View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
“Тримаємо зв'язок” PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 14:15

22 червня в обрядовій залі Макарівського районного Будинку культури, у зв'язку з Днем скорботи та вшанування пам'яті жертв війни, відбувся тематичний захід з вручення листів від жителів Макарівського району, які у роки Другої світової війни були вивезені на примусові роботи до Німеччини, їхнім родичам.
За останніми даними з території сучасної Макарівщини за період окупації на примусові роботи було вивезено: з смт Макарів — 167 осіб, с. Липівка — 125, с. Ніжиловичі — 260, с. Зурівка — 9, с. Почепин — 7.
Працюючи в Державному архіві Київської області, директор Макарівського районного історико-краєзнавчого музею В.Гедзь віднайшов понад 1000 листів жителів Макарівщини, які так і не потрапили до рідних, проте на сьогоднішньому заході частина з них була вручена адресатам.

 
Фактори негативного впливу на працюючих при високих температурах PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 13:25

Порушення водно-сольового обміну у працюючих на виробництві при високій температурі навколишнього середовища може обумовити захворювання нирок, шлунково-кишкові розлади, порушення діяльності вищої нервової системи.
З метою недопущення нещасних випадків на виробництві, Фонд соціального страхування України рекомендує працівникам пити підсолену воду в достатній кількості, а також роботодавцям взяти на контроль фактори впливу високих температур на працюючих. Зокрема, вжити заходи, спрямовані на створення безпечних умов праці:

Детальніше...
 
Шановна громадо Макарівщини! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 09:53

22 червня, в День скорботи та вшанування пам'яті жертв війни, наша країна вшановує пам’ять подвигу та жертовності кращих синів і дочок українського народу, полеглих під час боротьби з нацистськими загарбниками.
77 років тому о четвертій ранку страшне слово «війна» увірвалося в життя людей. Страшною трагедією, болем і горем стало воно для українців. Кожна родина і кожна людина, незалежно від віку, статі і соціального стану, були втягнуті у надзвичайно жорстокий вир війни. Територія України була одним з вирішальних театрів бойових дій, де двічі прокотилися смертоносні фронтові вали.
Тож сьогодні схиляємо голови перед героїзмом загиблих, низько вклоняємося тим, хто повернувся з тієї страшної війни та підняв країну з руїн у повоєнні роки.
Бажаю всім миру, оптимізму, здоров’я та благополуччя!

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 
Соціальна підтримка громадян за принципом «єдиного вікна» та виїзд «мобільного соціального офісу» PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 13:24

21 червня згідно графіку виїздів відбувся виїзд «мобільного соціального офісу» до сіл Наливайківка, Ніжиловичі, Комарівка, Небелиця, Борівка для проведення прийому громадян району за місцем проживання. Під час роботи офісу залучені фахівці різних відділів управління соціального захисту населення Макарівської РДА. При зверненні громадян проведена інформаційно-роз’яснювальна робота про заходи соціального захисту, як такі, що передбачені діючим законодавством. Надані консультації щодо можливості отримання усіх видів соціальних допомог, субсидій та необхідних для них документів.

 
Відбулося засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail
П'ятниця, 22 червня 2018, 09:42

21 червня в приміщені Макарівського районного центру творчості дітей та юнацтва і мені Д.Туптала відбулося засідання колегії відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації, яке провів начальник відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадімністрації В.Тарнавський за участю першого застпуника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської, директорів загальноосвітніх навчальних закладів району, працівників районного методичного кабінету.
На порядку денному були розглянуті питання результатів участі в експерименті регіонального рівня з теми «Розроблення та апробація навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації проекту Державного стандарту початкової загальної освіти» ОЗНЗ Бишівської ЗОШ І-ІІІ ступенів і Макарівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – природничо-математичний ліцей» у 2017/2018 н.р., діяльності районної ПМПК щодо організації навчання дітей із особливими освітніми потребами в 2017/2018 навчальному році, закінчення 2017/2018 навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах Макарівського району та підсумки роботи психологічної служби району у 2017/2018 навчальному році.

Останнє оновлення на П'ятниця, 22 червня 2018, 09:48
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 707