View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
На розширеному засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік PDF Друк e-mail

26 лютого 2018 року о 10.00 год. відбудеться розширене засідання колегії Макарівської райдержадміністрації.
На засіданні колегії буде представлено публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік.
Регламент заходу:
10.00 – 10.30 – презентація публічного звіту голови Макарівської районної державної адміністрації.
10.30 – 11.00 – запитання та відповіді.
Запрошуються представники органів місцевого самоврядування, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів райдержадміністрації, громадських об’єднань та організацій, засобів масової інформації.
Місце проведення заходу: вул. Димитрія Ростовського, 27, смт Макарів Київської області, приміщення районного будинку культури.
Відповідальний структурний підрозділ: відділ економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації.
Контактна особа: Сальвенчук Ольга Михайлівна – начальник відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації, тел (04578) 5-13-08, 5-14-44; E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

...Публічний звіт голови Макарівської районної державної адміністрації про підсумки діяльності за 2017 рік

 
ПОРТАЛ ЕЛЕКТРОННИХ ПОСЛУГ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ PDF Друк e-mail

Веб-портал – це унікальна можливість для кожного українця контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, не відриваючись від монітора персонального комп’ютера. Адже користувач має доступ до повного переліку страхувальників, які подавали про нього відомості в систему персоніфікованого обліку, інформацію про суми заробітку, з яких сплачено страхові внески, кількість днів для стажу за кожен місяць починаючи з 2000 року.

Детальніше...
 
Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації PDF Друк e-mail

23 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Макарівській райдержадміністрації з питань епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней в районі, стану організації та виконання заходів з недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на  території  району та профілактики і недопущення поширення хвороби Ньюкасла та грипу птиці на  території  Макарівського району.

Детальніше...
 
Позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС PDF Друк e-mail

23 лютого заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів засідання з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій при Макарівській райдержадміністрації.
Відповідно до доручення попереднього засідання комісії, що відбулося 19 лютого були опрацьовані результати проведення епідеміологічного розслідування спалаху захворювання на кір в Центрі соціально-психологічної реабілітації дітей в с. Копилів Макарівського району, про які доповіла завідувач Фастівського міжрайонного відділу лабораторних досліджень В.Ткаченко.
Щодо наступного питання порядку денного -  стану захворювань серед дітей шкільного віку на ГРВІ та грип, комісією було вирішено відновити навчальний процес в загальноосвітніх закладах району з подальшим проведенням профілактичних заходів в шкільних приміщеннях (проведення вологих прибирань із застосуванням дезінфікувальних миючих засобів).
А також  на засідання було обговорене питання вжиття заходів з попередження виникнення небезпечних подій, пов'язаних з пониженням рівня температури повітря за прогнозом українського Гідрометцентру, у період з 24 по 27 лютого 2018 року, а саме: скоординованості дій всіх служб району, розгортання пунктів обігріву, готовності спеціалізованої техніки до буксирування транспорту в разі потреби тощо.

 
Особистий виїзний прийом громадян першого заступника голови Київської облдержадміністрації Анісімова Андрія Євгеновича PDF Друк e-mail

14 лютого 2018 року о 10.00 в приміщенні Макарівської районної державної адміністрації (смт Макарів, вул. Димитрія Ростовського, 30) відбудеться особистий виїзний прийом громадян першого заступника голови Київської обласної державної адміністрації Анісімова Андрія Євгеновича.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 643