View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
ІНФОГРАФІКА. Уряд Гройсмана - 2 роки роботи для людей PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 10:06

ІНФОГРАФІКА. Уряд Гройсмана - 2 роки роботи для людей

 
Дайджест новин Уряду за 17 квітня 2018 року PDF Друк e-mail
Середа, 18 квітня 2018, 08:09

Україна має відійти від парадигми життя «від виборів до виборів», - Володимир Гройсман

Володимир Гройсман: Власником землі в Україні має стати український фермер

Павло Розенко: Покращення сервісів Пенсійного фонду – це важливий елемент пенсійної реформи

Мінрегіон вводить максимально допустимий відсоток забудови залежно від поверховості

Хорватія ділитиметься з Україною досвідом мирної реінтеграції тимчасово окупованих територій

Україна зацікавлена у вивченні досвіду Хорватії з адаптації законодавства до норм ЄС, - Іванна Климпуш-Цинцадзе у Загребі

Земля і громади – невід’ємні складові децентралізації, - Геннадій Зубко

Чи можна підписати декларації з кількома лікарями? МОЗ відповідає на питання про вибір лікаря

Сергій Яровий: У квітні-травні правоохоронці нестимуть службу у посиленому режимі

Україна має великий потенціал, і його бенефіціаром є громадянин, - Володимир Гройсман на форумі з питань реформ

МОЗ та ПРООН закуплять додаткові ліки для людей з гемофілією на 100 млн грн

Відбулось перше засідання Ради з міжнародної торгівлі при Кабінеті Міністрів України

Пенсії перераховані вже 90% військовослужбовців, - Павло Розенко

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
УВАГА! Висока пожежна небезпека! PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 11:37

За даними Українського гідрометеорологічного центру в період з 17 по 20 квітня в Київській області переважатиме надзвичайний рівень (5 класу) пожежної небезпеки.
Нагадуємо, що пожежі пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків, завдають непоправної шкоди рослинному та тваринному світу, призводять до забруднення атмосферного повітря.
Перебуваючи у лісовій місцевості, не кидайте недопалки та непогашені сірники. Пам’ятайте, в даний пожежонебезпечний період забороняється розведення багать у лісових масивах, в’їзд до них транспорту, паління. За умов надзвичайної пожежної небезпеки (5 класу) передбачається введення заборони на відвідування населенням хвойних насаджень. Порушення даних вимог тягне за собою адміністративну та кримінальну відповідальність та відшкодування винуватцями завданих збитків.
Тож, просимо всіх з розумінням поставитися до вимушених заборонних заходів та бути відповідальними у дотриманні вимог безпеки.
При виявленні пожежі негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером «101», повідомте про подію, її масштаби та чітко вкажіть місце виникнення.
Пам’ятайте, що лише спільними зусиллями ми зможемо зберегти навколишнє середовище від руйнівної сили вогню. Бережіть себе та природу!!!

 
Робочі зустрічі PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 16:36

17 квітня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела зустріч з представником ТОВ “Баніса Енерджі Юкрейн” щодо підсумків опалювального періоду, зокрема виробництва теплової енергії котельнями підприємства, що працюють на альтернативних видах палива та забезпечують опалення окремих закладів і установ району, а також планування роботи на наступний опалювальний перод 2018-2019 років.

Цього ж дня Т.Семенова провела робочу зустріч з представниками приватного бізнесу, за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальником відділу у Макарівському районі ГУ Держземагенства у Київській області А.Карбовським та Юрівським сільським головою В.Шурдою, щодо питання можливостей встановлення комплексу сонячних батарей на території  Юрівської сільської ради та зміни цільового призначення земельних ділянок на яких передбачається реалізація проекту.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 17:13
 
Відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України PDF Друк e-mail
Вівторок, 17 квітня 2018, 11:04

Відповідно до Указу Президента України від 15.02.2018 №33/2018 "Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році” та розпорядження КМУ від 21 березня 2018 року № 171-р «Про затвердження чисельності громадян України, що підлягають призову на строкову військову службу, обсягу видатків для проведення призову у квітні-травні 2018 року», 17 квітня на території Макарівської районного військового комісаріату відбулася відправка призовників на строкову службу до лав Збройних Сил України. Отримувати знання з військової справи та захисту державної цілісності будуть жителі сіл Забуяння, Великий Карашин, Грузьке, Людвинівка,  Наливайківка, Мотижин, Чорногородка Макарівського району.
Під час заходу військовий комісар Макарівського районного військового комісаріату С.Єфремов повідомив, що тривалість служби становить 18 місяців – для тих, хто не має диплома про вищу освіту та 12 місяців – для призовників, які встигли отримати диплом спеціаліста або магістра. Призовники не потраплять до зони АТО, а проходитимуть службу виключно у військових частинах.
Побажати міцного здоров’я, успіхів у майбутній службі, справжньої армійської дружби та добросовісного виконання свого обов’язку призовникам прийшли голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська, заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай та учасник бойових дій В.Шиш.
З музичним подарунком для призовників, їхніх рідних та близьких людей виступили учасники народного аматорський чоловічого гурту “Козацькі джерела”.

Останнє оновлення на Вівторок, 17 квітня 2018, 11:08
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 662