Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 12.10.2020 по 16.10.2020

В архівному відділі протягом тижня з 12.10.2020 по 16.10.2020 виконано 4 тематичних запити, що надійшли від громадян. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 3 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видано в користування 6 справ. Надано консультацію секретарю Макарівської селищної територіальної виборчої комісії з питань підготовки документів комісії з місцевих виборів для передавання на зберігання в архівний відділ. Складені та надіслані нагадування про порушення строків передавання документів установ та організації на зберігання в архівний відділ: десяте – відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, торгівлі та агропромислового розвитку Макарівської районної державної адміністрації, друге – управлінню соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації, сорок п’яте – Макарівському НВК «ЗОШ І ступеня – районна гімназія», п’ятдесят четверте – Гавронщинській, дев’яте – Копилівській, двадцяте – Людвинівській, шістдесят сьоме – Наливайківській, тридцять третє – Опачицькій сільським радам. Надано методичну допомогу Андріївській, Бишівській, Плахтянській, Фасівській сільським радам зі складання описів справ постійного зберігання, з особового складу, актів про нестачу справ, про вилучення для знищення документів, історичних довідок за 2018-2019 роки. Експертною комісією відділу схвалено описи справ постійного зберігання, з особового складу, акти про вилучення для знищення документів Андріївської, Плахтянської, Фасівської сільських рад за 2019 рік, опис справ з кадрових питань обслуговуючого кооперативу, що ліквідується. 15 жовтня 2020 року начальник архівного відділу взяла участь в он-лайн нараді, яку організував Державний архів Київської області з керівниками архівних установ області. На нараді було обговорено питання та прийнято рішення про передавання на зберігання документів з місцевих виборів Бучанського району Київської області до архівних відділів Бородянської, Києво-Святошинської, Макарівської районних державних адміністрацій, Державного архіву Київської області.