Відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців для об'єднаних територіальних громад

06 серпня відбудеться відеоконференція з впровадження інфраструктурних та енергозберігаючих інноваційних проектів Українського союзу промисловців і підприємців для об'єднаних територіальних громад.
Метою відеоконференції є обговорення можливостей реалізації інфрастуктурних, проектів з енергоефективності та енергозбереження інноваційного напрямку на основі залучення провідних європейських екологічно безпечних технологій і рішень (в сфері водовідведення та очищення комунально-побутових строків малих населених пунктів, обігрів/охолодження приміщень соціально-адміністративної інфраструктури, об'єктів комунальної сфери).
До участі запрошуються представники центральних органів державної влади та місцевого самоврядування, об'єднаних територіальних громад.
Серед учасників заходу: технічний директор компанії ЗАТ “Трайдяніс” (Литва, європейський лідер з виробництва очисних споруд) Гінтарас Вінікайтівс, технічний директор АТ “Вассеркабель Балтік” (Латвія) Юрій Богомолов.
Відеоконференція відбудеться на базі платформи Zoom. Посилання на відеоконференцію (ідентифікатор та пароль) буде надіслано на вказаний Вами під час попередньої реєстрації e-mail.
Початок відеоконференції об 11:00 год.
Запрошуємо Вас взяти участь у відеоконференції.
Звертаємо увагу на обов'язковість попередньої реєстрації (необхідно вказати ПІП учасника, посаду, контактний моб. Та e-mail), яка здійснюється за наступними контактами:
e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду , моб.: +38 050353-33-88, контактна особа — Месник Олег Іванович.