Адміністрація

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація
Пош. інд. 08001  смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30
Код  04578 . Телефон: 5-14-44,   факс: 5-12-81
Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для переглядуРозпорядок роботи  райдержадміністрації
Початок роботи апарату, інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, незалежно від місця розташування:
- понеділок-четвер: 8.00 - 17.00,
- п'ятниця: 8.00 - 15.45,
- обідня перерва: 13.15 - 14.00

 

Завдання та нормативно-правові засади діяльності

Відповідно до Конституції України та Закону України "Про місцеві державні адміністрації" районна державна адміністрація є органом виконавчої влади і в межах своїх повноважень здійснює виконавчу владу на території району. Районна державна адміністрація в межах визначених законодавством повноважень захищає права і законні інтереси громадян та держави, забезпечує комплексний соціально-економічний розвиток території району та реалізацію державної політики у визначених законодавством сферах управління. У своїй діяльності вона керується Конституцією України, законами України, указами Президента України, постановами Кабінету Міністрів України, іншими нормативними актами законодавства. Районна державна адміністрація діє на засадах законності, гласності, поєднання загальнодержавних і місцевих інтересів, відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність. Районну державну адміністрацію очолює голова, який призначається Президентом України. У разі відсутності голови районної державної адміністрації його обов'язки виконує перший заступник голови райдержадміністрації, а у разі відсутності останнього - один із заступників голови.

Макарівська районна державна адміністрація в межах відповідної адміністративно-територіальної одиниці забезпечує:
виконання Конституції, Законів України, актів Президента України, Кабінету Міністрів України, інших органів виконавчої влади вищого рівня;
законність і правопорядок, додержання прав і свобод громадян;
виконання державних і регіональних програм соціально-економічного та культурного розвитку, програм охорони довкілля, а в місцях компактного проживання корінних народів і національних меншин – також програм їх національно-культурного розвитку;
підготовку та виконання місцевого бюджету;
звіт про виконання місцевого бюджету та програм;
взаємодію з органами місцевого самоврядування.

Макарівська районна державна адміністрація та її структурні підрозділи діють на засадах: відповідальності перед людиною і державою за свою діяльність;
верховенства права;
законності;
пріоритетності прав людини;
гласності;
поєднання державних і місцевих інтересів.

Порядок діяльності Макарівської районної державної адміністрації визначається: Конституцією України, Законом України “Про місцеві державні адміністрації”, іншими законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Типовим регламентом місцевої державної адміністрації, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 31.10.2007 № 1270, Регламентом Макарівської районної державної адміністрації, затвердженим розпорядженням голови райдержадміністрації від 02.06.2010 № 529, Положенням про апарат Макарівської районної державної адміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 04.06.2010 № 534), Інструкцією з діловодства в апараті, управліннях та інших структурних підрозділах Макарівської районної державної адміністрації (розпорядження голови райдержадміністрації від 07.12.2010 № 1372).


Інформації про механізми чи процедури, за допомогою яких громадськість може представляти свої інтереси або в інший спосіб впливати на реалізацію повноважень райдержадміністрації

Відповідно до статті 37 Закону України „Про місцеві державні адміністрації” місцеві державні адміністрації взаємодіють з політичними партіями, громадськими, релігійними організаціями, професійними спілками та їх об'єднаннями для забезпечення прав і свобод громадян, задоволення їх політичних, екологічних, соціальних, культурних та інших інтересів з урахуванням загальнодержавних і місцевих інтересів, сприяють виконанню статутних завдань та забезпечують додержання законних прав цих об'єднань громадян.

Політичні партії, громадські, релігійні організації, професійні спілки та їх об'єднання можуть вносити пропозиції з питань їх діяльності на розгляд місцевих державних адміністрацій. У цих випадках представники зазначених організацій мають право бути присутніми під час розгляду внесених ними питань, давати необхідні пояснення.

Також, відповідно до статті 38 Закону України "Про місцеві державні адміністрації" у вирішенні питань, що належать до сфери повноважень місцевих державних адміністрацій мають право звертатись громадяни.
Посадові особи місцевих державних адміністрацій зобов'язані розглянути звернення громадян і не пізніше ніж у визначений Законом України "Про звернення громадян" термін прийняти рішення або дати обґрунтовану відповідь. Посадові особи проводять особистий прийом громадян у порядку, визначеному Законом.

Останнє оновлення на Четвер, 13 червня 2019, 14:47  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.