Макарівська районна державна адміністрація

Нарада з питань містобудівної документації

e-mail Друк PDF

19 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела нараду за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальника Макарівського районного відділу ГУ Держгеокадастру у Київській області А.Карбовського та головного спеціаліста відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації В.Коваленка. Під час наради були обговорені спірні земельні питання, які виникли внаслідок розробки та затвердження містобудівної документації.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 січня 2018, 15:28
 

Правоосвітницький захід до Дня Соборності України

e-mail Друк PDF

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації інформує, що з нагоди  відзначення  Дня Соборності України, відповідно  до  розпорядження  Кабінету Міністрів України  від 13 вересня 2017 р. № 638-р «Про реалізацію  правопросвітницького  проекту  «Я маю право!» у 2017 – 2019 роках» та Указу Президента  України  від 14 листопада 2017 р.  № 361, з метою  формування  правової   культури та   правової  свідомості у суспільстві, підвищення рівня знань громадян щодо гарантованих  їм  Конституцією  та Законами   України прав  у  різних  сферах  життя та навчання  мешканців Київської  області, 22 січня  2018 року  з 10:30 до 13:00 в актовій залі  Інституту  післядипломної освіти Київського  національного  університету  ім. Тараса Шевченка (м.Київ, вул..Васильківська,36) планується   проведення спільного   правопросвітницького заходу  Головного  територіального  управління  юстиції  у місті  Києві  та Київській  області  державної адміністрації для учасників  АТО  та  вимушених  переселенців.

Детальніше...
 

Парламент і уряд дали старт прозорій приватизації

e-mail Друк PDF

Запуск чесної приватизації дозволить знайти ефективного власника для державних підприємств, відродити на них потужне виробництво, залучити  додаткові інвестиції і створити нові робочі місця з гідною зарплатою
Сьогодні, 18 січня, Верховна Рада ухвалила урядовий законопроект (№7066) «Про приватизацію державного майна». Законопроект дає можливість розморозити велику приватизацію і прискорити продаж малих об’єктів державної власності за новими, абсолютно прозорими, зрозумілими і конкурентними правилами. Але це не означає, що держава повністю позбудеться своїх активів. В державній власності залишаться стратегічні підприємства, а також об’єкти, які виконують важливі державні, соціальні та інші функції. Про продаж таких об’єктів не може навіть йтися. Решта неефективних або взагалі фактично «мертвих» підприємств мають бути якомога швидше приватизовані.  Запуск тисяч підприємств стане додатковим потужним стимулом розвитку вітчизняної економіки.

Останнє оновлення на П'ятниця, 19 січня 2018, 14:31 Детальніше...
 

УВАГА! Київська ОДА попереджає про ймовірність введення обмеження в’їзду великогабаритних і важковагових транспортних засобів у Київську область з 18 січня

e-mail Друк PDF

За даними УкрГідрометцентру, внаслідок впливу активного циклону в Україні протягом 18 січня прогнозується суттєве ускладнення погодних умов.
У Київській області: сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів. У східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота снігового покриву 30-40 сантиметрів.
Київська обласна державна адміністрація закликає мешканців Київщини бути вкрай обережними під час перебування на вулиці та утриматися від поїздок особистим легковим транспортом.

Останнє оновлення на Середа, 17 січня 2018, 09:14 Детальніше...
 

Перелік пунктів обігріву на автошляхах Державного значення на території Київської області

e-mail Друк PDF

Макарівський район - 62 км траси Київ-Житомир.
Білоцерківський район - 78 км траси Київ-Одеса КП нац. поліції.
Ставищенський район - 143 км траси Київ-Одеса.
Броварський район - 61км траси Київ-Чернігів смт. Калита.
П.-Хмельницький район - 80 км траси Бориспіль-Золотоноша с.Світанок.
П.-Хмельницький район - 44 км траси Бориспіль-Золотоноша с.Гайшин.
Яготинський район - 126 км траси Київ-Харків.

Детальніше з відео та фото матеріалами: http://koda.gov.ua/news/perelik-punktiv-obigrivu-na-avtoshlyakh/

 


Сторінка 1 з 646

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.