Інформація про наявність вакантних місць в райдержадміністрації

Інформація про наявність вакантних місць станом на 03.01.2020

Назва посади
1 Голова адміністрації
2 Головний спеціаліст – бухгалтер відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, торгівлі та агропромислового розвитку райдержадміністрації
3 Головний спеціаліст – бухгалтер служби у справах дітей та сім’ї райдержадміністрації
4 Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Ознайомитись з Порядком проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців (постанова КМУ №169 від 15.02.2002) можна в розділі "Нормативна база" нашого сайту.

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 січня 2020, 08:52