View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Огляд колективів художньої самодіяльності PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 грудня 2015, 10:12

 

У неділю сільський клуб с. Фасова приймав учасників огляду колективів художньої самодіяльності, а це різножанрові колективи і сольні виконавці з сіл Фасова (вокальний ансамбль “Вербиченька”), Наливайківка (вокальний ансамбль “Родина”), Пашківка (вокальний ансамбль “Зоряниця”), Вільно, Ч.Слобода, Мар’янівка та Людвинівка (автентичний гурт “Барвінок”).
Жартуючи та сумуючи, лірично виспівуючи та грайливо декламуючи, учасники заходу змінювали один одного на сцені, даруючи присутнім у залі глядачам свої емоції та відчуття свята, які так необхідні в сьогоденні.
Також у фойє клубу можна було оглянути виставку художніх робіт.

 

 
Презентація міжрайонного літературного альманаху "Під крилами любові" PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 грудня 2015, 09:38

Минулої неділі у Київській  бібліотеці ім. Ошера Шварцмана відбулася презентація міжрайонного літературного альманаху  "Під крилами любові". Учасниками альманаху є поети Макарівщини та Бородянки, а також вихованці дитячої літературної студії "Сузір'я" Макарівського центру творчості дітей та юнацтва ім.Д.Туптала. Редактор альманаху - керівник студії Ігор Годенков. 
До свята було приурочено й церемонію нагородження літстудії "Сузір'я" - лауреата нещодавно міжнародного фестивалю літературних видань "Редкая птица", який пройшов у Дніпропетровську, де альманах "Кроки" №12 став переможцем. Нагороди - дипломи студії та її керівнику Ігорю Годенкову і кубок лауреата фестивалю - вручив член Правління Конгресу літераторів України, відомий київський поет та видавець Олег Нікоф. 

Детальніше...
 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 30.11.2015 по 04.12.2015 PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 грудня 2015, 18:32

В архівному відділі протягом тижня з 30.11.2015 по 04.12.2015 виконано 31 запит, що надійшов від громадян і установ, у тому числі 3 – соціально-правового характеру, 28 – тематичних. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 16 громадян. В читальному залі відділу працював 1 користувач, якому видавалося в користування 6 справ. Секретарю Маковищанської сільської ради надано консультацію з питань архівної справи. На зберігання прийнято 55 справ постійного зберігання управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації за 2011-2014 роки та 30 справ Вільнянської, Гружчанської, Колонщинської, Людвинівської, Новосілківської, Плахтянської сільських рад, що тимчасово зберігалися в архівних підрозділах сільських рад.

 
Акція “Подолаємо зиму разом” PDF Друк e-mail
Вівторок, 08 грудня 2015, 09:33

"Подолаємо зиму разом" - таку акцію провели учні Андріївського НВО "ЗОШ І-ІІІ ступенів - дитячий садок" разом із дітьми та мешканцями навколишніх сіл Красногірка та Нова Гребля Бородянського району, прихожанами храмів сіл Андріївка та Нова Гребля, та  вихованцями гуртків ЦТДЮ ім.Д.Туптала. Метою акції було зібрати теплі речі для потерпілих мешканців східних регіонів нашої країни. Але не лише тепло фізичне збирали сьогодні учасники акції, а й духовне, творче, що не менш важливо.

Детальніше...
 
Апаратна нарада PDF Друк e-mail
Понеділок, 07 грудня 2015, 15:59

7 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із головою Макарівської районної ради О.Гулаком провела апаратну нараду з керівниками установ і організацій району, сільськими, селищними головами та окремими керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо якості надання послуг поштового зв'язку Бородянським центром поштового зв'язку № 4, процедури прийняття регуляторних актів органами місцевого самоврядування, фінансування бюджетних установ комунальної форми власності у 2016 році, стану проведення заходів по недопущенню занесення вірусу африканської чуми свиней на територію Макарівського району, порядку направлення хворих на хронічний алкоголізм на добровільне лікування до Київського обласного психоневрологічного об'єднання “Глеваха”, виконання ЗУ “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки”. Окремо пройшла презентація Райфайзен банку “Аваль” стосовно надання ним послуг для юридичних та фізичних осіб, переваг та можливостей для клієнтів та було заслухане виконання доручень голови райдержадміністрації, даних на попередній апаратній нараді від 23.11.2015.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 639 з 820