View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Керівники району побували з робочим візитом у с. Бишів Макарівського району PDF Друк e-mail

10 грудня в. о. голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська разом із заступником голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознаєм побували  з робочим візитом у с. Бишів Макарівського району.
Під час візиту І.Багінська та І.Рознай спільно з начальником відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації В.Тарнавським та директором ОЗНЗ Бишівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Т.Мудрик ознайомилися з ходом робіт по будівництву спортивного майданчика зі штучним покриттям та вуличного майданчика з тренажерами. Щодо технологічних особливостей будівництва, термінів виконання та їхнього кінцевого результату розповів представник (засновник) підприємства - виконавця робіт - ТОВ “Академбудсервіс” М.Назаренко. Спорудження майданчика стало можливим завдяки коштам районного бюджету.
Також у ході візиту керівники райдержадміністрації побували у сільському Будинку культури, де тривають роботи з реконструкції приміщення, які здійснює ТОВ “УКРВИШБУД”, де поспілкувалися з І.Бровченком (виконавцем будівельних робіт) та оглянули приміщення зсередини та зовні.
Кошти на реконструкцію приміщення виділені з обласного бюджету. Будинок культури матиме повноцінний концертний зал з балконом, балетну кімнату, гримерну, душову та туалетну кімнати.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 18:00
 
Повідомляємо про намір товариства з обмеженою відповідальністю «ЛАЙВСТОК4ЕКСПОРТ» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами PDF Друк e-mail

Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАЙВСТОК4ЕКСПОРТ» заявило про намір отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря від стаціонарних джерел, що розміщені по пров.Польовий с.Гавронщина Макарівського району
Підприємство спеціалізується на вирощуванні телят, бичків, овець. Джерелами утворення забруднюючих речовин є приміщення утримання телят, бичків, овець, силоси комбікорму, гноєсховище, дезбар’єр, ємність зберігання ДП та заправна колонка.

Останнє оновлення на Вівторок, 10 грудня 2019, 17:14
Детальніше...
 
Інформаційний дайджест новин Кабінету Міністрів України від 9 грудня PDF Друк e-mail

Держава знатиме про якість Інтернету в усіх соціальних об’єктах, – Олексій Гончарук
За словами Прем’єр-міністра України, це дозволить ефективно використати бюджетні кошти на підключення до широкосмугового доступу важливих соціальних об’єктів.

Гендерний компонент інтегрований у кожен із наших пріоритетів, – Юлія Соколовська
Рівність чоловіків та жінок – наскрізний компонент Міністерства соціальної політики України, який присутній у кожному із пріоритетних напрямків роботи відомства, визначених у Програмі діяльності Уряду.

Мінсоцполітики отримало майже 1000 пропозицій щодо розвитку сімейних форм виховання
Міністерство соціальної політики України протягом двох місяців отримало майже 1000 пропозицій від 170 батьків-вихователів дитячих будинків сімейного типу, прийомних сімей, патронатних вихователів, 42 державних установ і організацій, 3 громадських організацій через гугл-форму, створену на офіційній сторінці міністерства у Facebook.

Детальніше...
 
Шановні мешканці Київщини! PDF Друк e-mail

Останнім часом збільшилася кількість звернень громадян щодо несвоєчасної оплати лікарняних.
Варто зазначити, що основним джерелом формування коштів Фонду соціального страхування України є страхові внески страхувальників та застрахованих осіб. Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Київській області фінансує виплати допомоги по тимчасовій непрацездатності з певним запізненням в міру отримання надходжень від єдиного соціального внеску. Відтак збільшується кількість звернень громадян як до обласного управління, так і до інших органів влади.
Проте це жодним чином не прискорює виплату належних їм коштів, тому що фінансування відбувається по черговості, відповідно до поданих заявок-розрахунків підприємствами, установами та організаціями. Але підготовка відповідей на ці звернення забирає час, увагу і кошти фонду.

Детальніше...
 
Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку можна подати через Електронний кабінет платника PDF Друк e-mail

Повідомляємо, що відповідно до пункту 299.9 статті 299 Податкового кодексу України зареєстрований платник єдиного податку може безоплатно отримати витяг з реєстру платників єдиного податку. Для цього необхідно подати до податкового органу за місцем реєстрації запит про отримання такого витягу.
Запит про отримання витягу з реєстру платників єдиного податку подається платником нарочно або за допомогою Електронного кабінету платника, через меню «Листування з ДПС» або «Заяви, запити для отримання інформації» приватної частини Електронного кабінету.

Детальніше...
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 3 з 932