До уваги зацікавлених осіб щодо навчання з питань розвитку туризму!

Запрошуємо взяти участь у освітньому заході спрямованому на поширення практики відтворення туристичних та інфраструктурних об’єктів на картах Google. Спікерами на такому освітньому заході виступатимуть сертифіковані фотографи та тренери Google. Цільова аудиторія - молодь, представники туристичних спільнот, представники туристичного бізнесу, краєзнавці, працівники навчальних закладів та музеїв, журналісти, блогери. Тривалість семінару - до трьох годин.
Захід відбудеться 15.11.2019 року о 15:00 в м. Ірпінь, вул. Шевченка, буд. 3а, (читальна зала Ірпінської центральної міської бібліотеки)
Для участі просимо зареєструватися за посиланням до 18:00 14 листопада 2019 року: https://forms.gle/Mdg2AvsDjEinPC2B7