Дня усиновлення, який нещодавно відзначили в Україні, сім‘ї усиновителів отримали від представників Київської обласної влади цінні подарунки та подяки

e-mail Друк PDF

Цього тижня заступник голови Київської облдержадміністрації Олег Торкунов та начальник служби у справах дітей та сім‘ї КОДА Ірина Антошко зустрілися з батьками-усиновителями. До Дня усиновлення, який нещодавно відзначили в Україні, сім‘ї усиновителів отримали від представників Київської обласної влади цінні подарунки та подяки.
«Ми пишаємося і дякуємо всім, чий дім став рідною оселею для дитини-сироти чи дитини, позбавленої батьківського піклування, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю. Великою любов’ю ви зігріваєте дітлахів у своїх родинах, даєте їм надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяєте у зболені дитячі серця і душі віру в життя. Навчаєте дітей бути самодостатніми, мудрими, впевненими у собі, виховуєте гідними громадянами Української держави», - звернувся до присутніх батьків-усиновителів Олег Торкунов.
За вагомий особистий внесок у розвиток сімейних форм виховання, активну громадську позицію, небайдуже ставлення до долі дітей та з нагоди Дня усиновлення подякою служби у справах дітей та сім’ї Київської облдержадміністрації та подарунком відзначено Крушельницьку Любов Михайлівну із смт Макарів. Люба Михайлівна, виховуючи своїх 2 діток, зігріла материнським теплом дитину, позбавлену батьківського піклування. Також Крушельницька Любов є матір’ю-вихователькою дитячого будинку сімейного типу, який функціонує в смт Макарів  14 років та відкриває свої двері для дітей-сиріт та дітей,позбавлених батьківського піклування.
Люба Михайлівна є гідним прикладом для інших.
Висловлюю велику вдячність Крушельницькій Любові Михайлівні та всім усиновителям, прийомним батькам, батькам-вихователям, небайдужим до дитячої долі. Візьміть дитину у родину! І нехай разом з цим прекрасним моментом у Вас назавжди поселиться щастя, добробут та родинне благополуччя! Усиновлення заслуговує на повагу та пошану оточуючих.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.