View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря приватного підприємства «Алькор-Інвест» PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 вересня 2018, 11:04

Приватне підприємство «Алькор-Інвест» заявило про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на автозаправному комплексі, що розміщується за адресою: с. Березівка, вул. Житомирська, 51 а.
Товариство повідомляє про те, що в процесі діяльності за матеріалами інвентаризації викидів в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: сажа, оксид вуглецю, сполуки азоту, діоксид сірки та інші сполуки сірки, неметанові леткі органічні сполуки (бутан, бензин, масло мінеральне нафтове, пропан), стійкі органічні забруднювачі (бенз(а)пирен). Максимальний обсяг викидів забруднюючих речовин по АЗК складає до 14,593275 тонни на рік.

Детальніше...
 
Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 21 вересня 2018, 10:37

20 вересень 2018 року згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Гавронщина, Плахтянка для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи офісу залучені фахівці різних відділів управління соціального захисту населення Макарівської РДА. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості отримання усіх видів соціальних допомог, субсидій та необхідних для них документів.

 
Робоча зустріч PDF Друк e-mail
Четвер, 20 вересня 2018, 15:42

20 вересня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова зустрілася з генеральним директором  ТОВ "МЕТАЛЕВА ПОКРІВЛЯ ГРУП" Д.Бондаренком та представниками підприємства. У ході зустрічі було обговорено питання щодо наміру компанії проводити свою діяльність на території Макарівської селищної ради в селі Калинівка та залучення інвестицій.

Останнє оновлення на Четвер, 20 вересня 2018, 15:50
 
Військова служба за контрактом – захисти родину та свій край PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 вересня 2018, 08:37

Військова частина А2192 запрошує справжніх чоловіків на військову службу за контрактом до лав Збройних сил України.
За біль детальною інформацією звертатись: смт Городок, Житомирська область, тел.: 04132-4-30-67 або до Макарівського районного військового комісаріату смт Макарів, вул. Д.Ростовського, 22.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 вересня 2018, 08:45
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 13 вересня по 20 вересня2018 року PDF Друк e-mail
Четвер, 20 вересня 2018, 10:49

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 13 вересня по 20 вересня 2018 року народилось 3дітей (2 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог;
- Невролог;
- Неонатолог;
- Лікар-інфекціоніст.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 756