Містобудування і архітектура

e-mail Друк PDF

Сектор містобудування та архітектури
Макарівської районної державної адміністрації

08001, Київська область,
смт Макарів, вул. Довженка Олександра, 18
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ПІП

Посада

Контакти

Головатенко
Світлана
Анатоліївна

завідувач сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації

6-00-86

-

головний спеціаліст
сектору містобудування та архітектури районної державної адміністрації

6-00-86

Графік прийому завідувача сектору містобудування та архітектури, головного архітектора:
- понеділок, п'ятниця - з 10:00 до 13:00 - прийом для юридичних осіб;
- середа - з 09:00 до 13:00 - прийом для фізичних осіб


Про архітектурно-містобудівну раду Макарівського району

Про затвердження Положення про відділ містобудування та архітектури Макарівської районної державної адміністрації

Інформація про стан оновленої містобудівної документації та містобудівної документації, термін дії яких дійсний, по Макарівському району

Роз’яснення щодо процедур отримання документів, необхідних для здійснення будівництва

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування детального плану території в межах Копилівської сільської ради Макарівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення проєкту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку проєкту документу державного планування детального плану території для розміщення автозаправного комплексу та логістичних будівель в межах Копилівської сільської ради Макарівського району Київської області

Повідомлення про оприлюднення Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проекту документу державного планування детального плану території в межах Копилівської сільської ради Макарівського району Київської області


Керівникам органів місцевого самоврядування

Макарівська районна державна адміністрація доводить до вашого відома, що відповідно до підпункту 1 пункту 1 розділу V "Прикінцеві положення" Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" з 1 січня 2013 року набрали чинності частина 3 та 4 статті 24 згаданого Закону, яка визначає, що у разі відсутності плану зонування або детального плану території, затвердженого відповідно до вимог Закону, передача (надання) земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб забороняється. Зміна цільового призначення земельної ділянки, яка не відповідає плану зонування території та/або детальному плану території забороняється.

Набуття чинності цієї норми вимагає прийняття термінових дій щодо забезпечення підвідомчих територій містобудівною документацією.


Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2011 N 103 „Про затвердження Порядку видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки”

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ ДЛЯ ОФОРМЛЕННЯ БУДІВЕЛЬНОГО ПАСПОРТА НА ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ЖИТЛОВИЙ ТА САДОВИЙ БУДИНОК
ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ ДО 300 М2

- засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою;
- засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову зазначеної земельної ділянки (за наявності) ;
- ескіз намірів забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади, максимальні відмітки висотності, відстані до сусідніх земельних ділянок);
- проект будівництва (за наявності);
- технічні умови щодо інженерного забезпечення;
- вимоги до забудови земельної ділянки;
- викопіювання з містобудівної документації;
- схему забудови земельної ділянки.


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва
та житлово-комунального
господарства України
05.07.2011 № 103

Зареєстровано в Міністерстві
юстиції України
22 липня 2011 р.
за N 902/19640

ПОРЯДОК
видачі будівельного паспорта забудови земельної ділянки

1. Загальна частина

1.1. Цей Порядок розроблений відповідно до статті 27 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" (3038-17) і призначений для використання спеціально уповноваженими органами містобудування та архітектури, органами місцевого самоврядування та їх виконавчими органами при вирішенні питань забудови присадибних, дачних і садових земельних ділянок (далі - Порядок).
1.2. Будівельний паспорт забудови земельної ділянки (далі - будівельний паспорт) визначає комплекс містобудівних та архітектурних вимог до розміщення і будівництва індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 квадратних метрів, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів інженерного захисту, благоустрою та озеленення земельної ділянки.
1.3. Параметри житлових будинків визначаються з урахуванням державних будівельних норм ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення" (n0007509-05) та ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень" (v0044481-92).
1.4. За наявності плану зонування території (зонінгу) розроблення будівельного паспорта здійснюється на його підставі.
1.5. Проектування на підставі будівельного паспорта здійснюється без отримання містобудівних умов та обмежень.
1.6. Для об'єктів будівництва, на які надається будівельний паспорт, розроблення проекту будівництва здійснюється виключно за бажанням замовника.

2. Порядок видачі будівельного паспорта

2.1. Для отримання будівельного паспорта забудовник звертається до відповідного спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури з письмовою заявою щодо намірів забудови земельної ділянки.
До заяви замовником додаються:
- засвідчена в установленому порядку копія документа, що засвідчує право власності або користування земельною ділянкою;
- засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову зазначеної земельної ділянки;
- ескіз намірів забудови (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади, максимальні відмітки висотності, відстані до сусідніх земельних ділянок);
- проект будівництва (за наявності).
2.2. Органи містобудування та архітектури визначають відповідність намірів забудови земельної ділянки чинній містобудівній документації (генеральному плану населеного пункту, плану зонування та детальному плану території, схемі планування території району) у частині функціонального, цільового, будівельного та ландшафтного використання земельної ділянки.
2.3. Підставою для відмови у наданні будівельного паспорта є невідповідність намірів забудови земельної ділянки вимогам містобудівної документації на місцевому рівні, будівельним нормам, державним стандартам і правилам.
Відмова в наданні будівельного паспорту надається спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури у десятиденний строк з відповідним обґрунтуванням.
2.4. На підставі поданих документів відповідний спеціально уповноважений орган містобудування та архітектури готує вимоги до забудови земельної ділянки (додаток 1).
2.5. Технічні умови щодо інженерного забезпечення отримуються замовником самостійно та включаються до кладу будівельного паспорта.
2.6. Будівельний паспорт складається з текстових та графічних матеріалів, що готуються за інформацією з містобудівного кадастру або відповідної містобудівної документації, будівельних норм, державних стандартів та правил.
2.7. Будівельний паспорт складається за формою згідно з додатком 2 до цього Порядку.
2.8. До складу будівельного паспорта входять:
вимоги до забудови земельної ділянки;
схема забудови земельної ділянки (додаток 3);
технічні умови (визначені у вимогах про забудову земельної ділянки);
проект будівництва (за наявності).
2.9. У схемі забудови земельної ділянки визначається місце розташування запланованих об'єктів будівництва, червоні лінії, лінії регулювання забудови, під'їзди до будівель і споруд, відстань від об'єкта будівництва до вулиць (доріг), мінімальні відстані від об'єкта будівництва до меж земельної ділянки, а також будівель і споруд, розташованих на суміжних земельних ділянках, місця підключення до інженерних мереж (за наявності).
2.10. Будівельний паспорт підписується керівником відповідного органу містобудування та архітектури.
2.11. Будівельний паспорт складається у двох примірниках. Перший примірник надається забудовнику, другий примірник зберігається у відповідному спеціально уповноваженому органі містобудування та архітектури, який видав будівельний паспорт.
Електронний примірник будівельного паспорта зберігається в базі даних містобудівного кадастру з присвоєнням йому індивідуального номера.
2.12. Будівельний паспорт реєструється відповідним спеціально уповноваженим органом містобудування та архітектури у журналі реєстрації будівельних паспортів або автоматизованій системі електронного документообігу.
2.13. Будівельний паспорт зберігається протягом терміну, визначеного в пункті 1540 Переліку типових документів, що утворюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших підприємств, установ та організацій, із зазначенням строків зберігання документів, затвердженого наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20.07.98 N 41 (z0576-98), зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17.09.98 за N 576/3016.
2.14. Будівельний паспорт є підставою для виконання будівельних робіт.


ГЕНЕРАЛЬНІ ПЛАНИ НАСЕЛЕНИХ ПУНКТІВ МАКАРІВСЬКОГО РАЙОНУ

Генеральний план смт Макарів

Детальний план території підприємства з виготовлення медичних виробів в адмінмежах Макарівської селищної ради

Генеральний план с. Фасівочка

Генеральний план с. Калинівка

Генеральний план с. Зурівка

Генеральний план с. Юрів

Генеральний план с. Завалівка

Генеральний план с. Фасова

Генеральний план с. Осикове

Генеральний план с. Гавронщина

Генеральний план с. Мостище

Генеральний план с. Мотижин

Генеральний план с. Ясногородка

Детальний план території розміщення складських будівель в межах Новосілківської сільради


Містобудівні умови та обмеження

Дата та номер наказу про затвердження містобудівних умов та обмежень (сканкопія МУ та О) Замовник об’єкта будівництва Назва об'єкта будівництва Адреса об'єкта будівництва Інформація про внесення змін до містобудівних умов та обмежень Підстава для скасування або зупинення дії містобудівних умов та обмежень
11.12.2020
№ 11
ТОВ «ЛНГЕКОСОЛЮШН» Будівництво автозаправного комплексу та логістичних будівель вул. Індустріальна,8, 10 Копилівська сільська рада, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
23.11.2020
№ 10
Шаршова Олена Валеріївна Розміщення теплиці вул. Дружби, 52, с.Небелиця, Небелицька сільська рада, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
06.11.2020
№ 9
СФГ "КАРАСЬ" Добудова та реконструкція автозаправної станції вул. Київська,258,с.Юрів,Юрівська сільська рада,Макарівський район,Київська область
Відсутня Відсутня
30.10.2020
№ 8
ТОВ "Зеніт-Ніка" Будівництво складського комплексу вул. Київська, 3-К, 3-Д. с.Колонщина, Колонщинська сільська рада,Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
26.10.2020
№ 7
ТОВ "Корма Девелопмент" Будівництво виробничо – складського комплекс (Y класу санітарної класифікації) Колонщинська сільська рада,Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
19.10.2020
№ 6
Хорошко Олена Іванівна Будівництво комплексу будівель і споруд особистого селянського господарства по заготівлі, переробці та зберіганню сільськогосподарської продукції Андріївська сільська рада, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
11.08.2020
№ 5
Дуйко Софія Олександрівна, Булигін Іван Олександрович Реконструкція складської будівлі під виробничо-складський комплекс з добудовою паливної с.Копилів вулиця Копилівська Копилівська сільська рада, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
27.07.2020
№ 4
Гасратов Акіф Вагіф огли Будівництво адміністративно-офісної будівлі з вбудованими господарсько-побутовими приміщеннями вул. Коцюбинського, 1, село Плахтянка, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
15.07.2020 №3 ПрАТ "Плахтянський ДЗВП", ТОВ "НВП" "Укрзооветпромпостач"
Реконструкція з перепрофілюванням частини головного корпусу вул. Кавказька, 1
село Плахтянка
Макарівського району Київської області
Заява власника від 15.07.2020 №3, наказ від 27.07.2020 №2 "Про внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва" Відсутня
19.06.2020
№ 2
ТОВ "Фармацевтична компанія "Елемент здоров'я" Будівництво виробничо-складського комплексу. Село Северинівка, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
17.06.2020
№ 1
ТОВ "Аеропракт-Плюс" Будівництво адміністративно-виробничої будівлі. Наливайківська сільська рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
03.12.2019
№ 24
Удовиченко Аліна Миколаївна Розташування закладу охорони здоров'я та соціальної допомоги (стоматологічна клініка). Провулок Гетьманський, 5, смт Макарів, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
25.11.2019
№ 23
Бондаренко Оксана Валеріївна, Бондаренко Ігор Васильович Обслуговування існуючої виробничої бази та будівництво офісно-господарської будівлі, будинку для охорони та котельної. вул. Київська, 107 А, в с. Калинівка, Макарівської селищної ради, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
18.11.2019
№ 22
Лапш Асад Авад Будівництво офісного (адміністративного) приміщення. вул. Заводська,
2-Д, с. Копилів, Копилівська сільська рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
07.11.2019
№ 21
Благодійна організація "Благодійний фонд "Салим" Будівництво об'єкту громадського призначення. смт Макарів, в межах проектного кварталу між вулицею Проектною 5 та Проектною 3, Макарівська селищна рада,   Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
01.11.2019
№ 20
Храмов
Олексій Юрійович,
ТОВ "КЖД Софія"
Розміщення друкарні з виробничими та складськими будівлями. вул. Першотравнева, 65, смт Макарів, Макарівська селищна рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
01.11.2019
№ 19
Мамоян Арафат Ашоєвич Реконструкція приміщення кафе з прибудовою. вул. Паркова, 1, смт Макарів, Макарівська селищна рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
23.10.2019
№ 18
Цируль Вадим Сергійович Будівництво теплиці та адміністративних будівель. вул. Франка, 9, с. Фасова, Фасівська сільська рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
15.10.2019     № 17 Рогожин Максим Вячеславович Складські та адміністративні будівлі, виробничі та побутові приміщення. Небелицька сільська рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
10.10.2019    № 16 ТОВ "ЗЕНІТ-НІКА" Будівництво складського комплексу. вул. Київська, 3-К, 3-Д,
с. Колонщина, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
10.10.2019    № 15 ТОВ "ЗЕНІТ-НІКА" Будівництво адміністративно-складського комплексу. вул. Київська, 3-К, 3-Д,
с. Колонщина, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
29.08.2019    № 14 ПП "Надежда" Реконструкція існуючої АЗС в АЗК з розміщенням  АГЗП вздовж автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп км 40+400 (праворуч) на території Колонщинської сільської ради Макарівського району Київської області. Колонщинська сільська рада, вздовж автомобільної дороги М-06 Київ-Чоп км 40+400 (праворуч) Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
15.08.2019      № 13 ТОВ "ЕКСПО ПЛАЗА" Будівництво об'єктів виставково-ярмаркового призначення. с. Березівка, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
14.08.2019    № 11 ТОВ "Майстерня Іновацій" Реконструкція з добудовою існуючої автомайстерні під станцію технічного обслуговування. вул. Копилівська, 1а, с. Копилів, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
12.07.2019
№ 10
ПрАТ "ВНП" "Укрзооветпромпостач" Складський комплекс. с. Плахтянка, Плахтянська сільська рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
08.07.2019
№ 9
Мовсумов Надір Алекпер-Огли Нове будівництво. Будівництво та обслуговування будівель торгівлі. вул. Володимирська, 61, с. Фасівочка, Макарівська селищна рада, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
03.07.2019
№ 8
ТОВ "САН ЕНЕРЖИ" директор
Скічко Віктор Миколайович
Нове будівництво. Будівництво сонячної електростанції. Бишівська сільська рада, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
17.04.2019
№ 7
ПрАТ "Плахтянський ДЗВП", ТОВ "НВП" "Укрзооветпромпостач" Реконструкція з перепрофілюванням частини головного корпусу вул. Кавказька, 1, с. Плахтянка, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
29.03.2019      № 6 ТОВ СГП "ФЕРРО" Будівництво побутово-складських приміщень вул. Шевченка, с. Небелиця, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
29.03.2019    № 5 РЕЛІГІЙНА ОРГАНІЗАЦІЯ "РЕЛІГІЙНА ГРОМАДА СВЯТО-ПОКРОВСЬКА ПАРАФІЯ КИЇВСЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛАВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ  с. ЛИПІВКА" Переобладнання існуючої церкви в господарську споруду та добудова незавершеної будівництвом нової церкви для обслуговування Української Православної Церкви села Липівка вул. Шевченка, 53, с. Липівка, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
11.03.2019    № 4 ТОВ "ЕКСПО ПЛАЗА" Будівництво об'єктів виставково-ярмаркового призначення с. Березівка,   Макарівський район, Київська область
Відсутня Заява замовника директора ТОВ "ЕКСПО ПЛАЗА" Колгатіна І.В. від 05.08.2019 № 15,
05.02.2019     № 3 Релігійна організація "Релігійна громада Свято-Михайлівської парафії Київської єпархії УПЦ с. Грузьке Макарівського району Київської області Будівництво нежитлової господарської будівлі для обслуговування Української Православної Церкви села Грузьке вул. Зарічна, 1, с. Грузьке,  Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
25.01.2019     № 1 Сафошин Сергій Іванович Будівництво магазину продовольчих та непродовольчих товарів з допоміжними побутовими, адміністративними та складськими приміщеннями вул. Димитрія Ростовського,1, 1а, 3, смт Макарів, Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
06.12.2018     № 11 ТОВ "Ла Ферма" Будівництво об'єктів туристичної інфраструктури та закладів громадського харчування Копилівська  сільська рада,  Макарівський район, Київська область
Відсутня Відсутня
14.11.2018    № 10 ПП "Макарів-Агробуд" Будівництво комплексу приймання та зберігання зерна. Наливайківська сільська рада, Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
01.11.2018 №9 КНП "Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Макарівської районної ради. Амбулаторія первинної медичної допомоги по вул. Богдана Хмельницького, 56 в смт Макарів, Макарівського району - будівництво вул. Богдана Хмельницького, 56, смт Макарів,  Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
29.10.2018 №8 Товариство з обмеженою відповідальністю «Колонщина Солар» Нове будівництво комплексу будівель та споруд: фотогальванічна електростанція "Колонщина" на території с. Колонщина
Макарівського району Київської області
с. Колонщина, Колонщинська сільська рада,  Макарівський район, Київська область.
Відсутня Відсутня
17.10.2018 №7 ТОВ "УМЕДО ГРУП" Будівництво електропостачання підприємства з виробництва медичних виробів по
вул. Ватутіна генерала, 62-Б в межах Макарівської селищної ради Макарівського району Київської області
смт Макарів,  вул. Ватутіна генерала, 62-Б Макарівський район Київська область
Відсутня Відсутня
31.08.2018 №6 Сафошин
Сергій Іванович
Будівництво індивідуального житлового будинку з вбудованим магазином роздрібної торгівлі вул. Димитрія Ростовського (вулиця Фрунзе),1, 3.
смт Макарів, Макарівський район, Київська область
Відсутня Заява власника від 14.01.2019 №1, наказ від 25.01.2019 №1 "Про затвердження містобудівних умов і обмежень для проектування об'єкта будівництва"
27.07.2018 №5 Токар Олеся Миколаївна Будівництво магазину з кафе вул. Шевченка, 70-В,
с. Колонщина, Макарівський район Колонщинська сільська рада
Відсутня Відсутня
24.05.2018 №4 Зінченко Денис Васильович Будівництво пекарні вул. Житомирська, 1-А с.Березівка
Колонщинська сільської ради
Відсутня Відсутня
05.05.2018 №3 ТОВ «Книжково-журнальна друкарня „Софія”» Розміщення друкарні із виробничими приміщеннями 08000 вул. Першотравнева, 65
смт Макарів
Макарівського району Київської області
Відсутня Відсутня
21.03.2018 №2 ТОВ «Солар Екоінвест»
Будівництво енергогенеруючого підприємства з використання сонячної енергії (сонячна електростанція) 08000 вул. Першотравнева
смт Макарів
Макарівського району Київської області
Заява власника від 18.01.2019 №2, наказ від 25.01.2019 №2 "Про внесення змін до містобудівних умов та обмежень для проектування об'єкта будівництва" Відсутня
27.02.2018 №1 ТОВ СГП «ФЕРРО» Вангельєв М.В. Будівництво охолоджувальної камери на території складського комплексу для зберігання сільськогосподарської  продукції 08024, вул. Леніна, 11, с. Небелиця Макарівський район територія Небелицької сільської ради Відсутня Відсутня
15.11.2017 №8 Гр. Скічко В. М. Будівництво наземної фотоелектричної сонячної електростанції «Бишівська» 08072, Україна, Київська область, Макарівський район територія Бишівської сільської ради Відсутня Відсутня
08.11.2017 №7 ТОВ «Європа-Інвест» Будівництво громадських будівель та об’єктів придорожнього сервісу 08033, Україна, Київська область, Макарівський район територія Копилівської сільської ради с. Северинівка Відсутня Відсутня
16.06.2017 №6 Товариство з обмеженою відповідальністю сільськогосподарське підприємство «ФЕРРО» Будівництво складських приміщень для зберігання добрив та засобів захисту рослин 08024, Україна, Київська область, Макарівський район територія Небелицької сільської ради Відсутня Відсутня
27.12.2019 №23 ТОВ "Слобода КО" Будівництво сховищ фільтрату барди та насосної інженерної інфраструктури 08042, Україна, Київська область, Макарівський район територія Червонослобідської сільської ради, с. Червона Слобода, вул. Заводська, буд.1 Відсутня Відсутня
Останнє оновлення на Понеділок, 14 грудня 2020, 12:23  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.