View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря державним підприємством «Макарівське лісове господарство» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 жовтня 2018, 15:00

ДП «Макарівське лісове господарство» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел промислових майданчиків, що розташовані за адресами: смт Макарів, вул. Ярослава Мудрого, 17/1 (Проммайданчик 1), с. Небилиця, вул. Щорса, 1а (Проммайданчик 2), ст.. Буян, вул. Вокзальна, 18б (Проммайданчик 3).
Підприємство Проммайданчик 1 спеціалізується на утриманні та зберіганні автотранспорту, проведенні робіт по охороні лісу, догляду за лісом. Проммайданчик налічує 3 джерела викидів. Обсяг викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря від джерел забруднення підприємства становить 0,1904 т/рік, без урахування парникових газів та 63,19596 т/рік з урахуванням викидів парникових газів.

Детальніше...
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 11 жовтня по 18 жовтня 2018 року PDF Друк e-mail
Четвер, 18 жовтня 2018, 13:43

1.  За  даними  пологового  відділення  Макарівської  ЦРЛ в період із 11 жовтня по 18 жовтня  2018 року народилось: 2 дітей (2 хлопчики та 0 дівчинки).
Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.

Детальніше...
 
Уряд України ремонтує дороги Київщини PDF Друк e-mail
Четвер, 18 жовтня 2018, 13:39

Уряд цього року фінансує ремонт більш ніж 3500 км українських автошляхів. Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман неодноразово заявляв, що якісний ремонт українських доріг є одним з пріоритетів Уряду. Починаючи з 2016 року фінансування дорожньої галузі щорічно збільшується.  В бюджеті на 2019 рік передбачено більше 55 млрд грн, частина з яких піде на ремонт доріг Київщини.
Чому Уряд проводить капітальний ремонт українських доріг
Коли Уряд Володимира Гройсмана приступив до масштабного ремонту доріг, зі 170 000 км українських шляхів станом на 2016 рік понад 90% були визнані такими, що не відповідають нормам. Причина такого стану – хронічне недофінансування ремонтно-будівельних робіт та утримання доріг, корупція та низька якість виконання робіт. Протягом 10 років будівництво, капітальний ремонт та реконструкція в країні майже не проводилися, а робота Укравтодору була заблокована.

Детальніше...
 
Проведення громадських слухань PDF Друк e-mail
Понеділок, 08 жовтня 2018, 11:13

На виконання розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 07.06.2017 №312 «Про внесення зміни до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 24 травня 2017 року №281», а саме – «Плану невідкладних заходів щодо забезпечення правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян» керівництвом Макарівської районної державної адміністрації спільно з керівниками Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області протягом жовтня буде проведено громадські слухання в таких населених пунктах району:
- с. Ясногородка – 23.10.2018 о 12:00 (приміщення сільської ради)
- с. Опачичі – 23.10.2018 о 14:00 (приміщення сільської ради)
До участі в громадських слуханнях запрошуються жителі сіл, в яких проходитимуть слухання, дільничні офіцери Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу поліції ГУ НП в Київській області.
Пропозиції громадськості щодо проблемних питань до порядку денного в письмовій формі надсилати до сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату райдержадміністрації за адресою: Київська обл., смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30 (каб. №13).

 
Інформування населення про встановлення державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування PDF Друк e-mail
Четвер, 18 жовтня 2018, 10:35

Згідно п.3 постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 409 діють наступні соціальні нормативи, в межах яких держава надає громадянам пільги або субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, витрат на управління багатоквартирним будинком:
1) для централізованого та індивідуального опалення (теплопостачання):
у разі використання теплової енергії для централізованого опалення (теплопостачання) абонентами, житлові будинки яких обладнані будинковими та/або квартирними приладами обліку, - 0,0431 Гкал на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період;
у разі використання природного газу для індивідуального опалення - 4,5 куб. метра природного газу на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період (до 01.05.2018 р. було 5,0 куб. метра);
у разі використання електричної енергії для індивідуального опалення - 30 кВт·г на 1 кв. метр опалюваної площі на місяць в опалювальний період.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 771