View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Макарівська районна державна адміністрація
Тетяна Семенова провела особистий прийом громадян PDF Друк e-mail
Середа, 12 грудня 2018, 17:46

12 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно з  начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян, під час якого до голови райдержадміністрації звернулася мешканка смт Макарів щодо надання матеріальної допомоги на лікування дитини. Також під час прийому були порушені питання соціального захисту населення (перерахування субсидії на зимовий період); аграрної політики та земельних відносин (надання дозволів на розробку технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) власникам земельних часток (паїв) для ведення особистого селянського господарства в адміністративних межах Гружчанської, Андріївської та Наливайківської сільських рад Макарівського району).
На вище вказані питання голова Макарівської райдержадміністрації надала роз'яснення, окремі з них взяла на особистий контроль.

 
НА КИЇВЩИНІ ОБМЕЖЕНО РУХ ВАНТАЖНОГО ТРАНСПОРТУ PDF Друк e-mail
Середа, 12 грудня 2018, 15:47

УВАГА!

Шановні мешканці Київської області!
У зв’язку з погіршенням погодних умов, згідно рішення обласного оперативного штабу з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та небезпечних подій вводиться обмеження в’їзду в м.Київ та Київську область вантажних транспортних засобів. Рекомендуємо утриматись від поїздок автомобільними шляхами Київщини на період складних погодних умов.
Перевізників, що здійснюють вантажні та пасажирські перевезення, просимо із розумінням поставитись до вимог патрульної поліції щодо обмеження руху на окремих ділянках доріг та заздалегідь розміщувати транспортні засоби на спеціально облаштованих паркувальних майданчиках, що розташовані вздовж доріг загального значення.
Будьте уважні та обережні!

Останнє оновлення на Середа, 12 грудня 2018, 15:51
 
Засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 грудня 2018, 16:38

11 грудня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська провела засідання комісії з питань забезпечення дотримання вимог чинного законодавства України у сфері приватизації державного житлового фонду у Макарівському районі.
На засідання були розглянуті заяви громадян про видачу дублікатів свідоцтва про право власності на квартиру та будинок, передачі в приватну спільну часткову власність квартир та будинків, а також були розглянуті списки громадян, які мають право отримати приватизаційні папери у філії — головного управління по місту Києву та Київській області АТ “Ощадбанк” ТВБВ № 10026/0773, складені Бишівською, Великокарашинською, Гружчанською сільськими радами.
По вище вказаних заявах членами комісії були прийняті позитивні рішення.

 
Дайджест новин Уряду від 11 грудня 2018 р. PDF Друк e-mail
Середа, 12 грудня 2018, 08:26

Глава Уряду: Завдання на 2019 рік – фінансова стабільність, промисловий розвиток, інвестиції в людський капітал

Під час негоди пріоритет – це забезпечення водо-, тепло- та електропостачання, – Геннадій Зубко на засіданні штабу ДСНС

У 2019 році розпочнеться робота з електронними медкартками

Степан Кубів презентував два концесійні проекти в портах “Ольвія” та “Херсон”

З 2011 року Україна залучила понад 560 млн євро в рамках Фонду Е5Р

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
14 грудня – День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС PDF Друк e-mail
Вівторок, 11 грудня 2018, 09:07

Одну з найбільших техногенних катастроф - аварію на Чорнобильській АЕС  знає і пам'ятає весь світ. 14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Надання державного статусу Дню ліквідатора ще раз нагадує суспільству про проблеми ліквідаторів-чорнобильців, людей що віддали свої життя та здоров'я заради порятунку нашої землі від страшної аварії, наслідки якої не дають спокою людству і донині.
В управлінні соціального захисту населення Макарівської районної державної адміністрації (далі-управління)  на обліку перебувають 277 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС першої категорії, 964 особи другої категорії,  14 осіб третьої категорї.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 809