Відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців для об'єднаних територіальних громад

e-mail Друк PDF

06 серпня відбудеться відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців для об'єднаних територіальних громад.
Метою відеоконференції є обговорення можливостей реалізації інфрастуктурних, проектів з енергоефективності та енергозбереження інноваційного напрямку на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень (в сфері водовідведення та очищення комунально-побутових строків малих населених пунктів, обігрів/охолодження приміщень соціально-адміністративної інфраструктури, об'єктів комунальної сфери).
До участі запрошуються представники центральних органів державної влади та місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад.
Серед учасників заходу: технічний директор компанії ЗАТ “Трайдяніс” (Литва, європейський лідер з виробництва очисних споруд) Гінтарас Вінікайтівс, технічний директор АТ “Вассеркабель Балтік” (Латвія) Юрій Богомолов.
Відеоконференція відбудеться на базі платформи Zoom. Посилання на відеоконференцію (ідентифікатор та пароль) буде надіслано на вказаний Вами під час попередньої реєстрації e-mail.
Початок відеоконференції об 11:00 год.
Запрошуємо Вас взяти участь у відеоконференції.
Звертаємо увагу на обов'язковість попередньої реєстрації (необхідно вказати ПІП учасника, посаду, контактний моб. Та e-mail), яка здійснюється за наступними контактами:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , моб.: +38 050353-33-88, контактна особа — Месник Олег Іванович.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.