View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Пройшло засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації PDF Друк e-mail

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова та  заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм та за участю першого заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінської провели засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації.
На порядку денному засідання були розглянуті питання стану виконання Плану заходів щодо запобігання загибелі людей на водних об'єктах Макарівського району у 2018 році, стану протипожежного захисту закладів з масовим перебуванням людей, організації взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту району у разі розпилення хімічних речовин у навчальних закладах, стану виконання Плану заходів щодо забезпечення належного утримання зовнішнього протипожежного водопостачання населених пунктів Макарівського району, затвердження Плану залучення сил та засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищі твердих побутових відходів для смт Макарів КП “Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства” Макарівської селищної ради та затвердження переліку місць розміщення майданчиків для тимчасової стоянки великовагового транспорту у разі застосування обмеження та заборони руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних заходів при температурних показниках повітря вище +28ºС.
За результатами роботи комісії були затверджені вище зазначені План залучення сил та засобів для гасіння пожеж на сміттєзвалищі твердих побутових відходів для смт Макарів КП “Макарівське виробниче управління житлово-комунального господарства” Макарівської селищної ради, перелік місць розміщення майданчиків для тимчасової стоянки великовагового транспорту у разі застосування обмеження та заборони руху автомобільними дорогами загального користування державного значення великовагових транспортних заходів при температурних показниках повітря вище +28ºС та Порядок взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту Макарівського району ланки ТП ЄДС ЦЗ Київської області та служб цивільного захисту закладів освіти у розрізу розпилення (впливу) НХР в освітніх закладах Макарівського району. Також узгоджені доручення з виконання вище зазначених документів керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, установ, організацій, підприємств району та головами сільських, селищних рад.

 
Увага! Перевірка системи оповіщення цивільного захисту PDF Друк e-mail

20 червня в період з 13:45 до 15:00 год. згідно з План-графіком в смт Макарів буде проведено комплексну технічну перевірку регіональної системи оповіщення цивільного захисту з подачею всіх команд та включенням електросирен.
Тому, просимо жителів та гостей селища зберігати спокій, не допускати паніки та безпідставного хвилювання, займатися своїми звичними справами.
Нагадуємо, що в умовах реальної надзвичайної ситуації завивання сирени означає сигнал «Увага всім!». Почувши такий сигнал, негайно увімкніть радіоприймач або телевізор і слухайте повідомлення про обстановку, що склалась та порядок дій.
Будьте уважні до повідомлень і сигналів. Це може врятувати життя, зберегти здоров’я та домівки Вам та Вашим близьким!

 
Робоча нарада з питань реорганізації поштових відділень PDF Друк e-mail

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова спільно із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм провела робочу зустріч з начальником Бородянського центру поштового зв'язку № 4 КОД УДППЗ "Укрпошта" О.Дмитренком щодо системи реорганізації поштових відділень Укрпошти, зокрема й на теренах району.

 
Робоча зустріч щодо питання видобутку торф'яної крихти в Макарівському районі PDF Друк e-mail

21 червня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова провела робочу зустріч за участю заступника голови Макарівської райдержадміністрації І.Розная, Андріївського сільського голови А.Кибукевича, начальника Макарівського відділення поліції Ірпінського відділу ГУ НП України в Київській області О.Кравчука та підпрємцями з приводу питання видобутку торф'яної крихти.

Останнє оновлення на Четвер, 21 червня 2018, 16:41
 
Новини Макарівської ЦРЛ в період з 14 по 16 червня 2018 року PDF Друк e-mail

За даними пологового відділення Макарівської ЦРЛ в період із 14 по 21 червня 2018 року народилось 3 дітей (2 хлопчики та 1 дівчинка). Колектив лікарні вітає новонароджених та їхніх батьків і бажає їм міцного здоров’я.


Макарівська ЦРЛ запрошує на роботу лікарів за спеціальністю:
- Рентгенолог
- Невролог
- Неонатолог
- Акушер-гінеколог
- Лікар-інфекціоніст.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 704