View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Дайджест новин Уряду з16 серпня 2018 року PDF Друк e-mail

Бренд UkraineNow отримав престижну премію RedDotDesign

МОЗ: 462 медзаклади підписали договори з Нацслужбою здоров’я

Найближчим часом буде прийнято Нацплан управління відходами до 2030 року, - Геннадій Зубко

МІП представило комунікаційні проекти до Дня Незалежності

Павло Клімкін провів зустріч з Державним Міністром закордонних справ ОАЕ АнваромГаргашем

У Вінницькому кардіоцентрі відкрили другу операційну для пацієнтів з інфарктом

Держенергоефективності та GIZ розробляють веб-платформу для замовників та постачальників послуг у сфері енергоефективності

Які компетентності, знання та вміння повинен мати вчитель початкових класів – затверджено перший в Україні професійний стандарт

Нацполіція працює над підвищенням рівня соціальної захищеності поліцейських, - Сергій Князєв

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

Останнє оновлення на П'ятниця, 17 серпня 2018, 11:53
 
Тиждень права з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України PDF Друк e-mail

Інститут політико-правових та релігійних досліджень з нагоди відзначення 27-ї річниці незалежності України, з 20 по 23 серпня 2018 року проводить тиждень права, в рамках якого заплановано здійснення правоосвітніх заходів та надання професійної безоплатної первинної правової допомоги з питань реалізації і захисту прав людини.
Місія Тижня права – утвердження поваги до права та довіри до правників як правової традиції в українському суспільстві.
Надання професійної безоплатної правової допомоги здійснюватиметься у місті Києві, Київській, Луганській, Дніпропетровській та Донецькій областях.

Детальніше...
 
«Пакунок малюка»: що безкоштовно отримають батьки новонароджених малюків від держави PDF Друк e-mail

З 1 вересня 2018 року батьки новонароджених отримають додаткову допомогу від держави – «пакунок малюка». Кожна мама отримає в пологовому будинку для своєї дитини пакунок з найнеобхіднішими для малюка речами, а також інформаційні матеріали, що допоможуть батькам у питаннях найкращого догляду за дитиною.  Український Уряд переконаний, що дитина з перших днів життя має отримати усе необхідне, не зважаючи на рівень матеріального забезпечення батьків.

Останнє оновлення на Четвер, 16 серпня 2018, 14:12
Детальніше...
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Безверхий Володимир Миколайович PDF Друк e-mail

ФОП Безверхий Володимир Миколайович заявив про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва дерев’яних пелет та сушки деревини, що розміщується в смт Макарів по вул. Василя Стуса, 28 та вул. Шляхетська, 91 Б.
ФОП повідомляє про те, що в процесі діяльності, за матеріалами інвентаризації джерел викидів, з 26 джерел в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, метан, діоксид вуглецю, азоту оксид. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 305 тонн на рік.

Детальніше...
 
Про програму індивідуальної фінансової допомоги PDF Друк e-mail

В рамках своєї діяльності по наданню допомоги людям, потерпілим в результаті конфлікту на Сході України, а також громадянам, які перемістилися із АР Крим, Агентство ОНН по справах біженців в 2018 році реалізує програму індивідуальної фінансової допомоги.
Допомогу можуть отримати люди із вищевказаних категорій, які відповідають критеріям відбору і з якими було проведено інтерв’ю в рамках домашнього візиту співробітниками агентства або партнерами. Всі кандидатури в подальшому розглядаються комісією, в склад якої входять співробітники агентства і представники партнерських організацій. Допомога буде надана тільки кандидатам, затвердженим комісією.
Дана допомога є одноразовою виплатою і становить 4 000 грн.
В разі виникнення додаткових питань, бажання виразити свою думку, скаргу чи побажання, просимо звертатися на гарячу лінію агентства ООН по справах біженців по номеру 0-800-30-77-11. Дзвінки безкоштовні.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 738