View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Засідання оперативного штабу PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 січня 2018, 16:49

16 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела засідання оперативного штабу з координації дій щодо забезпечення стабільної роботи об'єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2017-2018 років, з приводу обговорення питання реагування і координації дій всіх служб і структур району під час погіршення погодних умов та пониження температури повітря.
За результатами роботи оперативного штабу було визначено конкретні дії спеціалізованих служб району щодо забезпечення руху автомобільного транспорту, уточнено порядок взаємодії між Макарівським відділенням поліції Ірпінського відділу ГУ НП України в Київській області, районним сектором ГУ ДСНС України в Київській області та медичними службами, а також дані доручення сільським та селищним головам щодо своєчасної розчистки комунальних автодоріг та забезпечення підтримки в роботі комунальних служб району, в разі виникнення потреби.

 
Зустріч з майстром українського слова А.Н.Паламаренком в бібліотеці PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 січня 2018, 14:52

Минулої середи в Центральній районній бібліотеці відбулася зустріч читачів  з Героєм України, народним артистом України, земляком, Анатолієм Паламаренком.
Анатолій Нестерович презентував свою нову програму  «Сміх і сльози» за творами Олександра Довженка.
У виконанні артиста звували твори: «Зачарована Десна»: автобіографічна кіноповість. Це щира сповідь письменника про дитинство, сповнене радощів і смутку, як джерело його духовності й мистецького таланту.  В творі як заклик звучить  любити життя, цінувати й берегти все те прекрасне, що робить людину духовно багатою і щасливою.
Кіноповість «Україна в огні», присвячена подіям Другої світової війни, долі сільської родини та простих селян.
У виконанні Анатолія Нестеровича прозвучав також і неперевершений шедевр світової кінокласики — «Земля».

 
Децентралізація доріг та створення дорожнього фонду: що це означатиме для України PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:28

З 1 січня впроваджуються дві новації від Міністерства інфраструктури – децентралізація місцевих доріг та створення Державного дорожнього фонду.
120 тис. кілометрів автошляхів переходять у відання обласних органів влади. На місцях будуть займатися будівництвом, ремонтом й утриманням автошляхів. На балансі «Укравтодору» залишаться лише 50 тис. км дороги державного значення.

Детальніше...
 
Щедрували у Пашківці PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:30

Де Коза ходить - там жито родить,
Де Коза рогом - там жито стогом,
Де Коза ногою - там жито копою,
А де не буває - там все вилягає.

За давньою традицією, ввечорі 13 січня щедрувальники вітали жителів с.Пашківка з Щедрим вечором. Учасниками щедрувальної ходи стали Меланка, Василь, коза, лікар, дід, баба. Прихід таких гостей радо зустрічали господарі осель. Щедрувальники заходили до хати, отримавши дозвіл господарів та розважали присутніх показувавши обряд "водіння кози". В ритуалі з козою головне не смерть, а оживлення. Козу лікував "лікар", коментуючи свої дії так, що всі в хаті сміялися. Сміх носив магічне значення - відганяв злі сили. Оживання кози знаменувало оживання навесні ниви, садів, пасовищ, природи взагалі. На закінчення щедрувальники для господарів розповідали вірші з побажанням щастя та добра  в Новому році.

 
Зустріч з питань децентралізації PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 січня 2018, 15:19

15 січня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела зустріч з керівником Київського центру розвитку місцевого самоврядування О.Любімовим.
У ході зустрічі знову піднімалося питання децентралізації державної влади, зокрема процесу формування об'єднаних територіальних громад на базі Макарівського району та перспектив їхнього розвитку.
Станом на грудень минулого року в Україні вже сформовано 665 об'єднаних територіальних громад, ще 53 ОТГ чекають на рішення ЦВК про призначення перших місцевих виборів.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 645