Засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації

e-mail Друк PDF

20 лютого відбулося чергове засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації, на порядку денному якого були розглянуті питання госпітальних округів та діяльності Макарівської центральної районної лікарні та КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” в умовах реформування медичної галузі, централізованого водопостачання в смт Макарів, зокрема водопостачання Макарівської центральної лікарні та житлові масиви, що користується водою з водонапірної вежі медичного закладу та якості води в багатоквартирних будинках смт Макарів, надання послуг громадянам на внутрішньо районних та міжміських маршрутах, порядку утримання домашніх тварин (котів, собак) в Макарівському районі та підготовки Статутів територіальних громад населених пунктів.
Нарада пройшла за участю голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, головного лікаря Макарівської центральної районної лікарні А.Тесленка, головного лікаря Комунального закладу “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенка, заступника Макарівської селищної ради О.Савенка,  начальника Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 20:23
 

В Макарівському районі пройшли пам'ятні заходи до Дня Героїв Небесної Сотні

e-mail Друк PDF

Чотири роки тому лютневі події, що розгорнулися на столичному Майдані незалежності, вулицях Інституцькій та Грушевського, різко змінили хід української історії. Протистояння учасників Майдану проти військових спецпідрозділів призвело до пролиття крові та непоправних наслідків.
За таких трагічних подій з'явилася назва Небесна Сотня, так назвали Героїв, що полягли за Україну та її майбутнє. Відповідно до Указу Президента України № 69 від 11.02.2015 року, 20 лютого оголошене Днем увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні.
20 лютого в с. Червона Слобода, біля пам'ятного знаку Героям Небесної Сотні, пройшов молебень за невинно убієнними на Майдані за участю матері загиблого учасника Революції Гідності, Героя України А.Позняка — Г.Позняк, голови Макарівської райдержадміністрації Т.Семенової, директора підприємства Червонослобідське місцепровадження ДП “Укрспирт” Р.Нестора, Червонослобідського сільського голови К.Паннової, представників громади села та інших.
Цього ж дня біля стенду пам'яті “Героїв Небесної Сотні” в смт Макарів теж відбувся поминальний молебень, обряд якого здійсним настоятель  храму Української православної церкви Київського патріархату (смт Макарів) А.Чмелик.
З промовами та особистими переживаннями лютневих подій 2014 року до присутніх заходу звернулися координатор районного центру допомоги військовим, волонтер О.Герасименко, учасники Революції Гідності, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Г.Невмержицький.
У кожного з присутніх була своя історія в очах: зі смутком, болем,  особистими спогадами, як безпосередньо учасників лютневих подій в самому серці України, що лишили незагоєну рану на тілі мирної країни, яка четвертий рік поспіль ятрить, і нагадує про себе щодня подіями на Донбасі. Проте в кожному була і є надія, що Україна здолає тяжкі часи випробувань, стане по-справжньому вільною і незалежною державою, зі славним минулим та гідним майбутнім.

 

Зустріч з питання встановлення комплексу сонячних батарей

e-mail Друк PDF

20 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю голови Макарівської районної ради О.Гулака провела зустріч з представниками приватного бізнесу з приводу можливостей встановлення комплексу сонячних батарей на території Юрівської сільської ради.
До зустрічі були залучені заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай, Юрівський сільський голова В.Шурда, завідувач сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко та начальник відділення у Макарівському районі Головного управління Держгеокадастру у Київській області А.Карбовський.

 

Шановні жителі Макарівщини!

e-mail Друк PDF

Президент України Петро Порошенко підписав Указ “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”. Документом встановлено щорічне відзначення 20 лютого Дня Героїв Небесної Сотні – на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.
Ми живемо в час Героїв, і ці Герої знаходяться серед нас. Вони захищають ідеали незалежності на сході, вони організовують допомогу нашим воякам, своєю щоденною копіткою роботою вони допомагають країні вийти з кризи. Саме ці люди сьогодні творять історію Української держави.
Перед світлою пам’яттю предків – незламних борців за вільну і соборну Україну – саме наше покоління має зберегти державу, за яку проливали кров Герої Небесної Сотні та Герої, що загинули в зоні АТО. Перед обличчям небезпеки ми чітко бачимо, хто є хто, перевіряємо і переоцінюємо своїх друзів і ворогів.
У цей день ми згадуємо тих, хто загинув у боротьбі за кращу Україну – Героїв Небесної Сотні та Героїв, що полягли на сході. Кожен з нас має пам’ятати, що саме завдяки їм ми не втратили державність і маємо шанс щодня ставати кращими. Їх жертва не має бути марною. Кожен з нас має змінитися: змінюючи себе, ми змінюємо Україну.
Слава Україні! Героям Слава!

Голова Макарівської райдержадміністрації Тетяна Семенова

 

"Музична злива"

e-mail Друк PDF

Минулого тижня фортепіанний відділ Макарівської дитячої школи мистецтв проводив традиційний конкурс  «Музична злива».
Чим цей конкурс виділяється з інших? В програмі конкурсу всі учасники виконують два технічних твори: етюд та програмну п’єсу. Віртуозність вимагає від учасників неабияких зусиль: від подолання труднощів при вивченні складних музичних побудов, до сценічної витримки під час виконання на публіці всієї програми.
Тож конкурс відбувся. Схвильовані батьки підтримували учасників, нагороджуючи їх посмішками та оплесками.
В результаті проведення підсумків переможцями стали:
- 1 місце -  Владислава Федченко (викл. Котигорошко Г.Є.);
- 2 місце отримала Поліна Кондратенко (викл. Саленко І.М.);
- 3 місце розділили Катерина Кривенок та Прокопенко Софія (викл. Саленко І.М.).      
Побажаємо цьому складному конкурсу довгого життя і нехай ряди юних піаністів-віртуозів щороку поповнюються.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 10:25
 

Пріоритети Уряду 2018. Інфографіка

e-mail Друк PDF

...Пріоритети Уряду 2018. Інфографіка

Останнє оновлення на Вівторок, 20 лютого 2018, 08:52
 

В райдержадміністрації відбулося позачергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

e-mail Друк PDF

19 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання позачергової районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Приводом до її проведення стало проведення епідеміологічного розслідування спалаху захворювання на кір в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів Макарівського району. Про хід розслідування  доповіла завідувач Фастівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В.Ткаченко. Загалом на кір захворіло 5 дітей, які перебувають в Центрі, тому наразі встановлюються причини захворювання, зокрема контактування дітей з іншими людьми та проводяться запобіжні заходи щодо недопущення подальшого поширення даного захворювання.

Детальніше...
 

Зустріч з питання проведення 5-го Міжнародного турніру із настільного тенісу серед дітей та молоді

e-mail Друк PDF

19 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з головою Правління громадської організації “Культурно-спортивне об'єднання інвалідів” О.Іськовим. У ході зустрічі мова йшла про можливість проведення 5-го Міжнародного турніру із настільного тенісу серед дітей та молоді, присвяченого пам'яті Героя України В.Чорновола та Міжнародного дня людей з інвалідністю.
Відповідно до Положення Міжнародного турніру команда-переможець приймає у себе наступний турнір, зокрема у минулому році у 4-му Міжнародному турнірі із настільного тенісу серед дітей та молоді, присвяченого пам'яті Героя України В.Чорновола та Міжнародного дня людей з інвалідністю, що проходив в м. Рівне, золоті медалі та кубок вибороли спортсмени з смт Макарів.
Загалом турнір був започаткований у 2012 році та вперше проходив м. Косів Івано-Франківської області, наступні змагання приймав Київський національний університет імені Т.Г.Шевченка.

 

Прийом громадян

e-mail Друк PDF

19 лютого голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з  начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
Під час прийому мешканці району звернулися до голови райдержадміністрації з питаннями: аграрної політики та земельних відносин (приватизації земельних часток (паїв) в адміністративних межах Наливайківської сільської ради), соціального захисту населення (призначення та виплати  допомоги на дітей одиноким матерям).
На всі вище вказані питання голова райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

Останнє оновлення на Понеділок, 19 лютого 2018, 16:27
 

Апаратна нарада

e-mail Друк PDF

19 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів щотижневу підсумкову апаратну нараду з профільними керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.     На нараді були розглянуті питання стану протиепізоотичної  та епідемічної ситуацій в районі, стану набору жителів району на службу до лав Збройних Сил України за контрактом, стану автомобільних доріг загального користування місцевого значення та протипожежної ситуації в районі тощо.

Детальніше...
 Анонси подій

Підтримай Українську армію!
Зателефонуй або надішли смс на номер: 565, один дзвінок або СМС - 5 грн. - єдиний номер для всіх мобільних операторів.

Телефони “гарячих ліній” за якими громадяни можуть надавати інформацію про можливі загрози та факти порушень їх прав і свобод:
Макарівська райдержадміністрація: (04578) 5-14-44, Макарівське ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області: (04578) 5-24-70, 5-12-70, 102; Народна самооборона Макарівського району: 068-838-81-98.

"Гаряча лінія"
При Макарівській районній державній адміністрації цілодобово діє «гаряча лінія» за телефоном: 5-14-44, що дає можливість громадянам України (в тому числі з АР Крим та східних областей країни) оперативно отримувати достовірну інформацію, відповіді на поставлені запитання.

"Телефон довіри"

При Макарівській районній державній адміністрації діє «телефон довіри» за телефоном: 5-35-55, з метою оперативного реагування на повідомлення громадян, невідкладного вжиття заходів до припинення неправомірних дій, поновлення прав і свобод громадян.

Телефон «гарячої лінії» управління соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації: 5-25-86

Центр надання адміністративних послуг при Макарівській районній державній адміністрації здійснює прийом суб’єктів звернення у понеділок, середу, п'ятницю, суботу з 8.30 до 15.30, у вівторок та четвер з 13.00 до 20.00, вихідний день: неділя.

Щосуботи, на центральних ринках смт Макарів та с. Бишів проходитимуть ярмаркові заходи. Запрошуються всі бажаючі.