Дайджест новин Уряду 15.08.2019

e-mail Друк PDF

Уряд ініціював рішення про забезпечення суб’єктів генерації Луганщини енергоносіями без застосування регульованої спеціальної ціни

У Львівській області триває реалізація Програми енергозбереження для населення

Зі скаргами щодо вакцинації громадяни можуть звертатися і до НСЗУ

Відтепер на сайті Держгеокадастру доступна оновлена версія Публічної кадастрової карти

Ми маємо показати приклад, як цивілізовано і правильно передавати управління, – Степан Полторак представникам Громадської ради при Міністерстві оборони

Сергій Князєв вручив поліцейським Хмельниччини ключі від 18 нових службових авто

Більшість функціонерів «підуть в люди» – працювати з громадою, – Сергій Князєв

МОЗ про результати пілотного проекту у Полтавській області

Маємо пам’ятати кожного, хто поклав своє життя заради нашої країни і заради нашої перемоги, – Степан Полторак

У Міноборони вшанували загиблих Українських героїв

Експертами Одещини прийнято до опрацювання понад 53 тис. проектів землеустрою з інших областей

Уряд схвалив призначення 222 стипендій Президента України молодим митцям

Уряд затвердив план заходів з підготовки та відзначення 28-ї річниці Незалежності України

Камери для підсудних у судах будуватимуться за європейськими вимогами, – Мінрегіон планує внести низку змін у ДБН

Схвалено 10 технічних регламентів щодо екодизайну енергоспоживчих продуктів, розроблених Держенергоефективності

Володимир Бондар обговорив зі словацькими колегами питання розвитку співпраці в лісовому господарстві

Запорізькі аудитори за січень-липень 2019 року забезпечили відшкодування втрат на суму майже 29 млн грн

У Маріуполі стартував спільний медичний проект між Держприкордонслужбою та Першим добровольчим мобільним шпиталем

В Україні хочуть суттєво змінити норми проектування пологових будинків

 

Засідання комісії Макарівської райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

15 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання комісії Макарівської райдержадміністрації з надання у 2019 році субвенцій з державного бюджету на придбання житла або виплату грошової компенсації за належні для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа щодо розгляду питання формування пропозицій стосовно потреб щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам та виплату грошової компенсації за належністю для отримання житлові приміщення для дітей з метою придбання житла для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та визначення дітей на яких буде сформовано пропозиції.
За результатами роботи комісії були сформовані відповідні пропозиції.

Останнє оновлення на Четвер, 15 серпня 2019, 15:47
 

Новини Макарівської ЦРЛ в період з 01 по 15 серпня 2019 року

e-mail Друк PDF

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період із 01 по 15 серпня 2019 року народилось:
-  4 дітей (2 хлопчики та 2 дівчинки).
Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажаємо їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 

Повідомляємо про намір ФОП Рябчук М.В. отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами

e-mail Друк PDF

ФОП Рябчук М.В. заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел, що розміщені на території Наливайківської сільської ради Макарівського району Київської області (за межами села).
Підприємство повідомляє про те, що предметом його діяльності є виготовлення деревного вугілля.
В процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: двооксид азоту - 0,62504 т/рік, окис вуглецю – 24,58104 т/рік, тверді суспендовані частинки – 2,035 т/рік, важкі метали – 0,000263 т/рік, двоокис сірки – 0,16409 т/рік, вуглеводні граничні – 0,006 т/рік, етан – 1,02396 т/рік, ацетон – 0,0194 т/рік, кислота оцтова – 0,076 т/рік, спирт метиловий – 0,926 т/рік, метан – 18,2574 т/рік, двоокис вуглецю – 259,923 т/рік.

Детальніше...
 

Робоча поїздка в с. Новосілки Макарівськго району

e-mail Друк PDF

В с. Новосілки Макарівського району розпочалися роботи з реконструкції 16-квартирного двоповерхового житлового будинку по вул. Широка, 4, в якому 24 січня минулого року, сталося загорання (вибух), з послідуючим горінням на площі 50 м² в квартирі, розміщеній на першому поверсі. Роботи по відновленню будинку здійснює ТОВ “УКРВИШБУД”.
З метою ознайомлення з об'ємом виконаних робіт та порядком проведення  наступних, а також обговоренням проблемних питань, які виникають у ході реконструкції, 14 серпня до с. Новосілки з робочим візитом прибули перший заступник голови Київської обласної ради Т.Семенова, в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай. У ході виїзду відбулося спілкування з Новосілківським сільським головою О.Кияницею та директором підприємства (виконавцем будівельних робіт) І.Бровченком.
Завдяки сприянню першого заступника голови та депутата Київської  обласної ради Т.Семенової кошти на проведення реконструкції житлового багатоквартирного будинку були виділені з обласного бюджету, а саме з коштів депутатського фонду, який дає можливість оперувати та розподіляти їх на найнеобхідніші проекти і потреби громадян, інтереси яких, в даному випадку, представляє в обласній раді як депутат Т.Семенова.

 

Останнє оновлення на Середа, 14 серпня 2019, 16:04
 


Сторінка 1 з 892

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.