Новини Макарівської ЦРЛ в період 22.08.2014 по 29.08.2014

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 22.08.2014 по 29.08.2014 народилося 6 немовлят з них 3 хлопчиків та 3 дівчинки. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
Детальніше...
 

Звіт громаді Київщині керівника Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'ям, заступника голови Київської облдержадміністрації Дмитра Христюка

e-mail Друк PDF

Актуальність питання забезпеченням необхідним провіантом спеціальних батальйонів Київської області залишається беззаперечним в розрізі подій в Україні. Безперервно громада Київщини, меценати, благодійники, громадські діячі, волонтери проводять збір матеріально-технічної допомоги в зону проведення АТО. Обласний склад зі збору допомоги акумульовує зібрані речі, адресні передачі, де , власне, і формуються транші допомоги на Схід. У зв'язку з бажанням донести до мешканців інформацію щодо проробленої роботи, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім'м Дмитро Христюк кожних 10 днів, після кожної відправки допомоги, звітуватиме про кількість відправленої допомоги.
Це забезпечить прозорість роботи Штабу і дасть чітке розуміння тим, хто надає необхідний провіант для бійців, як передається допомога, кому, і в якій кількості.

Останнє оновлення на Четвер, 28 серпня 2014, 09:58 Детальніше...
 

Допомога жителям східних регіонів та військовим

e-mail Друк PDF

Кожен свідомий і патріотично налаштований громадянин прагне допомогти своїм захисникам, підтримати їх як гуманітарною допомогою, так і морально, а також жителів східних регіонів України, що опинилися у складному становищі, у зв'язку з проведенням бойових дій в селах та містах Луганщини і Донеччини. 27 серпня Ситняківська сільська рада Макарівського району передала управлінню агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації зібрану продовольчу допомогу для жителів східнигх регіонів країни та військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО. Вантаж містить: кортоплю — 2 тонни, консервацію — 100 банок, моркву — 300 кг, капусту — 300 кг, буряк столовий — 400 кг, цибулю — 100 кг. Дана допомога буде доставлена до обласного пункту збору допомоги, звідки вантаж направиться за призначенням.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

27 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно з керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою та завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провів прийом громадян, де були порушені наступні питання: транспорту та зв'язку (пільгового перевезення дітей з багатодітних сімей, надання матеріальної допомоги родинам, які прибули для тимчасового проживання до Макарівського району із східних областей України, відновлення телефонного зв'язку інвалідові Великої Вітчизняної війни), аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Гружчанської та Пашківської сільських рад).

 

Рубрика: «ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА УЧАСНИКАМ АТО ТА ЇХ СІМ’ЯМ»

e-mail Друк PDF

На телефонну «гарячу» лінію Обласного штабу з питань координації надання допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, їх сім’ям та іншим громадянам України, які перебувають в районі проведення антитерористичної операції, звертаються з різними питаннями, що стосуються, зокрема, юридичних консультацій. Серед найпоширеніших – питання нарахування штрафних санкцій та пені за невиконання банківських зобов’язань, отримання військовослужбовцями у власність земельних ділянок.
Відповіді на найпоширеніші питання даного напрямку дає Дмитро Христюк, заступник голови Київської облдержадміністрації, керівник Обласного штабу допомоги учасникам АТО та їх сім’ям.

Як здійснюється припинення нарахування для військовослужбовців, військовозобов'язаних та резервістів штрафних санкцій та пені за невиконання зобов’язань, а також відсотків за користування кредитом?

Останнє оновлення на Четвер, 28 серпня 2014, 08:44 Детальніше...
 

В “Промені надії” відзначили 23-тю річницю незалежності України

e-mail Друк PDF

22 серпня в Макарівському Центрі соціальної підтримки дітей та сімей «Промінь надії» відбулися інформаційно – просвітницькі заходи присвячені 23-й річниці незалежності України.
В святі взяли участь 30 отримувачів послуг Центру, з них 17 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 1 мати з 2-ма дітьми та 14 дітей, які потрапили в складні життєві обставини.
Свято розпочалося з виконання Державного Гімну України. Діти Малого групового будинку розповідали про події, повʼязані з історією українського народу, символи України: прапор, герб та гімн, читали вірші українських поетів.
Відбувся конкурс малюнків, присвячених Державному Прапору України, найменші вихованці взяли участь у конкурсі українського танцю. Дітлахи в задоволенням та гордістю носили національні костюми, слухали музику, розглядали вишиванки на рушниках та паляницю з калиною.
Проведення зазначених заходів було націлене на виховання в дітях та сім’ях патріотизму і поваги до державних символів України, висвітлення подій, пов’язаних з історією українського державотворення, боротьбою українського народу за незалежність та територіальну цілісність свої держави, демократичний вибір України.

Останнє оновлення на Вівторок, 26 серпня 2014, 08:42
 

Над площею біля районного Будинку культури замайорів Великий Державний Прапор

e-mail Друк PDF

23 серпня на площі біля Макарівського районного Будинку культури відбулася урочиста церемонія підняття Великого Державного Прапора України, в якій взяли участь голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий, голова Макарівської районної ради Олександр Шутун, Макарівський селищний голова Олександр Іващенко, особовий склад Макарівського військового комісаріату, представники трудових колективів району, громадських та політичних осередків, а також громадськість. Право підняти Державний Прапор України та покласти квіти до погруддя Тараса Шевченка було надано учням 11 класу Макарівського НВК “загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - природничо-математичний ліцей”. Також у ході заходу були вшановані хвилиною мовчання загиблі воїни та мирні жителі в зоні проведення АТО та герої Небесної сотні. Після цього з музичними та хореографічними номерами виступили чоловічий колектив “Козацькі джерела”, народний аматорський фольклорний колектив “Чебреці”, народний хореографічний колектив “Ясочка” районного будинку культури.

Останнє оновлення на Субота, 23 серпня 2014, 10:04
 

Шановні жителі та гості Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Макарівська районна державна адміністрація щиро вітає вас з Днем Державного Прапора України та Днем Незалежності України!
Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Його маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.
Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня. Під рідним знаменом Український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. З ним ішли у бій, за нього віддавали життя.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:56 Детальніше...
 

Дорога громадо Київщини!

e-mail Друк PDF

Від щирого серця вітаю Вас з Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!
За всі роки Незалежності, Україна вперше переживає такі суворі випробування: анексований Крим, проведення антитерористичної операції на Сході України, загроза військового вторгнення. Долею випало відзначати 23-ю річницю проголошення незалежності у непростий період багатовікової історії, коли знову приходиться вести кровопролитну боротьбу з зовнішнім агресором за збереження єдиної, незалежної та суверенної держави. Той, кого ще вчора вважали другом-побратимом, найближчим партнером, сьогодні відправляє найманців для дестабілізації ситуації в Україні, на совісті якого – життя українських воїнів, мирних жителів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:50 Детальніше...
 

Круглий стіл “Об'єднання через децентралізацію”

e-mail Друк PDF

21 серпня в Макарівському районному Будинку культури пройшов круглий стіл “Об'єднання через децентралізацію”, метою якого стало узагальнення пропозицій, які були зібрані від громад населених пунктів району до законопроекту України “Про внесення змін до Конституції України” щодо децентралізації державної влади. Ініціаторами проведення даного заходу виступили ініціативна група громадської ради при Макарівській райдержадміністрації та Макарівська районна рада за результатами проведення кущових круглих столів у п'яти населених пунктах району та за участю представників органів місцевого самоврядування, громадських і політичних осередків, бізнесу та засобів масової інформації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 серпня 2014, 13:39 Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.