16 грудня 2019 року відбулося друге засідання конкурсної комісії районної адміністрації для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради.
На порядку денному було заслухано конкурсну пропозицію учасником конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради. В ході обговорення конкурсних пропозицій конкурсанту членами комісії були поставлені запитання стосовно подальшої діяльності та розвитку Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради.

Останнє оновлення на Середа, 18 грудня 2019, 16:22