Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

Управлінням соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог,   надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії винесено 123 звернення  громадян району. За рішенням комісії надано право:
на надання пільг за місцем фактичного проживання - 9 особам;
- на продовження соціальної  виплати внутрішньо переміщеним особам - 31 особам;
- на призначення субсидії на житлово-комунальні прослуги на  додаткову площу житла - 19 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 34 особам;
- на призначення субсидій  при  набутті  права власності, купівлі майна, оплати послуг на суму, що перевищує 50тис. грн. – 5 особам;
- на призначення субсидій  при відсутності доходів та сплати ЄСВ - 9 особам;
- на призначення субсидії з врахуванням в доходи 1 прожиткового мінімуму, або фактичних доходів – 5 особам;
- на призначення субсидії за договором оренди житлового приміщення - 8  особам;
- на призначення субсидії без договору оренди житлового приміщення внутрішньо  переміщеним особам - 1 особі;
- на призначення субсидії при наявності будинку не введеного в експлуатацію - 2 особам.