View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
ІІІ (обласний) етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє» PDF Друк e-mail

07 грудня в Макарівському  районному Будинку культури, відповідно до розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 04.07.2018 року № 382  відбувся ІІІ (обласний) етап профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє», організаторотами заходу виступили Департамент освіти і науки Київської облдержадміністрації та Київський обласний центр зайнятості.
Метою цього заходу стало проведення ефективної профорієнтаційної роботи з учнівською молоддю для формування у школярів мотивації до праці свідомого вибору професії з врахуванням потреб ринку праці, зокрема підвищення престижу робітничих професій, які є дуже потрібними в наш час.
У змаганнях взяли участь 8 команд: “ЧАС ПІК” - Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей” Макарівського району, “Non-Stop” - Бородянського району, “Old school” - м. Буча, “Білі люди” - м. Фастів, “Кульбабки” - Іванківський район, “ГАРТ” - с. Фастів, “К і Я” - м. Ірпінь та “В десяточку” - Таращанський район.
Учасників змагань оцінювали журі на чолі із заступником директора КЗ КОР “Центр творчості дітей та юнацтва Київщини” А.Радзивіл та заступника начальника Київської обласного центру зайнятості Ю.Євляєва. До складу журі також увійшла завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, фізичної культури та спорту Макарівської райдержадміністрації О.Матейчук.
Також змагання оцінювало і альтернативне журі у складі 8 осіб — юних представників з районів та міст команд-учасниць змагання. Їхнє оцінювання було враховане до загальної суми балів журі.
Перед стартом гри з вітальним словом до команд та організаторів звернулася голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова: “Дякую організаторам, що обрали нашу Макарівщину для проведення  заходу, який спрямований на обрання майбутнього дітьми — визначення з подальшим професійним шляхом. Бажаю всім позитивної енергетики, щоб кожен учасник команд відіграв на 100%, показуючи свій хист у влучних та дотепних жартах. Журі бажаю неупередженості та об'єктивності”.
Згідно з положенням заходу програма виступу команд складалася з трьох конкурсів: “Візитівка” - презентаційний виступ команд; музичний конкурс “Реклама професій” з розкриттям суті професій у різних сферах, зокрема в сільському господарстві та “Конкурс капітанів” - з розкриття суті професій: дизайнера, лікаря-хірурга, топографа, фрезерувальника тощо.
За результатами оцінювання журі переможцем ІІІ (обласного) етапу змагань та перше місце здобули учасники команди “ЧАС ПІК” Макарівського НВК “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів — природничо-математичний ліцей”, друге та третє місце відповідно посіли команди з м. Буча та Таращанського району. Всім учасникам були вручені грамоти.
Фінал змагань пройде в м. Переяслав-Хмельницький, 13 грудня.
Вітаємо переможців та бажаємо гарної фінальної гри!

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 грудня 2018, 18:33
 
З початку року видано 460 путівок на медичну реабілітацію застрахованих осіб PDF Друк e-mail

Як повідомив начальник відділу медичних та соціальних послуг, відповідно до Порядку відшкодування витрат за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 13 липня 2017 року №39 управлінням виконавчої дирекції Фонду у Київській області проведено комплекс заходів щодо забезпечення хворих послугами з медичної реабілітації з укладенням тристоронніх договорів: між органом Фонду, санаторієм і застрахованою особою.

Детальніше...
 
Шановні працівники органів місцевого самоврядування, депутати районної та сільських і селищних рад Макарівщини! PDF Друк e-mail

Щиро вітаю з професійним святом - Днем місцевого самоврядування!
На Вас покладена велика відповідальність як за соціально-економічний розвиток громад, так і за благополуччя та комфортні умови для проживання мешканців усіх населених пунктів.
Висловлюю вдячність за Вашу наполегливу і самовіддану працю, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активну громадську позицію.
Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід сприяють розбудові й розвитку нашого району, а розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Тетяна Семенова,
голова Макарівської райдержадміністрації

 
Семінар-тренінг "Проблеми ВІЛ-СНІД в Україні" PDF Друк e-mail

6 грудня службою у справах дітей та сім’ї Макарівської райдержадміністрації було організовано і проведено для учнів старших класів Макарівської "Загальноосвітньої школи I-III ступенів - природничо-математичний ліцей» семінар-тренінг на тему: «Проблеми ВІЛ-СНІД в Україні».
Поширення ВІЛ-інфекції сьогодні набуло глобальних масштабів і становить реальну загрозу соціально-економічному розвитку більшості країн світу. Обізнаність підлітків щодо шляхів передачі ВІЛ та заходів профілактики ВІЛ/СНІДу є надзвичайно важливих критерієм у боротьбі з поширенням епідемії.
Мета заходу: оцінка рівня знань підлітків про ВІЛ/СНІД, способи передачі та профілактики ВІЛ-інфекції для розробки ефективності стратегії інформування підлітків.

Останнє оновлення на П'ятниця, 07 грудня 2018, 15:50
 
Колектив Макарівського районного військового комісаріату приймав вітання з нагоди Дня Збройних сил України PDF Друк e-mail

06 грудня голова Макарівської райдержадміністрації Т.Семенова, перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська та заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай завітали до Макарівського районного військового комісаріату.
Приводом до візиту стало державне свято – День Збройних сил України, свято захисників України, які були і є на варті суверенітету та національних інтересів нашої держави. Служба в лавах Української армії   – це не тільки професія, для більшості з них – це справа всього життя.
Т.Семенова привітала особовий склад військової установи з професійним святом та вручила колективу Макарівського районного військового комісаріату на чолі з військовим комісаром С.Єфремовим грамоту та цінний подарунок.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 806