З 1 січня 2020 року розпочалась кампанія декларування доходів громадянами

e-mail Друк PDF

З 1 січня поточного року розпочалась кампанія декларування доходів громадян,  отриманих у 2019 році. То ж, якщо Ви отримували у минулому році доходи, з яких не сплачено податків, варто вже спланувати візит до державної податкової інспекції. Річна податкова декларація про доходи подається до 1 травня 2020 року.
Звертаємо увагу, що згідно вимог Податкового кодексу України обов’язковому декларуванню підлягають:
- доходи , з яких при нарахуванні або виплаті податок на доходи фізичних осіб не утримувався;
- доходи від особи, яка не є податковим агентом (в тому числі від здачі в оренду власного рухомого чи нерухомого майна, продажу власного майна, продажу власної сільгосппродукції фізичним особам тощо);
- подарунки та спадок  від осіб, які не є членами сім’ї першого та другого ступеня споріднення;
- доходи від продажу інвестиційних активів;
- іноземні доходи.
Виконати конституційний обов’язок та  прозвітуватися про минулорічні доходи Ви можете в Центрах обслуговування платників, що діють при державних податкових інспекціях , де фахівці служби у разі необхідності нададуть Вам консультаційну допомогу.

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.