У с. Яблунівка триває реконструкція мосту

e-mail Друк PDF

20 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм ознайомилися з ходом робіт по реконструкції мосту в с. Яблунівка.
Даний міст знаходиться на дорозі с. Музичі - с. Грузьке. Роботи з реконструкції проводяться в рамках програми Президента України "Велике будівництво".

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 листопада 2020, 15:31
 

14 575 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 20 листопада 2020 року. Зокрема, захворіли 549 дітей та 613 медпрацівників

e-mail Друк PDF

Також за минулу добу:
- госпіталізовано – 1 728 осіб;
- летальних випадків – 229;
- одужало – 7 845 осіб;
- здійснено тестувань за добу – 70 752 (зокрема методом ПЛР – 45 957, методом ІФА – 24 795).
За весь час пандемії в Україні:
захворіло – 598 085 осіб;
одужало – 274 324 особи;
летальних випадків – 10 598;
проведено ПЛР-тестувань – 4 108 825.
За останню добу найбільша кількість підтверджених випадків зареєстрована у  м. Київ (1 391), Дніпропетровській (1 174), Київській (1 080), Хмельницькій (805) та Сумській (748) областях.
Кількість захворювань в регіонах:
м. Київ – 56 594 випадки;
Вінницька область – 14 857 випадків;
Волинська область – 20 651 випадок;
Дніпропетровська область – 26 202 випадки;
Донецька область – 19 223 випадки;
Житомирська область – 25 111 випадків;
Закарпатська область – 20 827 випадків;

Детальніше...
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 18 листопада 2020 року

e-mail Друк PDF

Україна закупить 6 мільйонів експрес-тестів, — Денис Шмигаль

За словами очільника Уряду, Комітет Верховної Ради з питань бюджету підтримав рішення Кабінету Міністрів щодо виділення 1 млрд грн на придбання майже 6 мільйонів експрес-тестів. «Так у нас з’явиться ефективний та швидкий інструмент додаткового тестування», — зазначив він. Прем’єр-міністр також повідомив, що на додаткове забезпечення киснем ліжок у стаціонарах всіх областей України буде спрямовано ще 900 млн грн.

Прем’єр-міністр: Уряд розподілив субвенцію регіонам для 243 об’єктів соціальної інфраструктури

Кабінет Міністрів України під час чергового засідання 18 листопада вніс зміни до Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів у рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України. Як відзначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль, рішення дасть змогу перерозподілити субвенцію для місцевих бюджетів, щоб повною мірою реалізувати спільний з європейськими партнерами проект.

Ольга Стефанішина: Європейська спільнота хоче бачити Україну лідером регіону

Європейська спільнота хоче бачити Україну не лише успішною країною з високим рівнем економічного розвитку, а й країною-лідером регіону. На цьому наголосила Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина під час онлайн-форуму «Діалоги про реформи: На шляху до Вільнюса». Урядовиця відзначила, що Україна нерозривно взаємодіє зі стратегічними партнерами, і це питання стале впродовж останніх років.

Батькам потерпілих дітей внаслідок Чорнобильської катастрофи під час дистанційного навчання виплачуватиметься грошова компенсація за харчування в закладах освіти

Відповідні зміни Урядом внесено  до постанови КМУ «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України» від 8 лютого 1997 року № 155.

Уряд затвердив перелік пріоритетних для держави інвестиційних проектів, - Ігор Петрашко

До переліку увійшло близько 100 проектів, зокрема у сферах охорони здоров’я, енергетики, транспорту, культурної та туристичної інфраструктури, спортивної інфраструктури, наукової та освітньої інфраструктури, переробної промисловості, поводження з відходами, природоохоронної сфери, надання послуг поштового зв’язку.

Уряд схвалив законопроект щодо зміни механізму відшкодування пільгових пенсій для їх фінансування

Документ був розроблений Мінсоцполітики на виконання відповідного доручення Президента України Володимира Зеленського. Міністр соціальної політики Марина Лазебна підкреслила, що зміна механізмів фінансування виплати пенсії за віком, що призначаються для людей, які працюють на шкідливих і важких роботах – один із напрямів упорядкування системи пенсійного забезпечення.

«Нове обличчя керівного складу»: Прикордонники презентували парламентарям впровадження кращих практик прикордонного менеджменту

У започаткованому прикордонним відомством міжнародному проекті «Нове обличчя керівного складу» вже проведено 5 етапів відбору кандидатів на посади начальників прикордонних загонів, авіаційних та морських частин Держприкордонслужби, а також їх перших заступників та заступників. У них взяли участь 162 учасники. У результаті прозорого та об’єктивного оцінювання сформований рейтинг, з якого 33 учасники з найвищими балами уже призначені на керівні посади, 113 – внесені у кадровий резерв.

Нацфонд досліджень отримав можливість профінансувати проекти попередніх років – рішення Уряду

Уряд затвердив проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 4 липня 2018 р. № 528 і від 4 грудня 2019 р. № 1007». Мета – створення можливості для фінансування Національним фондом досліджень України (НФДУ) проектів, обраних переможцями спільних конкурсів, що проводилися Державним фондом фундаментальних досліджень (ДФФД) разом з іноземними науковими товариствами.

Надходження акцизного податку з вироблених в Україні товарів збільшились у порівнянні з минулорічними на 6 млрд гривень

За січень-жовтень 2020 року до загального фонду Державного бюджету України зібрано акцизного податку з вироблених в Україні товарів у сумі 55,4 млрд гривень. Фактичні надходження перевищили очікувані на понад 2,9 млрд грн, або на 5,6 %. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на 12,2 %, або на 6 млрд гривень.

За 9 місяців Українське Дунайське пароплавство отримало 41,8 млн грн прибутку, - Владислав Криклій

Попри пандемію та кризу, ПрАТ «Українське Дунайське пароплавство» продовжує розвиватися та досягати нових позитивних результатів діяльності. За 9 місяців цього року компанія отримала 41,8 млн грн прибутку проти 10,3 млн грн збитків за аналогічний період 2019-го. Чистий дохід підприємства від реалізації продукції у січні-вересні цього року склав 491,6 млн грн.

Держприкордонслужба: Завдяки міжнародній допомозі спецпідрозділи Морської охорони отримають військові містечка та підготовчі тренінги

У Маріупольському загоні морської охорони презентували будівництво військових містечок для підрозділів Морської охорони Держприкордонслужби за стандартами НАТО. Будівництво нових об’єктів розпочато в рамках реалізації міжнародного проекту розбудови потенціалу морської прикордонної безпеки.

Для відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини залучаємо партнерів з МБРР та ЄІБ, - Владислав Криклій

Для реалізації проекту з відновлення дорожньої інфраструктури Луганщини – «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження (Проект 3В)» Міністерство інфраструктури України залучає партнерів із Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) та Європейського інвестиційного банку (ЄІБ).

Відбулось засідання Координаційної ради Трастового Фонду НАТО з фізичної реабілітації (протезування) військовослужбовців, поранених в антитерористичній операції

За результатами засідання КРТФ НАТО прийнято рішення про оновлення Імплементаційної угоди між Кабінетом Міністрів України та Організацією НАТО з підтримки та постачання щодо реалізації співробітництва в галузі медичної реабілітації.

Очільник МОН Сергій Шкарлет обговорив питання співпраці з членами Президії Національної академії педагогічних наук

18 листопада очільник Міністерства освіти і науки України Сергій Шкарлет взяв участь в онлайн-засіданні Президії Національної академії педагогічних наук України. Під час зустрічі були розглянуті питання виконання Програми спільної діяльності Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України на 2017-2020 роки та обговорено проект Програми співпраці на 2021-2023 роки.

ФССУ призначив пожиттєві щомісячні виплати для шести медиків після профхвороби на COVID-19

Інфікування медичного чи іншого працівника коронавірусом SARS-CoV-2, яке настало внаслідок виконання посадових обов’язків, є гострим професійним захворюванням та передбачає страхові виплати і соціальні гарантії від держави та Фонду соціального страхування України.

Мінсоцполітики: Громадяни похилого віку та особи з інвалідністю мають отримувати допомогу оперативно та у повному обсязі

На засіданні Уряду прийнято постанову Кабінету Міністрів України якою унормовано оперативний розгляд звернень громадян, які потребують допомоги, через “гарячі” телефонні лінії. Реєстрація звернень громадян та їх розгляд здійснюватиметься протягом одного робочого дня.

Роман Лещенко: Найближчим часом розпочнеться ліквідація головних управлінь Держгеокадастру в областях та місті Київ

Для забезпечення громадян якісними послугами, замість ліквідованих управлінь будуть утворені територіальні органи Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, як структурні підрозділи центрального апарату.

Уряд погодив законопроект щодо внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства

Для досягнення стратегічної мети входження України до провідної двадцятки країн світу за умовами ведення бізнесу необхідно покращувати показники, зокрема, у сфері банкрутства (відновлення платоспроможності). У зв’язку з цим Кабінетом Міністрів було погоджено законопроект «Про внесення змін до Кодексу України з процедур банкрутства», розробленого Мін’юстом з метою удосконалення положень цього Кодексу в частині усунення технічних неузгодженостей та суперечностей.

Дмитро Кулеба: МЗС звернулося до найкращих ІТ-спеціалістів України задля розробки спеціального чат-бота

20 листопада в Україні розпочинається командна номінація в рамках сімнадцятого ІТ-чемпіонату DEV Challenge. Цього сезону команди розроблятимуть спеціальну чат-бот платформу для Міністерства закордонних справ України.

Покращення якості життя дітей з інвалідністю – це наша мета та пріоритет, – Марина Лазебна

17 листопада Міністр соціальної політики Марина Лазебна провела робочу зустріч з генеральним директором ТОВ „Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна”, доктором медичних наук, професором, Героєм України Володимиром Козявкіним. Під час зустрічі були обговорені питання забезпечення реабілітаційними заходами дітей з інвалідністю в Україні та механізм взаємодії у цьому напрямку.

Кабмін схвалив внесення змін до Митного тарифу для сприяння розвитку легкої промисловості України

Уряд схвалив проект Закону «Про внесення змін до розділу ХІ Митного тарифу України щодо уніфікації ставок ввізного мита на товари легкої промисловості». Він передбачає перегляд (уніфікацію) ставок ввізного мита на товари легкої промисловості для прискорення митного оформлення таких товарів та сприяння розвитку легкої промисловості.

Україна має значний дослідницький потенціал для спільної протидії глобальній кризі, спричиненої COVID-19, – Сергій Шкарлет

17 листопада 2020 року т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет взяв участь в онлайн-засіданні Міністерського рівня щодо Глобальної пілотної програми ООН з питань науки, технологій та інновацій для дорожніх карт Цілей сталого розвитку на 75-й Генеральній Асамблеї ООН.

English language testing стане обов’язковим в новій системі професійної військової освіти

Схема підготовки офіцерського складу в новій системі професійної військової освіти (L-курси) передбачатиме обов’язкове тестування вступників для визначення рівня володіння англійською мовою. Необхідність вивчення англійської мови особовим складом є одним з головних аспектів досягнення взаємосумісності зі структурами НАТО.

За Програмою медичних гарантій діагностика та лікування хворих хронічним обструктивним захворюванням легень є безоплатним

Діагностування ХОЗЛ здійснюється за допомогою бронхоспірометрії. За понад 7 місяців роботи Програми медичних гарантій, створено 9 284 направлення на безоплатні бронхоспірометрію та спірометрію з фізичним навантаженням.

За 10 місяців поточного року українські промислові рибалки виловили понад 24 тис. тонн водних біоресурсів, - Держрибагентство

Найбільше протягом січня-жовтня виловлено таких водних біоресурсів: рапана – 5 682 тонни, карась сріблястий – 3 992 тонни, бичок – 3 742 тонни, шпрот – 1 922 тонни, плітка – 1 406 тонн, лящ – 1 403 тонни, плоскирка – 952 тонни, хамса – 931 тонна, тюлька, верховодка – 845 тонн, креветка – 619 тонн, рослиноїдні види риб – 428 тонн.

Понад 7 млн грн шкоди нарахували державні інспектори з контролю за використанням та охороною земель Запорізької області з початку року

З початку 2020 року державні інспектори Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області провели 880 перевірок дотримання вимог земельного законодавства та виявили 547 порушень на загальній площі 13,24 тис. гектарів.

 

Новини КНП "Макарівська центральна районна лікарня" МРР

e-mail Друк PDF

Сьогодні, в новинах КНП “Макарівська центральна районна лікарня” Макарівської районної ради, будуть висвітлені питання щодо діяльності закладу в період  поширення захворювання на гостру  респіраторну  хворобу   COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2.

- Який, на даний момент,  профіль має центральна районна  лікарня та яких пацієнтів приймає на лікування:
КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР, згідно  з  Розпорядженням  міністра МОЗ  України  від 07.10.2020 р. переведена у інфекційний госпіталь для  госпіталізації  та лікування осіб (дорослого населення) із підозрою або  підтвердженим випадком захворювання на гостру  респіраторну  хворобу    COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS CoV-2.

Детальніше...
 

Знов антирекорд: за добу на коронавірус захворіли 774 мешканці Київщини

e-mail Друк PDF

В Київській області за даними обласного лабораторного центру 17 листопада 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено вже 26561 випадок захворювання на коронавірус. В тому числі у 1716 дітей та у 2267 медичних працівників.
За добу підтверджено 774 нові випадки коронавірусної хвороби (COVID-19), з них у 49 дітей віком від 5 до 17 років (Баришівський р-н – 1 (с. Селище), м. Бориспіль – 1, Бородянський р-н – 3 (смт. Клавдієво-Тарасове, смт. Немішаєве, смт. Пісківка), м. Бровари – 5, Броварський р-н – 7 (смт. Калита – 2, с. Семиполки – 2, с. Требухів – 3), м. Буча – 2, м. Вишгород  – 3, Вишгородський р-н – 2 (с. Лютіж, с. Нові Петрівці), Володарський р-н – 1 (с. Матвіїха),  смт. Згурівка – 2, Києво-Святошинський р-н – 8 (м. Вишневе – 6, с. Софіївська Борщагівка – 1, с. Чайки – 1), смт. Макарів – 2, м. Обухів – 4, Переяслав-Хмельницький р-н – 1 (с. Дівички), м. Сквира – 1, м. Славутич – 1, м. Фастів – 5) та у 725 дорослих (смт. Баришівка – 12, Баришівський район – 7 (с. Садове – 3, с.с. Волошинівка, Коржі, Селичівка, Сезенків – по 1), м. Біла Церква – 35, Білоцерківський район – 40 (м. Узин – 18, с. Дрозди – 3, с. Трушки – 3, с. Фурси – 3, с. Чупира – 5, с. Піщана – 2, с.с. Глибочка, Михайлівка, Озерна, Острійки, Тарасівка, Шкарівка – по 1), м. Богуслав – 6, Богуславський район – 1 (с. Хохітва), м. Бориспіль – 29, Бориспільський р-н – 45 (с. Вороньків – 2, с. Іванків – 5, с. Рогозів – 10, с. Щасливе – 17, с. Сеньківка – 2, с.с. Велика Олександрівка, Кучаків, Любарці,

Детальніше...
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 17 листопада 2020 року

e-mail Друк PDF

Верховна Рада прийняла закон, який забезпечить роботу органів місцевого самоврядування в умовах нового адмінтерустрою

Прийняття цього законопроекту дозволить місцевій владі повноправно управляти фінансами, землею, ресурсами, вирішувати нагальні питання життєдіяльності громад», – зазначив Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов.

«Укренерго» зможе залучати на вигідних умовах кредити для збалансування ринку електроенергії

НЕК «Укренерго» отримало державні гарантії для залучення кредитних коштів державних банків, ЄБРР та інших міжнародних фінансових організацій на пільгових умовах. Відповідний закон сьогодні прийняли народні депутати. Це допоможе підвищити рівень розрахунків на ринку електроенергії, зокрема, й забезпечити виконання Меморандуму із інвесторами у «зелену» енергетику.

На зарплати шахтарям виділили 1,4 млрд грн до кінця року

У Держбюджеті передбачили 1,4 млрд грн на виплату зарплати гірникам до кінця року та погашення заборгованості, що виникла на даний момент. Відповідний закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (щодо реалізації положень статті 11 Закону України «Про ринок природного газу») сьогодні прийняли народні депутати.

Відбулось засідання Комітету з присудження Премії Кабінету Міністрів України за розроблення і впровадження інноваційних технологій

Мета заснування Премії – заохочення науковців та винахідників до створення інноваційного продукту. Основне завдання засідання – з урахуванням висновків експертів визначити щонайбільше п’ять найкращих робіт із 18 поданих у 2019 році.

У Києві презентовано сигнальні примірники другого і третього томів «Великої української енциклопедії»

16 листопада на науковій конференції «Традиції та новації в світовій енциклопедистиці» доктор історичних наук, професор, директор Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво» Алла Киридон презентувала сигнальні примірники другого і третього томів «Великої української енциклопедії».

Міністр соціальної політики Марина Лазебна поінформувала про виплати сім’ям медиків, які загинули від COVID-19

Завершено розслідування 114 випадків. Розслідування проводиться Державною службою з питань праці. З них 35 були визнані як пов'язані з виробництвом, а 79 – не пов'язані.

Третина нещасних випадків на виробництвах пов'язані з інфікуванням SARS-CoV-2

Упродовж 9 місяців 2020 року Фондом соціального страхування України зареєстровано 3 851 потерпілого внаслідок нещасних випадків, які стались під час виконання посадових обов’язків. З них медичних та інших працівників, у яких було діагностовано гостре професійне захворювання на COVID-19 – 1 167, або 30,3% від усіх потерпілих.

Фінансування науки у 2021 році буде збільшено майже на 2 млрд грн порівняно із минулим роком, - Роман Єрмоличев

У кошторисі на наступний рік загальний обсяг видатків на наукову і науково-технічну діяльність сягатиме майже 12 млрд гривень. Із них – 9,2 млрд спрямовано на загальний фонд, а 2,8 млрд – у спеціальний.

Олексій Чернишов: Народні депутати розуміють важливість регіонального розвитку та підтримують обсяг фінансування ДФРР

Державний фонд регіонального розвитку є одним із найбільш ефективних національних інвестиційних інструментів, який безперервно створює нові робочі місця в регіонах та змінює якість життя за рахунок оновлення соціальної інфраструктури та створення умов для інвестицій. Механізм відбору проектів для реалізації є прозорим і дієвим.

Плануємо оновити громадський транспорт ще у 18 українських містах, - Мінінфраструктури

Спільно з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) та активною місцевою владою Міністерство інфраструктури продовжує підготовку другої фази проекту «Міський громадський транспорт України ІІ», що передбачає оновлення парків громадського транспорту у різних українських містах. Попередньо визначено 18 міст-учасників проекту.

Визначено переможців ХІІ Міжнародного басейнового конкурсу «Барви Дністра – 2020»

Вже понад 10 років талановита молодь із басейну Дністра не лише на території України, а й Республіки Молдова бере участь у Міжнародному басейновому конкурсі. Конкурс відбувається за підтримки проекту Глобального екологічного фонду (ГЕФ) «Сприяння розвитку транскордонного співробітництва та комплексного управління водними ресурсами у басейні Дністра», Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства водних ресурсів України.

Пацієнт, що не має декларацію з лікарем, може розраховувати на допомогу мобільної бригади, що тестує на COVID-19 та на амбулаторне лікування - НСЗУ

Кабінет Міністрів України підтримав рішення зі збільшення капітаційної ставки за обслуговування одного пацієнта, яке ініціювала Національна служба здоров’я. З 1 листопада тариф на медичні послуги з надання первинної медичної допомоги зріс на п’ятдесят одну гривню та становить 651 гривню 60 копійок.

Прем’єр-міністр: Від початку пандемії фактично з нуля була відновлена робота державних лабораторій

Зараз в Україні майже 60 автоматичних станцій пробпідготовки для екстракції РНК, тоді як на початку пандемії була лише одна. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час виступу у Верховній Раді 17 листопада. Він додав, що до кінця року таких станцій буде 68.

Підсумки тижня за результатами програми «Доступні кредити 5-7-9%»: 221 кредитних угод на 444 мільйона гривень

Від моменту старту Програми «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки вже видали 5 591 позику на загальну суму в 13.134 мільярда гривень. З них 9.412 мільярда гривень були видані в якості рефінансування попередньо отриманих позик, 2.500 мільярда підприємці отримали на капітальні інвестиції та 1.222 мільярда гривень в якості антикризових кредитів під 3%.

За останній тиждень уповноважені банки видали 221 кредит на загальну суму в 444 мільйонів гривень.

Дохід України від іноземних студентів за період їх навчання становить понад 3 мільярди доларів США – Український державний центр міжнародної освіти

Навчання іноземних студентів в українських закладах освіти – це не лише імідж країни, але й важлива складова інвестицій з-за кордону в економіку держави. За орієнтовними розрахунками державного підприємства «Український державний центр міжнародної освіти» Міністерства освіти і науки, іноземний студент, здобуваючи вищу освіту в Україні, витрачає щонайменше від 6-8 тис. доларів США щороку.

Держекоінспекція впровадить європейський досвід у боротьбі зі злочинами проти дикої природи

Державна екологічна інспекція України приєдналась до міжнародного проекту WWF під назвою «SWiPE» (Ефективне розслідування злочинів проти дикої природи у Європі). Будуть обмінюватись досвідом боротьби зі злочинами проти дикої природи.

Спроби перекласти відповідальність за зростання цін на електроенергію та фінансові проблеми Енергоатома на Міненерго – інформаційна диверсія

Зростання цін на електроенергію для промисловості є недопустимим, як і спроби перекласти відповідальність за це на Міненерго.

Уряд затвердив постанову про передачу земель ОТГ, — Роман Лещенко

16 листопада 2020 року Кабінет Міністрів України ухвалив постанову №1113, яка запускає механізм повноцінної передачі земель сільськогосподарського призначення всім без виключення об‘єднаним територіальним громадам нашої держави. Про це повідомив Голова Держгеокадастру Роман Лещенко.

35% - середня річна економія енергоресурсів у бюджетних установах завдяки енергосервісу

Це один із результатів проведеної Держенергоефективності спільно з партнерами оцінки 242 ЕСКО-проектів за опалювальний сезон 2019-2020 років.

Мінфін залучив перший транш за спільним з Європейським інвестиційним банком проектом для підтримки агропідприємств

Міністерство фінансів розпочало реалізацію кредитної програми для малих та середніх підприємств аграрного сектору в рамках спільного з Європейським інвестиційним банком (ЄІБ) проекту «Основний кредит для аграрної галузі – Україна».

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 17 листопада в Україні зафіксовано 11968 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей - 516 медпрацівників – 565).

Прем’єр-міністр: Головна мета сьогодні — не допустити колапсу медичної системи

Наразі в Україні спостерігається зростання кількості захворілих на COVID-19 на рівні 12 тисяч нових випадків за добу, і медична система здатна впоратися з таким навантаженням. Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми «Свобода слова» 16 листопада. Проте, як підкреслив очільник Уряду: кількість лікарів обмежена і фізичні можливості лікарів також обмежені.

Останнє оновлення на Середа, 18 листопада 2020, 11:20
 

Відбулося позачергове засідання Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС

e-mail Друк PDF

17 листопада відбулося позачергове засідання  Макарівської районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням голови Макарівської райдержадміністрації О.Болілого.
Засідання пройшло, у зв'язку зі зверненням Макарівської селищної ради стосовно погіршення епідситуації серед персоналу ДНЗ «Теремок» та щодо значної кількості відсутніх дітей в закладі.
За інформацією сімейних лікарів в одного вихователя підтверджено захворювання на COVID-19 (останній день роботи 06.11.2020), у двох пацієнтів є підозра на захворювання, решті – встановлено діагноз ГРВІ.
З метою зменшення інтенсивності епідемічного розповсюдження ГРВІ, з урахуванням епідситуації, що склалася в закладі станом на 17.11.2020, членами комісії було вирішено:
- призупинити навчально-виховний процес в ДНЗ «Теремок» терміном на 10 днів, з 18.11.2020;
- провести збір інформації щодо захворюваності на гострі респіраторні захворювання вихованців та персоналу закладу. Інформацію надати для аналізу і узагальнення до Макарівської районної комісії з питань ТЕБ та НС (завідуючій ДНЗ «Теремок» смт Макарів);
- забезпечити організацію та проведення необхідних заходів по попередженню розповсюдження ГРВІ у навчально-виховних закладах району (щоденний медичний нагляд за здобувачами освіти та персоналом, систематичне вологе

Детальніше...
 

Нарада з питань діяльності відділення “Укрпошта” в районі

e-mail Друк PDF

Жителі Макарівського району, зокрема пенсійного віку, в переважній більшості користуються послугами “Укрпошти” з доставки різноманітних грошових виплат у готівковій формі, відповідно до чинного законодавства. Якщо поштар не видала кошти адресату протягом відведеного терміну, в разі відсутності отримувача пільг вдома, чи за інших причин, такі кошти повертаються до розпорядника, і для їх отримання потрібно буде чекати від одного до двох місяців.
У зв'язку з такою ситуацією, до Макарівської райдержадміністрації, зокрема управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації,  почали надходити скарги від жителів району, у зв'язку з чим 17 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провів робочу зустріч з директором Центру поштового зв'язку № 4 О.Дмитренком.
На зустрічі були обговорені питання щодо організації роботи відділень "Укрпошти", які обслуговують район, зі своєчасного  отримання коштів громадянами, нарахованих на сплату житлово-комунальних послуг за за субсидіями, а також інших коштів, які передбачені чинним законодавством, для пільгових категорій населення району.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 листопада 2020, 17:09
 

Тривають ремонтні роботи мосту в с. Юрів

e-mail Друк PDF

16 листопада голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий здійснив виїзд на будівництво мосту у с. Юрів, яке відбувається в рамках проекту “Велике будівництво” Президента України В.Зеленського.
О.Болілий провів зустріч з представником будівельної організації та ознайомився з ходом монтажних робіт.
Наразі встановлені опори, бетонне перекриття, тобто каркас мосту повністю готовий для проведення робіт з укладання асфальту, монтування пішохідних частин тощо. Міст буде облаштований системою фільтрації стічних вод, які потраплятимуть до р. Здвиж.

 

На апаратній нараді обговорили питання життєдіяльності основних сфер району

e-mail Друк PDF

16 листопада відбулася апаратна нарада з керівниками окремих закладів, установ району та керівниками окремих структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації, яку провів голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською та за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная та керівника апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фоки.
У ході наради були обговорені питання готовності до зимового періоду, стану призначення субсидій та надання пільг жителям району в період опалювального сезону, забезпечення медпрепаратами, засобами індивідуального захисту районного центру первинної медико-санітарної допомоги та центральної районної лікарні, в умовах поширення захворювання серед населення на COVID-19, стану опалювання ФАПів та медичних амбулаторій району, ходу навчального процесу в загальноосвітніх навчальних закладах району тощо.

 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.