Звіти

ЗВІТ ПРО ДІЯЛЬНІСТЬ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ МАКАРІВСЬКІЙ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ЗА 2019 РІК

21 лютого 2019 року установчими зборами по утворенню громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації на 2019-2020 років був створений новий склад громадської ради, відповідно до чого було прийнято розпорядження голови Макарівської райдержадміністрації № 47 від 05 березня 2019 року  «Про громадську раду при Макарівській районній державній адміністрації», відповідно до Законів України “Про об’єднання громадян” та “Про місцеві державні адміністрації”, Постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 “Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики”.
За звітний період громадською радою проведено чотири засідання, на яких розглянуті питання:
- обрання керівного складу громадської ради при райдержадміністрації;
- організації роботи громадської ради при Макарівській райдержадміністрації;
- недопущення порушень громадського порядку та оперативного реагування на факти правопорушень, збереження об'єктів благоустрою району.
- заборони роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями та пивом у нічний час — з 22:00 до 09:00 год. на території району;
- підсумків роботи робочих груп громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з питань визначених на засіданні громадської ради від 21.02.2019: про надання, відповідного до функціональних обов'язків (повернення попереднього приміщення), приміщення для районного військового комісаріату; про отримання безкоштовних ліків для пільгових категорій населення району; про створення Меморіалу пам'яті Героям Небесної Сотні та загиблим учасникам АТО;
- надання пропозицій Макарівській райдержадміністрації щодо делегування представників громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, для участі у проведенні конкурсу, у складі конкурсної комісії на зайняття посади директора КНП “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради Київської області;
-  надання пільг та субсидій пільговим категоріям населення для оплати житлово-комунальних послуг;
-  якості хлібобулочних виробів та перспектив діяльності Макарівської філії ТОВ “Київхліб”;
- якості надання послуг з перевезень пасажирів на міжміських маршрутах, які проходять через та від смт Макарів Київської області;
-  діяльності Макарівського сміттєзвалища та пільгової плати жителями населених пунктів Макарівської селищної ради за отримані комунальні послуги;
- доцільності обміну приміщеннями між Макарівським районним військовим комісаріатом та Макарівським відділом Києво-Святошинської місцевої прокуратури.
Найбільш актуальним питанням в роботі громадської ради стало питання повернення бувшого приміщення районного військкомату, яке відповідає необхідним нормам для здійснення службових обов'язків особовим складом районного військового комісаріату.
Дане питання піднімалося майже не кожному засіданні громадської ради при Макарівській райдержадміністрації упродовж 2019 року.
За рішенням громадської ради від 26.06.2019 року, членами громадської ради був підготовлений та направлений лист-звернення до Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України та радника народного депутата України О.Криштафовича з проханням розгляду питання передачі (обміну) приміщення колишнього військкомату для виконання службових обов'язків особового складу районного військкомату, який наразі працює у бувшому приміщенні прокуратури.
Відповідно до вказаного,  Комітет з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму Верховної Ради України звернувся до Міністра оборони України Полторака С.Т та Генерального прокурора України Луценка Ю.В.
Протягом 2019 року в районі відбувся ряд заходів, учасниками яких стали представники інститутів громадянського суспільства, а також були ініціаторами проведення окремих з них, зокрема:
- до Міжнародного дня прав жінок та миру;
- Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;
- з нагоди 27-ї річниці незалежності України;
- з нагоди Дня захисника України;
- до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії  на Чорнобильській   АЕС.
Також представники громадських організацій, які входять до складу громадської ради є активними учасниками волонтерського руху району щодо надання допомоги учасникам бойових дій та родинам загиблих учасників АТО.
Щодо участі активу громадської ради в засіданнях комісій, конференціях, семінарах, то голова громадської ради та окремі представники інститутів громадянського суспільства району є членами колегії Макарівської райдержадміністрації, беруть участь у публічних звітах голови райдержадміністрації та зустрічах з громадськістю.
Голова громадської ради при Макарівській райдержадміністрації входить до складу робочих груп, комісій, які діють при райдержадміністрації.
Стосовно висвітлення діяльності громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, то з нею можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Макарівської райдержадміністрації в рубриках “Головна” та “Громадська рада”.

Останнє оновлення на П'ятниця, 27 грудня 2019, 14:46