View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Зустріч з майстром українського слова А.Н.Паламаренком в бібліотеці PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 січня 2018, 14:52

Минулої середи в Центральній районній бібліотеці відбулася зустріч читачів  з Героєм України, народним артистом України, земляком, Анатолієм Паламаренком.
Анатолій Нестерович презентував свою нову програму  «Сміх і сльози» за творами Олександра Довженка.
У виконанні артиста звували твори: «Зачарована Десна»: автобіографічна кіноповість. Це щира сповідь письменника про дитинство, сповнене радощів і смутку, як джерело його духовності й мистецького таланту.  В творі як заклик звучить  любити життя, цінувати й берегти все те прекрасне, що робить людину духовно багатою і щасливою.
Кіноповість «Україна в огні», присвячена подіям Другої світової війни, долі сільської родини та простих селян.
У виконанні Анатолія Нестеровича прозвучав також і неперевершений шедевр світової кінокласики — «Земля».

 
Голова Держенергоефективності закликав ЕСКО-компанії брати участь в тендерах на утеплення бюджетних установ через систему ProZorro PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:40

Вже сьогодні ЕСКО-компанії можуть брати участь у тендерах на утеплення бюджетних установ через систему електронних публічних закупівель ProZorro (https://prozorro.gov.ua). Для цього спільними зусиллями Мінекономрозвитку (http://www.me.gov.ua), Держенергоефективності, ДП «ПРОЗОРРО» та експертами запроваджено спеціальний модуль для ЕСКО-закупівель.
На цьому наголосив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук, виступаючи 23 жовтня у Будинку Уряду на прес-конференції, присвяченій укладанню ЕСКО-договорів через ProZorro.
«Започаткування модулю з прив’язкою до системи ProZorro - це ключове і революційне рішення, яке повністю відкриває ринок ЕСКО-послуг у бюджетній сфері України. Тепер ЕСКО-компанії можуть вільно, у прозорий спосіб, на відкритій площадці змагатися за тендер на впровадження енергоефективних заходів у школах, дитсадках, лікарнях тощо», - пояснив Голова.

Детальніше...
 
Виступ Президента України на шостому засіданні Ради регіонального розвитку PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:35

Шановні пані та панове!
Дорогі українці!

Непросто було сюди дістатися навіть президентському кортежу, бо неподалік йде ремонт мосту через Русанівську протоку на Броварському проспекті. І таких вузьких місць, які зараз розширяються, інвестуються, будуються і в Києві, і в Україні дуже багато. Відновлення доріг цього року  стало загальнонаціональним проектом, хоча розпочалося ще в 2015 році з відомого експерименту, який задіяв ресурс місцевої влади, мобілізував ресурс центральної влади, Уряду і Прем’єр-міністра. Спільними зусиллями ми зробили кардинальне зрушення в цьому напрямку. Хочу наголосити, що він триватиме наступного року, і наступного за наступним. Дороги в Україні будуть будуватися, і відновлення дорожньої мережі буде символом України. Аж поки ми не приведемо в порядок мережу автомобільних магістралей, яка була абсолютно занедбана протягом останніх 20 років.

Детальніше...
 
Щедрували у Пашківці PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:30

Де Коза ходить - там жито родить,
Де Коза рогом - там жито стогом,
Де Коза ногою - там жито копою,
А де не буває - там все вилягає.

За давньою традицією, ввечорі 13 січня щедрувальники вітали жителів с.Пашківка з Щедрим вечором. Учасниками щедрувальної ходи стали Меланка, Василь, коза, лікар, дід, баба. Прихід таких гостей радо зустрічали господарі осель. Щедрувальники заходили до хати, отримавши дозвіл господарів та розважали присутніх показувавши обряд "водіння кози". В ритуалі з козою головне не смерть, а оживлення. Козу лікував "лікар", коментуючи свої дії так, що всі в хаті сміялися. Сміх носив магічне значення - відганяв злі сили. Оживання кози знаменувало оживання навесні ниви, садів, пасовищ, природи взагалі. На закінчення щедрувальники для господарів розповідали вірші з побажанням щастя та добра  в Новому році.

 
Децентралізація доріг та створення дорожнього фонду: що це означатиме для України PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:28

З 1 січня впроваджуються дві новації від Міністерства інфраструктури – децентралізація місцевих доріг та створення Державного дорожнього фонду.
120 тис. кілометрів автошляхів переходять у відання обласних органів влади. На місцях будуть займатися будівництвом, ремонтом й утриманням автошляхів. На балансі «Укравтодору» залишаться лише 50 тис. км дороги державного значення.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 5 з 646