Результати брифінгу міністра охорони здоров’я Максим Степанов за 25 червня:

▪️ В Україні за минулу добу зафіксовано 994 нові випадки захворювання на коронавірусну інфекцію, з них 64 у дітей та 103 у медичних працівників. Госпіталізовано у заклади охорони здоров’я 206 осіб. За добу одужали 349 осіб, померли 16 осіб.

▪️ За останню добу проведено 23 905 тестування, з яких методом 13 015 ПЛР, 10 890 методом ІФА.

▪️ За добу найбільшу кількість підтверджених випадків зареєстровано у Львівській (204), Одеській (95), Закарпатській (85) областях та в місті Києві (85).

▪️ За минулу добу Україна встановила черговий антирекорд за кількістю нових випадків COVID-19. Міністр укотре закликав громадян дотримуватись рекомендацій МОЗ щодо профілактики поширення хвороби: користуватися масками, антисептиками та дотримуватися соціальної дистанції. Він переконаний, що це дозволить стримати інфікування коронавірусом, а також зменшить показник госпіталізації хворих на COVID-19 та навантаження на медиків.
▪️ МОЗ внесе зміни у стандарт лікування хворих на COVID-19. Таке рішення ухвалено 24 червня на засіданні робочої групи міністерства за участю провідних фахівців країни. Зокрема, вирішено додати у національний протокол лікування коронавірусної хвороби медичний препарат “Дексаметазон”. Міністр зазначив, що в Україні за останні три місяці значно зросла ефективність лікування хворих на коронавірусну інфекцію.

▪️ В Україні за останні 10 днів показник активних коронавірусних хворих виріс з 37 осіб на 100 тисяч населення до близько 50.

▪️ ЄС поки що не визначився з критеріями в’їзду на територію Євросоюзу громадян третіх країн. Актуальну інформацію щодо правил відвідування громадянами України інших країн можна отримати на офіційному сайті Міністерства закордонних справ України.

▪️ Рішення про посилення карантину в тому чи іншому регіоні приймається місцевими комісіями ТЕБ та НС, якщо протягом трьох днів епідеміологічна ситуація в області не відповідає визначеним урядом критеріям.