Відбулося позачергове засідання Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

17 листопада відбулося позачергове засідання  Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації О.Болілого.
Засідання пройшло, у зв'язку зі зверненням Макарівської селищної ради стосовно погіршення епідситуації серед персоналу ДНЗ «Теремок» та щодо значної кількості відсутніх дітей в закладі.
За інформацією сімейних лікарів в одного вихователя підтверджено захворювання на COVID-19 (останній день роботи 06.11.2020), у двох пацієнтів є підозра на захворювання, решті – встановлено діагноз ГРВІ.
З метою зменшення інтенсивності епідемічного розповсюдження ГРВІ, з урахуванням епідситуації, що склалася в закладі станом на 17.11.2020, членами комісії було вирішено:
- призупинити навчально-виховний процес в ДНЗ «Теремок» терміном на 10 днів, з 18.11.2020;
- провести збір інформації щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання вихованців та персоналу закладу. Інформацію надати для аналізу і узагальнення до Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС (завідуючій ДНЗ «Теремок» смт Макарів);
- забезпечити організацію та проведення необхідних заходів по попередженню розповсюдження ГРВІ у навчально-виховних закладах району (щоденний медичний нагляд за здобувачами освіти та персоналом, систематичне вологе прибирання із застосування деззасобів, провітрювання, дотримання температурного режиму в приміщеннях, скасувати масові заходи, регулярно проводити прогулянки на відкритому повітрі). Забезпечити заклади достатньою кількістю деззасобів. Проводити навчання дiтей, школярiв, батькiв та персоналу щодо основних заходів профiлактики грипу (вакцинацiя, перебування вдома пiд час хвороби, застосування серветок пiд час кашлю i чхання, часте миття рук) за допомогою  класних занять, веб-сайтiв, листiв, плакатiв та оголошень (відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації);
- забезпечити проведення засідання комісії щодо розгляду питання відновлення навчально-виховного процесу в ДНЗ «Теремок» 27.11.2020 (районна комісія з питань ТЕБ та НС) тощо.