Олексій Болілий провів засідання Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

11 серпня голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провів засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічно безпеки та надзвичайних ситуацій.
Порядок денний засідання складався з двох питань: про протиепідемічний стан на території Макарівського району, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та про заборону проведення концертної діяльності, проведення дискотек, роботи нічних клубів та заборону організації дозвілля у закладах громадського харчування на території Макарівського району на період дії карантину.
За інформацією державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 10.09.2020 на території Київської області лабораторно підтверджено 6554 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19). За добу за результатами ПЛР-досліджень підтверджено 95 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19). 4390 пацієнти одужали, зафіксовано 124 летальних випадків. Медичне спостереження встановлено за 18080 особами.
Щодо захворюваності на COVID-19 у Макарівському районі, то станом на 8 годину 10.09.2020 загальна кількість інфікованих складає 180 осіб, із загальної кількості одужало – 98, померло – 5, хворіє – 77, медичне спостереження встановлено за 224 контактними особами.


Відповідно до результатів розгляду питань порядку денного засідання були прийняті наступні доручення:
- суб’єктам господарювання незалежно від форми власності: забезпечити безумовне виконання підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами), яким заборонено:
проведення концертів (крім тих, які проводяться закладами культури, для яких концертна діяльність протягом останнього року є основним видом діяльності), дискотек, робота розважальних закладів (нічних клубів), діяльність закладів громадського харчування із організацією дозвілля (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) (постійно, на час дії карантину);
- Макарівському РУ ГУ Держпродспоживслужби в Київській області, Макарівському відділенню поліції Ірпінського відділу ГУ НП в Київській області, сільськім, селищним радам: у разі встановлення факту невиконання суб’єктами господарювання підпункту 3 пункту 11 постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами) вжити відповідних заходів державного реагування (постійно, на час дії карантину).

 

Останнє оновлення на Вівторок, 15 вересня 2020, 15:32  

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.