Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

18 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації з обговорення стану телекомунікаційного зв'язку у Макарівському районі, заходів з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України.
Відповідно до яких з першого питання прозвітував виконуючий обов'язки начальника Цеху № 21 В.Кондратенко, повідомивши, що на даний час кількість абонентів мережі телефонного зв'язку становить близько 5,8 тис. осіб, більше 1 тис. з них користуються послугою доступу до мережі Інтернет. Все станційне обладнання проводового мовлення задіяне в системі передачі сигналів оповіщення у надзвичайних ситуаціях, на випадок потреби.

Детальніше...
 

Районне обговорення змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади підходить до завершення

e-mail Друк PDF

15 серпня пройшло останнє виїзне засідання “круглого столу” з обговорення та збору пропозицій зі змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, яке приймала Забуянська сільська рада. Знову ж таки, захід пройшов за ініціативи членів ініціативної групи громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, сприяння голови Макарівської районної ради О.Шутуна та Забуянського сільського голови М.Герасименка та участі представника народного депутата Р.Сольвара Р.Бельмеги, представників органів місцевого самоврядування і громадських активістів з сіл Липівка, Андріївка. Королівка, Плахтянка, Гавронщина.

Детальніше...
 

Індекси споживчих цін у липні 2014 року

e-mail Друк PDF

За даними Держстату України індекс споживчих цін по Україні у липні 2014р. відносно червня 2014р. склав 100,4%, відносно грудня 2013р. – 112,0%.
По Київській області індекс споживчих цін у липні 2014р. до червня 2014р. становив 100,3%, до грудня 2013р. –  113,6%.

 

Новини Макарівської центральної районної лікарні в період з 08 по 15 серпня 2014 року

e-mail Друк PDF

1. За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 08.08.2014р. по 15.08.2014р. народилося 6 немовлят з них 5 хлопчиків та 1 дівчинка. Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.
2. Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів:

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

15 серпня начальник служби у справах дітей та сім'ї Т.Шумак провела засідання комісії з питань захисту прав дитини щодо розгляду справ про позбавлення батьківських прав, надання статусу дитині-сироті, встановлення графіка спілкування з дитиною та визначення постійного місця проживання дитини.

 

Микола Швидкий зустрівся з учасником АТО

e-mail Друк PDF

14 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий провів зустріч із жителем с. Борівка Олександром Світельським, прикордонником, який використовуючи свою декілька денну відпустку приїхав із зони бойових дій АТО до рідного району. У ході зустрічі були обговорені питання надання допомоги військовослужбовцям Макарівщини, які проходять військову службу або перебувають на лікуванні у військово-медичному госпіталі, а також загальної ситуації, яка склалася у східних регіонах країни. У свою чергу голова райдержадміністрації побажав Олександру міцності сили духу та витримки, адже він скоро повернеться до зони АТО і запевнив у наданні необхідної підтримки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 14:16
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

14 серпня відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань аналізу проведення попередніх чотирьох "круглих столів" з розгляду та збору пропозицій до законопроекту України "Про внесення змін до Конституції України" щодо децентралізації державної влади, які пройшли у селах Бишів, Колонщина, Наливайківка та Мар'янівка, співпраці із релігійними організаціями району, висвітлення діяльності громадської ради в засобах масової інформації, а також були заслухані звіти членів ради стосовно приведення до належного стану документації громадської ради та стану формування і перспективного плану роботи комісії з питань сільського господарства при громадській раді.

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Цього тижня пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації. На комісію виносились такі питання: надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин, призначення державної соціальної допомоги при наявності земельної ділянки понад 0,6 га.

Детальніше...
 

Відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

14 серпня в приміщенні Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації за участі працівників відділу освіти, працівників районного методичного кабінету, керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Також на колегії були присутні голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник начальника Фастівського міжрайонного управління Головного управління Держепідслужби у Київській області О.Запольська та начальник ВДАІ по обслуговуванню Макарівського району підпорядкованому УДАІ ГУ МВС України в Київській області, старший лейтенант В.Марченко Під час робочої зустрічі було обговорено питання щодо підготовки навчальних закладів району до нового 2014/2015 навчального року та його організованого початку, про хід реорганізації навчальних закладів, про підготовку до роботи в осінньо - зимовий період, про проведення серпневої конференції, про забезпечення права на освіту дітей, що переїхали із тимчасово окупованих територій, про виплату відпускних та оздоровчих коштів педагогічним працівникам та ряд інших актуальних питань.

 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

14 серпня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Рожівської сільської ради. В ході перевіряння секретарю Рожівської сільської ради Сичевській М.Ф. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:43
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.