Відбулося позачергове засідання Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

17 листопада відбулося позачергове засідання  Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації О.Болілого.
Засідання пройшло, у зв'язку зі зверненням Макарівської селищної ради стосовно погіршення епідситуації серед персоналу ДНЗ «Теремок» та щодо значної кількості відсутніх дітей в закладі.
За інформацією сімейних лікарів в одного вихователя підтверджено захворювання на COVID-19 (останній день роботи 06.11.2020), у двох пацієнтів є підозра на захворювання, решті – встановлено діагноз ГРВІ.
З метою зменшення інтенсивності епідемічного розповсюдження ГРВІ, з урахуванням епідситуації, що склалася в закладі станом на 17.11.2020, членами комісії було вирішено:
- призупинити навчально-виховний процес в ДНЗ «Теремок» терміном на 10 днів, з 18.11.2020;
- провести збір інформації щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання вихованців та персоналу закладу. Інформацію надати для аналізу і узагальнення до Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС (завідуючій ДНЗ «Теремок» смт Макарів);
- забезпечити організацію та проведення необхідних заходів по попередженню розповсюдження ГРВІ у навчально-виховних закладах району (щоденний медичний нагляд за здобувачами освіти та персоналом, систематичне вологе прибирання із застосування деззасобів, провітрювання, дотримання температурного режиму в приміщеннях, скасувати масові заходи, регулярно проводити прогулянки на відкритому повітрі). Забезпечити заклади достатньою кількістю деззасобів. Проводити навчання дiтей, школярiв, батькiв та персоналу щодо основних заходів профiлактики грипу (вакцинацiя, перебування вдома пiд час хвороби, застосування серветок пiд час кашлю i чхання, часте миття рук) за допомогою  класних занять, веб-сайтiв, листiв, плакатiв та оголошень (відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації);
- забезпечити проведення засідання комісії щодо розгляду питання відновлення навчально-виховного процесу в ДНЗ «Теремок» 27.11.2020 (районна комісія з питань ТЕБ та НС) тощо.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.