View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Прийом громадян PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 грудня 2018, 16:41

10 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого мешканці району звернулися до голови з проханням надати матеріальну допомогу на лікування та порушили питання забезпечення безкоштовними ліками.
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяла на особистий контроль.

 
25,4% зареєстрованих профзахворювань є наслідком недосконалості механізмів та робочого інструменту PDF Друк e-mail
Понеділок, 10 грудня 2018, 12:28

Як повідомляє прес-служба виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України, основними обставинами, внаслідок яких виникли професійні захворювання в українських працівників, є недосконалість механізмів та робочого інструменту – 25,4%, недосконалість технологічного процесу – 18,4% та неефективність роботи засобів індивідуального захисту – 15,1%. Розподіл наведено за аналітичними даними Фонду соціального страхування України за 9 місяців 2018 року.

Детальніше...
 
ІІІ (обласний) етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 07 грудня 2018, 18:22

07 грудня в Макарівському  районному Будинку культури, відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04.07.2018 року № 382  відбувся ІІІ (обласний) етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє», організаторотами заходу виступили Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та Київський обласний центр зайнятості.
Метою цього заходу стало проведення ефективної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю для формування у школярів мотивації до праці свідомого вибору професії з врахуванням потреб ринку праці, зокрема підвищення престижу робітничих професій, які є дуже потрібними в наш час.
У змаганнях взяли участь 8 команд: “ЧАС ПІК” - Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” Макарівського району, “Non-Stop” - Бородянського району, “Old school” - м. Буча, “Білі люди” - м. Фастів, “Кульбабки” - Іванківський район, “ГАРТ” - с. Фастів, “К і Я” - м. Ірпінь та “В десяточку” - Таращанський район.
Учасників змагань оцінювали журі на чолі із заступником директора КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” А.Радзивіл та заступника начальника Київської обласного центру зайнятості Ю.Євляєва. До складу журі також увійшла завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації О.Матейчук.
Також змагання оцінювало і альтернативне журі у складі 8 осіб — юних представників з районів та міст команд-учасниць змагання. Їхнє оцінювання було враховане до загальної суми балів журі.
Перед стартом гри з вітальним словом до команд та організаторів звернулася голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова: “Дякую організаторам, що обрали нашу Макарівщину для проведення  заходу, який спрямований на обрання майбутнього дітьми — визначення з подальшим професійним шляхом. Бажаю всім позитивної енергетики, щоб кожен учасник команд відіграв на 100%, показуючи свій хист у влучних та дотепних жартах. Журі бажаю неупередженості та об'єктивності”.
Згідно з положенням заходу програма виступу команд складалася з трьох конкурсів: “Візитівка” - презентаційний виступ команд; музичний конкурс “Реклама професій” з розкриттям суті професій у різних сферах, зокрема в сільському господарстві та “Конкурс капітанів” - з розкриття суті професій: дизайнера, лікаря-хірурга, топографа, фрезерувальника тощо.
За результатами оцінювання журі переможцем ІІІ (обласного) етапу змагань та перше місце здобули учасники команди “ЧАС ПІК” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, друге та третє місце відповідно посіли команди з м. Буча та Таращанського району. Всім учасникам були вручені грамоти.
Фінал змагань пройде в м. Переяслав-Хмельницький, 13 грудня.
Вітаємо переможців та бажаємо гарної фінальної гри!

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 грудня 2018, 18:33
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря Філії «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «Інтербізнес» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 23 листопада 2018, 15:25

Філія «МАКАРІВСЬКА ПТАХОФАБРИКА» ПНВК «Інтербізнес» заявила про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел виробничого майданчика, розташованого за адресою: смт Макарів, вул. Першотравнева, 68, корпус Ф.
Підприємство повідомляє про те, що в процесі діяльності від вентиляції пташників, дезбар’єрів та дезинфікуючих килимків, при роботі дизельного генератора і твердопаливного котла, під час завантаження пташиного посліду на автотранспорт та при зварюванні металу в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини:
оксид вуглецю (0,0286 т/рік); вуглецю діоксид (21,758 т/рік); речовини у вигляді суспендованих твердих частинок, недиференційованих за складом (1,27347 т/рік); оксид азоту (0,105 т/рік); метан (18,7003 т/рік); заліза оксид (0,00081 т/рік); манган та його сполуки (0,000089 т/рік); ізопропанол (0,091 т/рік), азоту (1) оксид (N2O) (0,0003 т/рік); аміак (0,112 т/рік); дим етил сульфід (0,0265 т/рік); метил меркаптан (газ) (0,003 т/рік); діоксид сірки – 0,011 т/рік; сірководень – 0,031 т/рік; диметиламін – 0,0615 т/рік; альдегід пропіоновий – 0,0155 т/рік; альдегід глутаровий – 0,065 т/рік; кислота капронова – 0,0175 т/рік; скипидар – 0,015 т/рік; фенол – 0,003 т/рік.

Детальніше...
 
Тренінг для представників бізнесу PDF Друк e-mail
Вівторок, 20 листопада 2018, 11:40

Останнє оновлення на Вівторок, 20 листопада 2018, 11:42
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 809