Микола Швидкий зустрівся з учасником АТО

e-mail Друк PDF

14 серпня голова Макарівської райдержадміністрації Микола Швидкий провів зустріч із жителем с. Борівка Олександром Світельським, прикордонником, який використовуючи свою декілька денну відпустку приїхав із зони бойових дій АТО до рідного району. У ході зустрічі були обговорені питання надання допомоги військовослужбовцям Макарівщини, які проходять військову службу або перебувають на лікуванні у військово-медичному госпіталі, а також загальної ситуації, яка склалася у східних регіонах країни. У свою чергу голова райдержадміністрації побажав Олександру міцності сили духу та витримки, адже він скоро повернеться до зони АТО і запевнив у наданні необхідної підтримки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 14:16
 

Засідання громадської ради

e-mail Друк PDF

14 серпня відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань аналізу проведення попередніх чотирьох "круглих столів" з розгляду та збору пропозицій до законопроекту України "Про внесення змін до Конституції України" щодо децентралізації державної влади, які пройшли у селах Бишів, Колонщина, Наливайківка та Мар'янівка, співпраці із релігійними організаціями району, висвітлення діяльності громадської ради в засобах масової інформації, а також були заслухані звіти членів ради стосовно приведення до належного стану документації громадської ради та стану формування і перспективного плану роботи комісії з питань сільського господарства при громадській раді.

Детальніше...
 

Пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Цього тижня пройшло засідання комісії з питань призначення житлових субсидій, державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім‘ям та пільг при райдержадміністрації. На комісію виносились такі питання: надання пільг категоріям громадян за місцем фактичного проживання, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї працездатних осіб, які не працюють, призначення державної соціальної допомоги при наявності у складі сім’ї конкретних обставин, призначення державної соціальної допомоги при наявності земельної ділянки понад 0,6 га.

Детальніше...
 

Відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

14 серпня в приміщенні Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва ім. Д.Туптала відбулася колегія відділу освіти Макарівської райдержадміністрації за участі працівників відділу освіти, працівників районного методичного кабінету, керівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів. Також на колегії були присутні голова Макарівської районної ради О.Шутун, заступник начальника Фастівського міжрайонного управління Головного управління Держепідслужби у Київській області О.Запольська та начальник ВДАІ по обслуговуванню Макарівського району підпорядкованому УДАІ ГУ МВС України в Київській області, старший лейтенант В.Марченко Під час робочої зустрічі було обговорено питання щодо підготовки навчальних закладів району до нового 2014/2015 навчального року та його організованого початку, про хід реорганізації навчальних закладів, про підготовку до роботи в осінньо - зимовий період, про проведення серпневої конференції, про забезпечення права на освіту дітей, що переїхали із тимчасово окупованих територій, про виплату відпускних та оздоровчих коштів педагогічним працівникам та ряд інших актуальних питань.

 

АРХІВНИЙ ВІДДІЛ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ІНФОРМУЄ

e-mail Друк PDF

14 серпня начальник архівного відділу Макарівської райдержадміністрації Кравець Ю.В провела планове комплексне перевіряння діловодства, роботи експертної комісії та архівного підрозділу Рожівської сільської ради. В ході перевіряння секретарю Рожівської сільської ради Сичевській М.Ф. була надана методична допомога з питань ведення діловодства, архівної справи та організації роботи експертної комісії сільської ради.

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:43
 

Новини територіального центру

e-mail Друк PDF

За звітний  тиждень роботи Макарівським районним територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг ) виконано:
В  стаціонарному відділенні для постійного або тимчасового проживання одиноких непрацездатних громадян в с.Грузьке перебуває 18 громадян похилого віку, з них 11 осіб – інваліди різних соціальних категорій.
В стаціонарному відділенні триває робота по благоустрою території,  заготовляють овочі  на  зимовий період (соління, заморожування).

Останнє оновлення на П'ятниця, 15 серпня 2014, 13:36 Детальніше...
 

До уваги жителів Київщини! Правоохоронцями проводитимуться комплексні антитерористичні заходи

e-mail Друк PDF

У зв’язку з подіями, які відбуваються в державі, правоохоронні служби посилюють антитерористичні заходи, направленні на виявлення та затримання груп чи осіб, які мають наміри вчинення терористичних актів.
Працівники міліції Київщини, як і всі правоохоронні органи України, проводитимуть ряд комплексних заходів, направлених на виявлення підозрілих предметів та осіб, а також груп людей, поведінка чи зовнішній вигляд яких викликає підозру можливості вчинення ними терористичних актів. На цей час, посилюються заходи безпеки з боку правоохоронних органів. Проводитимуться перевірки та огляд транспортних засобів, громадян та їх речей.
Правоохоронці Київщини звертаються до громадян з проханням поставитися до таких заходів з порозумінням, відповідальністю та громадською свідомістю. Будьте пильні, а вразі виявлення підозрілих осіб, груп людей, чи предметів, залишених у громадських місцях, негайно інформуйте органи внутрішніх справ за номером телефону чергової частини 102, Державної служби з надзвичайних ситуацій та Службу безпеки України.

ВЗГ ГУМВС України в Київській області

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

13 серпня керівник апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фока спільно з виконуючою обов'язки директора Макарівського районного центру соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді О.Радченко та завідувачем сектору роботи зі зверненнями громадян апарату Макарівської райдержадміністрації провела особистий прийом громадян, на якому було розглянуто та надано відповіді на  питання соціального захисту (повернення житла та реєстрація сиріт в будинку, з якого вони були вилучені), аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Пашківської та Козичанської сільських рад).
Також цього дня в приміщенні Макарівської райдержадміністрації відбувся  прийом громадян  заступника начальника – начальника міліції громадської безпеки ГУ МВС України в Київській області І.Драпея, за участю начальника Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області О.Янчинського та дільничного інспектора М.Токаря. У ході прийому громадянам були надані кваліфіковані відповіді на їхні звернення та за необхідності складені слідчим протоколи щодо можливості подальшого розслідування справ.

Останнє оновлення на Середа, 13 серпня 2014, 14:07
 

Громади за право користування власними коштами на місцях, проте за підтримку держави у питаннях, які самотужки не вирішать

e-mail Друк PDF

У зв'язку з проведенням обговорень змін до Конституції України щодо децентралізації державної влади, 12 серпня в читальному залі бібліотеки-філії с. Наливайківка пройшла зустріч за “круглим столом” представників органів місцевого самоврядування з сіл Борівка, Комарівка, Ситняки, Наливайківка, Ніжиловичі, Небелиця, членів ініціативної групи громадської ради при Макарівській райдержадміністрації. Також у заході взяв участь представник народного депутата України Руслана Сольвара Роман Бельмега, який у свою чергу зазначив, що необхідність вказаних змін обумовлена тим, що саме Конституція визначає основи системи влади, і без відповідних змін провести реформу неможливо, а вони собою передбачають:

Останнє оновлення на Середа, 13 серпня 2014, 14:04 Детальніше...
 

Щодо виїздів пересувного консультативного центру правової освіти населення, що діє при Київській обласній державній адміністрації

e-mail Друк PDF

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 17.07.2014 № 226, Програми правової освіти населення Київської області на 2011–2014 роки, затвердженої рішенням Київської обласної ради від 24.03.2011 № 058-05-VI, протягом серпня - жовтня 2014 року для мешканців Київської області, в т.ч. громадянам України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, військовослужбовцям, які беруть участь в антитерористичній операції, та їх сім’ям, надаватимуться безоплатні правові консультації з питань земельного законодавства, законодавства у сфері пенсійного та соціального забезпечення та інших питань, що виникають у громадян.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.