Робоча нарада

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макрівської райдержадміністрації М.Швидкий провів нараду з головою Макарівської селищної ради О.Іващенком, за участю представника будівельної фірми та представників - жителів багатоквартирних будинків по вул. Фрунзе в смт Макарів щодо пришвидшення ходу проведення ремонтних робіт покрівель будинків.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:10
 

Зустріч з війсьовослужбовцем

e-mail Друк PDF

20 серпня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий спільно з головою комісії з благодійництва Макарівської районної ради VІ скликання архімандритом Філаретом (Андрієм Єгоровим) провів зустріч з військовослужбовцем (прикордонником), жителем с. Борівка Макарівського району, який 21 серпня, після короткотермінової відпустки повернеться до виконання службових обов'язків в зоні АТО на сході України О.Світельським. Під час зустрічі архімандрит Філарет передав військовослужбовцю образ чудотворної Почаївської ікони Божої Матері з часткою ризи, освяченої біля зазначеної ікони та фрукти освячені на урочистому богослужінні на честь свята Преображення Господнього (Яблучного спаса)  в храмі Преподобної Параскеви Сербської (с. Лишня Макарівського району).

 

Виплата пенсій та грошової допомоги у серпні 2014 року.

e-mail Друк PDF

Станом на 20 серпня поточного року профінансовано виплату пенсій та грошової допомоги у розмірі 14846,9 тис. грн. або 73,3 % до потреби серпня у т.ч., підприємства поштового зв'язку профінансовані у розмірі 10739,0 тис. грн. або з 04.08.2014 по 20.08.2014 на 85,7% до потреби серпня, та банківські установи профінансовані у розмірі 3912,1 тис. грн. або з 04.08.2014 по 20.08.2014 на 53,5% до потреби серпня
До 25.08.2014. згідно графіку виплати пенсій кошти заплановано перерахувати у повному обсязі, а саме у розмірі 20235,10 тис. грн.

 

Просвітницький захід в історико-краєзнавчому музеї

e-mail Друк PDF

Завідувач сектору з питань молоді, фізичної культури і спорту райдержадміністрації Р. Ткачук у співпраці з начальником районного управління О.Добрянським та інспектором Макарівського РП КВІ О. Євтушенко, 18 серпня в історико-краєзнавчому музеї провели годину правового виховання та правової культури. На захід були запрошені молоді люди, які займаються спортом, музикою та неповнолітні, які знаходяться на обліку в кримінально-виконавчій інспекції.

Останнє оновлення на Середа, 20 серпня 2014, 15:02 Детальніше...
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

18 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з обговорення стану телекомунікаційного зв'язку у Макарівському районі, заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Відповідно до яких з першого питання прозвітував виконуючий обов'язки начальника Цеху № 21 В.Кондратенко, повідомивши, що на даний час кількість абонентів мережі телефонного зв'язку становить близько 5,8 тис. осіб, більше 1 тис. з них користуються послугою доступу до мережі Інтернет. Все станційне обладнання проводового мовлення задіяне в системі передачі сигналів оповіщення у надзвичайних ситуаціях, на випадок потреби.

Детальніше...
 

Районне обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади підходить до завершення

e-mail Друк PDF

15 серпня пройшло останнє виїзне засідання “круглого столу” з обговорення та збору пропозицій зі змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, яке приймала Забуянська сільська рада. Знову ж таки, захід пройшов за ініціативи членів ініціативної групи громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, сприяння голови Макарівської районної ради О.Шутуна та Забуянського сільського голови М.Герасименка та участі представника народного депутата Р.Сольвара Р.Бельмеги, представників органів місцевого самоврядування і громадських активістів з сіл Липівка, Андріївка. Королівка, Плахтянка, Гавронщина.

Детальніше...
 

Індекси споживчих цін у липні 2014 року

e-mail Друк PDF

За даними Держстату України індекс споживчих цін по Україні у липні 2014р. відносно червня 2014р. склав 100,4%, відносно грудня 2013р. – 112,0%.
По Київській області індекс споживчих цін у липні 2014р. до червня 2014р. становив 100,3%, до грудня 2013р. –  113,6%.

 

Новини Макарівської центральної районної лікарні в період з 08 по 15 серпня 2014 року

e-mail Друк PDF

1. За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 08.08.2014р. по 15.08.2014р. народилося 6 немовлят з них 5 хлопчиків та 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.
2. Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів:

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

15 серпня начальник служби у справах дітей та сім'ї Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини щодо розгляду справ про позбавлення батьківських прав, надання статусу дитині-сироті, встановлення графіка спілкування з дитиною та визначення постійного місця проживання дитини.

 

Микола Швидкий зустрівся з учасником АТО

e-mail Друк PDF

14 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий провів зустріч із жителем с. Борівка Олександром Світельським, прикордонником, який використовуючи свою декілька денну відпустку приїхав із зони бойових дій АТО до рідного району. У ході зустрічі були обговорені питання надання допомоги військовослужбовцям Макарівщини, які проходять військову службу або перебувають на лікуванні у військово-медичному госпіталі, а також загальної ситуації, яка склалася у східних регіонах країни. У свою чергу голова райдержадміністрації побажав Олександру міцності сили духу та витримки, адже він скоро повернеться до зони АТО і запевнив у наданні необхідної підтримки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 14:16
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.