Нові форми заяв для реєстрації платників єдиного податку

Повідомляємо, що 22 жовтня 2019 року набрав чинності наказ Міністерства фінансів України від 16.07.2019 року №308 «Про затвердження форм заяви про застосування спрощеної системи оподаткування, розрахунку доходу за попередній календарний рік,запиту про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку та витягу з реєстру платників єдиного податку», зареєстрований у Мінюсті 24.09.2019 року за 1054/34025 .
Наказом № 308 затверджено нові форми реєстраційних документів для платників єдиного податку, а саме :
заява про застосування спрощеної системи оподаткування;
розрахунок доходу за попередній календарний рік, що передує року переходу на спрощену систему оподаткування;
запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку;
витяг з реєстру платників єдиного податку.
Таким чином, починаючи з 22 жовтня 2019 року для обрання або переходу на спрощену систему оподаткування платники податків мають застосовувати нові форми реєстраційних документів.