View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Робоча зустріч щодо реалізації аспектів медичної реформи на теренах району PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 14:34

13 липня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч з головним лікарем КЗ “Макарівський центр первинної медико-санітарної допомоги” С.Соломенком. У ході зустрічі йшла мова про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості та стану проходження приписної кампанії “Лікар для кожної сім'ї” в Макарівському районі.
Станом на 13 липня з лікарями району укладено 9666 декларацій, що становить 26,14% від кількості зареєстрованого населення.
Нагадаємо: лікарем первинної допомоги можуть бути сімейний лікар, педіатр або терапевт. Пацієнт може обрати для себе будь-якого лікаря, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Якщо виявиться, що лікар не влаштовує пацієнта, то він може розірвати договір та укласти новий — з іншим.
Під час укладання Декларації пацієнтів з обраними лікарями лікарі реєструватимуть пацієнтів у системі. Таким чином, Національна служба здоров'я України зможе оплачувати закладу, де працює цей лікар, ведення кожного пацієнта.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 липня 2018, 14:40
Детальніше...
 
На обліку управління соцстраху Київської області перебуває понад 160 тис. страхувальників PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 липня 2018, 10:59

Станом на 1 липня 2018 року в управлінні виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області на обліку перебуває понад 160 тис. страхувальників, в тому числі юридичних осіб – 66842, фізичних осіб, які використовують найману працю – 11841, фізичних осіб, які не являються роботодавцями – 84042.
У порівнянні з аналогічним періодом минулого року кількість юридичних осіб збільшилась на 1155, кількість роботодавців серед фізичних осіб – підприємців зменшилась на 14 осіб.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 липня 2018, 11:01
Детальніше...
 
ЧИ Є ЩАСТЯ «У КОНВЕРТІ» PDF Друк e-mail
Вівторок, 10 липня 2018, 09:21

Однією з найболючіших проблем нашого сьогодення та «чорною плямою» суспільства є виплата заробітної плати «у конвертах». Виплата заробітної плати – річ, безумовно, приємна, і навіть, коли її виплачують «у конвертах» відчуття щастя не зникає. Більшість працівників іноді свідомо погоджуються на пропозицію роботодавців отримувати офіційну (часто мінімальну) та неофіційну (значно вище мінімальної) заробітну плату. Трапляється, що працівники навіть не знають про те, що їхня «прозора» заробітна плата значно відрізняється від тієї, яка записана у відомостях. Ця різниця з’ясовується згодом, коли працівникові потрібна довідка про доходи.  Проте, значна частина громадян не чітко знає чинне законодавство про працю. Важко руйнуються стереотипи, коли працівники вважають, що, як і раніше, відмітка в трудовій книжці дає можливість одержувати пенсію в повному обсязі, та це не так. У Пенсійному фонді проводиться персоніфікація, ведуться особові рахунки по сплаті пенсійних внесків по кожному платнику, від суми яких буде нараховуватись відповідний розмір пенсії.

Детальніше...
 
Семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес - партнера в Європейському Союзі?» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 11:58

17 липня 2018 року, за адресою пл. Лесі Українки, 1 (м. Київ), о 14:00 год. пройде семінар для представників бізнесу Київської області «Як знайти бізнес - партнера в Європейському Союзі?».
Семінар проводиться Київською обласною державною адміністрацією разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі
До участі запрошуються: малий і середній бізнес, бізнес - асоціації, агенції регіонального розвитку, представники громадських організацій
Програма семінару: «Можливості від ЄС: Програми та проекти підтримки бізнесу Київської області»
13:30-14:00 Реєстрація учасників.
14:00-14:15 Вступне слово першого заступника голови Київської облдержадміністрації Анісімова А.Є.
14:15-14:55 Презентація програми COSME (Competitiveness of Small and Medium Enterprises) — європейської програми підтримки
малого та середнього підприємництва.
Вадим Загарій, експерт Команди підтримки реформ при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України.

Детальніше...
 
Про Порядок використання коштів обласного бюджету для надання адресної матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей, членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родинам Героїв Небесної Со PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 липня 2018, 11:40

Департаментом соціального захисту населення Київської облдержадміністрації було ініційовано розробку Комплексної програми соціальної підтримки в Київській області учасників антитерористичної операції та членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, а також родин Героїв Небесної Сотні та учасників Революції Гідності на 2018-2020 роки (далі – Програма).
Метою Програми є матеріальна підтримка вищезазначених категорій громадян, які знаходяться в складних життєвих обставинах.
Бюджетні кошти спрямовуються на виплату матеріальної допомоги особам зареєстрованим в Київської області (далі – матеріальна допомога), які відносяться до наступних категорій:
- сім’ї військовослужбовців, учасників антитерористичної операції  (далі – учасники АТО), які знаходяться в складних життєвих обставинах;
- учасники АТО, які належать до осіб з інвалідністю внаслідок війни відповідно до статті 7 Закону України „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”;

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 718