Керівництво райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

 

Керівництво адміністрації
Посада ПІБ Телефон, факс,e-mail

Голова –
...

5-14-44
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Перший заступник голови –
Багінська Ірина Анатоліївна

6-05-56
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Заступник голови –
Рознай Іван Юрійович

5-15-42
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Керівник апарату –
Фока Олена Василівна

5-19-70
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду


Розподіл обов’язків між головою, першим заступником голови, заступником голови та керівником апарату Макарівської районної державної адміністрації


БАГІНСЬКА ІРИНА АНАТОЛІЇВНА

перший заступник голови Макарівської районної державної адміністрації

1967 року народження, громадянка України, уродженка с. Алакурті Кандалакшського району Мурманської області, освіта вища, у 2000 році закінчила Академію державної податкової служби України за спеціальністю “Облік та аудит”.

Ірина Анатоліївна свій трудовий шлях розпочала у серпні 1986 року, працюючи бухгалтером колгоспу «Полісся» в с. Тайки Ємільчинськинського району Житомирської області. Далі, з грудня 1988 року, починає працювати бухгалтером Макарівського Райкоопзаготпром Макарівського РПО.
З липня 1995 року стає головним бухгалтером Державної податкової адміністрації в Макарівському районі, а у січні 1997 року займає посаду старшого державного податкового інспектора, головного державного податкового інспектора ДПІ у Макарівському районі.
У грудні 2003 стає начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Макарівському районі. З листопада 2006 року працює заступником начальника інспекції – начальником відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Макарівському районі. У лютому 2009 року призначена на посаду першого заступника начальника ДПІ у Макарівському районі. З червня 2012 року  -   начальник відділу оподаткування фізичних осіб ДПІ у Макарівському районі, а з червня 2013 року — головний державний інспектор Макарівського відділення Ірпінської ОДПІ ГУ ДФС у Київській області.
Розпорядженням голови Макарівської райдержадміністрації від 11 лютого 2016 року № 18-к призначена на посаду першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації.
Є депутатом Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області.
Заміжня, має доньку.

РОЗНАЙ ІВАН ЮРІЙОВИЧ

заступник голови Макарівської районної державної адміністрації

1975 року народження, громадянин України, уродженець с. Руське Поле Тячівського району Закарпатської області, освіта вища, у 1999 році закінчив Національний аграрний університет, здобувши спеціальність «Захист рослин», кваліфікація вчений агроном по захисту рослин

Іван Юрійович свій трудовий шлях розпочав у квітні 1995 року учнем електрика МВВТП «Орбіс» у м. Київ. З жовтня 1995 року по квітень 1996 року працює продавцем ТОВ «ФОРТУНА С&К», м. Київ. З квітня 1996 року по по лютий 1999 року займає посаду інженера з постачання ВКФ «ОРБІТА», м. Київ. З березня 1999 року по березень 2016 року працює завідувачем складу ПП «КУПАВА», м. Київ. Також в цей період за сумісництвом займає посаду директора ТОВ «ОАЗІС СІТІ».
Відповідно до розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації № 66-к від 29 квітня 2016 року призначений на посаду заступника голови Макарівської райдержадміністрації.

 

ФОКА ОЛЕНА ВАСИЛІВНА

керівник апарату Макарівської районної
державної адміністрації

1972 року народження, громадянка України, уродженка смт Макарів Київської області, освіта вища, у 1994 році закінчила Український державний педагогічний університет ім. М.П.Драгоманова за спеціальністю – російська мова та література, у 2009 році - Національну академію державного управління при Президентові України.

Фока Олена Василівна свою трудову діяльність розпочала у 1993 році на посаді вчителя літератури народів світу Гавронщинської неповної середньої школи Макарівського району Київської області. З вересня 1998 року по липень 2004 року – методист райметодкабінету відділу освіти Макарівської райдержадміністрації. З вересня 2004 року по вересень 2005 року-начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Макарівської райдержадміністрації. З вересня 2005 року по червень 2006 року – заступник керівника апарату - начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату Макарівської райдержадміністрації.
З червня 2006 року по цей час працює на посаді керівника апарату Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Четвер, 13 червня 2019, 14:47  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.