До уваги зацікавлених осіб щодо навчання з питань розвитку туризму!

e-mail Друк PDF

Запрошуємо взяти участь у освітньому заході спрямованому на поширення практики відтворення туристичних та інфраструктурних об’єктів на картах Google. Спікерами на такому освітньому заході виступатимуть сертифіковані фотографи та тренери Google. Цільова аудиторія - молодь, представники туристичних спільнот, представники туристичного бізнесу, краєзнавці, працівники навчальних закладів та музеїв, журналісти, блогери. Тривалість семінару - до трьох годин.
Захід відбудеться 15.11.2019 року о 15:00 в м. Ірпінь, вул. Шевченка, буд. 3а, (читальна зала Ірпінської центральної міської бібліотеки)
Для участі просимо зареєструватися за посиланням до 18:00 14 листопада 2019 року: https://forms.gle/Mdg2AvsDjEinPC2B7

 

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.