ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗБІР ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ

до Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках
Стратегії розвитку Київської області
на 2021 – 2027 роки

Київською обласною державною адміністрацією розроблено та оприлюднено на офіційному веб-сайті облдержадміністрації проект Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (http://koda.gov.ua/jblderzhadministratsija/konkursy-ta-ogoloshennya/ogoloshennya/povidomlennya-pro-oprilyudnennya-proiek/).
Наразі здійснюється розроблення Плану заходів з реалізації у 2021-2023 роках Стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки (долі – План заходів). Оголошено збір проектних ідей від зацікавлених суб’єктів регіонального розвитку. За результатами відбору кращі проектні ідеї у вигляді технічних завдань до проектів регіонального розвитку будуть включені до Плану заходів.
Запрошуємо усіх, хто зацікавлений у розвитку Київщини - органи місцевого самоврядування, громадські організації, установи та організації, об’єднання підприємців, вищі навчальні заклади тощо - запропонувати ідеї проектів, які дозволять реалізувати стратегічні та оперативні цілі регіону.
Форма пропозицій проектних ідей, стратегічні, оперативні цілі та завдання до Стратегії розвитку Київської області на 2021-2017 роки розміщені на веб-сайті Київської облдержадміністрації (http://koda.gov.ua/news/koda-ogoloshuie-zbir-proiektnikh-idey-dlya/) та департаменту економічного розвитку і торгівлі https://bit.ly/2RlaTlw.
Ідеї проектів повинні відповідати таким основним критеріям:
- спрямованість на досягнення суспільної вигоди (отримувачем вигоди від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа);
- термін реалізації проекту – не більше 3-х років (період реалізації протягом 2021 - 2023 років);
- спрямованість проектної ідеї на реалізацію одного завдання Стратегії.
Заповнені форми, наведені у додатку 1, просимо надіслати до 16.12.2019 на електронну адресу департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду з темою повідомлення «До Плану заходів з реалізації Стратегії».

...ФОРМА ПРОПОЗИЦІЙ

Останнє оновлення на Четвер, 05 грудня 2019, 10:54