View settings

Державні
інтернет-ресурси

www.koda.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
adm-makariv.gov.ua
www.adm-makariv.gov.ua
http://ssd-koda.gov.ua/protidiya-torgivli-lyudmi/shho-take-torgivlya-lyudmi/
www.adm-makariv.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.kmu.gov.ua
www.dsvv.gov.ua
http://saee.gov.ua/uk/programs/map
www.kmu.gov.ua
www.ukrinform.ua
kyivodpa.sta.gov.ua
http://www.drv.gov.ua
http://www.ko-tourism.gov.ua
Очільник Київської ОДА Олександр Горган провів онлайн нараду з головами райдержадміністрацій PDF Друк e-mail

13 серпня під керівництвом голови Київської обласної державної адміністрації Олександра Горгана, за участю першого заступника голови Андрія Анісімова, заступників голови – Юрія Денисенка, Дмитра Назаренка, Івана Турчака, керівника апарату Тетяни Жуль, керівників структурних підрозділів облдержадміністрації відбулася онлайн нарада з головами райдержадміністрацій Київської області.
Олександр Горган зосередив увагу присутніх на пріоритетних питаннях, які потребують посиленої уваги найближчим часом, зокрема в медичній, освітній галузях, соціально-економічній сфері.

Детальніше...
 
Перший заступник голови райдержадміністрації провела особистий прийом громадян PDF Друк e-mail

14 серпня перший заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Багінська спільно з начальником відділу роботи зі зверненнями громадян та правового забезпечення апарату Макарівської райдержадміністрації Н.Галузою провела особистий прийом громадян.
У ході прийому були порушені наступні питання: охорони здоров'я, а саме: питання пільгового протезування зубів учасникам АТО — учасникам бойових дій, соціального захисту населення (надання роз'яснення щодо переоформлення соціальної допомоги одиноким матерям).
На всі вище вказані питання перший заступник голови райдержадміністрації надала роз’яснення, а окремі з них взяла на особистий контроль.

 
Апаратна нарада PDF Друк e-mail

14 серпня заступник голови Макарівської райдержадміністрації І.Рознай провів апаратну нараду з окремими керівниками установ і організацій району, структурних підрозділів Макарівської райдержадміністрації щодо підсумків тижневої роботи та перспективних планів на поточний. Зокрема, були опрацьовані питання стану збору врожаю сільськогосподарськими підприємствами району, проведення Smart Field Days (Розумних Днів поля), стану набору громадян на службу до лав Збройних сил України за контрактом, протиепізоотичного стану та стану техногенної безпеки в районі, стіну підготовки до нового опалювального сезону, а також якісного водопостачання споживачам з проведенням лабораторних досліджень проб води.
Нарада пройшла за участю  начальника управління агропромислового розвитку Макарівської райдержадміністрації О.Нечая, завідувача сектору з питань цивільного захисту та надзвичайних ситуацій Макарівської райдержадміністрації Н.Бурнашевої, в. о. начальника відділу економічного розвитку, інфраструктури, житлово-комунального господарства, будівництва, торгівлі та промисловості Макарівської райдержадміністрації Ю.Качан, начальника  Макарівського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області О.Гнатюка, завідувача сектору містобудування та архітектури Макарівської райдержадміністрації С.Головатенко, начальника Макарівського РС ГУ ДСНС України в Київській області В.Харченка та завідувача сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання та боротьби з корупцією апарату Макарівської райдержадміністрації.

Останнє оновлення на Вівторок, 14 серпня 2018, 11:48
 
Повідомляємо про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря ФОП Безверхий Володимир Миколайович PDF Друк e-mail

ФОП Безверхий Володимир Миколайович заявив про намір отримати дозвіл на викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин від стаціонарних джерел на підприємстві з виробництва дерев’яних пелет та сушки деревини, що розміщується в смт Макарів по вул. Василя Стуса, 28 та вул. Шляхетська, 91 Б.
ФОП повідомляє про те, що в процесі діяльності, за матеріалами інвентаризації джерел викидів, з 26 джерел в атмосферне повітря потрапляють наступні забруднюючі речовини: оксиди азоту, оксид вуглецю, речовини у вигляді суспендованих твердих частинок недиференційованих за складом, неметанові леткі органічні сполуки, метан, діоксид вуглецю, азоту оксид. Загальний обсяг викидів забруднюючих речовин складає 305 тонн на рік.

Детальніше...
 
Про програму індивідуальної фінансової допомоги PDF Друк e-mail

В рамках своєї діяльності по наданню допомоги людям, потерпілим в результаті конфлікту на Сході України, а також громадянам, які перемістилися із АР Крим, Агентство ОНН по справах біженців в 2018 році реалізує програму індивідуальної фінансової допомоги.
Допомогу можуть отримати люди із вищевказаних категорій, які відповідають критеріям відбору і з якими було проведено інтерв’ю в рамках домашнього візиту співробітниками агентства або партнерами. Всі кандидатури в подальшому розглядаються комісією, в склад якої входять співробітники агентства і представники партнерських організацій. Допомога буде надана тільки кандидатам, затвердженим комісією.
Дана допомога є одноразовою виплатою і становить 4 000 грн.
В разі виникнення додаткових питань, бажання виразити свою думку, скаргу чи побажання, просимо звертатися на гарячу лінію агентства ООН по справах біженців по номеру 0-800-30-77-11. Дзвінки безкоштовні.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 735