View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Ветерани-макарівці взяли участь в обласних заходах з нагоди Дня Перемоги PDF Друк e-mail
Четвер, 08 травня 2014, 09:30

Вже 69-й раз вшанували пам’ять про  воїнів-визволителів, які поклали своє життя у боях з ворогом задля мирного і щасливого життя своїх нащадків, задля спогаду про вічний подвиг, про той вчинок, який не оцінюється матеріально, про який не можливо говорити без сліз на очах – про Перемогу, про ту Перемогу, на честь якої горітиме вічний вогонь вдячності в серці кожного, чиї діди та прадіди протистояли на полях бою з фашистсько-німецькими загарбниками.
Цьогоріч святкові заходи на честь Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років пройшли 7 травня на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» с. Нові-Петрівці Вишгородського району, на які зібралися ветерани Великої Вітчизняної війни, воїни-інтернаціоналісти, ветерани-праці та представники громадських організацій, які прибули як з нашого району так із інших районів Київщини. Учасників заходу привітали голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, голова Макарівської районної ради Микола Бабенко, та голови обласних організації ветеранів та воїнів-інтернаціоналістів, вручивши відзнаки представленим до нагород ветеранам, зокрема Дацюк Ніна Василівна та Кнапиш Волдодимир Тимофійович отримали грамоти та грошові винагороди від голови Київської облдержадміністрації.
Урочистості завершилися концертною програмою та частуванням солдатською кашею всіх учасників заходу.

Останнє оновлення на Четвер, 08 травня 2014, 10:07
 
Відбулася нарада завідуючих ДНЗ PDF Друк e-mail
Середа, 07 травня 2014, 08:07

06 травня на базі Макарівського районного методичного кабінету відбулася нарада завідуючих дошкільними навчальними закладами району, у якій взяли участь в.о. начальника відділу освіти Савченко В.М. і методист із дошкільної освіти Стернюк Т.В. Під час робочої зустрічі були розглянуті питання щодо організації навчально-виховного процесу дітей дошкільного віку та роботи дошкільних навчальних закладів у літній період. Також до участі в нараді долучилися Кунаков П.О., завідувач сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, та Косенко М.Ф., головний державний інспектор із пожежної безпеки, які провели навчання із цивільної оборони.

Останнє оновлення на Середа, 07 травня 2014, 08:12
 
Обговорили питання безпечного перевезення “шкільним автобусом” учнів навчальних закладів району PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 травня 2014, 15:52

Нещодавно у відділі освіти Макарівської райдержадміністрації відбулася інструктивно-методична нарада з відділами “Шкільних” автобусів. Нарада пройшла спільно з представником Макарівського відділення ДАІ РВ ГУ МВС України в Київській області С.Шаньком, щодо безпечного перевезення “шкільним автобусом” учнів навчальних закладів району та дотримання техніки безпеки під час довозу учнів до школи та у зворотньому напрямку. Також, під час наради було наголошено про порядок оформлення та видачі супровідних документів на вивіз учнів за межі району. За результатами розгляду вказаних питань учасники наради прийняли рішення про проведення аналогічних нарад спільно з Макарівським відділенням  ДАІ РВ ГУ МВС України в Київській області.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 травня 2014, 15:54
 
Документальна on-line виставка до Дня Перемоги PDF Друк e-mail
Середа, 07 травня 2014, 08:04

З нагоди Дня Перемоги на офіційному веб-сайті архівного відділу Макарівської райдержадміністрації (http://www.makariv-rda.archives.kiev.ua) на сторінці «Наші новини» розміщено документальну on-line виставку «Пишу Вам листа з 45-го». На виставці експонується 10 фотокопій документів трьох архівних фондів. Це копії листів з фронту, розміщені на сторінках Макарівської районної газети «Стахановець» в 1945 році, та листів, адресованих Андріївській та Макар-Будській сільським Радам Макарівського району.

 
В райдержадміністрації відбувся оргкомітет з підготовки та проведення заходів до 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 травня 2014, 15:21

05 травня голова Макарівської райдержадміністрації М.Швидкий за участю голови Макарівської районної ради О.Шутуна провів засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення у Макарівському районі 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років, щодо опрацювання сценарного плану з підготовки районного свята з нагоди Дня Перемоги, визначивши відповідальних за організацію і проведення зазначених заходів, відповідно до встановлених термінів їхнього виконання та стану спроможності забезпечення громадського правопорядку силами Макарівського РВ ГУ МВС України в Київській області, членами Народної самооборони Макарівського району та районної громадської організації “Захист” (ДНД) під час святкування.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 травня 2014, 15:31
 
<< Початок < Попередня 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 639 з 646