Конкурс на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини

Київська обласна державна адміністрація оголошує старт конкурс на найкращу концепцію туристичного бренду Київщини! До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті особистості, креативні та дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Київської області. Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і на внутрішнього споживача. Головний приз – всеукраїнське визначення як творця бренду Київщини та контракт у розмірі 250 тисяч гривень (Згідно умов конкурсу, частина премії має бути спрямована на створення брендбуку та виготовлення сувенірної промоатрибутики. Детальніше можна дізнатися у положенні про конкурс).
Лише три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:

• Ідея бренду має бути авторською;
  • Заявка містить ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;
  • Заявка містить опис концепції бренду.

Заявки приймаються до 23:59 22 листопада 2019 року. Переможця буде оголошено вже 2 грудня 2019 року. За потреби, переможцю буде надана фахова допомога в розробці брендбука туристичної Київщини, а організатори проведення конкурсу забезпечать якісне та вчасне виробництво предметів сувенірної проматрибутики.
У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном +380663480072 (Віталій)