View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Виїзд щодо ознайомлення з роботою піротехнічного підрозділу в с. Калинівка PDF Друк e-mail
Четвер, 19 квітня 2018, 15:10

19 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником Макарівського районного сектору ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченком здійснила виїзд на місце перевірки 26-го квардату Бишівського лісництва Макарівського району поблизу с. Калинівка (орієнтовна площа 5 га) на наявність вибухонебезпечних предметів.
Роботи проводять співробітники підрозділу Аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Київській області.
Нагадаємо, що у період з 08 по 13 лютого 2018 року піротехнічним підрозділом ГУ ДСНС України у Київській області проводились роботи щодо знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів на вказаній ділянці. Загалом було знищено 468 вибухонебезпечних предметів. Наразі віднайдено більше 100 вибухонебезпечних предметів періоду Другої світової війни.
Заходи щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій триватимуть до 27 квітня 2018 року.

Останнє оновлення на Четвер, 19 квітня 2018, 15:17
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 12.04.2018 по 19.04.2018 PDF Друк e-mail
Четвер, 19 квітня 2018, 11:46

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 12 по 19 квітня 2018 року народилось 3 дитини (3 хлопчики). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Хірург
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 
На Київщині стовідсотково фінансується вартість лікарських засобів та виробів медичного призначення PDF Друк e-mail
Четвер, 19 квітня 2018, 11:24

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області Віталій Нємцев, відповідно до ст.16 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування» потерпілі внаслідок нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання (далі – потерпілі) мають право на відшкодування витрат під час проходження медичної і професійної реабілітації.

Детальніше...
 
Фонд спростив порядок підтвердження непрацездатності вимушених переселенців PDF Друк e-mail
П'ятниця, 30 березня 2018, 13:55

Фонд соціального страхування України змінив порядок надання матеріального забезпечення внутрішньо переміщеним особам з тимчасово окупованої території або з районів проведення АТО.
Зокрема, спрощено вимоги до документів, що підтверджують перебування особи у відпустці по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного або шестирічного віку.

Детальніше...
 
Медична реабілітація застрахованих осіб за рахунок коштів Фонду соціального страхування України у Київській області PDF Друк e-mail
Четвер, 19 квітня 2018, 11:22

Управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області у І кварталі 2018 року проведено комплекс заходів щодо заміни механізму замовлення та розподілу путівок на адресне забезпечення хворих медичною реабілітацією, яке передбачає укладення тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою. На цьому наголосив начальник обласного управління Георгій Галиць під час апаратної наради з керівниками та працівниками структурних підрозділів сьогодні, 16 квітня.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 2 з 662