View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Інформація щодо оздоровлення громадян які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи станом на 10.10. 2018 року PDF Друк e-mail
Четвер, 11 жовтня 2018, 16:07

Управління соціального захисту населення Макарівської районної державної дміністрації (далі – управління) інформує населення про те, що організація санаторно-курортного лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до Порядку надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 23.11.2016 № 854 “Деякі питання санаторно-курортного лікування та відпочинку громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (далі Порядок), в межах бюджетних призначень.

Детальніше...
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ТОВ «БІОНІК ГРУП» PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 вересня 2018, 15:37

Товариство з обмеженою відповідальністю «БІОНІК ГРУП» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва дерев’яного вугілля, що розташоване в с. Забуяння по вул. Незалежності, 175.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності, за матеріалами інвентаризації джерел викидів, з 7 джерел в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, сірки діоксид та парникові гази. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 15,92 тонн на рік.

Детальніше...
 
Осінній місячник благоустрою населених пунктів Макарівського району розпочато! PDF Друк e-mail
Четвер, 20 вересня 2018, 11:20

Шановні мешканці Макарівського району!

Відповідно до розпорядження голови Макарівської районної державної адміністрації від 19 вересня 2018 року № 775 «Про проведення в Макарівському районі осіннього місячника благоустрою населених пунктів» 19 вересня 2018 року розпочато осінній місячник благоустрою населених пунктів району, який триватиме до 17 жовтня 2018 року.
Звертаємось до всіх мешканців району, керівників підприємств, установ, організацій, представників громадських організацій та молоді, активно долучитися до заходів з благоустрою, спрямованих на поліпшення стану довкілля, приведення в належний санітарний та естетичний стан прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків та інших об’єктів благоустрою.

 
Інформування населення про внесення змін до постанови КМУ від 12 травня 1994 № 302 та 2 січня 1995 № 1 щодо порядку видачі посвідчень ветеранам війни PDF Друк e-mail
Четвер, 11 жовтня 2018, 16:06

Посвідчення є документом, що підтверджує статус ветеранів війни та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (далі – Закон), на основі котрого надаються відповідні пільги і компенсації.
Згідно Закону до ветеранів війни належать: учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасники війни.
Учасникам бойових дій (стаття 6 Закону) видаються посвідчення з написом "Посвідчення учасника бойових дій".
Особам з інвалідністю внаслідок війни (стаття 7 Закону) видаються посвідчення з написом "Посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни».
Учасникам війни (стаття 9 Закону) видаються посвідчення з написом "Посвідчення учасника війни".

Детальніше...
 
Робочі наради щодо соціально-економічного, культурного розвитку громад та планування бюджету PDF Друк e-mail
Четвер, 11 жовтня 2018, 15:25

11 жовтня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з першим заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінською, заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм, керівником апарату Макарівської райдержадміністрації О.Фокою та за участю керівників структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації та окремих установ провела робочі наради з головами сільських, селищних рад району. На нарадах були опрацьовані питання соціально-економічного, культурного розвитку громад та планування бюджету, зокрема: відшкодування за надання пільговим категоріям населення послуг з перевезення, послуг зв'язку та оформлення громадянам субсидій, ходу підготовки господарського комплексу та об'єктів соціально-культурного призначення до роботи в осінньо-зимовий період 2018/2019 років та стан розрахунків за спожиті енергоносії та інші.
За результатами розгляду зазначених питань головам сільських, селищних рад та керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації були надані відповідні доручення.

 

Останнє оновлення на Четвер, 11 жовтня 2018, 15:54
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 769