Володимир Зеленський після зустрічі з Себастіаном Курцом: Обговорили напрямки, які можуть отримати нове дихання завдяки австрійським інвестиціям

e-mail Друк PDF

Президент України Володимир Зеленський і Федеральний канцлер Австрії Себастіан Курц під час зустрічі у Відні обговорили активізацію торговельно-економічної та інвестиційної співпраці між двома країнами.

Виступаючи перед представниками ЗМІ за підсумками переговорів з Себастіаном Курцом, Глава Української держави зазначив, що обсяги двосторонньої торгівлі України та Австрії щороку зростають і у 2019-му досягли майже $1,5 млрд. Тож Президент висловився за необхідність відновлення докризового рівня торговельно-економічних відносин.

«Разом з паном канцлером ми обговорили напрямки, які можуть отримати, скажімо так, нове дихання завдяки австрійським інвестиціям. Зокрема, це транспортна інфраструктура, транзит енергоносіїв, банківський і фінансовий сектори, енергетика, туризм, захист довкілля», – сказав Володимир Зеленський.

Детальніше...
 

10 ФАКТІВ ПРО ПРОЕКТ ДЕРЖБЮДЖЕТУ НА 2021 РІК

e-mail Друк PDF

 

Автопарк Макарівського відділення поліції поповнився новим патрульним автомобілем

e-mail Друк PDF

16 вересня відбулося вручення ключів від нового патрульного автомобіля заступнику начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області М.Михальченку у присутності начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУНП в Київській області О.Янчинського, придбаного за кошти районного бюджету.
Приємну місію здійснили голова Макарівської райдержадміністрації   О.Болілий та голова Макарівської районної ради О.Гулак.
Придбання автомобіля стало можливим завдяки плідній роботі керівництва Макарівської райдержадміністрації у співпраці з керівництвом та депутатським корпусом Макарівської районної ради.

Останнє оновлення на Середа, 16 вересня 2020, 16:39
 

В Макарівській райдержадміністрації відбувся прийом громадян

e-mail Друк PDF

16 вересня голова Макарівської райдержадміністрації провів особистий прийом громадян, на якому були розглянуті питання земельних відносин та землекористування, а також питання охорони здоров'я, зокрема надання допомоги у ремонті автомобіля екстренної медичної допомоги філії “Вишгородська станція екстреної медичної допомоги” “Макарівська підстанція”.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надав роз'яснення, окремі з них взяв на особистий контроль.

 

Голова райдержадміністрації провів робочу зустріч з питань діяльності пожежно-рятувальної служби

e-mail Друк PDF

16 вересня голова Макарівської райдержадміністрації разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською провів робочу зустріч з начальником 8 Державного пожежо-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області В.Полешком.
Мова йшла про готовність роботи, зокрема 32 ДПРЗ, в пожежонебезпечний період, у зв'язку з формуванням тривалої посушливої погоди, яка встановилася протягом поточного місяця, матеріально-технічного забезпечення та перспектив діяльності в умовах створення об'єднаних територіальних громад.

Останнє оновлення на Середа, 16 вересня 2020, 14:54
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 15 вересня 2020 року

e-mail Друк PDF

Денис Шмигаль: Реформа інклюзивної освіти повинна дати батькам і дітям право вибору

Дітям з особливими освітніми потребами необхідно зберегти можливість вчитися у спеціалізованих школах або навчатися інклюзивно у звичайних.

Про це заявив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час візиту до Потіївської спеціальної  ЗОШ-інтернат у межах робочої поїздки в Житомирську область 15 вересня.

Прем’єр-міністр обговорив розвиток деревообробної промисловості з представниками галузі

У межах робочої поїздки до Житомирської області 15 вересня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль провів нараду з питання розвитку лісової галузі та деревообробної промисловості.

Денис Шмигаль наголосив, що деревообробна галузь є вагомою складовою економіки Житомирщини — частка експорту продукції становить майже 20% від загального обсягу.

Міністерство соціальної політики аналізує перші результати запровадження нового порядку зарахування дітей у заклади інституційного догляду

На прикладі Потіївської  школи-інтернату і Житомирської області в цілому є переконання в дієвості перших результатів нещодавно затвердженого Урядом Порядку зарахування дітей на цілодобове перебування до закладів, які здійснюють інституційний догляд і виховання дітей.

Дмитро Кулеба закликав ОБСЄ до активного сприяння встановленню миру та деокупації українських територій

У ході офіційного візиту Президента України до Республіки Австрія, Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба виступив перед постійними представниками держав-членів ЄС при ОБСЄ.

Триває підготовка до запуску Нової української школи для базової середньої освіти, – Сергій Шкарлет

Реформа Нової української школи – це одна з ключових реформ Міністерства, яка реалізується також завдяки всебічній підтримці міжнародних партнерів. На цьому наголосив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет під час зустрічі з керівником програм співробітництва ЄС в Україні Стефаном Шльойнінгом (Представництво ЄС в Україні).

Ольга Стефанішина: Нова Стратегія нацбезпеки визначає алгоритм дій на шляху до членства НАТО

Європейська та євроатлантична інтеграція є пріоритетом національної безпеки та інтересів України. Про це йдеться у Стратегії національної безпеки України, яку було затверджено указом Президента 14 вересня.

У МВС відбулося засідання координаційного штабу щодо місцевих виборів

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звернувся до усіх учасників виборчого процесу із закликом суворо дотримуватися закону, не порушувати правила агітації, не вдаватися до незаконних схем та оборудок, не розхитувати ситуацію на своїх округах.

Секретар РНБО Олексій Данілов підкреслив, що ці вибори мають бути демократичними, вільними, які визнаються всіма.

Демократична держава неможлива без участі громадянського суспільства у формуванні та реалізації державної політики, – Олександр Ярема

15 вересня 2020 р., у Міжнародний день демократії, відбулося онлайн-обговорення «Ініціатива «Партнерство «Відкритий Уряд»: нові інструменти для громадської участі», організоване Секретаріатом Кабінету Міністрів спільно з Офісом Ради Європи в Україні. Захід відбувся в рамках підготовки нового плану дій з впровадження Ініціативи в контексті 16-ї Цілі сталого розвитку.

У Мінекономіки відбулася зустріч з представниками Посольства США в Україні стосовно інтелектуальної власності

Під час зустрічі обговорили стан розвитку національного законодавства у сфері інтелектуальної власності в контексті останніх законодавчих змін щодо реформи патентного права та посилення охорони і захисту прав на торговельні марки та промислові зразки.  Також мова йшла про створення Національного органу інтелектуальної власності (НОІВ) та організаційні питання, які стосуються функціонування НОІВ.

Ігор Петрашко: Понад 1 млрд грн за минулий тиждень - черговий рекорд в рамках програми «Доступні кредити 5-7-9%»

Всього вже укладено 3 238 угод на загальну суму 7,8 млрд грн: 60% - в галузі сільського господарства; 14% - промислова переробка, 14% - торгівля та виробництво. Лідерами за сумами укладених договорів є Харківська (8%), Львівська (7%) та Київська (6%) області.

Держави-члени ООН у спільній заяві засудили порушення РФ прав людини в окупованому Криму

У ході 45-ї сесії Ради ООН з прав людини (м. Женева) держави-члени ООН у Спільній заяві щодо Криму закликали Росію як державу-окупанта дотримуватися своїх зобов’язань згідно з міжнародним гуманітарним правом, гарантувати права і свободи людини, неухильно виконувати резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо територіальної цілісності України та стану з правами людини в АР Крим та м. Севастополь.

Мінрегіон інформує про підготовку дорожньо-мостового господарства до осінньо-зимового періоду

Орієнтовний загальний плановий обсяг фінансування робіт в рамках підготовки дорожньо-мостового господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2020/21 року становить 8 881,07 млн грн.

Вступ-2021: проект умов прийому розміщено для громадського обговорення

15 вересня 2020 року на сайті МОН розміщено проект Умов прийому до закладів вищої освіти на 2021 рік для громадського обговорення. Проект розроблений відповідно до діючого Закону України «Про вищу освіту».

Сергій Марченко: Інфраструктурні проекти – це важливий маркер, зокрема для МВФ

Міністр негативно оцінив можливість перенесення інфраструктурних проектів на наступні періоди

Сергій Шкарлет: Головне – здоров’я дітей і батьків

Сергій Шкарлет висловив сподівання, що до жовтня 2020 року буде розроблено Національну електронну освітню платформу на Open edX, яку наразі МОН активно створює з Міністерством цифрової трансформації.

З Фонду боротьби з COVID-19 уже витрачено 35% від загальної суми

Станом на 11 вересня 2020 року з Фонду боротьби з COVID-19 витрачено 22,9 млрд грн з 66 млрд грн.

Мінсоцполітики активно впроваджує нові форми роботи щодо запобігання та протидії домашньому насильству

Ольга Ревук зазначила, що реалізація Закону України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» потребує удосконалення нормативно-правових актів та пошуку нових ідей у поширенні «нульової толерантності» серед громадськості.

Цьогоріч державне замовлення для закладів вищої освіти на 11% більше, ніж минулого року, - Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет розповів, що частка бюджетників у закладах вищої освіти залежить від самих ЗВО: це може бути 30:70%, 40:60% чи 50:50% (відповідно бюджетників і контрактників). У середньому по ЗВО – 55:45%. Цього року державне замовлення на 11% більше, ніж 2019 року.

Коментар МЗС України щодо ситуації на українсько-білоруському державному кордоні

МЗС України звертає увагу іноземців та осіб без громадянства до необхідності неухильного дотримання законодавства України з питань в’їзду та перебування на її території.

15 вересня почала працювати урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті

З 15 вересня в Україні розпочинає діяльність урядова консультаційна лінія з питань безпеки дітей в Інтернеті за телефоном 1545 (далі обрати 3).

Лінія створена з метою підвищення рівня обізнаності дітей, батьків та осіб, що їх замінюють, з питань попередження та реагування на ризики, з якими діти можуть зіткнутися в Інтернеті.

МОЗ та місцева влада домовилися щодо встановлення протиепідемічних заходів під час епідемії COVID-19

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов провів селекторну нараду з мерами українських міст, під час якої були досягнуті домовленості між МОЗ та місцевою владою щодо протиепідемічних заходів, які мають бути вжиті під час епідемії COVID-19.

10 фактів про бюджет

До Верховної Ради України надійшов проект Державного бюджету на 2021 рік, підготовлений Кабінетом Міністрів України.

14 вересня на сайті ВРУ був зареєстрований відповідний проект Закону № 4000 «Про Державний бюджет України на 2021 рік» та переданий на розгляд до парламентських комітетів.

Україна і Велика Британія планують співпрацю в енергетичному секторі

Україна і Велика Британія планують співпрацювати у реформуванні вугільної галузі, розвитку «зеленої» енергетики та в контексті декарбонізації економіки в цілому. Про це йшлося під час зустрічі в.о. Міністра енергетики України Ольги Буславець і Міністра бізнесу, енергетики та промислової стратегії Великої Британії Квасі Квартенга, що відбулася 14 вересня у режимі онлайн-конференції.

МОН публікує п’ятірку популярних професій серед вступників у профтехи 2020 року

Водій автотранспортних засобів, кухар, електрогазозварник, кондитер, перукар та офіціант – такою є п’ятірка найбільш популярних професій серед вступників до закладів професійної освіти у 2020 році.

НСЗУ пропонує виділити в окремий пакет лікування та супровід пацієнтів з онкогематологічними хворобами

Згідно з даними даних Центру медичної статистики МОЗ, в Україні у 2019 році було виявлено 3 454 випадки злоякісних захворювань лімфатичної та кровотворної системи.

У Міноборони розробляються нові зразки сухих пайків для військовослужбовців

Міністерству оборони запрошує виробників сухих пайків та їх комплектуючих взяти участь у торгах.

Відбулося перше засідання Міжвідомчої робочої групи з питань розвитку кадрових ресурсів у системі громадського здоров’я при МОЗ України

Одне із її першочергових завдань - забезпечити протягом наступного року підготовку лікарів епідеміологів та гігієністів, вірусологів та бактеріологів для системи громадського здоров'я. Крім того, група має розробити план розвитку кадрових ресурсів, що працюватиме в стратегічній перспективі.

Розпочинаємо роботи з будівництва нового аеродромного комплексу в аеропорту Дніпра, - Владислав Криклій

15 вересня укладено договір на виконання підготовчих робіт для реалізації проекту з будівництва нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту “Дніпропетровськ”.

Мінсоцполітики ініціює створення інтерактивної мапи спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства

Головною ідеєю створення «Мапи допомоги» є швидкий пошук контактної інформації з метою оперативного інформування про вчинення домашнього насильства та організації надання допомоги постраждалим особам.

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 15 вересня в Україні зафіксовано 2 905 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Наразі в Україні 85 628 активних хворих.

Сергій Дейнеко: Кожна держава має свої закони і обов’язок кожного громадянина, як України, так і іноземців, дотримуватися цих законів

Голова Держприкордонслужби Сергій Дейнеко зустрівся з представниками іноземних громадян та довів вимоги рішення Уряду України про заборону в’їзду іноземців в нашу країну до 28 вересня.

Останнє оновлення на Середа, 16 вересня 2020, 08:51
 

В Макарівській райдержадміністрації проведено засідання з питань захисту прав дитини

e-mail Друк PDF

15 серпня голова Макарівської райдержадміністрації О.Болілий разом з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, начальником служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та завідувачем сектору опіки та піклування над дітьми-сиротами та дітьми, позбавленими батьківського піклування Макарівської райдержадміністрації Н.Ахановою провів засідання комісії з питань захисту прав дитини Макарівської райдержадміністрації.
У ході засідання були розглянуті заяви (справи) щодо створення Дитячого будинку сімейного типу та влаштування дітей до даного закладу, надання дозволів на дарування житла малолітнім та неповнолітнім дітям, позбавлення батьківських прав, батьків які не виконують своїх обов'язків по відношенню до власних дітей тощо.
Відповідно до заслуханих питань членами комісії були прийняті рішення.

 

Глава держави підписав закон про ратифікацію меморандуму та угоди з ЄС, які дозволять Україні отримати 1,2 млрд євро макрофінансової допомоги

e-mail Друк PDF

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про ратифікацію Меморандуму та Кредитної угоди між Україною та Європейським Союзом щодо отримання макрофінансової допомоги ЄС у сумі до 1,2 млрд євро № 825-IX, який Верховна Рада ухвалила 25 серпня 2020 року.

Реалізація положень меморандуму та зазначеної угоди дозволить залучити додатковий кредитний ресурс Євросоюзу, який буде спрямовано на підтримку макроекономічної стабільності, платіжного балансу та реалізації реформ у нашій державі. Виплата коштів здійснюватиметься двома траншами по 600 млн євро кожен.

Детальніше...
 

За даними Київського обласного лабораторного центру, в області 15 вересня 2020 року на 10:00 офіційно підтверджено 7079 випадків захворювання на коронавірус. В тому числі у 583 дітей та у 868 медичних працівників

e-mail Друк PDF

За добу підтверджено 118 нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19), у тому числі у 10-ти дітей віком від 8 місяців до 17 років (м. Біла Церква – 1, Білоцерківський р-н – 1 (с. Озерна), смт. Бородянка – 1, м. Ірпінь – 1, м. Кагарлик – 1, Києво-Святошинський р-н – 2 (м. Вишневе, с. Соф. Борщагівка), Макарівський р-н – 1 (с. Андріївка), м. Фастів – 1, Фастівський р-н – 1 (с. Кищинці)) та у 108 дорослих (м. Біла Церква – 15, Білоцерківський р-н – 7 (м. Узин – 4, смт. Терезине, с. Озерна, с. Чупира – по 1), м. Богуслав – 1, м. Бориспіль – 1, смт. Бородянка – 1, Бородянський р-н – 1 (смт. Клавдієво), м. Бровари – 2, Броварський р-н – 6 (смт. Велика Димерка – 2, с. Мокрець – 2, с.с. Рудня, Русанів – по 1), м. Васильків – 5, Васильківський р-н – 1 (смт. Глеваха), м. Вишгород – 5, Вишгородський р-н – 2 (с. Нові Петрівці), смт. Володарка – 2, м. Ірпінь – 2, м. Кагарлик – 2, Кагарлицький р-н – 2 (с. Слобода, с. Стайки), Києво-Святошинський район – 7 (м. Вишневе – 5, с. Соф. Борщагівка – 2), смт. Макарів – 1, м. Миронівка – 1, м. Обухів – 1, м. Переяслав – 3, Переяслав-Хмельницький р-н – 2 (с. Циблі), смт. Рокитне – 1, Рокитнянський р-н – 1 (с. Острів), Сквирський р-н – 5 (с. Пищики – 4, с. Каленна – 1), Таращанський р-н – 1 (с. Плоске), м. Тетіїв – 1, м. Фастів – 15, Фастівський р-н – 7 (смт. Борова, смт. Кожанка, с.с. Велика Снітинка, Веприк, Дідівщина, Кищинці, Мала Офірна – по 1), м. Яготин – 7. З них 10 хворих госпіталізовані та перебувають на стаціонарному лікуванні, інші 108 осіб знаходяться на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

Детальніше...
 

Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України за 14 вересня 2020 року

e-mail Друк PDF

Кабінет Міністрів схвалив проект Держбюджету на 2021 рік

Проект основного фінансового документа країни є збалансованим та відповідає конкретним викликам сьогодення. Основна увага: підтримка громадян та бізнесу, новий поштовх розвитку регіонів, продовження оновлення інфраструктури. В проекті бюджету збільшені як соціальна складова, так і видатки розвитку.

Основні показники затвердженого Урядом проекту Держбюджету на 2021 рік

Кабінет Міністрів України на позачерговому засіданні 14 вересня 2020 року затвердив проект Державного бюджету на 2021 рік.

Затверджено протиепідемічні заходи під час проведення виборів

Відповідним рішенням, прийнятим на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів 14 вересня, встановлено додаткові вимоги щодо протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів на період дії карантину у зв’язку з поширенням на території України COVID-19.

Розроблятиметься новий проект співпраці з Європейським інвестиційним банком щодо запровадження змішаної освіти, – Сергій Шкарлет

Сергій Шкарлет висловив сподівання, що найближчим часом Україна і МОН, зокрема, повністю імплементують норми ЄІБ та засади договірної співпраці в частині реалізації проектів.

Зміни до Податкового кодексу: покращення умов ведення бізнесу та підвищення рівня адміністрування

Сьогодні, 14 вересня, Кабінет Міністрів України затвердив зміни до Податкового кодексу України та деяких інших законів України в частині забезпечення збалансованості бюджетних надходжень. Проект закону розроблено з метою збільшення надходжень до Державного бюджету у 2021 році.

Відбулася зустріч Голови НАДС Наталії Алюшиної з представниками проекту «ВзаємоДія»

Створення та функціонування сучасної системи державної служби в Україні з кваліфікованими кадрами неможливе без проведення прозорого та відкритого конкурсного відбору.

Мінцифри: Цифровізація послуг дозволить економити бізнесу і громадянам 1,3 мільярда гривень щорічно

14 вересня відбулась онлайн-презентація звіту «Антикорупційний та економічний потенціал е-послуг». Це перша спроба комплексної оцінки економічного та антикорупційного ефекту від впровадження електронних державних послуг в Україні на прикладі семи сфер.

Підготовка теплових господарств до опалювального періоду триває: Держенергонаглядом оглянуто понад 9 тис. об’єктів у сфері теплопостачання

За результатами проведених моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та готовності до ОП виявлено 1 468 порушень вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання.

Майже 35 тис. вступників зараховано на бюджет до магістратури у сфері управління МОН

За результатами проведених моніторингів з питань технічного стану, організації експлуатації теплових, тепловикористальних установок і мереж та готовності до ОП виявлено 1 468 порушень вимог діючих норм і правил у сфері теплопостачання.

Олександр Ткаченко прозвітував за 100 днів роботи на посаді Міністра культури та інформаційної політики

Міністр розповів, що зроблено за цей період, а також окреслив візію та стратегічні цілі Міністерства культури та інформаційної політики.

Міністр фінансів Сергій Марченко презентував проект Держбюджету на 2021 рік

Розроблений Міністерством фінансів проект Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» базується на Програмі діяльності Кабінету Міністрів та стратегічних цілях, визначених Президентом України.

Обліковано 1 456 419 внутрішньо переміщених осіб

Станом на 14 вересня 2020 року, за даними Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб, взято на облік 1 456 419 переселенців з тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей та АР Крим.

Нараховано близько 4,4 млн грн плати за перевантаження, що на 75% більше, ніж тижнем раніше, - Владислав Криклій

Лише за підсумками минулого тижня (7-13 вересня) інспекторами Укртрансбезпеки у співпраці з Нацполіцією було перевірено понад 30 тисяч транспортних засобів, складено майже вдвічі більше актів порушень габаритно-вагових параметрів, а саме 525.

Мінрегіон інформує про стан підготовки водопровідно-каналізаційного господарства до опалювального сезону

Водопровідно-каналізаційне господарство України потребує модернізації та оновлення. Наразі Мінрегіон залучає кошти на реалізацію низки інвестиційних проектів.

Бізнес отримав доступ до ринку в 30 млрд грн завдяки врегулюванню Prozorro Market, - Ігор Петрашко

Сьогодні, 14 вересня, Кабінет Міністрів України прийняв постанову “Про затвердження порядку формування та використання електронного каталогу”. Цей документ врегульовує роботу першого державного онлайн магазину Prozorro Market і розкриває його повний потенціал для бізнесу та держави.

Максим Степанов очолив делегацію України на 70-ій сесії Європейського регіонального комітету ВООЗ

Сьогодні розпочалася 70 сесія Європейського регіонального комітету Всесвітньої організації охорони здоров’я. Протягом двох днів міністри охорони здоров'я та високопосадовці 53 держав-членів ВООЗ в Європейському регіоні, а також представники партнерських організацій і громадянського суспільства обговорюватимуть питання охорони здоров'я.

НСЗУ виплатила понад 148 млн грн за надання медпослуг мобільними бригадами, що виїжджають до пацієнтів з підозрою на COVID-19

На сьогодні НСЗ законтрактувала 936 медичних закладів на надання послуг мобільними бригадами. З них майже 600 закладів - це заклади первинної меддопомоги. Загалом, в цих закладах створено 1592 мобільні бригади.

Ознаки для визначення регіону зі значним поширенням COVID-19

Жовтий”, “помаранчевий” або “червоний” рівень епідемічної небезпеки встановлюється на території регіону, в якому наявне значне поширення COVID-19.

Міненерго фіналізувало базовий законопроект "Про енергоефективність"

Мета законопроекту – створення нового фундаменту для впровадження державної політики енергоефективності відповідно до найкращих європейських практик та з метою виконання міжнародних зобов’язань України в рамках Договору про заснування Енергетичного Співтовариства.

Дмитро Кулеба запросив Петера Сійярто разом відвідати Закарпаття

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба провів телефонну розмову з Міністром зовнішньої економіки і закордонних справ Угорщини Петером Сійярто.

Уряд зобов’язав Держаудитслужбу провести заходи державного фінансового контролю використання коштів Фонду COVID-19

Сьогодні, 14 вересня, під час позачергового засідання Уряду прийнято рішення забезпечити проведення заходів державного фінансового контролю використання коштів, утвореного у складі Державного бюджету України Фонду боротьби з коронавірусом.

Міненерго та Держенергоефективності розробили законопроект, націлений на зняття бар’єрів для ЕСКО-закупівель на об’єктах державної та комунальної форми власності

Для досягнення цієї мети законопроектом передбачається приведення у відповідність закону щодо енергосервісу до Закону України «Про публічні закупівлі».

Оперативна інформація про поширення коронавірусної інфекції 2019-nCoV

За даними Центру громадського здоров’я, станом на 14 вересня в Україні зафіксовано 2 462 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Наразі в Україні 84043 активних хворих.

В Україні оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки: рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі у природних екосистемах

У Сумській, Чернігівській, Київській, Рівненській та Тернопільській областях переважатиме надзвичайний рівень пожежної небезпеки. І такий невтішний прогноз не лише спричинить незручності для громадян, а ще й створює передумови для різкого збільшення кількості загорянь на території України.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 вересня 2020, 07:57
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.