Шановні мешканці Київщини!

Останнім часом збільшилася кількість звернень громадян щодо несвоєчасної оплати лікарняних.
Варто зазначити, що основним джерелом формування коштів Фонду соціального страхування України є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від єдиного соціального внеску. Відтак збільшується кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади.
Проте це жодним чином не прискорює виплату належних їм коштів, тому що фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заявок-розрахунків підприємствами, установами та організаціями. Але підготовка відповідей на ці звернення забирає час, увагу і кошти фонду.
Не існує механізму прискорення виплати лікарняних. Усі ваші лікарняні оплачуються виключно в порядку черговості внесення їх в єдину інформаційну базу ФСС. Будь ласка, перевіряйте в своїх комісіях (уповноважених) із соціального страхування своєчасність прийняття до оплати вашого листка непрацездатності та внесення його в заявку на оплату фондом.
Зі сподіванням на розуміння та взаємну співпрацю – управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області.