За добу на COVID-19 захворіли ще 434 мешканці Київщині

e-mail Друк PDF

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 6 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 18763 випадки захворювання на коронавірус. В тому числі у 1428 дітей та у 1810 медичних працівників.
За добу підтверджено 434 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 13-ти дітей віком від 2 до  17 років (с. Хлопків Баришівського району -1, м. Біла Церква -1, м. Бориспіль -1, м. Бровари -1, с. Семиполки Броварського району -1, смт. Калинівка -1, с. Данилівка -1  Васильківського району, м. Ірпінь -1, м. Боярка -1, м. Вишневе-1, с. Святопетрівське-2 Києво-Святошинського району, м. Обухів -1)  та у  421  дорослого  (смт. Баришівка -1,  Баришівський район -2 (с. Григорівка -1, с. Лукаші -1), м. Березань -12, м. Біла Церква – 59, Білоцерківський район -4 (м. Узин -1, с. Острійки -1, с. Потіївка -2), м. Бориспіль – 23, Бориспільський р-н – 12 (с. Артемівка -1, с. Вишеньки -1, с. Головурів -1, с. Гора -1, с. Затишне -1, с. Іванків -2, с. Кучаків -4, с. Рогозів -1), смт. Бородянка – 3, Бородянський р-н – 11 (смт. Бабинці -1,смт. Клавдієво-Тарасове -3, смт. Немішаєво -4, с. Пісківка -1,с. Дружня -1, с. Микуличі -1), м. Бровари – 19,  Броварський район -29 (с. Велика Димерка -2, смт. Калинівка -1 ,смт. Калита -8, с. Бобрик -1, с. Богданівка -1, с. Гоголів -1, с. Заворичі -4, с. Зазим’є -2, с. Красилівка -1, с. Квітневе -1,с. Плоске -1, с. Пухівка -1,  с. Семиполки -4, с. Скибин -1), м. Васильків – 20, Васильківський район – 15 (смт. Глеваха -1, смт. Калинівка -5,  с. Данилівка -2, с. Залізне -1, с. Кожухівка -1, с. Мархалівка -1, с. Плесецьке -3, с. Путрівка -1),

Детальніше...
 

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Державного бюджету на 2021 рік

e-mail Друк PDF

Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Державного бюджету на 2021 рік. Рішення підтримали 275 народних депутатів.
Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував Парламенту за державницьке рішення. А також наголосив, що важливо ухвалити Держбюджет вчасно, оскільки це відкриває можливості для місцевих бюджетів.
«Після децентралізації громади отримають понад 500 млрд грн у своє розпорядження. І ухвалення Держбюджету дає їм змогу також ухвалити свої кошториси та вже з 1 січня почати розпоряджатися цими грошима», — зазначив очільник Уряду.

Детальніше: https://bit.ly/3erMJw5
Останнє оновлення на П'ятниця, 06 листопада 2020, 10:35
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 05 листопада 2020 року

e-mail Друк PDF

Верховна Рада прийняла законопроект щодо приєднання України до Конвенції про заснування Міжнародної організації законодавчої метрології

Приєднання до Конвенції дозволить Україні набути повноправного членства в OIML, голосувати у всіх засіданнях організації та брати участь у роботі технічних комітетів, розробці нових документів, а також вносити пропозиції до Стратегії організації.

Ігор Петрашко зустрівся з Послом Латвії

У ході зустрічі співрозмовники обговорили шляхи поглиблення взаємовигідної співпраці в торгово-економічній сфері.Зокрема, сторони розглянули перспективи та можливості активізації взаємодії у галузі промисловості, сільського господарства, інфраструктури, інновацій тощо.

Функціонування Державного аграрного реєстру закріплено на законодавчому рівні

4 листопада на засіданні Верховної Ради України прийнято у другому читанні законопроект №3295, який створює єдину державну інформаційну систему – Державний аграрний реєстр, а також удосконалює та розширює державну підтримку для сільгоспвиробників. За відповідне рішення проголосував 281 народний депутат.

Держприкордонслужба: В Угорщині введено додаткові обмеження щодо порядку в’їзду

Відповідно до інформації, наданої угорськими прикордонниками, на території Угорщини з 01:00 до 06:00 (за київським часом) введено комендантську годину. Додаткові обмеження введено у зв’язку з надзвичайною ситуацією, пов’язаною з поширенням COVID-19 на території країни.

Олександр Кава: ЄБРР кредитуватиме в Україні проекти дорожньої інфраструктури на обласному рівні

Пілотні проекти з’являться вже наступного року в Херсонській та Дніпропетровській області.

Прогнозовані обсяги виробництва електроенергії на 2021 рік

Відповідно до затвердженого прогнозного балансу електричної енергії ОЕС України на 2021 рік, загальний обсяг виробництва на наступний рік – 151,023 млрд кВт год. Це на 5,5% (7,933 млрд кВт год) більше, ніж було передбачено прогнозним балансом на 2020 рік.

Парламент ратифікував міжурядову Угоду про міжнародні автоперевезення з Чорногорією, - Владислав Криклій

Ця Угода вкрай необхідна для створення належної договірно-правової основи співпраці у сфері міжнародних автомобільних перевезень між нашими країнами. Її ратифікація сприятиме розвитку українсько-чорногорських відносин у галузі транспорту, зокрема їх подальшої лібералізації, а також покращенню двосторонніх відносин між державами

Фонд соцстрахування прийняв на оплату 396 тисяч лікарняних на суму 1,2 млрд грн у жовтні

За оперативними даними кількість лікарняних листків, прийнятих Фондом упродовж жовтня, перевищила на близько 130 тисяч листків відповідний показник вересня 2020 року.

Максим Степанов: МОЗ закликає депутатів підтримати законопроект щодо введення штрафів за відсутність масок у громадських місцях

Міністерство охорони здоров’я закликає народних депутатів Верховної Ради України підтримати законопроект №3891, який передбачає введення штрафів за порушення маскового режиму. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Верховна Рада ратифікувала Протокол про повітряне сполучення між Україною та Катаром, - Владислав Криклій

Україна зацікавлена у співпраці у сфері транспорту та інфраструктури з Державою Катар. Нещодавно провідна катарська компанія QTerminals уклала концесійну угоду в порту «Ольвія», що передбачає залучення понад 17 млрд грн інвестицій. Тому лібералізація авіаційних перевезень, яку передбачає Протокол, є важливим кроком для розвитку наших відносин.

Денис Шмигаль про голосування за проект Держбюджету: Дякую Парламенту за державницьке рішення

У четвер, 5 листопада, Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект Державного бюджету на2021 рік. Рішення підтримали 275 народних депутатів. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль подякував Парламенту за державницьке рішення. А також наголосив, що важливо ухвалити Держбюджет вчасно, оскільки це відкриває можливості для місцевих бюджетів.

Верховна Рада підтримала проект Держбюджету на 2021 рік у першому читанні

5 листопада Верховна Рада України підтримала проект Державного бюджету на 2021 рік у першому читанні. За відповідне рішення проголосували 275 народних депутатів. При підготовці документа до першого читання народними депутатами, фракціями, групами та комітетами Верховної Ради було надано 2451 пропозицію до проекту Держбюджету-2021, поданого Урядом до Парламенту 14 вересня.

Ми хочемо, щоб приватні стивідори звітували про вагу завантажених фур у портах, - Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури України оприлюднило для обговорення проект наказу “Про внесення зміни до Правил надання послуг у морських портах України”. Відповідно до нього, стивідорні компанії повинні повідомляти Укртрансбезпеці про результати зважування вантажівок у портах. Це дозволить вберегти українські дороги від розбиття перевантаженими фурами, особливо на під’їзді до портів, та створити рівні умови для всіх учасників ринку.

Мінрегіон: Об’єкти «Великого будівництва» по всій країні готові на 89 відсотків

4 листопада під головуванням Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова пройшла селекторна нарада з головами обласних державних адміністрацій по виконанню програми Президента «Велике будівництво» у частині 100/100/100.

25 профтехів розроблять бізнес-плани для НПЦ, підвищать якість підготовки сантехніків та допомагатимуть їм знайти роботу

До 2023 року 25 закладів профосвіти оновлять навчальні програми за професією сантехніка, сприятимуть працевлаштуванню випускників цього напряму та випишуть докладні бізнес-плани для окупності навчально-практичних центрів. Це закладено у другу фазу українсько-швейцарського проекту “Державно-приватне партнерство для поліпшення санітарно-технічної освіти в Україні”, який триває вже майже 7 років.

Парламент підтримав зміни до Бюджетного Кодексу, запропоновані Мінфіном

Внесення запропонованих Міністерством фінансів України змін до Бюджетного Кодексу забезпечить врегулювання низки питань для успішної підготовки проекту Держбюджету на 2021 рік та створить належну ресурсну базу для здійснення повноважень органів місцевого самоврядування на новій територіальній основі.

Програма медичних гарантій: лікування пацієнтів з ВІЛ-інфекцією

За пакетом “Діагностика, лікування та супровід осіб із ВІЛ-інфекцією” Національна служба здоров’я України законтрактувала 407 закладів. Їм виплачено понад 177 млн грн.

Лариса Петасюк: Держава має підтримувати сучасні культурні практики

5 листопада 2020 року заступник Міністра культури та інформаційної політики Лариса Петасюк взяла участь у форумі “Культура 2.0”, присвяченому пошуку антикризових інструментів для культурних та креативних індустрій.

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19 станом на 5 листопада

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хворобиCOVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Спрощено процедуру оренди водних об’єктів для цілей аквакультури

Верховна Рада України прийняла у другому читанні Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо уточнення порядку передачі в оренду водних об'єктів у комплексі з земельними ділянками». Документ уточнює положення Водного та Земельного кодексів, що стосуються оренди водних об’єктів у комплексі з земельними ділянками.

Держенергоефективності із стейкхолдерами обговорило план реалізації Концепції запровадження українського ринку зелених облігацій

Держенергоефективності за підтримки проекту GIZ «Консультування підприємств до енергоефективності» організувало онлайн-зустріч стейкхолдерів щодо подальших кроків запровадження ринку зелених облігацій в Україні.Цей інструмент надає країнам доступ до великого та різноманітного пулу інвесторів у проекти екологічного спрямування. У 2020 р. очікується випуск зелених облігацій в світі на суму 350 млрд доларів.

 

Відбулася робоча зустріч щодо розгляду колективного звернення громадян

e-mail Друк PDF

04 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провів робочу зустріч з начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським та директором Колонщинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Б.Давиденком, у зв’язку зі зверненням представників батьківського колективу даної школи 03 листопада до голови райдержадміністрації.
Під час зустрічі були обговорені проблемні питання, зазначені батьками у зверненні, зокрема  відсутності конструктивного діалогу між керівником школи та батьками, підбору професійних кадрів, проведення позашкільної роботи з учнями,  вирішення матеріально-технічного забезпечення, якості шкільного харчування, санітарно-гігієнічного стану закладу тощо.
За результатами зустрічі було вирішено створити робочу групу з метою вирішення проблемних питань та усунення недоліків, які виникли в навчальному закладі.

 

За добу на Київщині 382 нових випадків захворювання на коронавірус

e-mail Друк PDF

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 4 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 17918 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1398 дітей та у 1740 медичних працівників.
За добу підтверджено 382 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 12-ти дітей віком від 2 до 17 років ( с. Петропавлівське Бориспільського району -1, м. Бровари -1, с. Кожухівка Васильківського району -1,    м. Вишневе-1, с. Софіївська Борщагівка–2, с. Петропавлівська Борщагівка-1 Києво-Святошинського району, смт. Макарів -1, смт. Козин Обухівського району -1, с. Радинка Поліського району -1, м. Сквира -1, м. Фастів -1) та у 370  дорослих  (смт. Баришівка – 6, Баришівський район -6 (с. Пасічна -2, с. Недра -1, с. Садове -2, с. Селище -1), м. Біла Церква – 52,  Білоцерківський р-н – 6 (м. Узин – 2, с. Межове -1, с. Тарасівка -1, с. Томилівка -1, с. Шкарівка -1), м. Богуслав -2, Богуславський район -1 (с. Дибинці), м. Бориспіль – 12, Бориспільський р-н – 7 (с. Вишеньки -1, с. Гнідин -2, с. Петропавлівське -1, с. Старе -3), смт. Бородянка – 6, Бородянський р-н – 11 (смт. Клавдієво-Тарасове -2, смт. Бабинці -1, смт. Немішаєве -1, с. Пісківка -3, с. Здвижівка -1, с. Качали -1, с. Мирча -1, с. Небрат-1), м. Бровари – 19, Броварський район -6 (с. Велика Димерка -1, смт. Калинівка -1, с. Богданівка -1, с. Зазим’є -1, с. Красилівка -1, с. Семиполки -1), м. Васильків – 10, Васильківський район – 14 (смт. Гребінки – 4, с. Дослідницьке -1, смт. Калинівка -2, с. Багрин -1, с. Данилівка -2, с. Ксаверівка -1, с. Путрівка -1, с. Саливонки -2), м. Вишгород -4,

Детальніше...
 

За минулу добу в Україні зафіксовано 9524 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19

e-mail Друк PDF

За минулу добу в Україні зафіксовано 9524 нових випадки коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 313, медпрацівників – 408).
Також за останню добу госпіталізовано – 1514 осіб; летальних випадків – 199; одужало – 7536 осіб;здійснено тестувань за добу –72442, в т. ч. методом ПЛР — 42 278, методом ІФА — 30 164.

За весь час пандемії в країні: захворіло – 420 617 осіб; одужало – 176 404 особи; летальних випадків – 7731; проведено ПЛР-тестувань – 3 386 489.
Кількість захворювань в регіонах: 
м. Київ – 40390 випадків
Вінницька область – 11363 випадки
Волинська область – 14544 випадки
Дніпропетровська область –16169 випадків
Донецька область – 12367 випадків
Житомирська область – 16200 випадків
Закарпатська область – 15470 випадків

Детальніше...
 

Розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії коронавірусній хворобі

e-mail Друк PDF

2 листопада розпочав роботу всеукраїнський контакт-центр МОЗ з протидії коронавірусній хворобі. Тепер, щоб отримати вичерпну інформацію, яка стосується лікування та діагностики COVID-19, варто лише зателефонувати за номером 0-800-60-20-19.
Дзвінки на цей номер безкоштовні. Консультації надаються цілодобово.

Останнє оновлення на Середа, 04 листопада 2020, 11:43
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 03 листопада 2020 року

e-mail Друк PDF

Прем’єр-міністр обговорив гуманітарні питання з Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста

У вівторок, 3 листопада, Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів зустріч із Президентом Міжнародного Комітету Червоного Хреста Петером Маурером. Сторони серед іншого обговорили питання мінної та піротехнічної безпеки, покращення умов водопостачання на постраждалі території східних областей та вдосконалення порядку надання гуманітарної допомоги.

Прем’єр-міністр: Маємо активізувати роботу щодо покращення корпоративного управління державного сектору

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль 3 листопада провів робочу зустріч з членами Комітету з призначення керівників особливо важливих для економіки підприємств (у режимі відеоконференції).

Денис Шмигаль: Захист прав дітей — одне з головних завдань громад у процесі децентралізації

У вівторок, 3 листопада, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля відбулася Всеукраїнська нарада з питань формування та реалізації державної політики у сфері прав дітей, зокрема щодо забезпечення права дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, на сімейне виховання.

Дмитро Кулеба: МЗС та Ukrainian Bridge розвиватимуть співпрацю ІТ-компаній України та Кремнієвої долини

Сторони домовилися об’єднати зусилля з просування України як інноваційної цифрової країни, поглиблення співпраці між Україною та США, популяризації можливостей для бізнесу та інвестицій в Україні. Меморандум передбачає організацію та проведення низки публічних заходів, ділових зустрічей, тренінгів, семінарів та лекцій.

Позиція Мінфіну в питанні лібералізації податкового навантаження при митному оформленні транспортних засобів є послідовною

На 2020-2021 роки припадають пікові виплати за державним боргом. Додаткове нарощування запозичень для фінансування втрачених доходів через зниження ставок податків на легкові автомобілі, яким скористається незначна частка населення, є соціально несправедливим. Це також неможливо з огляду на те, що дефіцит бюджету сектору загальнодержавного управління вже суттєво підвищено.

Захист прав дітей є одним із пріоритетів Мінсоцполітики

Сьогодні, 3 листопада, під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля за участю Міністра соціальної політики України Марини Лазебної, Уповноваженого Президента України з прав дитини Миколи Кулеби було проведено нараду з головами обласних державних адміністрацій з питань розвитку політики у сфері захисту прав дітей.

В умовах пандемії важливо збільшувати видатки на культуру, їх обсяг у держбюджеті - 7,52 млрд гривень, - Роман Єрмоличев

Мінфіну вдалося належним чином збалансувати видатки на культуру. Їхній загальний обсяг у проекті держбюджету на наступний рік – 7,52 млрд гривень (0,5% ВВП). Це на 2,77 млрд (58,3%) більше, аніж у цьому році.

Михайло Федоров: Ми вдвічі збільшимо об'єм українського ІТ-ринку – до $11, 8 млрд

У Верховній Раді зареєстровано законопроекти, що дозволять запустити Дія City. Це головні законопроекти для розвитку ІТ-сектору в Україні. За 5 років Дія City збільшить об'єм ринку IT вдвічі — до $11,8 млрд.

Створення наглядових рад у великих державних компаніях – вимога законодавства України та світова практика

НАЕК «Енергоатом» входить до 15 найбільших державних компаній, у яких має бути проведено реформу корпоративного управління та впроваджено Наглядову раду. Умови для впровадження корпоративного управління на державних підприємствах було створено відповідним законом у 2016 році.

Понад 2 тис. осіб вступили до українських закладів вищої освіти з тимчасово окупованих територій Донбасу та Криму у 2020 році, – МОН

З початку роботи освітніх центрів «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» вдвічі збільшилася кількість вступників із тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу до українських закладів вищої освіти. Якщо у 2016 році було зараховано 1008 студентів, то у 2020 році – 2026. При цьому з метою безпеки вступників у рейтингових списках та наказах про зарахування прізвища шифрувалися.

Уряд додатково виділив майже 1,3 млрд грн на збільшення кількості тестувань на COVID-19

Кабінет Міністрів України додатково виділив майже 1,3 млрд гривень на збільшення кількості тестувань на COVID-19.Це дозволить робити ще 1 млн тестів на місяць. Про це повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у Верховній Раді України.

Потерпілі на виробництві отримали 793 млн грн щомісячних страхових виплат за жовтень

Щомісяця потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин у разі смерті потерпілих отримують від Фонду соціального страхування України страхові виплати, які повністю або частково компенсують їм втрачений через стійку непрацездатність, інвалідність заробіток.

У Держводагентстві узгодили режими роботи дніпровських та дністровських водосховищ на листопад 2020 року

Під головуванням першого заступника Голови Державного агентства водних ресурсів Олексія Кузьменкова 2 листопада у режимі онлайн-конференції відбулося засідання Міжвідомчої комісії з узгодження режимів роботи дніпровських та дністровських водосховищ.

Держкомтелерадіо: Стартує цикл безкоштовних семінарів для працівників комунальних ЗМІ

6 листопада Укртелерадіопресінститут та НСЖУ за участі Держкомтелерадіо розпочинають цикл безкоштовних онлайн семінарів для працівників місцевих комунальних телекомпаній.

Дмитро Кулеба: Настання відповідальності за збиття МН17 – неминуче

2 листопада Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба взяв участь у відеоконференції з міністрами закордонних справ держав-учасниць спільної слідчої групи (Австралії, Бельгії, Малайзії, Нідерландів) з метою обговорення перебігу процесу притягнення до відповідальності винних за збиття літака рейсу МН17.

Кожен з нас несе особисту відповідальність за розповсюдження коронавірусу, - Міністр охорони здоров’я

Ситуація з розповсюдженням COVID-19 в Україні наближається до критичної. Подолати пандемію можливо лише за умови відповідального ставлення кожного громадянина до встановлених правил. Про це заявив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у Верховній Раді.

Триває робота з підготовки другого видання Зеленої книги України

Наразі Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, опираючись на результати отриманих даних із багаторічних наукових досліджень раритетного фітоценофонду України, готує до затвердження оновлені переліки.

Максим Степанов: Ми підготували 52 тисячі ліжок для хворих на COVID-19 і продовжуємо збільшувати цей показник

У квітні в Україні ліжок, теоретично готових до прийому хворих на COVID-19, налічувалось лише 12 тисяч. Зараз цей показник становить майже 52 тисячі. Про це під час свого виступу в залі Верховної Ради повідомив Міністр охорони здоров'я України Максим Степанов.

Максим Степанов: При перших ознаках ГРВІ мешканці сіл мають одразу телефонувати сімейному лікарю

При перших ознаках ГРВІ мешканці сіл повинні відразу телефонувати сімейному лікарю, який залежно від стану хворого та перебігу хвороби прийматиме рішення щодо тестування на COVID-19 та подальшого лікування пацієнта. Про це під час щоденного брифінгу повідомив Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Триває капітальний ремонт шлюзів на Дніпрі, - Владислав Криклій

Попри коронакризу та зміни до держбюджету, згідно з якими капітальні видатки за програмою “Забезпечення експлуатаційно-безпечного стану судноплавних шлюзів” у сумі 77,3 млн грн були зняті, капремонт шлюзів на Дніпрі триває. Міністерству інфраструктури вдалося забезпечити фінансування цих проектів за рахунок єврокоштів у розмірі 232,2 млн грн, які були отримані на початку серпня. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

 

Олексій Болілий відвідав КЗ "Макарівський районний Центр підтримки дітей та сімей "Промінь надії"

e-mail Друк PDF

03 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий здійснив ознайомчий візит до КЗ "Макарівський районний центр соціальної підтримки дітей та сімей "Промінь надії".
У ході візиту О.Болілий поспілкувався з директором Центру С.Шабановою та колективом щодо роботи і забезпечення закладу, наявних проблемних питань та їх вирішення.
Також голова райдержадміністрації оглянув сам заклад, котельню і малий груповий будиночок, де проживають, діти-сироти та діти, яким надано статус.

За 3 квартали 2020 року Центр «Промінь надії» надав послуги 145 отримувачам послуг, 65 дорослим, 87 дітям, 35 сім'ям:
в умовах цілодобового перебування 33 особам: із них, 32 дітям і 1 матері:
- у відділенні термінового влаштування    – 13 дітей;
- у відділенні Малий груповий будинок  – 16 дітей;
- у відділенні матері й дитини – 4 осіб, 1 мати і 3 дітей.
У 3 кварталі 2020 р. здійснювалося супроводження:
2 Дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) – 3 батьків - вихователів, 11 дітей - вихованців,
3 прийомних сімей (ПС) – 6 прийомних - батьків, 5 прийомних дітей.
Проводиться робота по створенню 2-ох ДБСТ, 2 родини пройшли навчання на створили 2 ДБСТ.
В КЗ МЦ «Промінь надії» в стаціонарних умовах перебувало 33 отримувачів послуг, 32 дітей, 1 мама.
Станом на 03.11.2020 року у Центрі продовжують отримувати послуги 19 ОП: 19 дітей.

Останнє оновлення на Вівторок, 03 листопада 2020, 16:28
 

За добу на Київщині 359 нових випадків захворювання на коронавірус

e-mail Друк PDF

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 3 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 17536 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1386 дітей та у 1710 медичних працівників.
За добу підтверджено 359 нових випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у у 24-х дітей віком від 1 року до 17 років (смт. Баришівка -2, м. Біла Церква -1, м. Бориспіль -1, с. Гора -1, с. Ревне  -1 Бориспільського району, м. Бровари – 7, с. Мокрець Броварського району -1, м. Ірпінь -3, м. Боярка -1, с. Софіївська Борщагівка - 1 Києво-Святошинського району, м. Переяслав -1, м. Тетіїв -1, м. Фастів – 3)  та у 335 дорослих  (смт. Баришівка – 8, Баришівський район -10 (с. Бзів -1, с. Пасічна -2, с. Рудницьке -1, с. Садове -1, с. Селичівка -3, с. Селище -1, с. Семенівка -1), м. Біла Церква – 49,  Білоцерківський р-н – 2 (м. Узин – 2), м. Бориспіль – 16,  Бориспільський р-н – 12 (с.Гора -7, с. Любарці -1, с. Мартусівка -1, с. Проців -1, с. Ревне -2), смт. Бородянка – 4, Бородянський р-н – 3 (смт. Клавдієво-Тарасове -1, с. Дружня -1, с. Залісся -1), м. Бровари – 13, Броварський район -3 (с. Красилівка -1, с. Погреби -1, с. Світильня -1), м. Васильків – 15, Васильківський район – 10    (смт. Глеваха -1, смт. Гребінки – 2, с. Дослідницьке -3, с. Данилівка -1, с. Здорівка -1, с. Липовий Скиток -1,

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.