В смт Макарів відбулася презентація пілотного проекту з роздільного збирання вторинних ресурсів

e-mail Друк PDF

14 серпня голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий взяв участь у презентаційному заході пілотного проекту з роздільного збирання вторинної сировини, який наразі діятиме впродовж 5 років на території смт Макарів.
Під час заходу відбулося підписання тристоронньої угоди між Макарівською селищною радою, ТОВ “Нестле Україна” та ТОВ “Альтфатер Київ”, яке входить до складу Групи VEOLIA, світового лідера у сфері поводження з відходами.
“Поводження з твердими побутовими відходами та переробка пластику, це ті проблеми, які людство має подолати. Сьогодні у світі оголошено про пандемію COVID-19, і незважаючи на карантинні обмеження, ситуація з ТПВ навіть погіршилась, оскільки є потреба у збільшенні переробки пластикових відходів, які нагромаджуються через використання захисних масок. Ті маски, що ми використовуємо щодня — це ще одне джерело забруднення навколишнього середовища, і щоб подолати цю ситуацію, кожен з нас має бути відповідальним та дбайливо ставитися як до природи, так і до оточуючих.
Проект який сьогодні презентується разом з Макарівською селищною радою та компанією Violia дуже важливий. Потрібно створити всі передумови для того, щоб роздільне збирання вторинних ресурсів та повторне використання стало реальністю. Інвестиційне зобов'язання, яке ми спільно з компанією Violia маємо для реалізації даного проекту складає 600 тис. грн. Це значна сума у зв'язку зі складнощами, які виникають в період COVID-19. Проте я дуже гордий, що саме сьогодні наш спільний проект розпочне свій старт, і громада селиша буде активною у його реалізації”, - А.Дзенеллі, генеральний директор Nestle в Україні  та Молдові.
Також до учасників заходу звернулися Макарівський селищний голова В.Токар та директор підприємств Veolia в Україні О.Королюк.

Останнє оновлення на Понеділок, 14 вересня 2020, 17:04
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 12 вересня 2020 року

e-mail Друк PDF

Максим Степанов 14 вересня обговорить з міськими головами проблему дотримання протиепідемічних заходів

Максим Степанов підкреслив, що діючий в країні адаптивний карантин передбачає запровадження обмежень у залежності від епідемічної ситуації у конкретній адміністративній одиниці, а не в цілому по області чи країні.

Олександр Ткаченко ознайомився зі станом пам’яток Львівщини

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко відвідав Львівщину, щоб подивитися об’єкти, які очевидно потраплять до списку Великої Реставрації: Підгорецький та Олеський замки, Жовкву, Свірзький замок і замок у Старому Селі.

Усього для реставрації планується 150 об’єктів. Серед них щонайменше 50 – замки та палаци. Остаточний список визначиться незабаром.

Підготовка Червоної та Зеленої книг України: Міндовкілля налаштоване на прозоре обговорення

Вирішено створити робочу групу, завданням якої буде напрацювання змін до законодавства з питань збереження видів, що перебувають під загрозою зникнення

Дмитро Кулеба про приєднання до «Партнерства Біарріц»: Україна віддана захисту прав людини та боротьбі з дискримінацією

«Цей крок вчергове підтверджує відданість України захисту прав людини, боротьбі з усіма формами дискримінації, як це належить сучасній країні, яка рухається до членства в ЄС і НАТО», — заявив Дмитро Кулеба.

У НАДС обговорили теоретичні та практичні аспекти використання онлайн-курсів у системі професійного навчання публічних службовців

Відбулася онлайн-зустріч з представниками освітніх e-платформ; йшлося про практичні аспекти використання онлайн-курсів у системі професійного навчання державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування.

Мінрегіон інформує про стан підготовки комунального господарства України до опалювального сезону

За звітами, наданими обласними та Київською міською державними адміністраціями, станом на 1 вересня 2020 року вже підготовлено до роботи 16 838 котелень, або 84,2% від запланованих заходів.

Мінмолодьспорт повідомляє про результати розгляду проектів, поданих на конкурс в рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви

У цьому році на участь у конкурсі проектів у рамках здійснення обмінів молоддю України та Литви до Міністерства молоді та спорту України від інститутів громадянського суспільства та установ, які працюють з молоддю, надійшло 9 заявок від Донецької, Львівської, Рівненської, Тернопільської, Черкаської областей та м. Києва.

До Дня українського кіно в онлайн-кінотеатрі Держкіно – добірка найкращих українських фільмів

В онлайн-кінотеатрі Держкіно – добірка найкращих українських фільмів.

Українське кіно на онлайн-кіноринку Міжнародного кінофестивалю у Торонто, - Держкіно

«На минулому тижні Парламент України ратифікував Угоду про спільне виробництво аудіовізуальних творів між урядами України та Канади. Це надзвичайно важливий крок у співпраці між нашими країнами, який відкриває нові можливості як спільного виробництва фільмів, так і обміну кадрами, і спільного проведення заходів. Але, перш за все, Угода дозволяє Україні та Канаді створювати нове, цікаве й захоплююче кіно в офіційній копродукції», - повідомила Голова Державного агентства України з питань кіно Марина Кудерчук.

Проекти будуть презентовані на платформі TIFF Digital Cinema Pro 13 вересня о 10:00 для акредитованих учасників фестивалю.

Питання безпеки журналістів є одним з пріоритетів МКІП

Заступник Міністра культури та інформаційної політики Тарас Шевченко виступив на відкритті Шостого Донбас Медіа Форуму та окреслив основні пріоритети Міністерства у медійній сфері.

МКІП: Світлана Фоменко обговорила з директором ЦВС ЮНЕСКО співпрацю у сфері захисту культурної спадщини

Відбулася онлайн-зустріч заступника Міністра з питань європейської  інтеграції  Світлани Фоменко з директором Центру всесвітньої спадщини ЮНЕСКО Мехтільд Рьослер.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 12 вересня в Україні зафіксовано 3 103 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19.

Рятувальники нагадують батькам про необхідність дбати про безпеку дітей

Державна служба України з надзвичайних ситуацій посилює профілактичну роботу серед населення та закликає батьків не наражати юних українців на небезпеку!

 

Україна отримала офіційний статус учасниці «Партнерства Біарріц»

e-mail Друк PDF

Україна отримала офіційний статус учасниці «Партнерства Біарріц» – міжнародної ініціативи рівних прав і можливостей для всіх. Приєднання нашої країни до важливого в контексті рівності всіх громадян проекту було започатковане першою леді в грудні минулого року.

Детальніше: https://bit.ly/35vYaAb

 

Шановні спортсмени, тренери, ветерани та шанувальники спорту Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, фізкультурників, спортсменів, ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту. За всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров'я, він загартовує характер і волю.
Україна завжди славилась своїми спортивними талантами, фізичне виховання – це здоров’я нації.
Отож, наше спільне завдання – залучати в спортивні зали, на майданчики якнайбільше дітей, молоді, їх батьків.
Бажаю всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Олексій БОЛІЛИЙ,
голова Макарівської райдержадміністрації

 

Олексій Болілий провів засідання Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

11 серпня голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провів засідання Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічно безпеки та надзвичайних ситуацій.
Порядок денний засідання складався з двох питань: про протиепідемічний стан на території Макарівського району, пов'язаний із гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2 та про заборону проведення концертної діяльності, проведення дискотек, роботи нічних клубів та заборону організації дозвілля у закладах громадського харчування на території Макарівського району на період дії карантину.
За інформацією державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України», станом на 10.09.2020 на території Київської області лабораторно підтверджено 6554 випадків коронавірусної хвороби (COVID-19). За добу за результатами ПЛР-досліджень підтверджено 95 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19). 4390 пацієнти одужали, зафіксовано 124 летальних випадків. Медичне спостереження встановлено за 18080 особами.
Щодо захворюваності на COVID-19 у Макарівському районі, то станом на 8 годину 10.09.2020 загальна кількість інфікованих складає 180 осіб, із загальної кількості одужало – 98, померло – 5, хворіє – 77, медичне спостереження встановлено за 224 контактними особами.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 вересня 2020, 15:32 Детальніше...
 

ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 В КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ СТАНОМ НА 11 ВЕРЕСНЯ

e-mail Друк PDF

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 11 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 6648 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 551 дитини та у 840 медичних працівників.

За добу підтверджено 94 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 9-ти дітей віком від 2 до 17 років (м. Бориспіль – 2, Броварський р-н – 1 (смт. Калита), м. Васильків – 2, Васильківський р-н – 1 (с. Мала Солтанівка), м. Вишгород – 1, Києво-Святошинський р-н – 1 (м. Боярка), м. Обухів – 1) та у 85 дорослих (Баришівський р-н – 2 (с. Садове, с. Власівка), м. Біла Церква – 1, Білоцерківський р-н – 1 (м. Узин), м. Бориспіль – 13, Бориспільський р-н – 2 (с. Гнідин), Бородянський р-н – 1 (с. Качали), м. Бровари – 2, Броварський р-н – 9 (смт. Калита – 3, с. Погреби – 3, с.с. Заворичі Світильня, Шевченкове – по 1), м. Васильків – 2, Васильківський р-н – 3 (смт. Глеваха, смт. Калинівка, с. Данилівка – по 1), Вишгородський р-н – 1 (с. Демидів), Іванківський р-н – 1 (с. Сукачі), м. Ірпінь – 1, м. Кагарлик – 2, Кагарлицький р-н – 1 (с. Стайки), Києво-Святошинський район – 31 (м. Боярка – 7, м. Вишневе – 8, с. Віта Поштова – 1, с. Гатне – 2, с. Жорнівка – 1, с. Забір’я – 3, с. Крюківщина – 1, с. П.П. Борщагівка – 1, с. Соф. Борщагівка – 7), м. Обухів – 2, Обухівський р-н – 1 (м. Українка), м. Переяслав – 1, Переяслав-Хмельницький р-н – 1 (с. Студеники), Ставищенський р-н – 1 (с. Ясенівка), м. Фастів – 6. З них 14 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 83 особи знаходяться на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

Детальніше...
 

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 3 144 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19 – це антирекорд кількості нових хворих за добу

e-mail Друк PDF

11 вересня (станом на 9:00) в Україні 148 756 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 076 летальних, 67 005 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 3 144 нові випадки. Загалом проведено 1 806 428 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужало 1 128 пацієнтів. Наразі коронавірусна хвороба виявлена:
Вінницька область — 4 690 випадків;
Волинська область — 6 161 випадок;
Дніпропетровська область — 3 093 випадки;
Донецька область — 1 942 випадки;
Житомирська область — 4 055 випадків;
Закарпатська область — 8 453 випадки;
Запорізька область — 2 136 випадків;

Детальніше...
 

Відбулася нарада щодо своєчасної підготовки до опалювального сезону 2020-2021 років

e-mail Друк PDF

10 вересня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська разом із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм, відповідно до листа-звернення старшого інженера з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення АТ “Київоблгаз” О.Кравченка, провела нараду з керівниками установ та закладів соціального призначення району щодо забезпечення своєчасної та якісної підготовки до надійного та безпечного функціонування газового господарства об'єктів соціальної інфраструктури Макарівського району в осінньо-зимовий період 2020/2021 років.
На нараді обговорювалися питання технічного стану газоспоживаючого обладнання котелень об'єктів соціальної сфери, забезпечення вчасного укладення договорів на постачання, розподіл природного газу та обслуговування мереж і газоспоживаючого обладнання, а також виконання окремими установами та закладами об'єктів соціальної інфраструктури гарантійних листів, наданих перед початком опалювального сезону періоду 2019/2020 років.
З вищевказаних питань виступили старший інженер з експлуатаційної діяльності Вишгородського відділення АТ “Київоблгаз” О.Кравченко, інженер ВТВ АТ “Київоблгаз” О.Солона, менеджер з продажів АТ “Киїоблгаз” В.Кравченко.

Останнє оновлення на Четвер, 10 вересня 2020, 15:29
 

МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано 2 582 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19

e-mail Друк PDF

10 вересня (станом на 9:00) в Україні 145 612 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 3 023 летальні, 65 877 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 2 582 нові випадки. Загалом проведено 1 778 483 тестування методом ПЛР. Усього за добу одужали 1 174 пацієнти. Наразі коронавірусна хвороба виявлена: Вінницька область — 4 606 випадків;
Волинська область — 6 092 випадки;
Дніпропетровська область — 3 012 випадків;
Донецька область — 1 852 випадки;
Житомирська область — 3 938 випадків;
Закарпатська область — 8 359 випадків;
Запорізька область — 2081 випадок;
Івано-Франківська область — 10 802 випадки;
Кіровоградська область — 874 випадки;
м. Київ — 16 119 випадків;

Останнє оновлення на Четвер, 10 вересня 2020, 11:03 Детальніше...
 

Сто років тому відбулася визначна подія в історії світової авіації. 9 вересня 1920 року було засноване підприємство, яке сьогодні має назву завод «Антонов»

e-mail Друк PDF

Саме на базі «Антонова» сконструйовано легендарні повітряні судна, які здобули гідне визнання у світовій авіації. Це, зокрема, найпотужніший літак Ан-225 «Мрія» та найбільший серійний вантажний літак Ан-124 «Руслан».

Унікальна виробнича база та наукові розробки, які десятиріччями створювалися на заводі «Антонов», зміцнюють авторитет України як держави, у якій розвивається літакобудування. Попри складні кризові часи підприємству вдалося зберегти всі свої здобутки. Визначальну роль у цьому відіграли працівники «Антонова», які не просто самовіддано та фахово виконували роботу, а й пов'язали все своє життя з почесною професією авіабудівника.

Історія «Антонова» триває. Літаки компанії виконують стратегічні перевезення у межах діяльності НАТО. Саме борти Ан-124 доправляли вантажі для боротьби з COVID-19 з Китаю до країн Європи. Підприємство активно співпрацює з компанією Boeing. Нещодавно на заводі було зібрано літак Ан-178, для будівництва якого вперше не використали деталі російського виробництва.

Бажаємо «Антонову» й надалі розвивати новітні технології авіабудування та підносити авторитет України у світі!

Інформація Офісу Президента України

Останнє оновлення на Четвер, 10 вересня 2020, 10:22
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.