View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Підсумки оздоровлення за 2017 рік та щодо порядку оздоровлення на 2018 рік PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 09:33

Управління соціального захисту населення Макарівської райдержадміністрації (далі – управління) інформує, що постановою Кабінету Міністрів України від 23 листопада 2016 р. № 854 затверджено Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи (далі - Порядок).
Забезпечення громадян названих категорій послугами на санаторно-курортне лікування проводиться з дотриманням вимог цього Порядку в межах виділених коштів пропорційно кількості таких громадян, які перебувають на обліку для отримання такого лікування.

Детальніше...
 
Новини архівного відділу Макарівської райдержадміністрації з 09.01.2018 по 12.01.2018 PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 09:04

В архівному відділі протягом тижня з 09.01.2018 по 12.01.2018 виконано 16 запитів, що надійшли від громадян і установ, у тому числі тематичних – 11, соціально-правового характеру – 5. Прийнято на особистому прийомі та проконсультовано з питань надання архівних довідок 6 громадян. В читальному залі працював 1 користувач, якому видано в користування 12 справ. Працівникам 5 установ надано консультації з питань складання номенклатури справ, з інших питань діловодства та архівної справи. Складені та надіслані Макарівській районній організації Профспілки працівників освіти і науки України, Наливайківській та Опачицькій сільським радам чергові нагадування про необхідність подання в архівний відділ на схвалення номенклатур справ. Експертною комісією відділу схвалено номенклатури справ на 2018 рік Кодрянської селищної, Бишівської, Великокарашинської, Козичанської, Лишнянської, Мотижинської, Ситняківської та Яблунівської сільських рад.

 
Виїзний розгляд звернення жительки с. Мотижин PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 січня 2018, 15:56

12 січня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай побував у с. Мотижин, з метою розгляду звернення мешканки даного села стосовно руху великовантажного транспорту по сільській дорозі, яка не призначена для руху вантажівок, вага яких перевищує 20 тонн.
До виїзного розгляду звернення громадянки долучилися представники Макарівської дільниці Вишгородської філії ЕГГ ПАТ “Київоблгаз”, Макарівського відділення поліції Ірпінського ВП ГУ Національної поліції України в Київській області, Макарівського районного відділу у Макарівському районі ГУ Держгеокадастру у Київській області, начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації О.Сальвенчук, Мотижинський сільський голова О.Сухенко та представники приватних підприємств “ВАЛС” та “ВАОС-СИСТЕМ”, що розташовані і провадять свою діяльність на території с. Мотижин.

Останнє оновлення на Понеділок, 15 січня 2018, 09:04
Детальніше...
 
26 жовтня у Києві відбудеться конференція для широкого обговорення ключових реформ, які впроваджує Уряд PDF Друк e-mail
Середа, 25 жовтня 2017, 11:40

26 жовтня у Києві відбудеться конференція для широкого обговорення ключових реформ, які впроваджує Уряд, – земельної, пенсійної, освіти, системи охорони здоров'я та приватизації.
Захід відбудеться у форматі панельних дискусій за участі профільних міністрів, які відповідають за ключові реформи, центральних та регіональних ЗМІ. 
Зокрема, участь у заході візьмуть:

Детальніше...
 
Підвищення пенсій не впливає на розмір «зимової» субсидії PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 жовтня 2017, 14:55

Підвищення пенсій, яке розпочалося з жовтня 2017 року, жодним чином не вплине на розмір «зимової» субсидій.
Для розрахунку розміру субсидій на цей опалювальний сезон органами соціального захисту населення беруться до уваги доходи громадян за I та II квартали цього року.
Відповідно, нові осучаснені пенсії не впливають на розмір допомоги у сплаті житлово-комунальних послуг, яка надається Урядом усім пенсіонерам-субсидіантам протягом цього опалювального сезону.
Крім того, громадяни, які стали пенсіонерами, наприклад у травні цього року, або пенсіонери, які припинили працювати, скажімо у червні цього року, і не мають інших доходів, ніж пенсія, мають змогу оформити субсидію, виходячи лише з одного доходу - пенсії.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 4 з 645