Макарівська районна державна адміністрація

Зустріч щодо впровадження в освітню діяльність сучасних інформаційно-телекомунікаційних технологій

e-mail Друк PDF

20 квітня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів зустріч з представником проекту “E-school”, кандидатом фізико-математичних наук В.Безрученком, начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським та Гружчанським сільським головою Л.Караном щодо впровадження електронного освітнього проекту “E-school”, який реалізовується в Україні в межах виконання державної програми “Нова українська школа” та схвалений до використання Інститутом модернізації змісту освіти МОН України.
Реєструючись на порталі, заклади освіти отримують платформу для створення багатофункціонального сайту з майданчиком для комунікації між вчителями, батьками та учнями, підтримку електронних журналів і щоденників, систему прозорих електронних платежів, технічну підтримку користувачів.

Детальніше...
 

ПРЕС-АНОНС: 27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи.Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

e-mail Друк PDF

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».
Україна твердо крокує шляхом до енергонезалежності!Пріоритетною сферою для реформ у сфері енергоефективності залишаються житлові та громадські будівлі. Лише в бюджетній сфері близько 100 тисяч будівель потребує термомодернізації. За оцінками експертів, на сьогодні потреба в інвестиціях у термомодернізацію будівель бюджетних установ складає від 4,2 до 8,5 млрд дол. США. Для вирішення цього питання широко впроваджуватимуться дієві європейські інструменти підвищення рівня енергоефективності –енергосервіс та енергоменеджмент.

Детальніше...
 

Проведення акції у рамках весняного двомісячника благоустрою на території Макарівського району Київської області

e-mail Друк PDF

З метою збільшення кількості зелених насаджень та приведення у відповідний санітарний стан Макарівського району, під час весняного двомісячника благоустрою 21 квітня 2018 року заплановано проведення акцій «Посади своє дерево» та «Зробимо Україну чистою».
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності, представників громадських організацій та молоді, депутатів виконавчих комітетів селищних і сільських рад активно долучитися до проведення акцій у рамках весняного двомісячника благоустрою!

Останнє оновлення на Четвер, 12 квітня 2018, 13:39
 

Засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

20 квітня відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань  повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, ремонту дороги Феневичі — Бородянка — Макарів — Бишів, на відрізку смт Макарів с. Фасівочка, який здійснюється в рамках Урядової ініціативи “Капітальний ремонт країни”, надання якісних послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах, створення громадської організації “Спілка учасників бойових дій, родин загиблих (померлих), добровольців, їх сімей та волонтерів Макарівщини”,  поселення ромів поблизу макарівського сміттєзвалища.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 16:22 Детальніше...
 

Відбулося знищення вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни

e-mail Друк PDF

20 квітня відбулося вивезення з 26-го квадрату Бишівського лісництва Макарівського району поблизу с. Калинівка та знищення вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни, які були віднайдені співробітниками підрозділу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення  ГУ ДСНС України у Київській області.
На вказане місце також прибули голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова,  заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та начальник Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченко.

 

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 квітня 2018, 16:16
 


Сторінка 1 з 663

Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.