View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Засідання громадської ради PDF Друк e-mail
Четвер, 18 січня 2018, 16:41

18 січня відбулося засідання громадської ради при Макарівській райдержадміністрації з розгляду питань повернення попереднього приміщення Макарівського районного військового комісаріату для виконання обов'язків особового складу райвійськкомату, підтримки звернення трудового колективу Державного підприємства “Макарівське лісове господарство” щодо збереження лісогосподарської галузі, зокрема збереження трудового колективу Макарівського лісового господарства, в рамках процесу реформування даної галузі, розгляд заяви голови районної організації ветеранів України — голови громадської ради при Макарівської райдержадміністрації О.О.Опанасенка щодо складання ним повноважень голови громадської ради при Макарівській райдержадміністрації.
У роботі засідання взяли участь голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, заступник голови Макарівської селищної ради О.Савенко, військовий комісар С.Єфремов, представники особового складу Макарівського районного військового комісаріату та голова профспілки ДП “Макарівське лісове господарство” І.Ткаченко.
Також у ході засідання були обговорені питання впровадження медичної реформи, зокрема визначення населення з сімейними лікарями, укладання з ними договорів на надання послуг та формування госпітальних округів, а також   про підтримку і забезпечення медичної галузі району у питаннях матеріально-технічного забезпечення.

 
Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
Четвер, 18 січня 2018, 16:36

18 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання  районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації.
На порядку денному було розглянуто шість питань: хід робіт по утриманню автомобільних доріг загального користування району в зимовий період 2017/2018 років, стану техногенної безпеки на потенційно небезпечних об'єктах та стан впровадження на них систем раннього виявлення надзвичайних ситуацій та оповіщення людей у разі їх виникнення, проведення агітаційно-роз'яснювальної роботи серед населення району, затвердження Плану залучення сил та засобів на території Макарівського району, епідемічна ситуація з кору в районі та заходи щодо недопущення її ускладнень та затвердження переліку об'єктів придатних до включення до фонду захисту споруд цивільного захисту, як найпростіші укриття по Макарівському району станом на 01.01.2018 року.

Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 11.01.2018 по 18.01.2018 PDF Друк e-mail
Четвер, 18 січня 2018, 12:10

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період з 11 січня по 18 січня 2018 року народились 4 дітей (1 дівчинка та 3 хлопчики). Колектив лікарні вітає новонароджених та їх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолога
- Невролога
- Неонатолога
- Хірурга
- Акушер-гінеколог.

 
До уваги адвокатів Київської області! PDF Друк e-mail
Понеділок, 04 грудня 2017, 12:46

Триває реєстрація участі в конкурсі з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги!
До 17 грудня включно адвокати можуть легко зареєструватися.
Для цього потрібно перейти на сторінку.
Долучайтеся до змін у системі правосуддя через надання БПД!
Усі деталі про конкурс - тут.

Докладніша інформація - тут.

 
До уваги громадян! PDF Друк e-mail
Четвер, 18 січня 2018, 09:55

На 65-му кілометрі траси Міжнародного сполучення Київ-Чоп, на межі Макарівського району та Житомирської області, розгорнуто цілодобовий мобільний пункт обігріву, в якому чергують співробітники Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області. В мобільному пункті можна зігрітися та отримати необхідну допомогу.

Останнє оновлення на Четвер, 18 січня 2018, 16:15
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 646