ДО УВАГИ ГРОМАДЯН !!!

e-mail Друк PDF

Макарівський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) Головного управління Пенсійного фонду України у Київській області з 18.11.2019 року у зв’язку із зміною поштової адреси буде знаходитися за адресою:
смт Макарів, вулиця Пушкіна, 3-Б.

 

Відбулося урочисте зібрання до Дня Збройних сил України за участю воїнів-інтернаціоналістів Макарівщини

e-mail Друк PDF

06 грудня в залі засідань Макарівської райдержадміністрації відбулося урочисте зібрання до Дня Збройних сил України за участю воїнів-інтернаціоналістів Макарівщини.
Вітали наших військових перший заступник голови Київської обласної ради Т.Семенова, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, голова Макарівської районної ради О.Гулак, голова Київської обласної організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Говоров, голова Київської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану (воїнів-інтернаціоналістів) О.Янківський та голова Макарівської районної громадської організації інвалідів війни, Збройних сил та учасників бойових дій В.Радченко.
“Ви завжди були і є прикладом мужності і відваги, ви - справжні патріоти своєї країни, свого району. Ваша підтримка, досвід і допомога нинішнім воїнам дуже цінна і необхідна. Ви завжди ладні стати до оборони та захисту рідної землі. Незламні, з палкою вірою в те, що Україна вистоїть і переможе”.
Воїнам-інтернаціоналістам були вручені грамоти від голови Київської обласної ради М.Стариченка за особисту мужність і відвагу, стійкість і героїзм, патріотизм, активну громадянську позицію та з нагоди Дня Збройних сил України, а також грамоти і подяки до Міжнародного дня осіб з інвалідністю і Дня Збройних сил України та медалі “ЗА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ” і “25 років ЗБРОЙНИМ СИЛАМ УКРАЇНИ”.
Також було вшановано хвилиною мовчання і нагороджено посмертно медаллю “ЗА ДОПОМОГУ УКРАЇНСЬКІЙ АРМІЇ” В.Симоненка, президента Макарівської районної громадської організації “Спортивний клуб “Арсенал”.
По завершенню зібрання Т.Семенова, І.Багінська та інші учасники зібрання відвідали воїна-інтернаціоналіста в смт Кодра В.Аугліса, який вже багато років прикутий до ліжка.

 

Засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

05 грудня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації.
Метою проведення позачергового засідання став розгляд питання спалаху у побуті вірусного гепатиту А в с. Забуяння Макарівського району.
За підсумками обговорення вказаного питання було прийняте рішення призупинити роботу ДНЗ (ясла-садок) Забуянської сільської ради “Ялинка” на період 35 календарних днів після випадку останнього захворювання та призупинення харчування в Забуянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до отримання результатів якості питної води, та проведення дезинфекції приміщення, згідно рекомендацій Фастівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень.
До участі у засіданні були запрошені завідувач Фастівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В.Ткаченко, в. о. директора Забуянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів О.Домбровський та завідувач дошкільного навчального закладу (ясла-садок) “Ялинка” Забуянської сільської ради М.Гончарова.

 

Шановні військовослужбовці, захисники України!

e-mail Друк PDF

Щиросердечно вітаю Вас з річницею Збройних Сил України!
6 Грудня — це свято пам’яті тисяч відважних воїнів, які віддали свої життя за незалежність, волю, суверенність та неподільність нашої держави. Ніколи не забути нам героїчних подвигів наших прадідів в ім’я України, їх щирої любові до рідної землі та безмежної відданості своїй Батьківщині. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу яких наша країна досі лишається суверенною незалежною державою.
Дорогі наші захисники, прийміть найщиріші вітання з нагоди свята! Козацької мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, незламної сили волі та віри у власні сили. Нехай оптимізм, спокій та гарний настрій завжди крокують поряд. Мирного неба, благополуччя та процвітання нашій державі.

Ірина Багінська,
в. о. голови Макарівської райдержадміністрації

 

Новини КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР в період з 28 листопада по 05 грудня 2019 року

e-mail Друк PDF

За даними пологового відділення КНП «Макарівська ЦРЛ» МРР в період з 28 листопада по 05 грудня 2019 року народилось 4 дітей (3 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Неонатолог;
- Педіатр (педіатр перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
- Дитячий невролог;
- Невролог;
- Лікар-інфекціоніст (лікар-інфекціоніст перебуває у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку);
- Лікар-реабілітолог;
- Лікар невідкладних станів (приймальне відділення);
- Рентгенолог.

(з перспективою отримання житла)

 


Сторінка 1 з 929

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.