Дайджест Уряду

e-mail Друк PDF

Денис Шмигаль: Пріоритети для голів ОДА — це забезпечення ліжок в лікарнях киснем та розгортання мобільних госпіталів

Кабінет Міністрів України на черговому засіданні заслухав кандидатів на посади голів Одеської, Миколаївської та Сумської обласних державних адміністрацій та погодив проекти указів Президента України про їх призначення. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль у вступному слові зазначив, що в умовах, коли регіони потребують швидких та ефективних рішень, відповідальність за неефективну та неоперативну роботу несуть голови облдержадміністрацій.

Денис Шмигаль: Уряд виділяє додаткові 895 млн грн на забезпечення ліжок киснем

«Уряд постійно на контакті з очільниками ОДА та керівниками департаментів охорони здоров’я. Сьогодні також була відповідна селекторна нарада. Чітко всім підкреслено: відсутність результату по забезпеченню лікарень всім необхідним, коли Уряд дає фінансові ресурси, — це неприпустимо», — наголосив Прем’єр-міністр. Крім того, Кабінет Міністрів підтримав рішення про виділення додаткових  коштів у розмірі 86 млн грн для покращення матеріально-технічного стану закладів охорони здоров’я.

Прем’єр-міністр: Уряд готовий підтримати підприємців під час «карантину вихідного дня»

«Розумію, що нові обмеження неприємні та болісні для багатьох представників бізнес-спільноти, що зайняті у ресторанній, розважальній та культурній сферах. Уряд готовий підставити плече, аби підтримати наших підприємців під час посиленого карантину вихідного дня», — наголосив Прем’єр-міністр.

Уряд продовжує працювати над покращенням доступу до соціальних послуг держави, — Прем’єр-міністр

За підсумками засідання було ухвалене рішення про запуск пілотного проекту Єдиної інформаційної системи соціальної сфери. Як зазначив Прем’єр-міністр, проект передбачає створення єдиної централізованої бази соціальної сфери шляхом інтеграції всіх реєстрів, що стане таким собі єдиним реєстром отримувачів соціальних послуг держави. Також експериментальний проект має усунути дублювання процесів і функцій в соціальній сфері.

У період карантину для надання адресної допомоги людям, які її потребують, працюють „гарячі лінії” в усіх регіонах України

Телефонні „гарячі лінії” для надання адресної допомоги вразливим верствам населення у період карантину запроваджено місцевими органами влади в усіх регіонах України.

Завдяки цьому соціальному онлайн-сервісу структурні підрозділи з питань соціального захисту населення зможуть оперативно визначати потреби для надання допомоги та соціальних послуг людям, які її потребують.

Максим Степанов: Уряд погодив встановлення карантину “вихідного дня” та перехід до загальнодержавного “помаранчевого” рівня епіднебезпеки

На сьогоднішньому засіданні Кабінет Міністрів України погодив рішення щодо запровадження карантину “вихідного дня”, який діятиме з 14 листопада до 30 листопада 2020 року, а також підтримав перехід до загальнодержавного карантину з обмеженнями, які відповідають “помаранчевому” рівню епідеміологічної небезпеки.

Олег Уруський провів нараду за участю промисловців з обговорення програми розвитку титанової галузі до 2030 року

10 листопада 2020 року під головуванням Віце-прем’єр-міністра – Міністра з питань стратегічних галузей Олега Уруського пройшла чергова нарада з питання розвитку титанової галузі України.  У заході взяли участь представники Комітету з питань економічного розвитку ВРУ, народні депутати, керівництво ТОВ "Велта РД Титан", ТОВ ВКФ "Велта", Офісу Національної інвестиційної ради при Президентові України, обласної державної адміністрації Кіровоградської області, Національної асоціації добувної промисловості, ГО "Українського інституту майбутнього" та ВГО "Українська стратегія".

Михайло Федоров: Готуємо Україну до запуску 5G

"Готуємо Україну до запуску 5G. Ми сподіваємося, що через рік-півтора оператори вже почнуть отримувати ліцензії і у нас з'явиться ця технологія. Але перед тим, як говорити про конкретні терміни, потрібно провести певну науково-дослідницьку роботу", –– зазначив Віце-прем'єр-міністр –– Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Уряд удосконалив законодавство щодо контролю за концентрацією земель сільськогосподарського призначення у власності

Це рішення Уряду дозволить держпідприємству проводити тендери та закупівлі за рамковими угодами лікарських засобів, імунобіологічних препаратів, медичних виробів та спеціалізованого санітарного транспорту в інтересах МОЗ України.

Уряд удосконалив законодавство щодо контролю за концентрацією земель сільськогосподарського призначення у власності

Кабінет Міністрів удосконалив законодавство щодо контролю за концентрацією земель сільськогосподарського призначення у власності. Відповідне рішення прийнято на засіданні Уряду 11 листопада 2020 року.

Уряд вніс зміни до низки технічних регламентів з екодизайну та енергомаркування відповідно до оновленого законодавства ЄС

На засіданні Уряду схвалено розроблений Держенергоефективності проект постанови Кабінету Міністрів України, що передбачає приведення української нормативно-правової бази у відповідність до європейського законодавства щодо: енергомаркування кондиціонерів повітря; екодизайну телевізорів і безсальникових циркуляційних насосів.

Роман Опімах прозвітував про результати за рік роботи Державної служби геології та надр України

Держгеонадра сконцентрували свою увагу на відновленні довіри, залученні інвестицій, створенні прозорих та ефективних механізмів взаємодії з надрокористувачами.

Уряд забезпечує фінансову підтримку громадянам у разі захворювання на COVID-19 та під час самоізоляції

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила про реалізацію програми, яку Уряд запровадив для підтримки громадян, що перебувають на самоізоляції.

Уряд схвалив Спільну заяву про продовження співробітництва між Україною та Німеччиною в рамках програми “Fit for Partnership with Germany”

Програма є інструментом підтримки малого та середнього бізнесу та сприяє їхньому виходу на глобальні ринки. Участь у Програмі відкриває для українських підприємців й менеджерів можливість підвищити кваліфікацію, набути нових компетенцій у сфері ведення бізнесу та здійснення зовнішньоекономічної діяльності. Крім того, учасники матимуть можливість встановити ділові контакти з німецькими та іншими іноземними партнерами, що сприятиме просуванню української продукції та послуг на міжнародних ринках.

Олег Немчінов провів 8-ме засідання Міжурядової українсько-латвійської комісії

У заході взяли участь члени урядів України та Латвії, дипломати, представники промисловців та підприємців тощо. Сторони обговорили двостороннє торговельно-економічне та інвестиційне співробітництво, співпрацю у сфері сільського господарства, транспорту, енергетики, енергоефективності та відновлюваних джерел енергії.

Міненерго: У ВРУ зареєстрували законопроект щодо створення Фонду декарбонізації

Джерелом наповнення Фонду передбачено податок на викиди двоокису вуглецю. Планується збільшення цього податку з 10 до 30 грн/т. 50% податку спрямовуватиметься до загального фонду Держбюджету, де буде розподілятися на заходи з захисту довкілля; 50% – до Фонду декарбонізації.

Уряд направив на розгляд Парламенту законопроект про розширення підстав використання поліцією електрошокерів

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков ініціював внесення змін до Закону України «Про Національну поліцію». А саме у ст.45 пропонується додати пункт, який дозволить ширше використання поліцейськими електрошокових пристроїв контактної та контактно-дистанційної дії.

Фонд соцстрахування рекомендує роботодавцям подавати заяви на оплату лікарняних дистанційно

З метою протидії поширенню коронавірусної інфекції та вжиття заходів щодо упередження розповсюдження COVID-19 Фонд соціального страхування України наполегливо рекомендує страхувальникам (роботодавцям) на час карантину надавати перевагу дистанційній формі подачі документів до Фонду.

Уряд підтримав пропозицію НАДС щодо експериментального проекту на основі класифікації посад

З прийняттям цього рішення розпочинається підготовка до розроблення та апробації нової системи оплати праці державних службовців на основі класифікації посад. Закладена модель класифікації передбачає розподіл існуючих посад державної служби шляхом їх віднесення до відповідних сімей та рівнів, визначених у Каталозі типових посад та враховує рівень юрисдикції державного органу.

Уряд схвалив основні напрямки діяльності Ощадбанку на 2020-2024 роки

Ощадбанк посилюватиме позиції провідного універсального банку України. Таке рішення сьогодні підтримав Кабінет Міністрів України, шо відображено у відповідному розпорядженні КМУ «Про схвалення основних напрямів діяльності акціонерного товариства «Державний ощадний банк України» на 2020 – 2024 роки».

Розрахунки з виробниками «зеленої» електроенергії за вересень склали 100%

Гарантований покупець повністю розрахувався за «зелену» електроенергію, відпущену у вересні. Загальна сума розрахунків за «зеленим» тарифом за вересень склала 4,67 млрд грн.

Уряд схвалив Національну стратегію державної молодіжної політики до 2030 року

Стратегія забезпечить створення можливостей для молоді, яка проживає в Україні, бути конкурентоспроможною, брати участь у житті суспільства і, як свідомі громадяни, робити свій внесок у подальший розвиток українського суспільства.

Уряд прийняв рішення для забезпечення реалізації угоди з Данією щодо фінансування проектів у сферах відновлювальної енергетики та енергоефективності, води та стічних вод

Рішення Уряду забезпечить виконання норм Рамкової угоди в частині визначення відповідальних органів, процедур відбору та реалізації проектів у Рамках програми Danida Business Finance (DBF) в Україні, що дозволить розпочати роботу по залученню коштів для реалізації інвестиційних проектів, спрямованих на забезпечення сталого розвитку та економічного зростання України.

У Дніпрі для олімпійців звели «з нуля» сучасний спорткомплекс «Олімпійські резерви»

Простора крита арена побудована за підтримки Програми Президента України «25 спортивних магнітів». У Дніпрі для олімпійців звели «з нуля» сучасний спорткомплекс «Олімпійські резерви». На її відкритті побував Міністр молоді та спорту України Вадим Гутцайт.

Урядом запроваджено пілотний проект із реалізації першої черги Єдиної інформаційної системи соціальної сфери

Наразі запроваджено першу чергу електронних послуг соціального характеру, зокрема, через Портал „Дія” та масштабування напрацювань Пенсійного фонду України в напрямку розвитку інформаційних технологій і систем на всю соціальну сферу. Одним із головних завдань є створення Єдиного соціального реєстру на базі Реєстру застрахованих осіб та його формування таким чином, щоб за необхідності його змогли максимально зручно використовувати інші державні реєстри.

На час карантину вихідного дня робота транспорту не зупинятиметься, - Владислав Криклій

Автотранспорт, у тому числі маршрутні таксі, тролейбуси, трамваї та залізниця перевозитимуть пасажирів у кількості місць для сидіння. Це стосується міського, приміського, міжміського, внутрішньообласного та міжобласного сполучення. Внутрішні авіаперевезення здійснюватимуться без обмежень. А під час авіаподорожей за кордон перевіряйте умови в'їзду/виїзду, встановлені для українських громадян країною, куди прямує пасажир”, - прокоментував ситуацію Владислав Криклій.

Уряд спростив процедуру відкриття поточних рахунків одержувачам пенсій, грошової допомоги

Рішення Уряду надає можливість відкриття поточних рахунків одержувачам пенсії, грошової допомоги без попереднього звернення до банківської установи. Для відкриття такого рахунка особі потрібно буде лише звернутись до органу Пенсійного фонду України / органу соціального захисту населення.

Підвищено стипендії для видатних спортсменів, тренерів та ветеранів спорту

Зокрема, постановою передбачено підвищити розмір стипендії для видатних спортсменів, які займали 4-6 місця на Олімпійських, Паралімпійських та Дефлімпійських іграх, були чемпіонами або призерами чемпіонатів світу та Європи, за віком припинили спортивну кар’єру, але постійно беруть участь у проведенні спортивних заходів, підтримують ветеранський рух спортсменів. Стипендія встановлюється в розмірі 1,5 прожиткових мінімуми для осіб, які втратили працездатність, та з січня 2021 року становитиме 2653,5 грн на противагу 800 грн, що були затверджено попередньо.

Створено міжвідомчу робочу групу для реалізації документів щодо посилення захисту екосистеми та розвитку економіки Чорного моря, – рішення Уряду

«Метою прийняття нормативно-правового акта є забезпечення інтеграції України до європейського дослідницького простору та виконання зобов’язань у сфері міжнародного науково-технічного співробітництва. Українські вчені матимуть змогу долучитися до міжнародних проектів з питань морських досліджень», – зазначив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Мешканці смт Слобожанське наступного року отримають новий басейн

Селище міського типу Слобожанське, що на Дніпропетровщині, у наступному році отримає новий басейн на вісім доріжок. Про це повідомив Міністр молоді та спорту Вадим Гутцайт під час свого відрядження до Дніпровської області.

Педагогіка партнерства та особистісно орієнтований підхід: МОН пропонує оновити Базовий компонент дошкільної освіти

Міністерство освіти і науки пропонує до громадського обговорення проект Базового компонента дошкільної освіти. У документі описані цінності та принципи дошкільної освіти, вимоги до організації освітнього процесу та компетентності, якими оволодіє дитина до початку навчання у школі. Зауваження та пропозиції до проекту можна направляти до 26 листопада 2020 року.

Дмитро Кулеба та Гайко Маас відзначили високу динаміку відносин між Україною та Німеччиною

11 листопада Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром закордонних справ ФРН Гайко Маасом. Керівники зовнішньополітичних відомств позитивно відзначили високу динаміку відносин між Україною та Німеччиною: взаємодію між лідерами країн, контакти між міністрами закордонних справ, візит голови українського парламенту до Німеччини, підготовку до політичних консультацій між міністерствами закордонних справ.

Усі підприємства енергетики повинні забезпечити надійне і безпечне постачання електричної та теплової енергії споживачам взимку, – Роман Боднар

10 листопада т.в.о. Голови Держенергонагляду Роман Боднар під час засідання Колегії Міністерства енергетики України заявив, що усі підприємства енергетики повинні забезпечити надійне і безпечне постачання електричної та теплової енергії споживачам взимку. Засідання відбулось під головуванням в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець.

За хірургічні операції у стаціонарі лікарні отримали від НСЗУ вже понад 7 млрд грн

Через адаптивний карантин у “червоних” зонах заборонили планові госпіталізації. Також внаслідок різкого зростання рівня захворюваності на COVID-19, такі обмеження Міністерство охорони здоров'я запропонувало ввести на території всієї країни. Однак заклади, що через скасування планових госпіталізацій не надаватимуть медичну допомогу, все одно отримуватимуть оплату за глобальним бюджетом, згідно з договором.

Держекоінспекція контролюватиме ввезення мастил через митний контроль України

Відповідної домовленості досягли голова Держекоінспекції Андрій Мальований та в.о. голови Державної митної служби Євгеній Єнтіс. «Протягом кількох днів спільно пропрацюємо порядок взаємодії та інформаційного обміну стосовно відпрацьованих мастил. Документ передбачатиме обов’язкове надання ДМС даних про обсяг ввезених на територію України мастильних матеріалів, а ДЕІ – інформації про результати здійснених перевірок», - зазначив голова ДЕІ Андрій Мальований.

Відмова від 12-річної шкільної освіти – це абсолютний фейк, - Сергій Шкарлет

«Для мене є абсолютно зрозумілим, чому саме 12-річна система. Це загальноєвропейська тенденція. Наприклад, у Німеччині, в деяких федеральних землях, дитина не зможе вступити до магістратури, якщо в неї попередньо не має 15,5 років навчання: 12 років школи і 3,5 роки бакалаврату. Оскільки я періодично змушений спростовувати різноманітні інформаційні «вкиди» про зміну тривалості загальної середньої освіти, вкотре переконуюсь у необхідності більш активної комунікації із суспільством щодо цього питання», - підкреслив Сергій Шкарлет.

Владислав Криклій зустрівся з головою правління АТ “Казпочта”

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із головою правління АТ “Казпочта” Канатом Алписбаєвим сьогодні, 11 листопада. Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту Міністра інфраструктури до Республіки Казахстан. Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами у сфері поштових послуг та поштової логістики.

Зелена трансформація має стати невід’ємною складовою розвитку економіки України

«Ми розуміємо, що державна політика має спонукати до модернізації економіки так, щоб не стати тягарем для населення і бізнесу. Зелена трансформація і розвиток підприємництва мають бути синергетичними поняттями. Важливо, щоб відновлення економіки після пандемії відбувалося з урахуванням цілей сталого розвитку та Зеленого курсу Європи», - відзначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський.

Законопроекти у сфері поштового зв'язку важливі для виконання Угоди про асоціацію з ЄС, - Владислав Криклій

У Верховній Раді зареєстровано законопроекти, спрямовані на підвищення ефективності роботи пошти. Це законопроекти № 4353 “Про внесення змін до Закону України “Про поштовий зв’язок” та № 4354 “Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності в галузі поштового зв’язку”. Законопроекти були розроблені народними депутатами – членами Комітету з питань транспорту та інфраструктури за активної участі Міністерства інфраструктури та АТ “Укрпошта”.

Політика Міндовкілля спрямована на впровадження в Україні принципів кругової економіки

«Ті зміни в екологічній політиці України, над якими наразі працює Міністерство, спрямовані на зменшення негативного впливу на довкілля від економічної діяльності та водночас створення умов для екологізації промисловості», - відзначив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізаціїРуслан Стрілець.

Міндовкілля та Митниця спільно моніторитимуть переміщення мастил та небезпечних відходів через кордон

«Ми маємо моніторити обіг цих речовин, що створюють або можуть створити значну небезпеку для навколишнього природного середовища та здоров’я людини. Крім того, вони потребують особливої утилізації для недопущення подальшого забруднення довкілля», - зазначив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 11 листопада в Україні зафіксовано 10611 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей - 350, медпрацівників – 493).

Міндовкілля спільно з командою експертів ЄБРР найближчим часом представлять остаточні результати моделювання національно-визначеного внеску в Паризьку Угоду

На сьогодні у світі все більше спостерігаються процеси, пов’язані із наслідками зміни клімату. Вчені-кліматологи прогнозують, що ті цілі скорочення викидів, які подали країни в Паризьку Угоду ведуть світ на 3-4 С потепління вже до кінця століття. Тому глобальне завдання усіх країн світу, переглянути свої зобов'язання в сфері охорони клімату.

 

Останнє оновлення на Четвер, 12 листопада 2020, 11:15
 

10 611 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 350 дітей та 493 медпрацівники

e-mail Друк PDF

10 611 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 11 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 350 дітей та 493 медпрацівники
Також за останню добу
госпіталізовано – 1 453 особи;
летальних випадків – 191;
одужало – 6 802 особи;
здійснено тестувань за добу – 73 285 (зокрема методом ПЛР – 43 908, методом ІФА – 29 377).
За весь час пандемії в Україні
захворіло – 489 808 осіб;

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2020, 11:56 Детальніше...
 

Здорова нація має стати національною ідеєю – Президент

e-mail Друк PDF

У зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією, яка склалася в усьому світі, Президент України Володимир Зеленський ініціює розробку програми «Здорова нація», яка міститиме практичні рекомендації громадянам щодо зміцнення здоров’я, профілактики захворювань та подолання їхніх наслідків, щоб люди не залишалися сам на сам зі своїми недугами, зокрема спричиненими коронавірусом. Про це йшлося на селекторній нараді під головуванням Президента.

За словами Глави держави, пандемія показала, що люди, які мають сильний імунітет, регулярно займаються спортом, мають легший перебіг коронавірусної хвороби й одужують швидше. Тому  акцент потрібно робити на профілактиці, а не лише на лікуванні.

Детальніше...
 

Урядовий дайджест новин, 10.11.2020

e-mail Друк PDF

Дмитро Кулеба назвав надання Данією 50 апаратів ШВЛ для України знаком справжньої дружби та підтримки

Міністри обговорили взаємодію двох країн у протидії пандемії COVID-19. Дмитро Кулеба висловив глибоку вдячність Уряду Данії за надання Україні 50 апаратів штучної вентиляції легень для лікування критично хворих пацієнтів. “Україна вдячна за цей знак справжньої дружби та підтримки з боку Данії”, - зазначив він.

Мінветеранів та Українська професійна кіберспортивна асоціація підписали меморандум про співпрацю

«Ми вирішили проекспериментувати з цим напрямком і спробувати його як інструмент соціалізації та повернення ветеранів до мирного життя. В подальшому ми спостерігатимемо, як ветерани сприйматимуть цей напрям, і відповідно розвиватимемо взаємодію. Наразі завдяки спільним зусиллям вже створено ветеранську команду, яка вже має певні успіхи», - зазначив заступник Міністра у справах ветеранів України Ігор Безкаравайний.

Обмеження обігу пластикових пакетів може бути включено до зобов’язань України за Угодою про Асоціацію з ЄС, - Міндовкілля

Євросоюз вітає доповнення зобов’язань України щодо обмеження обігу пластикових пакетів та одноразового пластику до Угоди про Асоціацію з ЄС. На цьому було наголошено під час 6-го засідання підкомітету ЄС-Україна з економічного та іншого секторального співробітництва.

Понад 106 тис. вступників зараховано до закладів профосвіти за регіональним та державним замовленням – результати вступної кампанії 2020

У 2020 році 106 402 вступники обрали для навчання заклади професійно-технічної освіти. З них за регіональним замовленням зараховано 95 930 осіб, а за держзамовленням, зокрема за професіями загальнодержавного значення, розпочали навчання 10 472 особи.

Держприкордонслужба: Щодо обстановки в КПВВ на лінії розмежування

Сьогодні згідно з рішенням Командувача об’єднаних сил відновлена робота усіх КПВВ на лінії розмежування, які працюють щоденно з 8-ої до 16 години. В них перебуває достатня кількість персоналу Державної прикордонної служби України для забезпечення пропуску осіб та транспорту. Проте фактичний пропуск на більшості дорожніх коридорів заблокований проросійськими бойовиками.

Потреби ринку праці вплинуть на реформу професійно-технічної освіти, - Мінекономіки

Впровадження програми здійснюється у співпраці з центральними органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, роботодавцями та іншими зацікавленими стейкхолдерами для того щоб, максимально достовірно визначити галузевий та кількісний запит на різних фахівців у регіонах України. Наразі програма запроваджується в 7 пілотних регіонах: Вінницькій, Полтавській, Запорізькій, Рівненській, Львівській, Миколаївській та Чернівецькій областях.

З Фонду боротьби з COVID-19 вже використано 39 млрд грн,- Мінфін


Станом на 06 листопада 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 вже використано 39 млрд грн, або 59% виділених коштів.

За програмою 5-7-9 бізнесу вже профінансовано майже на 12,7 млрд грн

З початку дії програми “Доступні кредити 5-7-9%” банки-партнери видали 5 373 позик на загальну суму в 12,7 млрд гривень. З них 9,1 млрд гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих кредитів, 2,4 млрд підприємці отримали на капітальні інвестиції та 1,1 млрд гривень - антикризових кредитів під 3%.

До Державного земельного кадастру внесено відомості про 22,3 млн земельних ділянок

Станом на 9 листопада 2020 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про 22,3 млн земельних ділянок загальною площею 43,8 млн га (за останній тиждень – 38,9 тис. новосформованих земельних ділянок площею 53,3 тис. га), зокрема, 14,9 млн земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 31,9 млн га.

Ольга Стефанішина: Україна першою офіційно започатковує діалог з ЄС щодо залучення до Європейського зеленого курсу

Залучення України до формування Європейського зеленого курсу на ранніх етапах, а також участь у пов'язаних із ним міжнародних Альянсах відкриють для країни та бізнесу можливість стати важливим гравцем у новій економічній парадигмі Європейського Союзу. Водночас це дозволить Уряду донести застереження українського бізнесу до партнерів з ЄС та реагувати на труднощі нашої економіки на шляху до зеленого переходу.

МОН: Дуальна форма здобуття освіти у закладах вищої та фахової передвищої освіти очима роботодавців

Всі роботодавці погоджуються, що здобувачі мають отримувати ґрунтовні теоретичні знання та практичні навички ще під час навчання у закладі освіти. Вони також зазначають, що хотіли б мати можливість впливу на зміст освітніх програм і не лише у частині варіативної складової.

Прем’єр-міністр взяв участь у нараді щодо діяльності ДП НАЕК «Енергоатом» в осінньо-зимовий період

10 листопада Прем’єр-міністр Денис Шмигаль взяв участь у нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо діяльності ДП НАЕК «Енергоатом» в осінньо-зимовий період.

Економія за «зеленим» тарифом склала понад 1,5 млрд грн

Споживачі заощадили за три місяці понад 1,5 млрд грн завдяки зниженню «зелених» тарифів відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння та Закону 810-IX, що його імплементує.

Кількість оплачуваних Фондом соціального страхування лікарняних зросла на 48,9% за один місяць

За оперативними даними у жовтні поточного року кількість лікарняних листків у порівнянні з вереснем збільшилась на 48,9%, на 35,4% зросла кількість днів непрацездатності, сума витрат зросла на 38,7% або на 334,7 млн грн.

Дмитро Кулеба назвав два пріоритети культурної дипломатії для просування м’якої сили України у світі

10 листопада розпочав роботу перший Міжнародний форум культурної дипломатії, організований Українським інститутом у співпраці з Міністерством закордонних справ України.

В електронній системі охорони здоров’я створено вже понад 14 тисяч медвисновків про народження немовлят

З жовтня НСЗУ разом з Міністерством охорони здоров’я та Міністерством цифрової трансформації запустили оновлений сервіс єМалятко. Сервіс дозволяє лише за однією заявою отримати близько десяти послуг від різних органів влади. Замовити ці послуги можна не відвідуючи установ.

Обліковано 1 458 050 внутрішньо переміщених осіб

134 перевізники працюватимуть на 109 міжобласних автобусних маршрутах по всій Україні, - Владислав Криклій

Міністерство інфраструктури оголосило результати конкурсу з перевезення пасажирів на міжобласних автобусних маршрутах, який відбувся 23 вересня цього року. Згідно з ними, 134 перевізники отримали право працювати на 109 маршрутах по всій території України.

Олександр Кава: Уряд створив можливості для придбання нового громадського транспорту містами України. Перші 2 міста вже отримали нові тролейбуси

рамках проекту «Міський громадський транспорт України», який реалізовується з використанням кредитних коштів Європейського інвестиційного банку, міста України мають можливість оновити та розширити свій парк громадського транспорту, розвинути мережу маршрутів та провести ремонтні роботи в депо.

Новий адмінустрій Дніпропетровщини відобразили на інтерактивній мапі

В Україні створили інтерактивну мапу та електронний атлас, у яких вперше відобразили новий адміністративно-територіальний устрій держави. Дніпропетровщину презентують 7 районів та 86 об’єднаних громад.

МКІП затвердило перелік книг для поповнення бібліотечних фондів

Міністерство культури та інформаційної політики наказом від 6 листопада №2271 затвердило перелік книг, які будуть придбані для поповнення бібліотечних фондів у 2020 році. З переліком найменувань можна ознайомитись за посиланням.

Держприкордонслужба щодо відновлення роботи КПВВ на лінії розмежування

Сьогодні з 8:00 згідно з рішенням Командувача об’єднаних сил відновлено роботу усіх КПВВ на лінії розмежування. У них перебуває достатня кількість персоналу Державної прикордонної служби України для забезпечення пропуску осіб та транспорту. Проте фактичний пропуск наразі здійснюється лише на Луганщині.

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 259 кредитних угод на 519 мільйонів гривень

Від моменту старту Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки вже видали 5373 позики на загальну суму в 12,690 мільярда гривень. З них 9,120 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 2,444 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 1,125 мільярда гривень в якості антикризових кредитів під 3%.

Олег Уруський ознайомився з роботою оборонних підприємств Житомирщини та Хмельниччини

Під час візитів на оборонні підприємства Віце-прем’єр-міністр ознайомився із виробничими потужностями, ходом виробничого процесу, існуючими технологічними можливостями та поточним станом роботи.

Європейські колеги відзначили прогрес України у сфері захисту довкілля та кліматичній політиці

У рамках засідання європейські колеги позитивно відзначили прогрес України щодо імплементації Угоди про Асоціацію в частині питань охорони навколишнього природнього середовища та кліматичної політики.

Що робить ліс надзвичайно цінним та живим?

«Ліс, який на перший погляд виглядає «захаращеним», в рази цінніший за ідеально прибраний, бо має у своєму складі мертву деревину», - Роман Абрамовський.

Із результатами дослідження Європейської агенції довкілля можна ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/bgZKx6p.

Останнє оновлення на Середа, 11 листопада 2020, 10:20
 

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”

e-mail Друк PDF

Міністерство цифрової трансформації запустило національну онлайн-платформу з цифрової грамотності “Дія. Цифрова освіта”, яка наразі доступна в мережі Інтернет за посиланням: osvita.diia.gov.ua. На онлайн-платформі кожен громадянин може безкоштовно опанувати цифрові навички за новим сучасним форматом — освітні серіали. Наразі. На платформі доступний новий онлайн-курс “Стартуй стартап”. Серіал дає практичні знання про те, як зробити свій стартап від ідеї до реалізації. Після перегляду ви зможете:
розуміти, що таке стартап і чим він відрізняється від класичного бізнесу;
надихнутися кейсами українських підприємців;

Детальніше...
 

За добу від наслідків COVID-19 померли 19 мешканців Київщини

e-mail Друк PDF

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 10 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 21038 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1505 дітей та у 1953 медичних працівників.
За добу підтверджено 628 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 20 дітей віком від 11 місяців до 17 років (смт. Баришівка – 1, Білоцерківський район – 1 (с. Шкарівка), Богуславський район – 2 (с. Тептіївка), Бориспільський район – 1 (с. Глибоке), Бородянський район – 1 (с. Микуличі), м. Бровари – 2, м. Васильків – 1,  Іванківський район – 1 (с. Макарівка), смт. Ворзель – 1, смт. Коцюбинське – 2, м. Ірпінь – 1, Києво-Святошинський район – 2 (м. Боярка), Обухівський район – 1 (м. Українка), Переяслав-Хмельницький район – 1 (с. Циблі), м. Фастів – 2) та у 608 дорослих (смт. Баришівка – 9, Баришівський район – 10 (с.с. Бзів, Власівка, Волошинівка, Масківці, Морозівка, Недра, Поділля, Садове, Селичівка, Селище – по 1), м. Березань – 5,  м. Біла Церква – 62,  Білоцерківський район – 11 (м. Узин – 1, с. Поправка – 2, с. Тарасівка – 2, с. Томилівка – 1, с. Чипиліївка – 2, с. Шкарівка – 3), м. Богуслав – 5, Богуславський район – 3 (с.с. Біївці, Розкопанці, Тептіївка – по 1), м. Бориспіль – 35, Бориспільський р-н – 24 (с. Глибоке – 2, с. Вороньків – 1, с. Вишеньки – 1, с. Велика Стариця – 1, с. Гнідин – 2, с. Головурів – 1, с. Горобіївка – 1, с. Іванків – 2, с. Кучаків – 2, с. Лебедин – 1, с. Любарці – 2, с. Мартусівка – 1, с. Мирне – 1, с. Сеньківка – 1, с. Сошників – 1, с. Старе – 3, с. Щасливе – 1), смт. Бородянка – 2, Бородянський р-н – 6 (смт. Пісківка – 3, смт. Немішаєве – 2, с. Озера – 1), м. Бровари – 24,  Броварський район – 10 (с. Велика Димерка – 1, смт. Калита – 1,

Детальніше...
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 9 листопада 2020 року

e-mail Друк PDF

Заступник Міністра юстиції Валерія Коломієць взяла участь в онлайн-конференції міністрів юстиції «Незалежність правосуддя та верховенство права»

Під час панельних дискусій заступник Міністра презентувала досвід України з розбудови системи правосуддя в сучасних умовах, цілями якої є забезпечення незалежної, ефективної, доступної та підзвітної судової влади, якій довіряє суспільство. Валерія Коломієць відзначила, що перезавантаження судової влади є тривалим процесом, з огляду на те, що системних перетворень потребує уся судова система України.

Мінветеранів запрошує захисників України долучитися до проведення «уроків звитяги» до Дня Гідності та Свободи

«Уроки звитяги» – це просвітницький проект Міністерства у справах ветеранів, започаткований спільно з Міністерством освіти та науки, Міністерством молоді та спорту, Міністерством культури та інформаційної політики та Інститутом національної пам'яті України. Метою проекту є формування у молоді образу сучасного захисника України у контексті звитяг українського вояцтва різних історичних епох – від Русі-України до сьогодення.

Мінрегіон працюватиме над удосконаленням системи використання норм енергоресурсів підприємствами ЖКГ

У Мінрегіоні під головуванням заступника Міністра розвитку громад та територій України Наталії Хоцянівської відбулась онлайн-нарада щодо використання питомих норм паливно-енергетичних ресурсів підприємствами житлово-комунального господарства. Участь у нараді взяли представники Міненерго, НКРЕКП, Держенергоефективності та підприємств галузі.

Віктор Ляшко: Україна переходить на другий етап реагування на поширення коронавірусу

З 9 листопада 2020 року планові госпіталізації заборонені — лікарні прийматимуть ургентних хворих. Про це під час брифінгу повідомив головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко. До лікарень госпіталізуватимуть хворих, стан яких визначено критеріями Постанови Кабінету Міністрів №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Двері центру Дія.Бізнес у Миколаєві відсьогодні відкриті для кожного підприємця

Підприємці зможуть отримати фахові консультації з питань створення бізнес-плану, систематизації бізнес-процесів, фінансового менеджменту, HR, маркетингу, продажів, юридичної підтримки тощо. Крім отримання консультацій, підприємці зможуть проходити навчання офлайн чи у змішаному форматі, взяти участь у бізнес-конференціях та освітніх заходах, використовувати простір для власних подій, тестувати свій продукт на pop-up-локації перед виходом на ринок.

Українські самбісти здобули 51 нагороду на чемпіонаті світу у Сербії

У сербському місті Новий Сад завершився чемпіонат світу. За результатами змагань в активі української дорослої команди 19 нагород – 2 золоті, 7 срібних і 10 бронзових. Плюс "срібні" кубки у командному заліку у жіночому спортивному самбо і чоловічому бойовому розділі, а в рейтингу спортивного самбо серед чоловіків - четверте місце.

За 10 місяців нараховано майже 111 млн грн плати за перевантаження, - Владислав Криклій

Протягом січня-жовтня цього року інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 590 тисяч транспортних засобів, складено майже 12 тисяч актів порушень габаритно-вагових параметрів і нараховано майже 111 млн грн плати за перевантаження. Такими даними поділився Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Держкомтелерадіо: Працівники місцевих телерадіокомпаній опановували цифрові медіа інструменти

6 листопада відбувся перший із циклу запланованих онлайн семінар для працівників місцевих комунальних телерадіокомпаній, який провели Укртелерадіопресінститут спільно з НСЖУ за участю Держкомтелерадіо. Тема навчання – «Цифрові медіа інструменти». Комунікація забезпечувалася програмою ZOOM, завдяки чому захід об’єднав 47 слухачів з різних областей України.

Більше 1,6 млн пенсіонерів отримали підвищення пенсій з вересня

З вересня підвищення отримали пенсіонери, старші за 65 років, які мають 30 (жінки) та 35 (чоловіки) років страхового стажу. Завдяки тому, що у вересні зросла мінімальна заробітна плата до 5 000 гривень, відповідно зросла гарантована державою мінімальна пенсійна виплата таким людям, яка становить 40% від мінімальної зарплати. Тобто, вони отримують не менше 2 000 гривень. З січня 2021 року планується ще одне підвищення для цієї категорії пенсіонерів. Вони отримуватимуть не менше 2 400 гривень, оскільки мінімальна заробітна плата, відповідно до проекту Державного бюджету на 2021 рік, зросте до 6000 гривень.

Працюємо з Казахстаном у збільшенні транзитних перевезень із Китаю до Європи, - Владислав Криклій

Міністр інфраструктури України Владислав Криклій провів робочу зустріч із головою правління АТ «НК «Казакстан Темір Жоли» Сауатом Минбаєвим сьогодні, 9 листопада. Зустріч відбулася у рамках офіційного візиту Міністра інфраструктури до Республіки Казахстан. Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами у залізничній галузі.

Максим Степанов роз’яснив, як діятиме карантин "вихідного дня", ініційований МОЗ

Міністр зазначив, що прогнозно такий карантин діятиме з 00:00 суботи до 00:00 понеділка. Працюватимуть виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автомобільні заправки та ветеринарні аптеки. Водночас МОЗ ініціює закриття розважальних і торгових центрів у вихідні дні, а також обмеження роботи ресторанів до режиму "на виніс".

За лікування пацієнтів з COVID-19 або з підозрою на нього Національна служба здоров’я виплатила вже понад 8 млрд грн

Договір з НСЗУ на стаціонарне лікування пацієнтів з COVID-19 мають 429 медзакладів. У травні таких лікарень було 240. До лікування пацієнтів з коронавірусом у лікарнях залучені майже 44 тисячі медиків.

Від початку 2020 року одеські аудитори виявили фінансових порушень на суму понад 275 млн грн

Об’єктами контролю завдяки аудиторам усунуто порушень на суму 43,6 млн грн. За цей період 20 млн грн надійшло до бюджетів різних рівнів, бюджетних установ, організацій і підприємств, а також відшкодовано  23 млн грн незаконних, нецільових витрат та недостач, допущених підконтрольними об’єктами.

Завершено фінальний третій етап сертифікації вчителів 2020 – участь у ньому взяли 1032 педагоги

Державна служба якості освіти завершила фінальний третій етап пілотної сертифікації вчителів початкових класів 2020 – вивчення практичного досвіду роботи. Участь у ньому взяли 1032 педагоги. Третій етап сертифікації тривав з 12 жовтня до 5 листопада. Він проходив незалежно від рівня епідемічної небезпеки в регіонах, оскільки відбувався з використанням онлайн-платформ і без відвідування уроків експертами.

Держенергоефективності ініціювало обговорення законопроекту щодо енергетичної утилізації відходів

Держенергоефективності підготувало законодавчі зміни щодо створення умов для стимулювання енергетичної утилізації відходів та використання відновлювального палива з відходів. З цього приводу Агентство організувало онлайн-обговорення законопроекту із представниками Міненерго, Міндовкілля, Мінрегіону та стейкхолдерами.

У 2020 році близько 9 тисяч мешканців Дніпропетровщини з інвалідністю отримали необхідні засоби для реабілітації

У 2020 році близько 9 тисяч мешканців Дніпропетровщини з інвалідністю забезпечили необхідними засобами реабілітації. З держбюджету на це виділили 107 млн грн. Про це повідомили у департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

Проведення державної експертизи землевпорядної документації: показники тижня

За період з 2 по 6 листопада 2020 року Держгеокадастром та його територіальними органами проведено державну експертизу 793 документацій із землеустрою та оцінки земель.

Пропонуємо Казахстану перейти на систему обміну цифровими дозволами, - Владислав Криклій

Цього тижня Міністр інфраструктури України Владислав Криклій перебуває з офіційним робочим візитом у Республіці Казахстан. У рамках цієї поїздки сьогодні, 9 листопада, відбулася зустріч Владислава Криклія із заступником Прем‘єр-міністра Казахстану Романом Скляром. Сторони обговорили перспективи подальшого співробітництва між обома країнами у сфері транспортної інфраструктури та торгівлі.

В районі проведення ООС буде відновлено роботу всіх наявних КПВВ

Починаючи з 8:00 10 листопада, відповідно до рішення Командувача об’єднаних сил, в усіх КПВВ у районі проведення операції Об’єднаних сил, відновлюється пропуск осіб і транспортних засобів через лінію розмежування. На території Донецької області через КПВВ «Гнутове», «Новотроїцьке», «Мар’їнка», «Майорське», а на Луганщині – через КПВВ «Станиця Луганська» та новостворені контрольні пункти в’їзду-виїзду «Щастя» та «Золоте». Пропуск громадян і транспортних засобів буде проводитися щоденно з 8:00 до 18:00.

Олександр Ткаченко: Завдання МКІП - розвиток зони відчуження як туристичної дестинації

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко побував з робочою поїздкою у Чорнобильській зоні відчуження. Разом із заступником Світланою Фоменко він відвідав Чорнобильську АЕС, місто-привид Прип’ять, радіолокаційну станцію “Дуга” та інші об’єкти, а також провів круглий стіл з туроператорами, які спеціалізуються на відвідуванні зони відчуження.

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19 станом на 9 листопада

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22.07.2020 №641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» залежно від епідемічної ситуації в регіоні або районі чи місті обласного значення може бути встановлений рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

“Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Понад 120 тис. земельних ділянок зареєстрували кадастрові реєстратори Львівщини з початку 2020 року

Загалом з початку цього року до Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надійшло понад 123 тис. (123 186) заяв про надання адмінпослуг з питань ведення Державного земельного кадастру. Фахівці опрацювали понад 121 тис. (121 087) заяв, або 98,3 % від їх загальної кількості. Також внесено 69 відомостей про землі в межах територій адміністративно-територіальних одиниць.

Про екологічні виклики Закарпаття говорили під час «Re:Open Zakarpattia»: форум розвитку Закарпатської області

Міндовкілля на панельній дискусії «Екологічні виклики Закарпаття» представили директорка Департаменту з питань поводження з відходами та екологічної безпеки Олена Колтик та директор Департаменту з питань надрокористування та відновлення довкілля Олександр Шуст.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 листопада 2020, 09:39
 

Новини управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

Управлінням соціального захисту населення 06.11.2020 проведено засідання комісії з питань призначення державних соціальних допомог,   надання населенню пільг, житлових субсидій та соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам. На розгляд комісії винесено 139 звернень  громадян району. За рішенням комісії надано право:
- на надання пільг за місцем фактичного проживання -1 особі;
- на продовження соціальної  виплати внутрішньо переміщеним особам - 29 особі;
- на призначення субсидії на житлово-комунальні прослуги на  додаткову площу житла - 13 особам;
- на призначення субсидій при наявності у складі сім’ї осіб, які зареєстровані, але фактично не проживають, на фактично проживаючих осіб - 55 особам;
- на призначення субсидій  при  набутті  права власності, купівлі майна, оплати послуг на суму, що перевищує 50тис.грн. – 6 особам;

Детальніше...
 

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 9 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 20410 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 1485 дітей та у 1912 медичних працівників

e-mail Друк PDF

За добу підтверджено 590 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 21-ї  дитини  віком від 9  місяців  до  17 років (м. Біла Церква -1, м. Бориспіль -1, смт. Бабинці Бородянського району -1,м. Бровари -1, м. Васильків -2, смт. Калинівка Васильківського району -1, м. Вишгород -1, м. Володарка -1, смт. Іванків -1,  м. Ірпінь -2, м. Вишневе -1, с. Лісники -1, с. Новосілки -2, с. Софіївська Борщагівка -1, с. Стоянка -1, с. Чайки -1 Києво-Святошинського району, м. Обухів -2  та у 569 дорослих (смт. Баришівка -9,  Баришівський район -13 (с. Веселинівка -2, с. Лехнівка -2, с. Морозівка -1, с. Недра -3, с. Поділля -1, с. Садове -2, с. Селичівка -2), м. Березань -5,  м. Біла Церква – 49,  Білоцерківський район -10 (м. Узин -2, с. Гайок -1, с. Красне -1, с. Сухоліси -1, с. Трушки -3, с. Чупира -1, с. Шкарівка-1), м. Богуслав -6, Богуславський район -4 (с. Ісайки -1, с. Медвин -1, с. Мисайлівка -1, с. Розкопанці -1), м. Бориспіль – 19, Бориспільський р-н – 4 (с. Велика Олександрівка -2, с. Рогозів -1, с. Чубинське -1), смт. Бородянка -3, Бородянський р-н – 13 (смт. Бабинці -3, смт. Клавдієво-Тарасове -1, смт. Немішаєво -4,

Детальніше...
 

Голова Макарівської райдержадміністрації взяв участь у засіданні сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області

e-mail Друк PDF

06 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий взяв участь у засіданні сесії Макарівської районної ради VІІ скликання Київської області, яке провів голова Макарівської районної ради О.Гулак.
На порядку денному засідання були розглянуті питання:
- про затвердження звіту про виконання районного бюджету Макарівського району за 9 місяців 2020 року;
- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2018
№ 446-25–VIІ «Про Районну комплексну програму підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Щаслива родина – успішна країна» до 2022 року»;
- про внесення змін до рішення сесії районної ради від 20.12.2019
№ 564-32-VII «Про районну програму фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства «Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Макарівської районної ради на 2020 рік»;

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.