Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 (із змінами) «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.11.2019 року № 294 «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради», Макарівська районна державна адміністрація оголошує про початок формування конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради.
До складу конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради, входять у рівній кількості:
- три представники Макарівської районної державної адміністрації;
- три представники трудового колективу Комунального некомерційного підприємства “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради;
- три представники Громадської ради при Макарівській районній державній адміністрації.
Відповідно до Порядку пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до Макарівської районної державної адміністрації протягом 15 днів з моменту оприлюднення цього оголошення до 26.11.2019 включно.

...Розпорядження виконуючої обов'язки голови Макарівської районної державної адміністрації від 12.11.2019 року № 294 «Про проведення конкурсу та оголошення початку формування конкурсної комісії районної державної адміністрації з проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Комунального некомерційного підприємства «Макарівська центральна районна лікарня» Макарівської районної ради».

Останнє оновлення на Вівторок, 12 листопада 2019, 16:08