View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Відзначено пожежників Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області PDF Друк e-mail

20 березня в приміщенні Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області відбулося урочисте зібрання особового складу сектору з нагоди відзначення працівників пожежної охорони, які проявили професіоналізм, рішучість та сумлінність у ліквідації пожежі, яка виникла в результаті вибуху в багатоквартирному будинку с. Новосілки, 23 січня 2018 року.
Нагороди вручив начальник ГУ ДСНС України в Київській області В.Слободяник, подякувавши рятівникам за професійність в роботі та відданість своїй справі не зважаючи на рівень матеріально-технічного забезпечення.
Нагрудний знак “За відвагу в надзвичайній ситуації” отримав С.Костенко, сержант служби цивільного захисту, командир відділення 32 державної пожежно-рятувальної частини (смт Макарів);
- грамотами ДСНС були відзначені О.Титаренко, прапорщик служби цивільного захисту, водій 32 державної пожежно-рятувальної частини (смт Макарів) та В.Кузьменко, командир відділення 50 державного пожежно-рятувального поста (с. Бишів);
- подяку ДСНС отримав А.Галь, водій відділення 50 державного пожежно-рятувального поста (с. Бишів).
А також нагрудний знак “За відвагу в надзвичайній ситуації” вручено Ю.Козаченку, старшому прапорщику  служби цивільного захисту, командиру відділення 31 державно пожежно-рятувальної частини 8 державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Київській області (смт Бородянка). Ю.Кjзаченко направляючись на навчання з питань домедичної допомоги врятував невідомого чоловіка на залізничній станції “Бородянка”, який переходив колії в недозволеному місці та втративши свідомість вправ на колії, в той час як по них рухався швидкісний потяг “Hyundai”.
Заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська теж подякувала рятівникам за їхню мужність, жертовність власним життям, адже професія рятівника досить складна як фізично, так і емоційно, і часто вимагає рішучих кроків задля порятунку життів громадян, оперативної і злагодженої роботи в ліквідації пожеж. Також І.Багінська побажала благополуччя, затишку, миру та позитиву працівникам районного сектору та їхнім родинам, адже сприятлива, гармонічна атмосфера дома створює невидимий щит, що оберігає кожного рятівника та надає необхідних сил.

Останнє оновлення на Вівторок, 20 березня 2018, 16:52
 
Конкурс «Кращий державний службовець» PDF Друк e-mail

З метою виявлення та заохочення найбільш професійно підготовлених державних службовців, які успішно та ініціативно виконують службові обов'язки, мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях, та відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 започатковано проведення з 2008 року щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».
Всеукраїнський Конкурс проводиться серед державних службовців в двох номінаціях, «Кращий керівник» та «Кращий спеціаліст».
Необхідні умови для участі в Всеукраїнському Конкурсі в номінації «Кращий керівник» - загальний стаж державної служби не менш як три роки, з них - на керівних посадах не менш як один рік. В номінації «Кращий спеціаліст» - загальний стаж державної служби не менш як два роки.

Детальніше...
 
ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ PDF Друк e-mail

Веб-портал – це унікальна можливість для кожного українця контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персонального комп’ютера. Адже користувач має доступ до повного переліку страхувальників, які подавали про нього відомості в систему персоніфікованого обліку, інформацію про суми заробітку, з яких сплачено страхові внески, кількість днів для стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року.

Детальніше...
 
Тетяна Семенова вручила Свідоцтво на право власності на житловий будинок мамі-вихователю Дитячого будинку сімейного типу "сім'ї Крушельницьких" PDF Друк e-mail

20 березня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова за участю начальника служби у справах дітей та сім'ї Макарівської райдержадміністрації Т.Морозюк та головного спеціаліста відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації С.Грищенко, вручила Свідоцтво на право власності на житловий будинок, який має статус Дитячого будинку сімейного типу “сім'ї Крушельницьких” - мамі-вихователю Л.Крушельницькій.

 
Новини Уряду за 19 березня 2018 року PDF Друк e-mail

Для пришвидшення приватизації Уряд запроваджує новий механізм координації, - Олександр Саєнко

Україна та Хорватія посилюють соціальний діалог, - Прем'єр-міністр

Остап Семерак: Ми вдячні Уряду Франції за ґрунтовне дослідження можливостей зони відчуження

Глава Уряду: Необхідно перевірити випадки обшуків бізнесу щодо фактів тиску правоохоронців

Уряд виділив 400 млн. грн на компенсації за «теплими кредитами», з яких 190 млн. грн – саме для ОСББ

Мінагрополітики інформує аграріїв про державні програми підтримки

Департамент інформації
та комунікацій з громадськістю
Секретаріату Кабінету Міністрів України

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 642