View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Конкурс читців – декламаторів «Воїнам Світла» PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 березня 2015, 10:26

13 лютого у Макарівському центрі творчості дітей та юнацтва ім. Д. Туптала відбувся загальнорайонний конкурс читців – декламаторів «Воїнам Світла», присвячений захисникам Вітчизни та 201 річниці від дня народження Т.Г. Шевченка.
Конкурс пройшов в рамках районного плану заходів щодо посилення національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді. Мета Конкурсу – виховання у дітей патріотизму, почуття національної гідності, високої самосвідомості, активної громадянської позиції, а також популяризації творчої спадщини Т.Г. Шевченка, сучасних авторів.

Останнє оновлення на Понеділок, 16 березня 2015, 10:37
Детальніше...
 
Управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі інформує про проведену роботу за період з листопад 2014 року по лютий 2015 року PDF Друк e-mail
Понеділок, 16 березня 2015, 10:23

Робота управління Пенсійного фонду України у Макарівському районі протягом листопад 2014 року – лютий 2015 року була спрямована на забезпечення своєчасної виплати пенсій та інших соціальних виплат, поліпшення обслуговування громадян, постійно вживалися заходи щодо забезпечення власних надходжень, погашення економічно – активними платниками заборгованості із сплати страхових внесків до Пенсійного фонду та із сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, своєчасності і повноти виплати пенсій.

Детальніше...
 
Допомога учасникам АТО PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 березня 2015, 08:59

Знову керівний склад громадської організації “Майдан Макарівщини” в особі голови організації Тетяни Кривенко та свого заступника Галини Богаченко зібрали гуманітарну допомогу завдяки жителям Макарівського району та доставили до батальйону “Золоті ворота”, який дислокується в м. Буча. Гуманітарний вантаж складався з продуктів харчування: домашньої консервації, овочі, тушонка, консерви, повидло, борщова приправа, смалець, сало, масло вершкове, напівфабрикати (“Мівіна”, “Гаряча кружка”), олія, цукор, сушка, чай (заварний, трав'яний), чай пакетований, яблука, мед.

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2015, 09:06
Детальніше...
 
Шановні працівники житлово-комунального господарства та побутового обслуговування! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 березня 2015, 15:28

Від щирого серця вітаю вас з професійним святом. Ваша робота – одна з найважливіших соціально значущих складових господарського комплексу району. Адже це – тепло й затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та доброякісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ – невід’ємна частина добробуту людей, а відтак і запорука їх хорошого настрою та гарного самопочуття.
Всі ми розуміємо ситуацію в галузі житлово-комунального господарства дякую вам за складну і важливу роботу, яку ви виконуєте кожен день. Сподіваюсь, що ви й надалі справно, з відчуттям відповідальності будете працювати над підвищенням якості побутових послуг, розширенням їх асортименту, докладатимете зусиль задля поліпшення умов життя краян та подальшого благоустрою. Громадяни оцінюють якість роботи влади здебільшого за результатами вашої діяльності.
Сердечно бажаю вам і вашим родинам міцного здоров’я, родинного добробуту, благополуччя, впевненості у завтрашньому дні й вагомих професійних здобутків.

Тимчасово виконуючий обов’язки
голови адміністрації                                                                        Ю.В. Забела

Останнє оновлення на П'ятниця, 13 березня 2015, 15:35
 
Звіт управління фінансів Макарівської райдержадміністрації про діяльність протягом листопада - грудня 2014 та січня - лютого 2015 року PDF Друк e-mail
П'ятниця, 13 березня 2015, 08:39

У звітному періоді і на даний час велика увага приділяється наповненню зведеного бюджету Макарівського району, відбулася активізація претензійно-позовної роботи щодо ліквідації податкового боргу. Проводиться стягнення коштів з рахунків боржників, вилучення готівки, регулярно проводяться співбесіди з керівництвом підприємств-боржників з питань недопущення заборгованості зі сплати податків та інших обов’язкових платежів. Проводяться зустрічі з основними платниками податку на доходи фізичних осіб з питань зростання податкових надходжень.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 636 637 638 639 640 Наступна > Кінець >>

Сторінка 639 з 718