціонарних умовах - багатопрофільними лікарнями інтенсивного, лікарнями відновлювального (реабілітаційного), планового лікування, закладами медико-соціальної допомоги (сестринського догляду), хоспісами;
в амбулаторних умовах - центрами з медичних консультацій та діагностики (консультативно-діагностичними центрами), які можуть входити до складу лікарень відповідного типу або функціонувати як самостійні заклади.

Третинна (високоспеціалізована) медична допомога - вид медичної допомоги, яка передбачає надання високоспеціалізованих діагностичних та лікувальних медичних послуг з використанням високотехнологічного обладнання.
Перелік державних і комунальних закладів охорони здоров'я, що надають третинну медичну допомогу, визначається Кабінетом Міністрів України(це як правило обласні лікарні та університетські клініки)

Екстрена медична допомога - це медична допомога, що надається при гострих порушеннях фізичного чи психічного здоров'я пацієнта, які загрожують його життю чи здоров'ю оточуючих.
Екстрену медичну допомогу зобов'язані надавати всі медичні працівники і заклади охорони здоров'я незалежно від форми власності та підпорядкування.
Складовою системи екстреної медичної допомоги є служба швидкої медичної допомоги, що забезпечує надання послуг екстреної медичної допомоги. До компетенції служби швидкої медичної допомоги належить надання своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам у невідкладних станах на місці події та під час транспортування таких пацієнтів до відповідних закладів охорони здоров'я.
Екстрена медична допомога надається станціями екстреної медичної допомоги та їх підрозділами. Екстрена медична допомога підпорядкована обласним центрам служби екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.

Жителям району медичну допомогу надають: первинну - Комунальний заклад "Макарівський центр первинної медико - санітарної допомоги" Макарівського району Київської області до складу якого входять 11 амбулаторій загальної практики сімейної медицини на 555 відвідувань в зміну, 34 фельдшерсько-акушерські пункти та одна фельдшерська бригада невідкладної медичної допомоги дислокована в адміністративному приміщенні КЗ «Макарівський центр ПМСД».

КЗ « Макарівський центр ПМСД»
08001, Київська область, смт Макарів, вул. Б.Хмельницького, 56
тел. (04578) 5-20-46, факс (04578) 5-13-38, e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

№ п/п

Посада

П.І.П

1 Головний лікар КЗ « Макарівський центр ПМСД» Соломенко Сергій Володимирович
2 Заступник головного лікаря з медичного обслуговування населення
Майстренко Віктор Григорович
3
Заступник головного лікаря з охорони дитинства та материнства Калмикова Валентина Сергіївна

 

Мережа лікувально - профілактичних закладів представлена:

№ з/п

Назва ЛПЗ, дільничних лікарень, амбулаторій, ФАП, ФП

Адреса

ПІП Керівника

1. Амбулаторія ЗПСМ смт Макарів, вул. Б.Хмельницького, 56 Москалюк Володимир Афанасійович
2. Амбулаторія ЗПСМ с. Бишів,
вул. Київська, 22
Головко Раїса Анатолівна
3. Амбулаторія ЗПСМ с. Забуяння,
вул. Лесі Українки, 5
Гончарова Галина Олександрівна
4. Амбулаторія ЗПСМ смт Кодра,
вул. Шевченка, 4/а
Барсуков Анатолій Васильович
5. Амбулаторія ЗПСМ с. Андріївка,
вул. Шевченка, 1
Лерман Наталія Геннадіївна
6. Амбулаторія ЗПСМ с. Калинівка
вул. Київська, 117
Бова Світлана Анатоліївна
7. Амбулаторія ЗПСМ с. Копилів,
вул. Жовтнева, 59
Яценко Світлана Іванівна
8. Амбулаторія ЗПСМ с. Мотижин,
вул. Василя Довгича, 1
Тарасенко Катерина Василівна
9. Амбулаторія ЗПСМ с. Червона Слобода,
вул. Лесі Українки, 89
Копецький Микола Станіславович
10. Амбулаторія ЗПСМ с. Грузьке,
вул, Шевченка, 13
Вакантна посада
11. Амбулаторія ЗПСМ с. Плахтянка
Коцюбинського 2
Ткач Людмила Федосіївна
12. ФП с. Березівка Бернадська Людмила Миколаївна
13. ФАП с. Борівка Мелашич Ганна Федорівна
14. ФАП с. В.Карашин Апацька Людмила Михайлівна
15. ФП с. Весела Слобода Старовойт Раїса Олександрівна
16. ФАП с. Вільно Бойко Раїса Іванівна
17. ФАП с. Гавронщина Зіменко Ірина Степанівна
18. ФП с. Завалівка Микосянчик Ганна Іванівна
19. ФАП с. Козичанка Євтушенко Надія Іванівна
20. ФАП с. Колонщина Міщенко Тетяна Олександрівна
21. ФАП с. Комарівка Литвин Сергій Анатолійович
22. ФАП с. Королівка Сидоренко Ірина Василівна
23. ФАП с. Липівка Кривенок Олена Дмитрівна
24. ФАП с. Лишня Чепурна Ірина Володимирівна
25. ФП с. Людвинівка Полянська Ніна Павлівна
26. ФАП с. Маковище Євтушенко Валентина Василівна
27. ФАП с. Мар’янівка Корчемний Олександр Сергійович
28. ФАП с. Мостище Швидка Тетяна Володимирівна
29. ФАП с. Наливайківка Трофіменко Олена Анатоліївна
30. ФАП с. Небелиця Гулак Марина Вікторівна
31. ФАП с. Ніжиловичі Силко Валентина Михайлівна
32. ФАП с. Нові Опачичі Демченко Тетяна Олександрівна
33. ФАП с. Новосілки Будяк Людмила Володимирівна
34. ФАП с. Осикове Мамчур Віта Василівна
35. ФАП с. Пашківка Стельмах Юлія Валентинівна
36. ФАП с. Рожів Чапік Наталія Володимирівна
37. ФАП с. Ситняки Скліпіс Світлана Миколаївна
38. ФАП с. Соснівка Кожухар Ірина Миколаївна
39. ФАП с. Таврія Русак Ганна Дмитрівна
40. ФАП с. Фасова Очеретюк Лариса Опанасівна
41. ФП с. Ферма Олефір Ольга Петрівна
42. ФАП с. Чорногородка Головко Віктор Васильович
43. ФАП с. Юрів Рудоман Раїса Костянтинівна
44. ФАП с. Яблунівка Гладиш Олена Василівна
45. ФАП с. Ясногородка Дерев’янко Олександр Іванович

Лікувально – профілактичний процес в медичних закладах КЗ « Макаріський центр ПМСД» забезпечують 151 медичних працівників, з них лікарів –31 в т.ч. 4 - вищою категорією, 8 – першою, другою –4; середніх медичних працівників - 120 в т.ч. 38 - вищою категорією, 15 – першою, другою – 9.


Вторинну – центральна районна лікарня з стаціонаром на 195 ліжок (51,7 на 10 тис. населення) та  поліклінікою на 275 відвідувань в зміну (головний лікар Тесленко Анатолій Леонідович), заступники головного лікаря: по медичній частині - Йовенко Анатолій Анатолійович, по експертизі з тимчасової втрати працездатності - Йовенко Тетяна Анатоліївна, завідуючий поліклінікою – Кравець Олексій Петрович.
Завідуючі відділеннями: хірургічним - Тищенко Григорій Дмитрович, акушер-гінекологічним – Шпортенко Ірина Анатоліївна, терапевтичним - Остафійчук Світлана Іванівна, неврологічним - Клименко Людмила Михайлівна, інфекційним - Савонік Ольга Сергіївна, анестезіологічним з ліжками інтенсивної терапії - Тесленко Анатолій Леонідович, дитячими Мільгевська Людмила Петрівна  -.
Медична допомога надається по 23 спеціальностям.
Стаціонарна допомога надається в 7 відділеннях – хірургічному на 50 ліжок – 35 хірургічних для надання допомоги хворим загально хірургічного, урологічного, ЛОР профілю та 15 травматологічних; терапевтичному на 55 ліжок – 35 терапевтичних, 20 кардіологічних; акушеро-гінекологічному на 30 ліжок – 20 акушерських, 10 гінекологічних; неврологічному на 25 ліжок, дитячому на 20 ліжок, в інфекційному на 15 ліжок та 6 ліжок у відділені анестезіології з ліжками інтенсивної терапії.
Ліжка відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії виділяються окремо і не обраховуються в загальній кількості ліжок.
В поліклініці працюють фахівці різного профілю, які відсутні на первинній ланці і ведуть консультаційний прийом, тобто консультують фахівців первинної ланки.
Лікувально – профілактичний процес в медичних закладах центральної районної лікарні забезпечують 417 працівників, з них лікарів – 78, в т.ч. 25 – вищою категорією,16–першою, другою – 10; середніх медичних працівників – 177, в т.ч. 80- вищою категорією, 21 – першою, другою – 6

 

Комунальне некомерційне підприємство

МАКАРІВСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ

Макарівської районної ради

вул. Б.Хмельницького, 56, смт Макарів, Київська область, 08001,

тел./факс (045-78) 5-13-38 Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Код ЄДРПОУ 01994698

№ п/п

Посада

П.І.П

1 Директор Кравець Олексій Петрович
2 Заступник головного лікаря по медичній частині Йовенко Анатолій Анатолійович
3 Заступник головного лікаря з експертизи  тимчасової непрацездатності Йовенко Тетяна Анатоліївна
4 Заступник головного лікаря з економічних питань
Коровіна Ірина Василівна
5 Завідувач поліклінікою Кравець Олексій Петрович

 

Третинна медична допомога: жителям району надається в обласній клінічній лікарні, обласній лікарні № 2 та науково-дослідних інститутах нашої держави. Екстрена медична допомога: екстрену медичну допомогу надають три бригади екстреної медичної допомоги - дві бригади (одна лікарська та одна фельдшерська) дислоковані на базі Макарівської підстанції екстреної медичної допомоги(зав. Собко Інна Анатоліївна), яка підпорядкована Вишгородській станції екстреної медичної допомоги( головний лікар Гонтар Володимир Володимирович) Київського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф (головний лікар Алексеєнко Олександр Олександрович), третя (фельдшерська), яка розташована в пункті тимчасового базування та розміщена в Бишівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини і підпорядкована Фастівській станції екстреної медичної допомоги (головний лікар Снігур Сергій Андрійович) Київського обласного центру екстренної медичної допомоги та медицини катастроф. Виклики для отримання екстреної та невідкладної медичної допомоги здійснюється на телефон 103. Диспетчерська служба розташована на базі Макарівської підстанції екстреної медичної допомоги по вул. Б.Хмельницького, 56. Диспетчер екстреної медичної допомоги здійснює «фільтрацію» викликів на екстрені та невідкладні і направляє для виїзду до пацієнта одну із трьох бригад екстреної або бригаду невідкладної медичної допомоги. Запис розмов під час дзвінків фіксується аудіотехнікою та зберігається в архіваторі мовлення з 2010 р. по даний час.

...Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від

...Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних і юридичних осіб за 2018 рік (Макарівська ЦРЛ)

...Інформація про платні послуги ЦРЛ у 2020 році (Макарівська ЦРЛ)

...Інформація про надходження і використання благодійних пожертв від фізичних і юридичних осіб КНП "Макарівська ЦРЛ" МРР


Макарівська районна аптека №10
08000,смт Макарів, вул. Фрунзе, 58
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
телефон : 5-14-50


п/п                  Посада                                                                                    П.І.П
1      Завідувач                                                                                  Кириленко Ірина Василівна
2      В.о. заступника завідувача                                                   Яловська Валентина Петрівна
3      Головний бухгалтер                                                                Радченко Оксана Анатоліївна

Макарівська районна аптека №10 є закладом охорони здоров’я, основним завданням якої є забезпечення населення району лікарськими засобами та виробами медичного призначення. Організаційно-правова форма господарювання комунальне підприємство. Діє на принципах господарського розрахунку.
Макарівська районна аптека №10 займається реалізацією медикаментів, дитячого харчування, косметики та засобів медичного призначення (милиці, ковіньки, гумові вироби, засоби інтимної гігієни, прилади для вимірювання тиску та цукру в крові). Здійснює індивідуальні замовлення, а також реалізацію по безготівковому розрахунку.

Графік роботи:
з 8.00 до 20.00
без вихідних
тел. для довідок: 5-26-85

Ми працюємо для Вас!


Історія розвитку медицини району

Фільм студії WTV "Макарівська лікарня. Історія однієї лікарні"


Останнє оновлення на Четвер, 09 квітня 2020, 15:55  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.